Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingtuna GIF 1 (PK4) Sara Groop groop.sara@gmail.com 076-7680300 svart, svart, svart/vita
IBK Köping Ung 4 (PK4) Svart, Svart, Svart
IBK Sala 4 (PK4) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
Knäppmora AIK 1 (PK4) Johan Söderström Johanskbg@gmail.com 0702338020 RÖD, SVART, SVART
Romfartuna GOIF 1 (PK4) Emma Sjöberg emma_sjoberg1@hotmail.com 0736636992 Svart, Svart, Vit
Rönnby SK 1 (PK4) Orange, Svart, Svarta
Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) Blå, Blå, Blå
Skälby IBK 2 (PK4) Svart, Svart, Svart
Skälby IBK 3 (PK4) Kai Ojala kai.ojala@fryx.se Svart, Svart, Svart
Surahammars IBF 4 (PK4) Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung 3 (PK4) Tony Andersson tony.andersson@vasteras.se 0705-131377 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 8 (PK4) Pierre Raquette pierre.raquette@icloud.com 0707555289 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 10:15 211011005 Skälby IBK 3 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 2 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-10-21 11:00 211011003 Surahammars IBF 4 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 6 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-10-21 12:30 211011006 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Dingtuna GIF 1 (PK4) 14 - 0 Ullvihallen
2017-10-21 17:30 211011004 Skälby IBK 2 (PK4) - Västerås IBS Ung 8 (PK4) 17 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-10-22 12:00 211011002 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Rönnby SK 1 (PK4) 6 - 5 Wenströmska Skolan
2017-10-22 13:00 211011001 IBK Sala 4 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 12 - 0 Sala Idrottshall
Omgång 2
2017-10-28 09:30 211011011 Dingtuna GIF 1 (PK4) - Skälby IBK 2 (PK4) 4 - 9 Råbyhallen
2017-10-28 10:00 211011009 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4) 2 - 4 Klövernhallen Plan 1
2017-10-28 14:15 211011012 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Skälby IBK 3 (PK4) 3 - 3 Ullvihallen
2017-10-28 16:45 211011010 Tillberga IK Ung 3 (PK4) - Surahammars IBF 4 (PK4) 8 - 2 Tillberga Sporthall
2017-10-29 13:00 211011008 Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 3 - 5 Klackbergsgården
2017-10-29 13:15 211011007 Rönnby SK 1 (PK4) - IBK Sala 4 (PK4) 1 - 5 Wenströmska Skolan
Omgång 3
2017-11-11 10:00 211011018 Skälby IBK 2 (PK4) - Skälby IBK 3 (PK4) 5 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-11-11 12:00 211011015 Knäppmora AIK 1 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 6 - 6 Skinnskattebergs Sporthall
2017-11-12 14:00 211011016 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Dingtuna GIF 1 (PK4) 4 - 0 Wenströmska Skolan
2017-11-12 15:00 211011017 Surahammars IBF 4 (PK4) - IBK Köping Ung 4 (PK4) 0 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-11-12 17:15 211011014 Rönnby SK 1 (PK4) - Västerås IBS Ung 8 (PK4) 8 - 5 Wenströmska Skolan
2017-12-09 11:30 211011013 IBK Sala 4 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 6 - 2 Sala Idrottshall
Omgång 4
2017-11-18 09:30 211011021 Dingtuna GIF 1 (PK4) - Rönnby SK 1 (PK4) 7 - 7 Råbyhallen
2017-11-18 10:45 211011024 Skälby IBK 2 (PK4) - Surahammars IBF 4 (PK4) 5 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-11-18 12:30 211011019 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - IBK Sala 4 (PK4) 5 - 2 Klövernhallen Plan 1
2017-11-18 14:15 211011022 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 8 - 0 Ullvihallen
2017-11-18 16:45 211011020 Tillberga IK Ung 3 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 6 - 5 Tillberga Sporthall
2017-11-19 10:30 211011023 Skälby IBK 3 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4) 5 - 1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 5
2017-11-25 09:45 211011025 IBK Sala 4 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 3 - 3 Sala Idrottshall
2017-11-25 12:00 211011029 Knäppmora AIK 1 (PK4) - Skälby IBK 2 (PK4) 3 - 15 Skinnskattebergs Sporthall
2017-11-26 12:00 211011030 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Surahammars IBF 4 (PK4) 5 - 4 Wenströmska Skolan
2017-11-26 13:00 211011027 Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) - IBK Köping Ung 4 (PK4) 2 - 9 Klackbergsgården
2017-11-26 13:15 211011028 Rönnby SK 1 (PK4) - Skälby IBK 3 (PK4) 9 - 11 Wenströmska Skolan
2017-11-26 15:30 211011026 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - Dingtuna GIF 1 (PK4) 8 - 6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2017-12-02 10:30 211011033 Skälby IBK 3 (PK4) - Västerås IBS Ung 8 (PK4) 4 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-12-02 11:00 211011035 Surahammars IBF 4 (PK4) - Rönnby SK 1 (PK4) 1 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-02 12:45 211011034 Skälby IBK 2 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 8 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-12-02 13:00 211011031 Dingtuna GIF 1 (PK4) - IBK Sala 4 (PK4) 5 - 4 Råbyhallen
2017-12-03 12:00 211011036 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 2 - 1 Wenströmska Skolan
2017-12-03 12:30 211011032 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 1 - 4 Ullvihallen
Omgång 7
2017-12-09 09:30 211011038 Dingtuna GIF 1 (PK4) - Skälby IBK 3 (PK4) 5 - 5 Råbyhallen
2017-12-09 16:45 211011039 Tillberga IK Ung 3 (PK4) - Skälby IBK 2 (PK4) 1 - 8 Tillberga Sporthall
2017-12-10 11:30 211011037 IBK Sala 4 (PK4) - IBK Köping Ung 4 (PK4) 4 - 5 Sala Idrottshall
2017-12-10 13:00 211011041 Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4) 5 - 3 Klackbergsgården
2017-12-10 13:15 211011042 Rönnby SK 1 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 7 - 3 Wenströmska Skolan
2017-12-10 14:30 211011040 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - Surahammars IBF 4 (PK4) 15 - 0 Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2017-12-16 10:15 211011043 Skälby IBK 3 (PK4) - IBK Sala 4 (PK4) 4 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-12-16 11:00 211011045 Surahammars IBF 4 (PK4) - Dingtuna GIF 1 (PK4) 6 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2017-12-16 11:30 211011044 Skälby IBK 2 (PK4) - IBK Köping Ung 4 (PK4) 3 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-12-16 12:00 211011047 Knäppmora AIK 1 (PK4) - Västerås IBS Ung 8 (PK4) 1 - 14 Skinnskattebergs Sporthall
2017-12-16 14:15 211011048 Rönnby SK 1 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 6 - 4 Wenströmska Skolan
2017-12-17 12:00 211011046 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 8 - 3 Wenströmska Skolan
Omgång 9
2018-01-20 11:00 211011051 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4) 4 - 2 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-01-20 11:30 211011054 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 8 - 1 Klövernhallen Plan 1
2018-01-20 15:30 211011053 Tillberga IK Ung 3 (PK4) - Rönnby SK 1 (PK4) 13 - 6 Tillberga Sporthall
2018-01-21 09:30 211011049 IBK Sala 4 (PK4) - Skälby IBK 2 (PK4) 2 - 2 Sala Idrottshall
2018-01-26 17:30 211011050 Skälby IBK 3 (PK4) - Surahammars IBF 4 (PK4) 8 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-01-29 19:15 211011052 Dingtuna GIF 1 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) 2 - 3 Råbyhallen
Omgång 10
2018-01-27 10:00 211011060 Västerås IBS Ung 8 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 6 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-01-27 12:00 211011057 Knäppmora AIK 1 (PK4) - Skälby IBK 3 (PK4) 5 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2018-01-28 12:00 211011056 Romfartuna GOIF 1 (PK4) - Skälby IBK 2 (PK4) 4 - 8 Wenströmska Skolan
2018-01-28 13:00 211011059 Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) - Dingtuna GIF 1 (PK4) 2 - 5 Klackbergsgården
2018-01-28 15:00 211011055 Surahammars IBF 4 (PK4) - IBK Sala 4 (PK4) 1 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-02-10 10:45 211011058 Rönnby SK 1 (PK4) - IBK Köping Ung 4 (PK4) 2 - 12 Kristiansborgshallen
Omgång 11
2018-02-03 10:15 211011063 Skälby IBK 2 (PK4) - Rönnby SK 1 (PK4) 11 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-02-03 11:30 211011064 Skälby IBK 3 (PK4) - Skogsgymnastikens IBS 2 (PK4) 8 - 3
2018-02-03 12:30 211011065 IBK Köping Ung 4 (PK4) - Västerås IBS Ung 8 (PK4) 2 - 0 Ullvihallen
2018-02-03 15:00 211011066 Dingtuna GIF 1 (PK4) - Tillberga IK Ung 3 (PK4) 5 - 2 Råbyhallen
2018-02-04 11:30 211011061 IBK Sala 4 (PK4) - Romfartuna GOIF 1 (PK4) 2 - 3 Sala Idrottshall
2018-02-04 12:00 211011062 Surahammars IBF 4 (PK4) - Knäppmora AIK 1 (PK4) Mälarenergi Arena Surahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis