Spelprogram - Knatteligan Pojkar grön 3 (11)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK Tony Eklund tony.eklund@jm.se Röd/Gul, Svart, Svart
Alunda IBF blå Blå, Svart, Svart
Alunda IBF gul Blå, Svart, Svart
Alunda IBF svart Blå, Svart, Svart
Alunda IBF vit Blå, Svart, Svart
Arlanda IBK blå Johan Lehrberg lehrberg64@gmail.com 0735700916 Blå , Blå/svart, Svart, Svart
Arlanda IBK svart Johan Lehrberg lehrberg64@gmail.com 0735700916 Blå , Blå/svart, Svart, Svart
Björklinge BK Frida Ohlström Kfm.ohlstrom@gmail.com Svart, Svart, Svart
Björklinge BK röd Svart, Svart, Svart
Bälinge IF gul Daniel Mörtsjö daniel_mortsjo@hotmail.com 0707281271 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF svart Daniel Mörtsjö daniel_mortsjo@hotmail.com 0707281271 Gul, Svart, Svart
Frötuna IBF röd Henrik Hjort henrik.j.hjort@gmail.com Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF vit Henrik Hjort henrik.j.hjort@gmail.com Röd, Marinblå, Röd
Hagunda IF blå Blå, Svart, Svart
Hagunda IF vit Blå, Svart, Svart
IFK Dannemora/Ö Magnus Johansson Mangejson@icloud.com Vit, Blå, Vit
IK Sirius IBK Ekudden Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK/FBC svart Malin Hogmark malin@hogmark.se Blå/Svart, Svart, Svart
Lokomotiv Grillby IBK Rosa, Mörk blå, Rosa
Midas IBK BLÅ Eva Lundberg evawestman2@hotmail.com 0709134881 Röd, Svart, Svart
Midas IBK svart Eva Lundberg evawestman2@hotmail.com 0709134881 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK Eva-Karin Lövstaf kajsalovstaf@gmail.com 070-3797523 Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK P11 röd Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P11 svart Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P11 vit Röd, Svart, Röd
Tierp IBK Richard Färnström card@live.se 0709279783 Svart, Svart, Svart
Tierp IBK P10/11 ny Richard Färnström card@live.se 0709279783 Svart, Svart, Svart
Tobo/Örbyhus FF Roberth Helgesson roberth.helgesson@sandvik.com 0739130733 Gul, Svart, svart
Tobo/Örbyhus FF ny Gul, Svart, svart
Vaksala SK svart Helena Andersson helena145@hotmail.com Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK vit Helena Andersson helena145@hotmail.com Svart/Gul, Svart, Gul
Wåhla IBK Niklas Ahlezon niklas@ahlezon.com 0703506774 Röd, Röd, Röd
Väddö IF Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Grön, Grön
Väddö IF ny Grön, Grön, Grön
Örsundsbro IF gul Rosina Westerberg rosinawesterberg@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF vit Rosina Westerberg rosinawesterberg@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-27 11:40 1 Almunge IK - Frötuna IBF vit Ludvig Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 11:40 1 Frötuna IBF röd - IK Sirius IBK Ekudden Valdemar Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 12:00 1 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius IBK/FBC svart Ludvig Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 12:00 1 IK Sirius IBK Ekudden - Almunge IK Valdemar Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 12:20 1 Frötuna IBF vit - IFK Dannemora/Ö Ludvig Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 12:20 1 IK Sirius IBK/FBC svart - Frötuna IBF röd Valdemar Behm Almunge Sporthall
2018-10-27 12:40 1 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius IBK Ekudden Ville Hising Almunge Sporthall
2018-10-27 12:40 1 IK Sirius IBK/FBC svart - Frötuna IBF vit Robin Rosendal Almunge Sporthall
2018-10-27 13:00 1 Almunge IK - Frötuna IBF röd Ville Hising Almunge Sporthall
2018-10-27 13:00 1 Frötuna IBF vit - IK Sirius IBK Ekudden Robin Rosendal Almunge Sporthall
2018-10-27 13:20 1 Almunge IK - IK Sirius IBK/FBC svart Ville Hising Almunge Sporthall
2018-10-27 13:20 1 Frötuna IBF röd - IFK Dannemora/Ö Robin Rosendal Almunge Sporthall
Omgång 2
2018-10-27 12:30 2 Alunda IBF vit - Midas IBK svart Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 12:30 2 Midas IBK BLÅ - Storvreta IBK P11 svart Elliot Collin Olandshallen
2018-10-27 12:50 2 Alunda IBF svart - Tobo/Örbyhus FF Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 12:50 2 Storvreta IBK P11 svart - Alunda IBF vit Elliot Collin Olandshallen
2018-10-27 13:10 2 Midas IBK svart - Alunda IBF svart Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 13:10 2 Tobo/Örbyhus FF - Midas IBK BLÅ Elliot Collin Olandshallen
2018-10-27 13:30 2 Alunda IBF svart - Storvreta IBK P11 svart Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 13:30 2 Tobo/Örbyhus FF - Midas IBK svart Elliot Collin Olandshallen
2018-10-27 13:50 2 Alunda IBF vit - Midas IBK BLÅ Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 13:50 2 Midas IBK svart - Storvreta IBK P11 svart Elliot Collin Olandshallen
2018-10-27 14:10 2 Alunda IBF vit - Tobo/Örbyhus FF Filip Karlsson Olandshallen
2018-10-27 14:10 2 Midas IBK BLÅ - Alunda IBF svart Elliot Collin Olandshallen
Omgång 3
2018-11-11 14:15 3 Björklinge BK - Alunda IBF blå Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 14:15 3 Alunda IBF gul - Wåhla IBK Jesper Thorsbrink Björklinge Sporthall
2018-11-11 14:35 3 Väddö IF - Lokomotiv Grillby IBK Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 14:35 3 Wåhla IBK - Björklinge BK Jesper Thorsbrink Björklinge Sporthall
2018-11-11 14:55 3 Alunda IBF blå - Väddö IF Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 14:55 3 Lokomotiv Grillby IBK - Alunda IBF gul Jesper Thorsbrink Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:15 3 Väddö IF - Wåhla IBK Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:15 3 Lokomotiv Grillby IBK - Alunda IBF blå Timur Shtutman Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:35 3 Björklinge BK - Alunda IBF gul Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:35 3 Alunda IBF blå - Wåhla IBK Timur Shtutman Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:55 3 Björklinge BK - Lokomotiv Grillby IBK Axel Löfgren Björklinge Sporthall
2018-11-11 15:55 3 Alunda IBF gul - Väddö IF Timur Shtutman Björklinge Sporthall
Omgång 4
2018-11-11 09:00 4 Arlanda IBK svart - Bälinge IF svart Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 09:00 4 Bälinge IF gul - Midas IBK svart Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
2018-11-11 09:20 4 Arlanda IBK blå - Midas IBK BLÅ Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 09:20 4 Midas IBK svart - Arlanda IBK svart Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
2018-11-11 09:40 4 Bälinge IF svart - Arlanda IBK blå Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 09:40 4 Midas IBK BLÅ - Bälinge IF gul Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:00 4 Arlanda IBK blå - Midas IBK svart Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:00 4 Midas IBK BLÅ - Bälinge IF svart Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:20 4 Arlanda IBK svart - Bälinge IF gul Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:20 4 Bälinge IF svart - Midas IBK svart Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:40 4 Arlanda IBK svart - Midas IBK BLÅ Veljko Radosavljevic Ekilla Sporthall
2018-11-11 10:40 4 Bälinge IF gul - Arlanda IBK blå Christoffer Fredriksson Ekilla Sporthall
Omgång 5
2018-11-17 14:50 5 Bälinge IF gul - Storvreta IBK P11 vit Noah Gustafsson Bälinge Sporthall
2018-11-17 14:50 5 Storvreta IBK P11 röd - Alunda IBF gul Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:10 5 Bälinge IF svart - Alunda IBF blå Noah Gustafsson Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:10 5 Alunda IBF gul - Bälinge IF gul Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:30 5 Storvreta IBK P11 vit - Bälinge IF svart Noah Gustafsson Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:30 5 Alunda IBF blå - Storvreta IBK P11 röd Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:50 5 Bälinge IF svart - Alunda IBF gul Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 15:50 5 Alunda IBF blå - Storvreta IBK P11 vit Bälinge Sporthall
2018-11-17 16:10 5 Bälinge IF gul - Storvreta IBK P11 röd Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 16:10 5 Storvreta IBK P11 vit - Alunda IBF gul Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 16:30 5 Bälinge IF gul - Alunda IBF blå Malin Bernström Bälinge Sporthall
2018-11-17 16:30 5 Storvreta IBK P11 röd - Bälinge IF svart Bälinge Sporthall
Omgång 6
2018-11-17 15:00 6 Frötuna IBF vit - Vaksala SK vit Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 15:00 6 Vaksala SK svart - Björklinge BK Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
2018-11-17 15:20 6 Frötuna IBF röd - Almunge IK Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 15:20 6 Björklinge BK - Frötuna IBF vit Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
2018-11-17 15:40 6 Vaksala SK vit - Frötuna IBF röd Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 15:40 6 Almunge IK - Vaksala SK svart Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
2018-11-17 16:00 6 Frötuna IBF röd - Björklinge BK Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 16:00 6 Almunge IK - Vaksala SK vit Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
2018-11-17 16:20 6 Frötuna IBF vit - Vaksala SK svart Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 16:20 6 Vaksala SK vit - Björklinge BK Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
2018-11-17 16:40 6 Frötuna IBF vit - Almunge IK Simon Cassman Sävja Sporthall
2018-11-17 16:40 6 Vaksala SK svart - Frötuna IBF röd Hannes Gäreskog Sävja Sporthall
Omgång 7
2018-11-17 11:20 7 IK Sirius IBK/FBC svart - Midas IBK svart Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 11:20 7 Midas IBK BLÅ - Örsundsbro IF vit Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-17 11:40 7 IK Sirius IBK Ekudden - Örsundsbro IF gul Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 11:40 7 Örsundsbro IF vit - IK Sirius IBK/FBC svart Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-17 12:00 7 Midas IBK svart - IK Sirius IBK Ekudden Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 12:00 7 Örsundsbro IF gul - Midas IBK BLÅ Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-17 12:20 7 IK Sirius IBK Ekudden - Örsundsbro IF vit Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 12:20 7 Örsundsbro IF gul - Midas IBK svart Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-17 12:40 7 IK Sirius IBK/FBC svart - Midas IBK BLÅ Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 12:40 7 Midas IBK svart - Örsundsbro IF vit Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-17 13:00 7 IK Sirius IBK/FBC svart - Örsundsbro IF gul Timur Shtutman IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-17 13:00 7 Midas IBK BLÅ - IK Sirius IBK Ekudden Erik Almroth IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
Omgång 8
2018-11-25 11:00 8 IK Sirius IBK Ekudden - Hagunda IF vit Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 11:00 8 Hagunda IF blå - Frötuna IBF röd Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-25 11:20 8 IK Sirius IBK/FBC svart - Frötuna IBF vit Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 11:20 8 Frötuna IBF röd - IK Sirius IBK Ekudden Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-25 11:40 8 Hagunda IF vit - IK Sirius IBK/FBC svart Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 11:40 8 Frötuna IBF vit - Hagunda IF blå Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-25 12:00 8 IK Sirius IBK/FBC svart - Frötuna IBF röd Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 12:00 8 Frötuna IBF vit - Hagunda IF vit Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-25 12:20 8 IK Sirius IBK Ekudden - Hagunda IF blå Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 12:20 8 Hagunda IF vit - Frötuna IBF röd Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-11-25 12:40 8 IK Sirius IBK Ekudden - Frötuna IBF vit Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-11-25 12:40 8 Hagunda IF blå - IK Sirius IBK/FBC svart Markus Lundquist IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
Omgång 10
2018-12-01 12:00 10 Lokomotiv Grillby IBK - Vaksala SK vit Louise Yap Enahallen
2018-12-01 12:00 10 Vaksala SK svart - Arlanda IBK blå Emilia Sörlin Enahallen
2018-12-01 12:20 10 Tobo/Örbyhus FF - Arlanda IBK svart Louise Yap Enahallen
2018-12-01 12:20 10 Arlanda IBK blå - Lokomotiv Grillby IBK Emilia Sörlin Enahallen
2018-12-01 12:40 10 Vaksala SK vit - Tobo/Örbyhus FF Louise Yap Enahallen
2018-12-01 12:40 10 Arlanda IBK svart - Vaksala SK svart Emilia Sörlin Enahallen
2018-12-01 13:00 10 Tobo/Örbyhus FF - Arlanda IBK blå Vendela Eklund Enahallen
2018-12-01 13:00 10 Arlanda IBK svart - Vaksala SK vit Louise Yap Enahallen
2018-12-01 13:20 10 Lokomotiv Grillby IBK - Vaksala SK svart Vendela Eklund Enahallen
2018-12-01 13:20 10 Vaksala SK vit - Arlanda IBK blå Louise Yap Enahallen
2018-12-01 13:40 10 Lokomotiv Grillby IBK - Arlanda IBK svart Vendela Eklund Enahallen
2018-12-01 13:40 10 Vaksala SK svart - Tobo/Örbyhus FF Louise Yap Enahallen
Omgång 11
2018-12-01 10:00 11 Midas IBK svart - Väddö IF Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 10:00 11 Väddö IF - Alunda IBF blå Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 10:20 11 Midas IBK BLÅ - Alunda IBF gul Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 10:20 11 Alunda IBF blå - Midas IBK svart Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 10:40 11 Väddö IF - Midas IBK BLÅ Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 10:40 11 Alunda IBF gul - Väddö IF Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:00 11 Midas IBK BLÅ - Alunda IBF blå Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:00 11 Alunda IBF gul - Väddö IF Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:20 11 Midas IBK svart - Väddö IF Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:20 11 Väddö IF - Alunda IBF blå Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:40 11 Midas IBK svart - Alunda IBF gul Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2018-12-01 11:40 11 Väddö IF - Midas IBK BLÅ Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
Omgång 12
2018-12-08 12:45 12 Hagunda IF vit - IK Sirius IBK Ekudden Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 12:45 12 IK Sirius IBK/FBC svart - Björklinge BK Attila Karonen Vänge Sporthall
2018-12-08 13:05 12 Hagunda IF blå - Lokomotiv Grillby IBK Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 13:05 12 Björklinge BK - Hagunda IF vit Attila Karonen Vänge Sporthall
2018-12-08 13:25 12 IK Sirius IBK Ekudden - Hagunda IF blå Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 13:25 12 Lokomotiv Grillby IBK - IK Sirius IBK/FBC svart Attila Karonen Vänge Sporthall
2018-12-08 13:45 12 Hagunda IF blå - Björklinge BK Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 13:45 12 Lokomotiv Grillby IBK - IK Sirius IBK Ekudden Attila Karonen Vänge Sporthall
2018-12-08 14:05 12 Hagunda IF vit - IK Sirius IBK/FBC svart Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 14:05 12 IK Sirius IBK Ekudden - Björklinge BK Attila Karonen Vänge Sporthall
2018-12-08 14:25 12 Hagunda IF vit - Lokomotiv Grillby IBK Rebecka Emanuelsson Vänge Sporthall
2018-12-08 14:25 12 IK Sirius IBK/FBC svart - Hagunda IF blå Attila Karonen Vänge Sporthall
Omgång 13
2018-12-08 13:00 13 Storvreta IBK P11 svart - Arlanda IBK svart Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 13:00 13 Arlanda IBK blå - Örsundsbro IF vit Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 13:20 13 Storvreta IBK P11 röd - Örsundsbro IF gul Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 13:20 13 Örsundsbro IF vit - Storvreta IBK P11 svart Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 13:40 13 Arlanda IBK svart - Storvreta IBK P11 röd Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 13:40 13 Örsundsbro IF gul - Arlanda IBK blå Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:00 13 Storvreta IBK P11 röd - Örsundsbro IF vit Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:00 13 Örsundsbro IF gul - Arlanda IBK svart Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:20 13 Storvreta IBK P11 svart - Arlanda IBK blå Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:20 13 Arlanda IBK svart - Örsundsbro IF vit Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:40 13 Storvreta IBK P11 svart - Örsundsbro IF gul Tiffanie Magnusson Storvreta IBK Sporthall
2018-12-08 14:40 13 Arlanda IBK blå - Storvreta IBK P11 röd Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
Omgång 14
2018-12-16 11:00 14 Vaksala SK vit - Bälinge IF gul Jack Lindberg IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 11:00 14 Bälinge IF svart - Frötuna IBF vit Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-12-16 11:20 14 Vaksala SK svart - Frötuna IBF röd Jack Lindberg IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 11:20 14 Frötuna IBF vit - Vaksala SK vit Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-12-16 11:40 14 Bälinge IF gul - Vaksala SK svart Jack Lindberg IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 11:40 14 Frötuna IBF röd - Bälinge IF svart Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-12-16 12:00 14 Vaksala SK svart - Frötuna IBF vit Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 12:00 14 Frötuna IBF röd - Bälinge IF gul Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-12-16 12:20 14 Vaksala SK vit - Bälinge IF svart Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 12:20 14 Bälinge IF gul - Frötuna IBF vit Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2018-12-16 12:40 14 Vaksala SK vit - Frötuna IBF röd Lukas Tipmanoworn IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-16 12:40 14 Bälinge IF svart - Vaksala SK svart Jonathan Malmström IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
Omgång 15
2018-12-15 12:00 15 Tobo/Örbyhus FF - IFK Dannemora/Ö Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 12:00 15 Wåhla IBK - Örsundsbro IF gul Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
2018-12-15 12:20 15 Storvreta IBK P11 vit - Örsundsbro IF vit Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 12:20 15 Örsundsbro IF gul - Tobo/Örbyhus FF Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
2018-12-15 12:40 15 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK P11 vit Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 12:40 15 Örsundsbro IF vit - Wåhla IBK Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:00 15 Storvreta IBK P11 vit - Örsundsbro IF gul Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:00 15 Örsundsbro IF vit - IFK Dannemora/Ö Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:20 15 Tobo/Örbyhus FF - Wåhla IBK Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:20 15 IFK Dannemora/Ö - Örsundsbro IF gul Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:40 15 Tobo/Örbyhus FF - Örsundsbro IF vit Sofia Alm Örbyhus Sporthall
2018-12-15 13:40 15 Wåhla IBK - Storvreta IBK P11 vit Leif Ericsson Örbyhus Sporthall
Omgång 17
2019-01-19 11:00 17 Väddö IF - Alunda IBF vit Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 11:00 17 Alunda IBF gul - Midas IBK BLÅ Markus Lundquist Vikingahallen
2019-01-19 11:20 17 Väddö IF ny - Midas IBK svart Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 11:20 17 Midas IBK BLÅ - Väddö IF Markus Lundquist Vikingahallen
2019-01-19 11:40 17 Alunda IBF vit - Väddö IF ny Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 11:40 17 Midas IBK svart - Alunda IBF gul Markus Lundquist Vikingahallen
2019-01-19 12:00 17 Väddö IF ny - Midas IBK BLÅ Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 12:00 17 Midas IBK svart - Alunda IBF vit Markus Lundquist Vikingahallen
2019-01-19 12:20 17 Väddö IF - Alunda IBF gul Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 12:20 17 Alunda IBF vit - Midas IBK BLÅ Markus Lundquist Vikingahallen
2019-01-19 12:40 17 Väddö IF - Midas IBK svart Christian Brundin Vikingahallen
2019-01-19 12:40 17 Alunda IBF gul - Väddö IF ny Markus Lundquist Vikingahallen
Omgång 18
2019-02-23 12:00 18 Wåhla IBK - Tierp IBK P10/11 ny Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 12:00 18 Tierp IBK - Björklinge BK Nelly Wallén Östervåla Sporthall
2019-02-23 12:20 18 Storvreta IBK P11 vit - Stenhagens KK Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 12:20 18 Björklinge BK - Wåhla IBK Nelly Wallén Östervåla Sporthall
2019-02-23 12:40 18 Tierp IBK P10/11 ny - Storvreta IBK P11 vit Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 12:40 18 Stenhagens KK - Tierp IBK Nelly Wallén Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:00 18 Storvreta IBK P11 vit - Björklinge BK Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:00 18 Stenhagens KK - Tierp IBK P10/11 ny Nelly Wallén Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:20 18 Wåhla IBK - Tierp IBK Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:20 18 Tierp IBK P10/11 ny - Björklinge BK Nelly Wallén Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:40 18 Wåhla IBK - Stenhagens KK Troy Friberg Östervåla Sporthall
2019-02-23 13:40 18 Tierp IBK - Storvreta IBK P11 vit Nelly Wallén Östervåla Sporthall
Omgång 19
2019-01-26 09:00 19 Arlanda IBK blå - Bälinge IF gul Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 09:00 19 Bälinge IF svart - Björklinge BK Didrik Uddén Ekilla Sporthall
2019-01-26 09:20 19 Arlanda IBK svart - Björklinge BK röd Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 09:20 19 Björklinge BK - Arlanda IBK blå Didrik Uddén Ekilla Sporthall
2019-01-26 09:40 19 Bälinge IF gul - Arlanda IBK svart Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 09:40 19 Björklinge BK röd - Bälinge IF svart Didrik Uddén Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:00 19 Arlanda IBK svart - Björklinge BK Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:00 19 Björklinge BK röd - Bälinge IF gul Didrik Uddén Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:20 19 Arlanda IBK blå - Bälinge IF svart Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:20 19 Bälinge IF gul - Björklinge BK Didrik Uddén Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:40 19 Arlanda IBK blå - Björklinge BK röd Viktor Forsberg Ekilla Sporthall
2019-01-26 10:40 19 Bälinge IF svart - Arlanda IBK svart Didrik Uddén Ekilla Sporthall
Omgång 20
2019-01-26 10:00 20 Alunda IBF svart - Tobo/Örbyhus FF ny Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 10:00 20 Tobo/Örbyhus FF - Vaksala SK vit Saga Eklund Olandshallen
2019-01-26 10:20 20 Alunda IBF gul - Vaksala SK svart Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 10:20 20 Vaksala SK vit - Alunda IBF svart Saga Eklund Olandshallen
2019-01-26 10:40 20 Tobo/Örbyhus FF ny - Alunda IBF gul Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 10:40 20 Vaksala SK svart - Tobo/Örbyhus FF Saga Eklund Olandshallen
2019-01-26 11:00 20 Alunda IBF gul - Vaksala SK vit Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 11:00 20 Vaksala SK svart - Tobo/Örbyhus FF ny Saga Eklund Olandshallen
2019-01-26 11:20 20 Alunda IBF svart - Tobo/Örbyhus FF Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 11:20 20 Tobo/Örbyhus FF ny - Vaksala SK vit Saga Eklund Olandshallen
2019-01-26 11:40 20 Alunda IBF svart - Vaksala SK svart Christoffer Fredriksson Olandshallen
2019-01-26 11:40 20 Tobo/Örbyhus FF - Alunda IBF gul Saga Eklund Olandshallen
Omgång 21
2019-02-02 17:00 21 Bälinge IF svart - IK Sirius IBK/FBC svart Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 17:00 21 IK Sirius IBK Ekudden - Wåhla IBK Axel Löfgren Bälinge Sporthall
2019-02-02 17:20 21 Bälinge IF gul - Lokomotiv Grillby IBK Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 17:20 21 Wåhla IBK - Bälinge IF svart Axel Löfgren Bälinge Sporthall
2019-02-02 17:40 21 IK Sirius IBK/FBC svart - Bälinge IF gul Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 17:40 21 Lokomotiv Grillby IBK - IK Sirius IBK Ekudden Axel Löfgren Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:00 21 Bälinge IF gul - Wåhla IBK Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:00 21 Lokomotiv Grillby IBK - IK Sirius IBK/FBC svart Axel Löfgren Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:20 21 Bälinge IF svart - IK Sirius IBK Ekudden Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:20 21 IK Sirius IBK/FBC svart - Wåhla IBK Axel Löfgren Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:40 21 Bälinge IF svart - Lokomotiv Grillby IBK Elsa Öhrn Bälinge Sporthall
2019-02-02 18:40 21 IK Sirius IBK Ekudden - Bälinge IF gul Axel Löfgren Bälinge Sporthall
Omgång 22
2019-02-02 14:30 22 Frötuna IBF röd - Almunge IK Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 14:30 22 Björklinge BK - Hagunda IF blå Noah Gustafsson Sävja Sporthall
2019-02-02 14:50 22 Frötuna IBF vit - Hagunda IF vit Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 14:50 22 Hagunda IF blå - Frötuna IBF röd Noah Gustafsson Sävja Sporthall
2019-02-02 15:10 22 Almunge IK - Frötuna IBF vit Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 15:10 22 Hagunda IF vit - Björklinge BK Noah Gustafsson Sävja Sporthall
2019-02-02 15:30 22 Frötuna IBF vit - Hagunda IF blå Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 15:30 22 Hagunda IF vit - Almunge IK Noah Gustafsson Sävja Sporthall
2019-02-02 15:50 22 Frötuna IBF röd - Björklinge BK Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 15:50 22 Almunge IK - Hagunda IF blå Noah Gustafsson Sävja Sporthall
2019-02-02 16:10 22 Frötuna IBF röd - Hagunda IF vit Markus Lundquist Sävja Sporthall
2019-02-02 16:10 22 Björklinge BK - Frötuna IBF vit Noah Gustafsson Sävja Sporthall
Omgång 23
2019-02-09 10:45 23 Alunda IBF blå - Tobo/Örbyhus FF ny Alva Lindström Olandshallen
2019-02-09 10:45 23 Tobo/Örbyhus FF - Väddö IF Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 11:05 23 Alunda IBF vit - Väddö IF ny Alva Lindström Olandshallen
2019-02-09 11:05 23 Väddö IF - Alunda IBF blå Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 11:25 23 Tobo/Örbyhus FF ny - Alunda IBF vit Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 11:25 23 Väddö IF ny - Tobo/Örbyhus FF Alva Lindström Olandshallen
2019-02-09 11:45 23 Alunda IBF vit - Väddö IF Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 11:45 23 Väddö IF ny - Tobo/Örbyhus FF ny Alva Lindström Olandshallen
2019-02-09 12:05 23 Alunda IBF blå - Tobo/Örbyhus FF Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 12:05 23 Tobo/Örbyhus FF ny - Väddö IF Alva Lindström Olandshallen
2019-02-09 12:25 23 Alunda IBF blå - Väddö IF ny Elliot Collin Olandshallen
2019-02-09 12:25 23 Tobo/Örbyhus FF - Alunda IBF vit Alva Lindström Olandshallen
Omgång 24
2019-02-09 12:45 24 Hagunda IF vit - Frötuna IBF vit Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 12:45 24 Frötuna IBF röd - Arlanda IBK blå Attila Karonen Vänge Sporthall
2019-02-09 13:05 24 Hagunda IF vit - Arlanda IBK svart Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 13:05 24 Arlanda IBK blå - Frötuna IBF röd Attila Karonen Vänge Sporthall
2019-02-09 13:25 24 Frötuna IBF vit - Hagunda IF vit Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 13:25 24 Arlanda IBK svart - Frötuna IBF röd Attila Karonen Vänge Sporthall
2019-02-09 13:45 24 Hagunda IF vit - Arlanda IBK blå Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 13:45 24 Arlanda IBK svart - Frötuna IBF vit Attila Karonen Vänge Sporthall
2019-02-09 14:05 24 Arlanda IBK svart - Frötuna IBF röd Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 14:05 24 Frötuna IBF vit - Arlanda IBK blå Attila Karonen Vänge Sporthall
2019-02-09 14:25 24 Frötuna IBF vit - Arlanda IBK svart Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2019-02-09 14:25 24 Frötuna IBF röd - Hagunda IF vit Attila Karonen Vänge Sporthall
Omgång 25
2019-02-16 10:20 25 Midas IBK BLÅ - Storvreta IBK P11 svart Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 10:20 25 Storvreta IBK P11 vit - Björklinge BK Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 10:40 25 Midas IBK svart - Björklinge BK röd Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 10:40 25 Björklinge BK - Midas IBK BLÅ Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:00 25 Storvreta IBK P11 svart - Midas IBK svart Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:00 25 Björklinge BK röd - Storvreta IBK P11 vit Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:20 25 Midas IBK svart - Björklinge BK Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:20 25 Björklinge BK röd - Storvreta IBK P11 svart Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:40 25 Midas IBK BLÅ - Storvreta IBK P11 vit Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 11:40 25 Storvreta IBK P11 svart - Björklinge BK Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 12:00 25 Midas IBK BLÅ - Björklinge BK röd Noah Gustafsson Hallstaviks Sporthall
2019-02-16 12:00 25 Storvreta IBK P11 vit - Midas IBK svart Hallstaviks Sporthall
Omgång 26
2019-03-03 08:30 26 Storvreta IBK P11 vit - Hagunda IF blå Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 08:30 26 Stenhagens KK - Alunda IBF svart Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 08:50 26 Storvreta IBK P11 röd - Alunda IBF blå Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 08:50 26 Alunda IBF svart - Storvreta IBK P11 vit Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:10 26 Hagunda IF blå - Storvreta IBK P11 röd Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:10 26 Alunda IBF blå - Stenhagens KK Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:30 26 Storvreta IBK P11 röd - Alunda IBF svart Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:30 26 Alunda IBF blå - Hagunda IF blå Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:50 26 Storvreta IBK P11 vit - Stenhagens KK Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 09:50 26 Hagunda IF blå - Alunda IBF svart Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 10:10 26 Storvreta IBK P11 vit - Alunda IBF blå Hannes Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
2019-03-03 10:10 26 Stenhagens KK - Storvreta IBK P11 röd Trotte Gäreskog Storvreta IBK Sporthall
Omgång 27
2019-03-09 09:00 27 Alunda IBF gul - Almunge IK Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 09:00 27 IFK Dannemora/Ö - IK Sirius IBK/FBC svart Saga Eklund Olandshallen
2019-03-09 09:20 27 Alunda IBF blå - IK Sirius IBK Ekudden Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 09:20 27 IK Sirius IBK/FBC svart - Alunda IBF gul Saga Eklund Olandshallen
2019-03-09 09:40 27 Almunge IK - Alunda IBF blå Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 09:40 27 IK Sirius IBK Ekudden - IFK Dannemora/Ö Saga Eklund Olandshallen
2019-03-09 10:00 27 Alunda IBF blå - IK Sirius IBK/FBC svart Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 10:00 27 IK Sirius IBK Ekudden - Almunge IK Saga Eklund Olandshallen
2019-03-09 10:20 27 Alunda IBF gul - IFK Dannemora/Ö Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 10:20 27 Almunge IK - IK Sirius IBK/FBC svart Saga Eklund Olandshallen
2019-03-09 10:40 27 Alunda IBF gul - IK Sirius IBK Ekudden Jacob Olsson Olandshallen
2019-03-09 10:40 27 IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF blå Saga Eklund Olandshallen
2019-03-10 08:00 27 Stenhagens KK - Hagunda IF vit Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 08:00 27 Vaksala SK svart - Hagunda IF blå Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 08:20 27 Stenhagens KK - Vaksala SK vit Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 08:20 27 Vaksala SK svart - Stenhagens KK Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 08:40 27 Hagunda IF vit - Stenhagens KK Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 08:40 27 Vaksala SK vit - Hagunda IF blå Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:00 27 Stenhagens KK - Vaksala SK svart Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:00 27 Vaksala SK vit - Hagunda IF vit Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:20 27 Stenhagens KK - Hagunda IF blå Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:20 27 Hagunda IF vit - Vaksala SK svart Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:40 27 Stenhagens KK - Vaksala SK vit Andreas Lind Stenhagenskolans Sporthall
2019-03-10 09:40 27 Hagunda IF blå - Stenhagens KK Amanda Tångring Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 28
2019-03-17 11:30 28 Vaksala SK svart - Arlanda IBK svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 11:30 28 Arlanda IBK blå - Lokomotiv Grillby IBK Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-17 11:50 28 Vaksala SK vit - IK Sirius IBK/FBC svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 11:50 28 Lokomotiv Grillby IBK - Vaksala SK svart Amanda Söderlund IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-17 12:10 28 Arlanda IBK svart - Vaksala SK vit Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 12:10 28 IK Sirius IBK/FBC svart - Arlanda IBK blå Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-17 12:30 28 Vaksala SK vit - Lokomotiv Grillby IBK Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 12:30 28 IK Sirius IBK/FBC svart - Arlanda IBK svart Amanda Söderlund IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-17 12:50 28 Vaksala SK svart - Arlanda IBK blå Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 12:50 28 Arlanda IBK svart - Lokomotiv Grillby IBK Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-17 13:10 28 Vaksala SK svart - IK Sirius IBK/FBC svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-17 13:10 28 Arlanda IBK blå - Vaksala SK vit Amanda Söderlund IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
Omgång 29
2019-03-24 08:10 29 Storvreta IBK P11 röd - Väddö IF ny Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 08:10 29 Väddö IF - Tierp IBK P10/11 ny Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 08:30 29 Storvreta IBK P11 svart - Tierp IBK Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 08:30 29 Tierp IBK P10/11 ny - Storvreta IBK P11 röd Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 08:50 29 Väddö IF ny - Storvreta IBK P11 svart Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 08:50 29 Tierp IBK - Väddö IF Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:10 29 Storvreta IBK P11 svart - Tierp IBK P10/11 ny Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:10 29 Tierp IBK - Väddö IF ny Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:30 29 Storvreta IBK P11 röd - Väddö IF Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:30 29 Väddö IF ny - Tierp IBK P10/11 ny Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:50 29 Storvreta IBK P11 röd - Tierp IBK Oliver Samuelsson Storvreta IBK Sporthall
2019-03-24 09:50 29 Väddö IF - Storvreta IBK P11 svart Valter Lundkvist Storvreta IBK Sporthall
2019-03-30 13:20 29 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK P11 svart Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 13:20 29 Storvreta IBK P11 röd - Alunda IBF svart Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 13:40 29 Björklinge BK - Alunda IBF vit Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 13:40 29 Alunda IBF svart - IFK Dannemora/Ö Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:00 29 Storvreta IBK P11 svart - Björklinge BK Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:00 29 Alunda IBF vit - Storvreta IBK P11 röd Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:20 29 Björklinge BK - Alunda IBF svart Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:20 29 Alunda IBF vit - Storvreta IBK P11 svart Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:40 29 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK P11 röd Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 14:40 29 Storvreta IBK P11 svart - Alunda IBF svart Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 15:00 29 IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF vit Markus Lundquist Österby Sim o Sporthall
2019-03-30 15:00 29 Storvreta IBK P11 röd - Björklinge BK Österby Sim o Sporthall
Omgång 30
2019-03-31 09:30 30 IK Sirius IBK Ekudden - Frötuna IBF röd Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 09:30 30 Frötuna IBF vit - Lokomotiv Grillby IBK Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 09:50 30 Wåhla IBK - Almunge IK Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 09:50 30 Lokomotiv Grillby IBK - IK Sirius IBK Ekudden Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 10:10 30 Frötuna IBF röd - Wåhla IBK Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 10:10 30 Almunge IK - Frötuna IBF vit Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 10:30 30 Wåhla IBK - Lokomotiv Grillby IBK Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 10:30 30 Almunge IK - Frötuna IBF röd Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 10:50 30 IK Sirius IBK Ekudden - Frötuna IBF vit Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 10:50 30 Frötuna IBF röd - Lokomotiv Grillby IBK Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 11:10 30 IK Sirius IBK Ekudden - Almunge IK Emil Boman IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 11:10 30 Frötuna IBF vit - Wåhla IBK Axel Löfgren IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 12:00 30 Vaksala SK vit - Tierp IBK Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 12:00 30 Tierp IBK P10/11 ny - Midas IBK BLÅ Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 12:20 30 Vaksala SK svart - Midas IBK svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 12:20 30 Midas IBK BLÅ - Vaksala SK vit Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 12:40 30 Tierp IBK - Vaksala SK svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 12:40 30 Midas IBK svart - Tierp IBK P10/11 ny Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 13:00 30 Vaksala SK svart - Midas IBK BLÅ Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 13:00 30 Midas IBK svart - Tierp IBK Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 13:20 30 Vaksala SK vit - Tierp IBK P10/11 ny Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 13:20 30 Tierp IBK - Midas IBK BLÅ Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 13:40 30 Vaksala SK vit - Midas IBK svart Elin Trolin IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 13:40 30 Tierp IBK P10/11 ny - Vaksala SK svart Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 14:30 30 Bälinge IF gul - Tobo/Örbyhus FF ny Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 14:30 30 Tobo/Örbyhus FF - Björklinge BK röd Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 14:50 30 Bälinge IF svart - Björklinge BK Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 14:50 30 Björklinge BK röd - Bälinge IF gul Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 15:10 30 Tobo/Örbyhus FF ny - Bälinge IF svart Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 15:10 30 Björklinge BK - Tobo/Örbyhus FF Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 15:30 30 Bälinge IF svart - Björklinge BK röd Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 15:30 30 Björklinge BK - Tobo/Örbyhus FF ny Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 15:50 30 Bälinge IF gul - Tobo/Örbyhus FF Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 15:50 30 Tobo/Örbyhus FF ny - Björklinge BK röd Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)
2019-03-31 16:10 30 Bälinge IF gul - Björklinge BK Erik Christiansen IFU Arena - Upplands Energi
2019-03-31 16:10 30 Tobo/Örbyhus FF - Bälinge IF svart Louise Yap IFU Arena - Upplands Energi (plan 2)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis