Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 3 Röd

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF 1 (PK3 Röd) Svart, Svart, Svart
IBK Köping Ung (PK3 Röd) Svart, Svart, Svart
Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) Lila, Svart, Svart
Skälby IBK 1 (PK3 Röd) Svart, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) Pierre Raquette pierre.raquette@icloud.com 0707555289 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 10:00 211019001 Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) 5 - 2 Klövernhallen Plan 1
2017-10-22 11:30 211019002 Ekeby IF 1 (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 2 - 11 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-10-22 13:30 211019003 Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) - Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 6 - 2 Birgittaskolan
Omgång 2
2017-10-28 10:30 211019004 Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 - 1 Alléhallen, Hallsberg
2017-10-28 12:30 211019006 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 2 - 6 Ullvihallen
2017-10-29 10:15 211019005 Skälby IBK 1 (PK3 Röd) - Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 4 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 3
2017-11-12 10:30 211019009 Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) 1 - 3 Alléhallen, Hallsberg
2017-11-12 11:15 211019008 Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 5 - 9 Birgittaskolan
2017-11-12 15:30 211019007 Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 13 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
2017-11-18 11:00 211019010 Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) - Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 - 4 Klövernhallen Plan 1
2017-11-19 13:30 211019011 Ekeby IF 1 (PK3 Röd) - Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 1 - 7 Skogstorpskolan
2017-11-19 14:45 211019012 Skälby IBK 1 (PK3 Röd) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) 6 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 5
211019015 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd) Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-11-25 17:30 211019013 Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) - Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 5 - 9 Birgittaskolan
2017-11-27 19:15 211019014 Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 4 - 5 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 6
2017-12-02 12:30 211019016 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 5 - 4 Ullvihallen
2017-12-03 10:15 211019017 Skälby IBK 1 (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 14 - 0 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2017-12-03 10:30 211019018 Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) - Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 2 - 9 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 7
2017-12-04 19:00 211019021 Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) 6 - 2 Adolfsbergsskolan
2017-12-06 18:15 211019019 Ekeby IF 1 (PK3 Röd) - Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 6 - 2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-12-06 19:15 211019020 Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 9 - 8 Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2017-12-09 11:30 211019022 Ekeby IF 1 (PK3 Röd) - Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 - 13 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2017-12-09 13:00 211019024 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 10 - 7 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-12-10 12:15 211019023 Skälby IBK 1 (PK3 Röd) - Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 6 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 9
2017-12-17 12:00 211019025 Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) - Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 - 6 Alléhallen, Hallsberg
2017-12-17 13:00 211019027 IBK Köping Ung (PK3 Röd) - Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 6 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2017-12-17 17:30 211019026 Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) - Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 8 - 4 Birgittaskolan
Omgång 10
2018-01-13 11:30 211019028 Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) - Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 8 - 0 Klövernhallen Plan 1
2018-01-13 17:15 211019029 Skälby IBK 1 (PK3 Röd) - Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) WO (5 - 0) Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-01-14 14:30 211019030 Ekeby IF 1 (PK3 Röd) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) 8 - 9 Kumlahallen Viahallen (Stora)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis