Spelprogram - Pantamera Flickor Division 2B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ankarsvik BK F03 Magnus Krantz magnus.krantz@gmail.com 070-5352722 Svart/svart/svart
Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 Marie Westermark marie76engstrom@hotmail.com 070-3981561 Blå, Blå, Blå
IBK Härnösand F02/03 Anders Lundgren lunkan@e-cal.se 070-2332692 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Jemtland Innebandy Jenny Wallin jenny.wallin@sahlin.nu 070-8760750 Svartblå/Svart/Svart
Jäbo IK F04 Ann Kristoffersson ann.kristoffersson@falckekonomipartner.se 070-393 19 79 Rosa/svart/svart
Sundsvalls IBF F03-04 Svart Catharina Tängden Öberg Orange/Svart/Orange
Vattjoms IK F02-03 Stefan Sundlöf malinostefan@gmail.com 0703776435 Svart tröja, svart, svart
Örnsköldsvik IBK F02/03 Annica Ödmark annica.odmark75@hotmail.com 076-8512027 Röd/svart/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-15 11:30 1 Jäbo IK F04 - Vattjoms IK F02-03 8 - 0 Patrik Nilsson, Sara Haarahiltunen Nolaskolan 80
2017-10-15 12:30 1 Ankarsvik BK F03 - Jemtland Innebandy 1 - 1 Jan Lindberg, Hans Söderblom Hagahallen
2017-10-15 19:00 1 IBK Härnösand F02/03 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart 5 - 3 Mikael Körning, Anders Öbergh Öbacka SC 75
2017-10-21 16:30 1 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Vattjoms IK F02-03 5 - 0 Mikael Körning, Peder Lövdahl Skyttis Arena
2017-12-17 18:00 1 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 8 - 3 Stefan Nyberg, Patrik Nilsson Skyttis Arena 83
Omgång 2
2017-10-21 2 IBK Härnösand F02/03 - Jemtland Innebandy 0 - 6 Landgrenshallen (Plan A)
2017-10-21 12:30 2 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Vattjoms IK F02-03 4 - 3 Isak Rönkä, Alexander Hellström Skyttis Arena 57
2017-10-22 2 Jäbo IK F04 - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 4 - 1 Skyttis Arena
2017-10-22 2 Ankarsvik BK F03 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart 1 - 1
Omgång 3
2017-11-11 17:00 3 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Jemtland Innebandy 2 - 8 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
2017-11-12 10:00 3 Ankarsvik BK F03 - Vattjoms IK F02-03 3 - 3 Tomas Lindberg, Sofie Öman Sundsvalls Sporthall-A
2017-11-12 10:30 3 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart 4 - 5 Simon Hedkvist, Boo Hydling Nolaskolan
2017-11-12 11:00 3 IBK Härnösand F02/03 - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 3 - 3 Maria Dahlin, Elin Lindgren Landgrenshallen (Plan A)
2017-11-12 12:00 3 Jäbo IK F04 - Jemtland Innebandy 4 - 5 Tony Strindlund, Peder Lövdahl Skyttis Arena 91
Omgång 4
2017-11-18 4 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Ankarsvik BK F03 2 - 1
2017-11-26 4 Jemtland Innebandy - Örnsköldsvik IBK F02/03 1 - 1 Torvallaskolans sporthall
2017-11-26 4 Vattjoms IK F02-03 - IBK Härnösand F02/03 2 - 4 Matfors Sporthall
2017-12-09 4 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Jäbo IK F04 3 - 5 Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 5
2017-12-02 12:00 5 Jemtland Innebandy - Sundsvalls IBF F03-04 Svart 1 - 4 Robert Olofsson, Jonas Melin Torvallaskolans sporthall
2017-12-02 14:00 5 Ankarsvik BK F03 - IBK Härnösand F02/03 4 - 7 Julia Holmlund, Peterson Lugero Hagahallen
2017-12-03 5 Jäbo IK F04 - Ankarsvik BK F03 8 - 1 Skyttis Arena
2018-01-20 13:00 5 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Jäbo IK F04 1 - 2 Patrik Nilsson, Micael Ljung Örnsköldsviks Sporthall
Omgång 6
2017-12-09 6 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 2 - 3 Sundsvalls Sporthall-A
2017-12-10 6 IBK Härnösand F02/03 - Örnsköldsvik IBK F02/03 2 - 3 Öbacka SC
2018-01-20 6 Vattjoms IK F02-03 - Jemtland Innebandy 5 - 4 Matfors Sporthall
Omgång 7
2018-01-13 13:30 7 IBK Härnösand F02/03 - Jäbo IK F04 3 - 4 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Öbacka SC
2018-01-13 13:30 7 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Vattjoms IK F02-03 5 - 6 Fredrik Strese, Johan Löthman Höglunda
2018-01-13 15:00 7 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Ankarsvik BK F03 1 - 0 Mikael Karlström, Anders Öbergh Örnsköldsviks Sporthall 63
Omgång 8
2018-01-27 11:00 8 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - IBK Härnösand F02/03 1 - 5 Alexander Bergman, Arvid Larsson Höglunda
2018-01-27 14:00 8 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Örnsköldsvik IBK F02/03 1 - 3 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Örnsköldsviks Sporthall
2018-01-28 15:00 8 Jemtland Innebandy - Ankarsvik BK F03 1 - 4 Mats Finke, Erika Fransson Östersunds sporthall 52
Omgång 9
2018-01-30 20:15 9 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Jäbo IK F04 2 - 5 Anders Öbergh, Maria Dahlin Höglandshallen Örnsköldsvik
2018-02-03 9 Vattjoms IK F02-03 - Örnsköldsvik IBK F02/03 3 - 3 Matfors Sporthall
2018-02-04 9 Jemtland Innebandy - IBK Härnösand F02/03 Torvallaskolans sporthall
2018-02-23 9 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Ankarsvik BK F03 Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 10
2018-02-11 10 Jemtland Innebandy - Jäbo IK F04 WO (5 - 0) Torvallaskolans sporthall
2018-02-11 14:00 10 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - IBK Härnösand F02/03 2 - 5 Fredrik Söderholm, Johnnie Lundmark Skyttis Arena
2018-02-14 19:00 10 Vattjoms IK F02-03 - Ankarsvik BK F03 2 - 2 Nelly Backlund, Thomas Eriksson Matfors Sporthall
Omgång 11
2018-02-17 11 Ankarsvik BK F03 - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03
2018-02-17 13:00 11 Vattjoms IK F02-03 - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 3 - 3 Anders Johansson, Yngwe Lindström Matfors Sporthall
2018-02-18 11 Örnsköldsvik IBK F02/03 - Jemtland Innebandy 2 - 1
2018-02-18 11 IBK Härnösand F02/03 - Vattjoms IK F02-03 3 - 0 Öbacka SC
2018-02-18 11 Jäbo IK F04 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart 2 - 2 Skyttis Arena
2018-02-18 11 Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart
Omgång 12
2018-02-24 10:30 12 IBK Härnösand F02/03 - Ankarsvik BK F03 Mikael Körning, Peder Lövdahl Öbacka SC
2018-02-24 11:00 12 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Jemtland Innebandy Patrik Sjöberg, Sofie Öman Njurundahallen
2018-02-24 15:00 12 Jäbo IK F04 - Örnsköldsvik IBK F02/03 Mikael Berglund, Stefan Nyberg Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 13
2018-03-17 13 Jemtland Innebandy - Vattjoms IK F02-03 Torvallaskolans sporthall
2018-03-17 13 Örnsköldsvik IBK F02/03 - IBK Härnösand F02/03
2018-03-17 14:00 13 Jäbo IK F04 - IBK Härnösand F02/03 Micael Ljung, Kalle Dorell Skyttis Arena
2018-03-18 13 Ankarsvik BK F03 - Jäbo IK F04
2018-03-18 16:30 13 Vattjoms IK F02-03 - Jäbo IK F04 Josephine Eriksson, Andreas Larsson Matfors Sporthall
Omgång 14
2018-03-25 12:00 14 Jemtland Innebandy - Gullänget-Kroksta IBS F-02/03 Torvallaskolans sporthall
2018-03-25 12:30 14 Ankarsvik BK F03 - Örnsköldsvik IBK F02/03 Jan Lindberg, Johan Löthman Skönsbergshallen
2018-03-25 13:00 14 Vattjoms IK F02-03 - Sundsvalls IBF F03-04 Svart Anders Johansson, Arvid Larsson Matfors Sporthall
2018-03-25 15:30 14 Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Örnsköldsvik IBK F02/03 Jan Lindberg, Johan Löthman Skönsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis