Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 3 Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Sala P04 (3) Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK (3) Blå, Blå, Blå
KFUM Örebro (PK3) Anders Wettéus anders.wetteus@telia.com 0730878087 blå, blå, vit
Nora IBK (PK3) Håkan Sääf hakkan1970@hotmail.com 076-116 16 32 Röd, Röd, Svart
Skälby IBK (3) Svart, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 7 (3) Pierre Raquette pierre.raquette@icloud.com 0707555289 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung P05 (3) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-01-21 12:15 211021001 IFK Arboga IBK (3) - Örebro SK Ung P05 (3) 1 - 6 Vasahallen
2018-01-21 18:15 211021003 KFUM Örebro (PK3) - Västerås IBS Ung 7 (3) 5 - 2 Tegelbruket
2018-01-22 19:45 211021002 IBK Sala P04 (3) - Skälby IBK (3) 0 - 4 Lärkans Sportcenter
Omgång 2
2018-01-25 18:45 211021005 Västerås IBS Ung 7 (3) - IFK Arboga IBK (3) 8 - 1 Klövernhallen Plan 1
2018-01-28 12:00 211021004 Örebro SK Ung P05 (3) - Nora IBK (PK3) 2 - 8 Birgittaskolan
2018-01-28 16:00 211021006 KFUM Örebro (PK3) - IBK Sala P04 (3) 5 - 3 Tegelbruket
Omgång 3
2018-02-10 16:30 211021007 Nora IBK (PK3) - Skälby IBK (3) 3 - 1 Idrottshuset, Nora
2018-02-10 17:30 211021008 Örebro SK Ung P05 (3) - Västerås IBS Ung 7 (3) 4 - 5 Mellringehallen - Örebro
2018-02-10 18:15 211021009 IFK Arboga IBK (3) - IBK Sala P04 (3) 6 - 2 Vasahallen
Omgång 4
2018-02-17 13:30 211021010 Västerås IBS Ung 7 (3) - Nora IBK (PK3) 4 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-02-17 17:15 211021011 Skälby IBK (3) - KFUM Örebro (PK3) 4 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-02-18 11:30 211021012 IBK Sala P04 (3) - Örebro SK Ung P05 (3) 7 - 3 Sala Idrottshall
Omgång 5
2018-03-10 11:15 211021015 Skälby IBK (3) - IFK Arboga IBK (3) 7 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-03-10 16:30 211021013 Nora IBK (PK3) - KFUM Örebro (PK3) 12 - 4 Idrottshuset, Nora
2018-03-11 14:00 211021014 Västerås IBS Ung 7 (3) - IBK Sala P04 (3) 1 - 4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2018-03-17 13:30 211021017 IFK Arboga IBK (3) - KFUM Örebro (PK3) Vasahallen
2018-03-18 10:45 211021018 Örebro SK Ung P05 (3) - Skälby IBK (3) 4 - 4 Mellringehallen - Örebro
2018-03-18 11:45 211021016 IBK Sala P04 (3) - Nora IBK (PK3) 8 - 3 Sala Idrottshall
Omgång 7
2018-03-03 15:00 211021019 Nora IBK (PK3) - IFK Arboga IBK (3) 5 - 1 Idrottshuset, Nora
2018-03-25 12:30 211021021 Skälby IBK (3) - Västerås IBS Ung 7 (3) 5 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-03-25 15:30 211021020 KFUM Örebro (PK3) - Örebro SK Ung P05 (3) 2 - 4 Tegelbruket

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis