Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK IBF Hanna Steiner hanna@pool.se 0704495220 Blå/vit/vit
IK Frej Täby IBK Veronica Edvardsson veronica.edvardsson@gmail.com 072-509 80 97 Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Rött,Svart,Svart
Rotebro IS IBK Linnéa Brehme linneabrehme4@gmail.com 070-543 97 51 Blå/Blå/Vit
Täby FC (A) Caroline Gustafsson caroline.gustafsson@swedavia.se 0709911256 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Mikael Segerqvist msegerqvist@gmail.com Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (A) Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (B) Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 11:00 1 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2018-09-29 12:00 1 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 13:15 1 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 2
2018-10-06 11:00 2 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-07 12:00 2 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2018-10-07 13:15 2 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
Omgång 3
2018-10-13 10:15 3 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-13 11:00 3 Täby FC (A) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-10-13 11:15 3 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2018-10-13 12:00 3 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
Omgång 4
2018-10-20 10:00 4 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2018-10-21 13:15 4 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
2018-10-21 13:30 4 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Viksjö Sporthall
Omgång 5
2018-10-27 09:15 5 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-27 11:00 5 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2018-10-27 13:00 5 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
Omgång 6
2018-11-10 10:00 6 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2018-11-10 12:15 6 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2018-11-11 14:15 6 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
Omgång 7
2018-11-17 10:00 7 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2018-11-17 12:00 7 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 14:00 7 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Skarpängskolan A
2018-11-18 14:15 7 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 8
2018-11-24 11:00 8 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 12:30 8 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-25 10:00 8 Järfälla IBK - Danderyds SK IBF Viksjö Sporthall
Omgång 9
2018-12-01 11:00 9 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-01 12:00 9 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2018-12-02 10:15 9 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2018-12-08 11:00 10 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2018-12-08 12:00 10 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2018-12-09 12:00 10 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 11
2018-12-14 19:00 11 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-15 12:00 11 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-16 10:00 11 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
2018-12-16 13:15 11 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
Omgång 12
2019-01-12 12:30 12 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Erikslundshallen
2019-01-13 11:00 12 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-01-13 13:15 12 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Mörbyhallen
Omgång 13
2019-01-19 10:15 13 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-19 12:00 13 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-01-20 10:15 13 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-01-26 11:30 14 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Erikslundshallen
2019-01-27 11:15 14 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2019-01-27 13:15 14 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-02-02 09:15 15 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 11:00 15 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 16
2019-02-09 09:15 16 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2019-02-09 11:00 16 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2019-02-10 11:00 16 Järfälla IBK - Vallentuna IBK Viksjö Sporthall
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2019-02-16 10:00 17 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-16 12:15 17 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2019-03-03 09:00 18 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2019-03-03 09:00 18 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Viksjö Sporthall
2019-03-03 11:00 18 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 11:00 18 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 19
2019-03-10 12:15 19 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2019-03-10 14:15 19 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
2019-03-10 15:15 19 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Skärgårdsstadshallen
Omgång 20
2019-03-16 11:00 20 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 11:00 20 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2019-03-16 12:00 20 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
Omgång 21
2019-03-23 10:00 21 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-23 11:00 21 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-24 13:15 21 Danderyds SK IBF - Täby FC (B) Mörbyhallen
Omgång 22
2019-03-30 11:00 22 Täby FC (B) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2019-03-30 11:15 22 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2019-03-30 12:00 22 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 12:30 22 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis