Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF (B) Markus Rüdel markus.rudel@gmail.com 0739039464 Lila/Vit, Svart, Svart
Farsta IBK (A) Mikael Mildén mikael.milden@farstaibk.se 0730-293414 Svart, Svart, Svart
Farsta IBK (B) Markus Jordö markus.jordo@farstaibk.se 0737312420 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Jeremia Köhlin jeremia.kohlin@gmail.com 070-819 89 51 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF grön vit, vit, vit
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Huddinge IBS (C) Röd, Röd, Vita
Högalids IF Johan Odenfors j_odenfors@hotmail.com 0706788989 vit, blå, vit
Nacka Wallenstam IBK (E) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (F) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (G) Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Blå, Blå, Blå
Skogås Trångsund IBK (A) Marie Mossberg p09stibk@gmail.com Blå/Blå/Blå
Sköndals IK Blå, Herr-P06 och Dam-F05 Svart. P07-P09 och F06-F09 Blå, Herr-P06 och Dam-F05 Svart. P07-P09 och F06-F09 Blå
Tumba GOIF (A) Röd, Svart, Röda
Tungelsta IF Orange, Svart, Svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Mathias Hyyrynen hyyrynen@hotmail.com 0731256094 blå/blå/blå
Älvsjö AIK IBF (A) Blå, Blå, Blå
Örby IS Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 3
1 Högalids IF - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2018-09-29 09:00 1 Skogås Trångsund IBK (A) - Vendelsö IK Skogåshallen 50
2018-09-29 09:15 1 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Kvarnängshallen
2018-09-29 10:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (B) Sätrahallen
2018-09-29 10:30 1 Hammarby IF IBF - Tungelsta IF Sjöstadshallen
2018-09-29 12:00 1 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2018-09-29 12:00 1 FBI Tullinge - Örby IS Botkyrkahallen
2018-09-30 09:15 1 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Värmdö sporthall
Omgång 2
2 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2018-10-06 09:00 2 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (A) Storvretens Sporthall
2018-10-06 09:00 2 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Lyckeby Sporthall
2018-10-06 09:00 2 Högalids IF - Örby IS Liljeholmshallen 1
2018-10-06 10:00 2 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Tomtbergahallen
2018-10-06 11:00 2 Tungelsta IF - Skogås Trångsund IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-06 11:15 2 Farsta IBK (B) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2018-10-06 12:00 2 Nacka Wallenstam IBK (G) - FBI Tullinge Myrsjöskolan
2018-10-06 15:30 2 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (B) Djurö Sporthall
Omgång 3
3 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Värmdö sporthall
2018-10-13 09:00 3 Högalids IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Liljeholmshallen 1
2018-10-13 09:15 3 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-10-13 09:15 3 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (B) Skogåshallen
2018-10-13 09:15 3 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2018-10-13 10:00 3 Nynäshamns IBK - Örby IS Kvarnängshallen
2018-10-13 10:15 3 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
2018-10-13 13:00 3 Nacka Wallenstam IBK (E) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2018-10-13 13:15 3 Djurö-Vindö IF (B) - Tumba GOIF (A) Djurö Sporthall
Omgång 4
2018-10-20 08:00 4 FBI Tullinge - Hammarby IF IBF Tullingehallen
2018-10-20 09:00 4 Tumba GOIF (A) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2018-10-20 09:00 4 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-10-20 09:15 4 Älvsjö AIK IBF (A) - Högalids IF Sätrahallen
2018-10-20 10:30 4 Tungelsta IF - Farsta IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-20 12:00 4 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2018-10-20 14:00 4 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2018-10-20 16:15 4 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 1
2018-10-21 10:00 4 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (F) Tomtbergahallen
Omgång 5
2018-10-27 08:15 5 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2018-10-27 09:00 5 Skogås Trångsund IBK (A) - FBI Tullinge Skogåshallen
2018-10-27 09:30 5 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnängshallen
2018-10-27 10:00 5 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (C) Tomtbergahallen
2018-10-27 10:00 5 Tumba GOIF (A) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:00 5 Nacka Wallenstam IBK (F) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2018-10-27 14:00 5 Farsta IBK (A) - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2018-10-27 15:15 5 Djurö-Vindö IF (B) - Tungelsta IF Djurö Sporthall
2018-11-04 10:45 5 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Värmdö sporthall
Omgång 6
2018-11-03 14:00 6 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (F) Bandhagshallen
2018-11-10 09:00 6 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Vendelsömalmshallen
2018-11-10 09:15 6 Farsta IBK (B) - Djurö-Vindö IF (B) Farstahallen 1
2018-11-10 09:15 6 Hammarby IF IBF - Nynäshamns IBK Sjöstadshallen
2018-11-10 09:30 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2018-11-10 10:30 6 Tungelsta IF - Tumba GOIF (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-10 11:15 6 Högalids IF - Skogås Trångsund IBK (A) Liljeholmshallen 1
2018-11-10 12:00 6 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (E) Botkyrkahallen
2018-11-11 10:00 6 Sköndals IK - Huddinge IBS (C) Sköndalshallen
Omgång 7
2018-11-17 10:00 7 Vendelsö IK - Tungelsta IF Lyckeby Sporthall
2018-11-17 10:15 7 Tumba GOIF (A) - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2018-11-17 10:15 7 Farsta IBK (A) - FBI Tullinge Farstahallen 1
2018-11-17 10:15 7 Skogås Trångsund IBK (A) - Nynäshamns IBK Skogåshallen
2018-11-17 12:00 7 Nacka Wallenstam IBK (E) - Högalids IF Myrsjöskolan
2018-11-17 12:30 7 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF Värmdö sporthall
2018-11-17 13:00 7 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (G) Myrsjöskolan
2018-11-18 11:15 7 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2018-11-18 13:15 7 Huddinge IBS (C) - Örby IS Tomtbergahallen
Omgång 8
8 FBI Tullinge - Djurö-Vindö IF (B) Botkyrkahallen
2018-11-24 09:00 8 Skogås Trångsund IBK (A) - Värmdö IF (B) Skogåshallen
2018-11-24 09:30 8 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (E) Kvarnängshallen
2018-11-24 10:15 8 Farsta IBK (B) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2018-11-24 10:30 8 Tungelsta IF - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2018-11-24 13:00 8 Nacka Wallenstam IBK (G) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2018-11-24 16:00 8 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-11-25 10:00 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Vintervikshallen
2018-11-25 14:15 8 Högalids IF - Farsta IBK (A) Liljeholmshallen 1
Omgång 9
9 Djurö-Vindö IF (B) - Högalids IF Djurö Sporthall
2018-12-01 09:15 9 Farsta IBK (A) - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2018-12-01 09:30 9 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (G) Högdalshallen
2018-12-01 10:00 9 Tumba GOIF (A) - FBI Tullinge Storvretens Sporthall 25
2018-12-01 10:15 9 Huddinge IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2018-12-01 10:30 9 Tungelsta IF - Farsta IBK (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-01 11:15 9 Huddinge IBS (B) - Örby IS Tomtbergahallen
2018-12-01 13:00 9 Nacka Wallenstam IBK (F) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2018-12-01 14:15 9 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Värmdö sporthall
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (C) Sjöstadshallen
2018-12-08 09:00 10 Högalids IF - Tumba GOIF (A) Liljeholmshallen 1
2018-12-08 09:00 10 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Skogåshallen
2018-12-08 09:30 10 FBI Tullinge - Vendelsö IK Tullingehallen
2018-12-08 10:00 10 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF (B) Kvarnängshallen
2018-12-08 10:30 10 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS (B) Farstahallen 3
2018-12-08 15:15 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK Sätrahallen
2018-12-09 09:00 10 Nacka Wallenstam IBK (G) - Örby IS Ormingehallen
2018-12-09 09:15 10 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Värmdö sporthall
Omgång 11
2018-12-15 10:15 11 Vendelsö IK - Högalids IF Lyckeby Sporthall
2018-12-15 10:30 11 Tungelsta IF - FBI Tullinge Tungelsta Sporthall
2018-12-15 11:00 11 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (G) Tomtbergahallen
2018-12-15 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2018-12-15 14:15 11 Djurö-Vindö IF (B) - Värmdö IF (B) Djurö Sporthall
2018-12-15 15:00 11 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2018-12-16 09:30 11 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Sköndalshallen
2018-12-16 10:30 11 Huddinge IBS (C) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-06 09:15 11 Tumba GOIF (A) - Nynäshamns IBK Storvretens Sporthall 30
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Hammarby IF IBF - Örby IS Sjöstadshallen
2019-01-12 09:30 12 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Kvarnängshallen
2019-01-12 10:00 12 FBI Tullinge - Farsta IBK (B) Storvretens Sporthall
2019-01-12 10:00 12 Högalids IF - Tungelsta IF Liljeholmshallen 1
2019-01-12 10:15 12 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-01-12 11:00 12 Skogås Trångsund IBK (A) - Sköndals IK Skogåshallen
2019-01-12 13:00 12 Nacka Wallenstam IBK (E) - Huddinge IBS (C) Myrsjöskolan
2019-01-12 14:00 12 Värmdö IF (B) - Tumba GOIF (A) Värmdö sporthall
2019-01-13 10:00 12 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Vintervikshallen
Omgång 13
2019-01-19 09:00 13 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 09:15 13 Farsta IBK (B) - Högalids IF Farstahallen 3
2019-01-19 10:00 13 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 11:30 13 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2019-01-19 12:00 13 Nacka Wallenstam IBK (G) - Hammarby IF IBF Myrsjöskolan
2019-01-19 14:15 13 Örby IS - Skogås Trångsund IBK (A) Bandhagshallen
2019-01-19 17:00 13 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-01-19 17:00 13 Nacka Wallenstam IBK (F) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-01-20 10:00 13 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (E) Sköndalshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:00 14 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Sjöstadshallen
2019-01-26 11:00 14 Nynäshamns IBK - Farsta IBK (B) Kvarnängshallen
2019-01-26 13:00 14 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tumba GOIF (A) Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 14 Nacka Wallenstam IBK (E) - Örby IS Myrsjöskolan
2019-01-26 14:00 14 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
2019-01-26 14:15 14 Djurö-Vindö IF (B) - Huddinge IBS (C) Djurö Sporthall
2019-01-26 15:30 14 Farsta IBK (A) - Sköndals IK Farstahallen 1
2019-01-27 08:00 14 FBI Tullinge - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
2019-01-27 11:00 14 Skogås Trångsund IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Skogåshallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (F) Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås Trångsund IBK (A) Sätrahallen
2019-02-02 10:00 15 Huddinge IBS (C) - Tumba GOIF (A) Tomtbergahallen
2019-02-02 11:00 15 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Tomtbergahallen
2019-02-02 13:15 15 FBI Tullinge - Högalids IF Rikstenshallen
2019-02-02 14:15 15 Örby IS - Farsta IBK (A) Bandhagshallen
2019-02-03 10:00 15 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen
2019-02-03 11:00 15 Nacka Wallenstam IBK (G) - Nacka Wallenstam IBK (E) Myrsjöskolan
2019-02-03 11:00 15 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF (B) Sköndalshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Tumba GOIF (A) - Sköndals IK Storvretens Sporthall
2019-02-09 10:00 16 Skogås Trångsund IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2019-02-09 10:15 16 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Farstahallen 3
2019-02-09 10:30 16 Högalids IF - Huddinge IBS (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 10:30 16 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-02-09 12:00 16 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2019-02-09 13:00 16 Nacka Wallenstam IBK (E) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2019-02-09 13:15 16 Djurö-Vindö IF (B) - Örby IS Djurö Sporthall
2019-02-10 09:00 16 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK Tomtbergahallen
Omgång 17
17 Nacka Wallenstam IBK (G) - Djurö-Vindö IF (B)
2019-02-16 09:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (A) Sätrahallen
2019-02-16 10:00 17 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Sjöstadshallen
2019-02-16 10:00 17 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Tullingehallen
2019-02-16 10:00 17 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (F) Farstahallen 3
2019-02-16 11:00 17 Tungelsta IF - Huddinge IBS (C) Tungelsta Sporthall
2019-02-16 12:30 17 Högalids IF - Nynäshamns IBK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 16:00 17 Örby IS - Tumba GOIF (A) Bandhagshallen
2019-02-17 11:00 17 Huddinge IBS (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Tomtbergahallen
2019-02-17 11:00 17 Sköndals IK - Vendelsö IK Sköndalshallen
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Vendelsö IK - Örby IS Lyckeby Sporthall
2019-03-09 09:30 18 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (B) Kvarnängshallen
2019-03-09 10:00 18 Tumba GOIF (A) - Nacka Wallenstam IBK (G) Storvretens Sporthall
2019-03-09 12:15 18 Värmdö IF (B) - Högalids IF Värmdö sporthall
2019-03-09 13:00 18 Nacka Wallenstam IBK (E) - Skogås Trångsund IBK (A) Myrsjöskolan
2019-03-09 15:15 18 Djurö-Vindö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Djurö Sporthall
2019-03-10 09:00 18 Huddinge IBS (C) - Farsta IBK (B) Tomtbergahallen
2019-03-10 11:00 18 Farsta IBK (A) - Hammarby IF IBF Farstahallen 3
2019-03-10 11:00 18 Sköndals IK - Tungelsta IF Sköndalshallen
Omgång 19
2019-03-16 08:45 19 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (F) Tullingehallen
2019-03-16 09:00 19 Skogås Trångsund IBK (A) - Farsta IBK (A) Skogåshallen
2019-03-16 09:15 19 Farsta IBK (B) - Sköndals IK Högdalshallen
2019-03-16 10:00 19 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF (A) Sätrahallen
2019-03-16 10:45 19 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Kvarnängshallen
2019-03-16 13:00 19 Nacka Wallenstam IBK (G) - Vendelsö IK Myrsjöskolan
2019-03-16 14:00 19 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2019-03-17 10:00 19 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Tomtbergahallen
2019-03-17 14:15 19 Hammarby IF IBF - Djurö-Vindö IF (B) Liljeholmshallen 1
Omgång 20
2019-02-23 15:30 20 Djurö-Vindö IF (B) - Skogås Trångsund IBK (A) Djurö Sporthall
2019-03-23 09:00 20 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Värmdö sporthall
2019-03-23 09:00 20 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Lyckeby Sporthall
2019-03-23 10:15 20 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (E) Farstahallen 3
2019-03-23 10:30 20 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (G) Tungelsta Sporthall
2019-03-23 11:00 20 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2019-03-23 13:00 20 Nacka Wallenstam IBK (F) - Högalids IF Myrsjöskolan
2019-03-23 14:15 20 Örby IS - Farsta IBK (B) Bandhagshallen
2019-03-23 15:45 20 Tumba GOIF (A) - Hammarby IF IBF Tullingehallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Skogås Trångsund IBK (A) - Tumba GOIF (A) Skogåshallen
2019-03-30 09:00 21 Hammarby IF IBF - Vendelsö IK Sjöstadshallen
2019-03-30 09:00 21 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Sätrahallen
2019-03-30 10:00 21 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Tomtbergahallen
2019-03-30 10:30 21 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (F) Kvarnängshallen
2019-03-30 12:00 21 Nacka Wallenstam IBK (E) - Djurö-Vindö IF (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:00 21 Nacka Wallenstam IBK (G) - Farsta IBK (B) Myrsjöskolan
2019-03-30 13:15 21 FBI Tullinge - Sköndals IK Rikstenshallen
2019-03-31 14:15 21 Högalids IF - Huddinge IBS (C) Liljeholmshallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis