Spelprogram - NEWBODY spelen Pojkar Omg 1 Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK P09 1 Blå, Blå, Blå
Dingle AIK P09 2 Blå, Blå, Blå
Floda IBK P09 1 Vit, Vit, Vit
Floda IBK P09 2 Vit, Vit, Vit
Floda IBK P09 3 Vit, Vit, Vit
Landvetter IBK P09 1 Tobias Gustavsson tobias.gustavsson@flexlink.com Ljusblå/vit-randig, Svart, Vit
Landvetter IBK P09 2 Tobias Gustavsson tobias.gustavsson@flexlink.com Ljusblå/vit-randig, Svart, Vit
Lindome IBK P09 Grön Johan Bladh johan.bladh@gmail.com 0722-47 26 45 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P09 Rosa Johan Bladh johan.bladh@gmail.com 0722-47 26 45 Grön, Vit, Vit
Lindome IBK P09 Vit Johan Bladh johan.bladh@gmail.com 0722-47 26 45 Grön, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Matchnr Match Domare Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2017-10-21 13:30 1 062200001 Floda IBK P09 1 - Landvetter IBK P09 1 Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2017-10-21 13:30 1 062200002 Landvetter IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Rosa Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2017-10-21 14:00 1 062200003 Floda IBK P09 2 - Dingle AIK P09 1 Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2017-10-21 14:00 1 062200004 Floda IBK P09 3 - Lindome IBK P09 Grön Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan
2017-10-21 14:30 1 062200005 Dingle AIK P09 2 - Lindome IBK P09 Vit Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
Omgång 2
2017-10-21 14:30 2 062200006 Lindome IBK P09 Rosa - Floda IBK P09 1 Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan
2017-10-21 15:00 2 062200007 Dingle AIK P09 1 - Landvetter IBK P09 2 Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2017-10-21 15:00 2 062200008 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09 2 Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan
2017-10-21 15:30 2 062200009 Lindome IBK P09 Vit - Floda IBK P09 3 Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2017-10-21 15:30 2 062200010 Landvetter IBK P09 1 - Dingle AIK P09 2 Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan
Omgång 3
2017-10-21 16:00 3 062200011 Floda IBK P09 1 - Dingle AIK P09 1 Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2017-10-21 16:00 3 062200012 Landvetter IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Grön Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan
2017-10-21 16:30 3 062200013 Floda IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Vit Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2017-10-21 16:30 3 062200014 Floda IBK P09 3 - Landvetter IBK P09 1 Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2017-10-21 17:00 3 062200015 Dingle AIK P09 2 - Lindome IBK P09 Rosa Alexander Wannerfelt-Jonsson Skånhällaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis