Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 3 Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK (PK3) svart, svart, svart
Ekeby IF (PK3) Magnus Claesson Magnus.claesson@live.com 073-8005108 Svart, svart, Vit
IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) Svart, Svart, Svart
Lillån IBK (PK3) Grön, Vit (dam=svart), Vit
Pålsboda IBF (PK3) Lila, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 5 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung 6 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung (PK3) Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-01-21 10:30 211022004 IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) - Pålsboda IBF (PK3) 7 - 4 Ullvihallen
2018-01-21 12:30 211022001 Askersunds IBK (PK3) - Västerås IBS Ung 6 6 - 2 Närlundahallen
2018-04-10 18:30 211022002 Örebro SK Ung (PK3) - Västerås IBS Ung 5 Birgittaskolan
Omgång 2
2018-01-23 19:30 211022005 Lillån IBK (PK3) - Askersunds IBK (PK3) 3 - 5 Lillåns skola
2018-01-27 16:30 211022006 Ekeby IF (PK3) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) 3 - 3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-01-27 17:30 211022008 Västerås IBS Ung 6 - Örebro SK Ung (PK3) 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 3
2018-02-11 11:15 211022012 Pålsboda IBF (PK3) - Ekeby IF (PK3) 4 - 8 Alléhallen, Hallsberg
2018-02-11 14:30 211022011 IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) - Västerås IBS Ung 5 3 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-02-11 17:30 211022009 Örebro SK Ung (PK3) - Lillån IBK (PK3) 2 - 5 Birgittaskolan
Omgång 4
2018-02-13 19:00 211022014 Askersunds IBK (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 1 - 3 Närlundahallen
2018-02-18 11:00 211022015 Västerås IBS Ung 5 - Pålsboda IBF (PK3) 3 - 1 Klövernhallen Plan 1
2018-02-18 12:30 211022016 Västerås IBS Ung 6 - IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) 7 - 6 Klövernhallen Plan 1
Omgång 5
2018-03-10 10:30 211022018 IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) - Lillån IBK (PK3) 7 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-03-10 18:30 211022020 Ekeby IF (PK3) - Västerås IBS Ung 5 6 - 7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-11 13:30 211022019 Pålsboda IBF (PK3) - Västerås IBS Ung 6 3 - 4 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 6
2018-03-13 19:15 211022021 Lillån IBK (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) 3 - 5 Lillåns skola
2018-03-17 17:00 211022024 Västerås IBS Ung 6 - Ekeby IF (PK3) 6 - 3 Klövernhallen Plan 1
2018-03-18 15:00 211022022 Askersunds IBK (PK3) - IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) 4 - 3 Närlundahallen
Omgång 7
2018-03-19 19:30 211022028 Västerås IBS Ung 5 - Västerås IBS Ung 6 5 - 3 Klövernhallen Plan 1
2018-03-24 13:30 211022027 Ekeby IF (PK3) - Lillån IBK (PK3) 1 - 4 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-03-25 11:00 211022025 IBK Köping Ung (PK3 Röd) (3) - Örebro SK Ung (PK3) 8 - 0 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-04-04 19:15 211022026 Pålsboda IBF (PK3) - Askersunds IBK (PK3) 0 - 2 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 8
211022031 Örebro SK Ung (PK3) - Pålsboda IBF (PK3) Birgittaskolan
2018-03-27 19:00 211022029 Lillån IBK (PK3) - Västerås IBS Ung 5 2 - 4 Lillåns skola
2018-03-27 19:00 211022030 Askersunds IBK (PK3) - Ekeby IF (PK3) 6 - 2 Närlundahallen
Omgång 9
2018-03-24 15:00 211022035 Västerås IBS Ung 5 - Askersunds IBK (PK3) 7 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-03-25 17:00 211022036 Västerås IBS Ung 6 - Lillån IBK (PK3) 7 - 4 Klövernhallen Plan 1
2018-04-04 17:30 211022034 Ekeby IF (PK3) - Örebro SK Ung (PK3) 3 - 4 Kumlahallen Viahallen (Stora)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis