Spelprogram - Herrar Div 4 Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Barkarö SK H4 röd, blåa, röda
IBK Hallsta (B-lag) Daniel Erik Engman daniel__engman@hotmail.com 0762657805 Vit/Svart/Vit
IBK Köping (B-lag) Svart, Svart, Svart
IK Råby Västerås (B-lag) Vinröd, Svart, Svart
Knäppmora AIK (B-lag) Tomas Andersson than@systemair.se RÖD, SVART, SVART
Köpings IS (B-lag) Svart, Svart, Svart
Per-Ols IBF (B-lag) Thomas Liljeqvist thomas.liljeqvist@outlook.com 072 - 227 72 07 Rött/svart/svart
Pålsboda IBF (B-lag) Oskar Johansson kidboo94.oj@gmail.com 070-774 12 85 Lila, Svart, Svart
Surahammars IBF (B-lag) Kim Näslund Kim.naslund@hotmail.se 072-278 47 67 Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung H4 Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-28 19:00 211002005 Surahammars IBF (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 3 - 9 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-09-28 19:45 211002004 IBK Köping (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 7 - 6 e.förl. Karlbergshallen Köping Trägolv
2018-09-29 14:30 211002001 Knäppmora AIK (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 2 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2018-09-30 16:15 211002003 Pålsboda IBF (B-lag) - Barkarö SK H4 7 - 11 Alléhallen, Hallsberg
2018-09-30 19:00 211002006 IK Råby Västerås (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 5 - 6 e.förl. Råbyhallen
Omgång 2
2018-10-05 19:00 211002009 IBK Hallsta (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 20 - 7 Nibblehallen
2018-10-06 13:00 211002010 Tillberga IK Ung H4 - IBK Köping (B-lag) 14 - 10 Tillberga Sporthall
2018-10-06 14:00 211002007 Barkarö SK H4 - Knäppmora AIK (B-lag) 11 - 6 Önsta Skolan
2018-10-07 13:30 211002011 Per-Ols IBF (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 6 - 5 Fagerstahallen
Omgång 3
2018-10-12 19:00 211002017 Surahammars IBF (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 12 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-10-12 19:45 211002016 IBK Köping (B-lag) - Barkarö SK H4 5 - 8 Karlbergshallen Köping Trägolv
2018-10-13 13:30 211002018 IK Råby Västerås (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 2 - 9 Råbyhallen
2018-10-14 17:00 211002015 Pålsboda IBF (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 9 - 8 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 4
2018-10-19 19:00 211002019 IBK Hallsta (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 7 - 4 Nibblehallen
2018-10-20 14:00 211002023 Barkarö SK H4 - Surahammars IBF (B-lag) 6 - 11 Kristiansborgshallen
2018-10-21 11:30 211002024 Köpings IS (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 6 - 5 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-10-21 14:15 211002021 Per-Ols IBF (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 22 - 2 Fagerstahallen
Omgång 5
2018-10-26 19:45 211002028 IBK Köping (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 5 - 9 Karlbergshallen Köping Trägolv
2018-10-27 14:30 211002025 Knäppmora AIK (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 12 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2018-10-27 16:30 211002029 Surahammars IBF (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 8 - 9 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-10-28 13:30 211002030 IK Råby Västerås (B-lag) - Barkarö SK H4 4 - 14 Råbyhallen
Omgång 6
2018-11-02 19:00 211002034 IBK Hallsta (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 12 - 5 Nibblehallen
2018-11-03 16:00 211002032 Tillberga IK Ung H4 - Pålsboda IBF (B-lag) 14 - 4 Tillberga Sporthall
2018-11-04 13:00 211002036 Per-Ols IBF (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 7 - 2 Fagerstahallen
2018-11-04 17:30 211002033 Köpings IS (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 6 - 1 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 7
2018-11-10 13:00 211002039 IK Råby Västerås (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 4 - 8 Råbyhallen
2018-11-10 14:30 211002037 Knäppmora AIK (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 3 - 2 e.förl. Skinnskattebergs Sporthall
2018-11-10 15:30 211002040 Per-Ols IBF (B-lag) - Barkarö SK H4 4 - 5 Fagerstahallen
2018-11-10 17:30 211002042 Köpings IS (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 7 - 10 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 8
2018-11-16 19:00 211002044 Surahammars IBF (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 5 - 8 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-11-17 13:00 211002048 Barkarö SK H4 - Tillberga IK Ung H4 12 - 13 Önsta Skolan
2018-11-17 17:00 211002046 IBK Hallsta (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 11 - 6 Nibblehallen
2018-11-18 19:00 211002045 Pålsboda IBF (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 10 - 7 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 9
2018-11-24 14:30 211002050 Knäppmora AIK (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 5 - 6 Skinnskattebergs Sporthall
2018-11-24 15:00 211002052 Per-Ols IBF (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 11 - 7 Fagerstahallen
2018-11-25 15:30 211002049 Pålsboda IBF (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 4 - 13 Alléhallen, Hallsberg
2018-11-25 18:30 211002053 Barkarö SK H4 - IBK Hallsta (B-lag) 11 - 9 Kristiansborgshallen
Omgång 10
2018-11-30 19:45 211002056 IBK Köping (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 7 - 5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2018-12-01 12:00 211002059 Köpings IS (B-lag) - Barkarö SK H4 7 - 15 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-12-01 15:30 211002057 IK Råby Västerås (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 10 - 11 e.förl. Råbyhallen
2019-03-15 19:00 211002060 IBK Hallsta (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 16 - 9 Nibblehallen
Omgång 11
2018-12-07 19:00 211002066 IBK Hallsta (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 9 - 6 Nibblehallen
2018-12-08 13:30 211002063 Surahammars IBF (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 6 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-12-08 15:00 211002061 Knäppmora AIK (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 8 - 5 Skinnskattebergs Sporthall
2018-12-08 15:00 211002064 Per-Ols IBF (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 9 - 4 Fagerstahallen
Omgång 12
2018-12-14 19:00 211002071 IBK Hallsta (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 6 - 11 Nibblehallen
2018-12-15 17:45 211002070 Köpings IS (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 7 - 9 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2018-12-16 17:00 211002067 Per-Ols IBF (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 7 - 5 Fagerstahallen
2019-01-13 17:00 211002072 Tillberga IK Ung H4 - IK Råby Västerås (B-lag) 8 - 6 Tillberga Sporthall
2019-02-02 13:00 211002069 Barkarö SK H4 - Pålsboda IBF (B-lag) 11 - 7 Kristiansborgshallen
Omgång 13
2018-12-21 19:00 211002077 Surahammars IBF (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 10 - 4 Mälarenergi Arena Surahammar
2018-12-21 19:45 211002076 IBK Köping (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 6 - 5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2018-12-22 14:30 211002073 Knäppmora AIK (B-lag) - Barkarö SK H4 4 - 5 Skinnskattebergs Sporthall
2018-12-22 18:00 211002075 Pålsboda IBF (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 15 - 5 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 14
2019-01-11 19:00 211002084 IBK Hallsta (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 6 - 9 Nibblehallen
2019-01-12 16:30 211002083 Tillberga IK Ung H4 - Surahammars IBF (B-lag) 8 - 10 Tillberga Sporthall
2019-01-13 11:30 211002081 Köpings IS (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 9 - 3 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2019-01-13 19:00 211002082 Barkarö SK H4 - IBK Köping (B-lag) 8 - 9 Kristiansborgshallen
Omgång 15
2019-01-18 19:00 211002090 IK Råby Västerås (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 7 - 4 Råbyhallen
2019-01-20 13:30 211002089 Surahammars IBF (B-lag) - Barkarö SK H4 8 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-01-20 18:00 211002087 Pålsboda IBF (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 8 - 13 Alléhallen, Hallsberg
2019-02-14 19:00 211002085 Knäppmora AIK (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 9 - 5 Skinnskattebergs Sporthall
Omgång 16
2019-01-26 18:30 211002091 Tillberga IK Ung H4 - Knäppmora AIK (B-lag) 6 - 4 Tillberga Sporthall
2019-01-27 10:30 211002096 Barkarö SK H4 - IK Råby Västerås (B-lag) 10 - 8 Kristiansborgshallen
2019-01-27 11:30 211002095 Köpings IS (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 5 - 8 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2019-01-27 16:00 211002094 Per-Ols IBF (B-lag) - IBK Köping (B-lag) OW (0 - 5) Fagerstahallen
Omgång 17
2019-02-01 19:45 211002100 IBK Köping (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 8 - 11 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-02-02 13:30 211002102 IK Råby Västerås (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 9 - 14 Råbyhallen
2019-02-02 14:30 211002099 Knäppmora AIK (B-lag) - Köpings IS (B-lag) 8 - 9 e.förl. Skinnskattebergs Sporthall
2019-02-03 18:00 211002098 Pålsboda IBF (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 12 - 11 e.förl. Alléhallen, Hallsberg
Omgång 18
2019-02-08 19:45 211002105 IBK Köping (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 8 - 5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-02-09 16:00 211002108 Tillberga IK Ung H4 - Köpings IS (B-lag) 9 - 13 Tillberga Sporthall
2019-02-10 16:30 211002106 Barkarö SK H4 - Per-Ols IBF (B-lag) 6 - 12 Kristiansborgshallen
2019-02-10 19:00 211002103 Pålsboda IBF (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 4 - 8 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 19
2019-02-16 11:30 211002111 IK Råby Västerås (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 8 - 5 Råbyhallen
2019-02-16 14:30 211002110 Knäppmora AIK (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 4 - 15 Skinnskattebergs Sporthall
2019-02-16 17:30 211002114 Tillberga IK Ung H4 - Barkarö SK H4 13 - 16 Tillberga Sporthall
2019-02-17 15:00 211002112 Per-Ols IBF (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 10 - 7 Fagerstahallen
Omgång 20
2019-02-22 19:00 211002115 Surahammars IBF (B-lag) - Pålsboda IBF (B-lag) 18 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-02-22 19:45 211002116 IBK Köping (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 6 - 4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-02-23 11:30 211002119 IBK Hallsta (B-lag) - Barkarö SK H4 12 - 13 e.förl. Nibblehallen
2019-02-23 17:45 211002118 Köpings IS (B-lag) - Per-Ols IBF (B-lag) 4 - 8 Karlbergshallen (KB-Hallen)
Omgång 21
2019-03-01 19:00 211002123 Surahammars IBF (B-lag) - IK Råby Västerås (B-lag) 7 - 1 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-03-02 11:00 211002126 IBK Hallsta (B-lag) - Tillberga IK Ung H4 10 - 8 Nibblehallen
2019-03-02 14:30 211002125 Barkarö SK H4 - Köpings IS (B-lag) 11 - 8 Kristiansborgshallen
2019-03-03 14:00 211002122 Pålsboda IBF (B-lag) - IBK Köping (B-lag) 5 - 4 e.förl. Alléhallen, Hallsberg
Omgång 22
2019-03-08 19:45 211002129 IBK Köping (B-lag) - Surahammars IBF (B-lag) 9 - 10 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-03-09 14:30 211002130 Tillberga IK Ung H4 - Per-Ols IBF (B-lag) 4 - 8 Tillberga Sporthall
2019-03-09 17:30 211002132 Köpings IS (B-lag) - IBK Hallsta (B-lag) 3 - 16 Ullvihallen
2019-03-10 15:30 211002127 IK Råby Västerås (B-lag) - Knäppmora AIK (B-lag) 5 - 7 Råbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis