Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF Urban Meijer urban.meijer@opusbilprovning.se 070-2454172 Blå, Vit, Vita
Enebybergs IF Mikael Bohlin Mikael@bohlins-maskiner.se Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (B) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK (A) Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Svart
Rosersbergs IK Hans Thorell hanserik.thorell@gmail.com 070-4010121 röd/blå/röd
Rotebro IS IBK Linda Idevall linda.idevall73@gmail.com 0760-40 93 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK Johan Krohné Johan.krohne@live.se 0705330088 Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Cecilia Granath cecilia.granath@tyrens.se 0705981449 Vit/Vit/Vit
Stäkets IF Blå, Blå, Blå
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (A) Gunilla Pettersson gpetterss@gmail.com Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (A) Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (C) Mikael Karlstein temp@karlstein.se +46725034494 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (A) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (B) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Ängby IF - Silverdals IF (A)
2018-09-29 10:00 1 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-09-29 10:00 1 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2018-09-29 11:00 1 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 12:00 1 Vallentuna IBK (A) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2018-09-30 09:00 1 Stäkets IF - Töjnan IBK (A) Kallhälls sporthall
2018-09-30 09:00 1 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2018-09-30 13:00 1 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 14:00 1 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 16:15 1 Enebybergs IF - Täby FC (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2 Järfälla IBK - Ängby IF Viksjö Sporthall
2018-10-06 09:00 2 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 11:00 2 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 11:00 2 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-10-06 13:00 2 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (B) Rosershallen
2018-10-06 13:30 2 Vaxholms IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-07 12:30 2 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Silverdalshallen
2018-10-07 14:15 2 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2018-10-21 17:30 2 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF Prästängshallen 32
2018-11-10 17:00 2 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
Omgång 3
3 Ängby IF - Täby FC (B)
2018-10-13 10:00 3 IK Frej Täby IBK (A) - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-13 11:00 3 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 12:00 3 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-10-13 12:15 3 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:00 3 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-10-14 09:15 3 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:45 3 Stäkets IF - Vallentuna IBK (C) Kallhälls sporthall
2018-10-14 11:00 3 Töjnan IBK (A) - Silverdals IF (A) Arena Satelliten
2018-10-24 18:15 3 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 4
4 Hässelby SK IBK (D) - Ängby IF Riddersvik
2018-10-20 10:00 4 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-20 11:00 4 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-20 11:30 4 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Rosershallen
2018-10-20 12:30 4 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-20 15:15 4 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Riddersvik
2018-10-21 11:00 4 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (C) Arena Satelliten
2018-10-21 14:15 4 Danderyds SK IBF - Stäkets IF Mörbyhallen
2018-10-21 14:30 4 Järfälla IBK - Töjnan IBK (A) Viksjö Sporthall
2018-10-21 17:15 4 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 5
5 Ängby IF - Rotebro IS IBK
2018-10-27 09:00 5 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-27 11:00 5 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 16:00 5 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-10-28 10:00 5 Stäkets IF - Silverdals IF (A) Kallhälls sporthall
2018-10-28 10:00 5 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (B) Prästängshallen
2018-10-28 11:30 5 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-28 12:15 5 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 15:15 5 Danderyds SK IBF - Rosersbergs IK Mörbyhallen
2018-12-07 17:00 5 Töjnan IBK (A) - Täby FC (B) Häggvikshallen
Omgång 6
2018-11-10 09:00 6 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan B
2018-11-10 09:00 6 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-10 10:15 6 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-11 10:00 6 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Viksjö Sporthall
2018-11-11 10:00 6 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (A) Hässelbyhallen
2018-11-11 12:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-11-11 14:00 6 Bele Barkaby IF IBF (A) - Ängby IF Herresta Sporthall
2018-11-11 16:15 6 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Danderyds Gymnasium
2018-11-17 09:00 6 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
2018-11-24 14:30 6 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 7
2018-11-16 18:00 7 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Rosershallen
2018-11-17 09:00 7 IK Frej Täby IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-11-17 11:00 7 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 13:00 7 Ängby IF - Täby FC (A) Stora Mossen 1
2018-11-18 09:00 7 Stäkets IF - Järfälla IBK Kallhälls sporthall
2018-11-18 10:00 7 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK Arena Satelliten
2018-11-18 12:15 7 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Skärgårdsstadshallen
2018-11-18 13:15 7 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
2018-11-18 13:15 7 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-14 18:00 7 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Silverdalshallen
Omgång 8
2018-11-24 09:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2018-11-24 09:00 8 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-24 10:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF Hässelbyhallen
2018-11-24 10:00 8 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 11:30 8 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 12:00 8 Täby FC (B) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-11-24 13:00 8 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2018-11-25 12:00 8 Bele Barkaby IF IBF (A) - Töjnan IBK (A) Herresta Sporthall
2018-11-25 13:30 8 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-25 16:15 8 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2018-12-01 10:00 9 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-01 11:00 9 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 14:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2018-12-02 09:00 9 Silverdals IF (A) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2018-12-02 10:00 9 Stäkets IF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2018-12-02 10:00 9 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2018-12-02 10:00 9 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A) Prästängshallen
2018-12-02 11:30 9 Töjnan IBK (A) - Täby FC (A) Arena Satelliten
2018-12-02 13:15 9 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
2018-12-02 16:00 9 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2018-12-08 10:00 10 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 10:00 10 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan B
2018-12-08 10:00 10 IK Frej Täby IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-08 12:00 10 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 12:30 10 Vaxholms IBF - Stäkets IF Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-08 14:15 10 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 15:15 10 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Riddersvik
2018-12-09 10:00 10 Bele Barkaby IF IBF (A) - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2018-12-09 11:00 10 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2018-12-09 17:15 10 Enebybergs IF - Rosersbergs IK Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2018-12-15 11:00 11 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 11:30 11 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (A) Rosershallen
2018-12-15 16:15 11 Hässelby SK IBK (B) - Enebybergs IF Riddersvik
2018-12-16 09:00 11 Järfälla IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-12-16 09:45 11 Silverdals IF (A) - Täby FC (A) Silverdalshallen
2018-12-16 10:00 11 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK (A) Prästängshallen
2018-12-16 10:45 11 Töjnan IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2018-12-16 11:00 11 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (D) Kallhälls sporthall
2018-12-16 12:15 11 Danderyds SK IBF - Ängby IF Mörbyhallen
2018-12-16 18:00 11 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 12
12 Ängby IF - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
2019-01-12 10:00 12 Täby FC (A) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2019-01-12 10:00 12 IK Frej Täby IBK (A) - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-01-12 10:15 12 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 12:00 12 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 13:15 12 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 09:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2019-01-13 09:00 12 Töjnan IBK (A) - Sigtuna IF IBK Arena Satelliten
2019-01-13 17:15 12 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2019-01-13 18:15 12 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 13
13 Hässelby SK IBK (D) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2019-01-19 11:00 13 Täby FC (B) - Täby FC (A) Skarpängskolan B
2019-01-19 11:30 13 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK (A) Rosershallen
2019-01-20 09:00 13 Stäkets IF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2019-01-20 09:15 13 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2019-01-20 10:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF Grimstahallen
2019-01-20 11:00 13 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-01-20 13:15 13 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2019-01-20 14:30 13 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-21 18:00 13 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
Omgång 14
2019-01-26 10:00 14 IK Frej Täby IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-01-26 12:00 14 Vallentuna IBK (C) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 15:30 14 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2019-01-26 16:00 14 Ängby IF - Vaxholms IBF Stora Mossen 1
2019-01-27 08:00 14 Töjnan IBK (A) - Rosersbergs IK Arena Satelliten
2019-01-27 09:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2019-01-27 10:00 14 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Prästängshallen
2019-01-27 10:15 14 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 11:15 14 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 17:15 14 Enebybergs IF - Stäkets IF Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2019-02-02 09:15 15 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (A) Ärvingehallen
2019-02-02 12:00 15 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 12:00 15 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK (C) Rosershallen
2019-02-02 13:30 15 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-02-02 15:15 15 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2019-02-03 10:00 15 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2019-02-03 11:00 15 Silverdals IF (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2019-02-03 12:30 15 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-03 16:00 15 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-02-03 17:15 15 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2019-02-09 10:00 16 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skarpängskolan B
2019-02-09 11:00 16 Vallentuna IBK (A) - Stäkets IF Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 12:00 16 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 13:00 16 Ängby IF - Enebybergs IF Stora Mossen 1
2019-02-10 08:00 16 Silverdals IF (A) - Rosersbergs IK Arena Satelliten
2019-02-10 09:00 16 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Arena Satelliten
2019-02-10 10:00 16 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
2019-02-10 14:00 16 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Skärgårdsstadshallen
2019-02-10 14:15 16 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK Mörbyhallen
2019-02-10 15:00 16 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF Hammarbackens Sporthall
2019-02-16 10:00 17 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK Hässelbyhallen
2019-02-16 11:00 17 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-16 11:00 17 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2019-02-16 13:00 17 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-02-16 13:30 17 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-17 10:00 17 Stäkets IF - Täby FC (A) Kallhälls sporthall
2019-02-17 10:15 17 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
2019-02-17 13:00 17 Bele Barkaby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Herresta Sporthall
2019-02-17 16:15 17 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2019-03-09 10:00 18 Ängby IF - Stäkets IF Stora Mossen 1
2019-03-09 10:15 18 IK Frej Täby IBK (A) - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-09 11:30 18 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2019-03-10 08:30 18 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2019-03-10 09:00 18 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Prästängshallen
2019-03-10 09:15 18 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-03-10 11:00 18 Töjnan IBK (A) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2019-03-10 12:00 18 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-03-10 13:15 18 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2019-03-10 13:15 18 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (D) Mörbyhallen
Omgång 19
19 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF Skarpängskolan A
2019-03-16 09:00 19 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2019-03-16 10:00 19 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-16 10:45 19 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Ärvingehallen
2019-03-16 11:00 19 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 12:00 19 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan) 50
2019-03-16 12:30 19 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-17 10:00 19 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK Björkebyhallen
2019-03-17 10:15 19 Stäkets IF - Åkersberga IBF (B) Kallhälls sporthall
2019-03-17 18:15 19 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (C) Danderyds Gymnasium
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 IK Frej Täby IBK (A) - Stäkets IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-23 10:45 20 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-23 11:30 20 Rosersbergs IK - Rotebro IS IBK Rosershallen
2019-03-23 12:00 20 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 12:00 20 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 14:00 20 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hässelbyhallen
2019-03-24 09:00 20 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Prästängshallen
2019-03-24 10:00 20 Silverdals IF (A) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2019-03-24 11:00 20 Töjnan IBK (A) - Ängby IF Arena Satelliten
2019-03-24 14:15 20 Danderyds SK IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Hässelby SK IBK (D) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2019-03-30 09:15 21 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
2019-03-30 10:00 21 IK Frej Täby IBK (A) - Töjnan IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-30 11:00 21 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 12:00 21 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-03-30 15:00 21 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-31 09:00 21 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-03-31 09:00 21 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Björkebyhallen
2019-03-31 10:00 21 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Stora Mossen 1
2019-03-31 15:30 21 Enebybergs IF - Järfälla IBK Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis