Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 3 Grön

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) svart, svart, svart
IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) Blå, Blå, Blå
Lillån IBK 4 (PK3 Grön) Grön, Vit (dam=svart), Vit
Nora IBK (PK3) Håkan Sääf hakkan1970@hotmail.com 076-116 16 32 Röd, Röd, Svart
Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 14:45 211014001 Nora IBK (PK3) - Lillån IBK 4 (PK3 Grön) 10 - 4 Idrottshuset, Nora
2017-10-22 11:30 211014002 Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) - Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) 3 - 1 Birgittaskolan
2017-10-22 16:00 211014003 Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) - IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) 3 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2017-10-28 12:30 211014006 Lillån IBK 4 (PK3 Grön) - Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) 2 - 5 Vivalla skolan
2017-10-29 11:00 211014005 Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) - Nora IBK (PK3) 0 - 15 Närlundahallen
2017-10-29 13:30 211014004 IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) - Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) 10 - 0 Vasahallen
Omgång 3
2017-11-11 11:30 211014008 Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) - Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) 5 - 4 Klövernhallen Plan 1
2017-11-11 16:45 211014007 Nora IBK (PK3) - Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) 7 - 1 Idrottshuset, Nora
2017-11-12 17:15 211014009 IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) - Lillån IBK 4 (PK3 Grön) 6 - 5 Vasahallen
Omgång 4
2017-11-17 19:00 211014011 Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) - Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) 2 - 1 Birgittaskolan
2017-11-18 15:30 211014012 Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) - Lillån IBK 4 (PK3 Grön) 2 - 4 Närlundahallen
2017-11-18 16:00 211014010 Nora IBK (PK3) - IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) 5 - 5 Idrottshuset, Nora
Omgång 5
2017-11-24 19:15 211014015 Lillån IBK 4 (PK3 Grön) - Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) 4 - 3 Lillåns skola
2017-11-25 12:15 211014014 IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) - Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) 6 - 0 Vasahallen
2017-11-25 14:00 211014013 Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) - Nora IBK (PK3) 3 - 9 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2017-11-27 18:15 211014018 IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) - Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) 3 - 3 Vasahallen
2017-11-28 18:00 211014016 Lillån IBK 4 (PK3 Grön) - Nora IBK (PK3) 5 - 9 Lillåns skola
2017-11-29 18:30 211014017 Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) - Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) 2 - 2 Närlundahallen
Omgång 7
2017-12-01 19:00 211014019 Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) - IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) 1 - 5 Birgittaskolan
2017-12-02 16:00 211014021 Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) - Lillån IBK 4 (PK3 Grön) 5 - 0 Klövernhallen Plan 1
2017-12-02 16:45 211014020 Nora IBK (PK3) - Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) 11 - 1 Idrottshuset, Nora
Omgång 8
2017-12-09 16:30 211014024 Lillån IBK 4 (PK3 Grön) - IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) 2 - 4 Lillåns skola
2017-12-10 15:30 211014023 Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) - Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) 5 - 4 Närlundahallen
2017-12-10 17:30 211014022 Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) - Nora IBK (PK3) 1 - 8 Birgittaskolan
Omgång 9
2017-12-16 12:15 211014025 IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) - Nora IBK (PK3) 2 - 4 Vasahallen
2017-12-16 12:30 211014027 Lillån IBK 4 (PK3 Grön) - Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) 2 - 6 Lillåns skola
2017-12-16 15:30 211014026 Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) - Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) 1 - 1 Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
2018-01-13 14:00 211014028 Nora IBK (PK3) - Västerås IBS Ung 5 (PK3 Grön) 4 - 2 Idrottshuset, Nora
2018-01-14 15:30 211014029 Askersunds IBK 1 (PK3 Grön) - IFK Arboga IBK 3 (PK3 Grön) 1 - 6 Närlundahallen
2018-01-14 17:30 211014030 Örebro SK Ung 4 (PK3 Grön) - Lillån IBK 4 (PK3 Grön) 0 - 2 Birgittaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis