Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Mikael Mildén mikael.milden@farstaibk.se 0730-293414 Svart
FBI Tullinge (A) Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF P07 Vit grön vit, vit, vit
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Ingarö IF Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK (C) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Vit, Svart, Vit
Salems IF Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF Fredrik Gradin gradin74@gmail.com 0732312212 Vit, Vit, Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Skogås/Trångsunds IBK Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF Christofer Anderu christofer.anderu@gmail.com 0708366435 vit/röd/vit
Tumba GOIF Röd, Svart, Röda
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Håkan Timan htiman@hotmail.com svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Håkan Timan htiman@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Vendelsö IK Jan-Erik Piiparinen jan_erik@hotmail.com 07042088556 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF Helen Karlsson hckarlsson@hotmail.com 070-415 92 63 Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Malin Bergne malin.bergne@gmail.com 0708292322 Blå, Svart, Svart
Älta IF Jonas Djäken 070-4134981 Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Sörskogens IF - Sickla IF Stuvstahallen
1 Vendelsö IK - Farsta IBK
2018-09-29 09:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 10:00 1 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2018-09-29 11:00 1 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF Skogåshallen 50
2018-09-29 12:15 1 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2018-09-29 13:00 1 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF Sätrahallen
2018-09-30 12:00 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2018-09-30 13:00 1 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgshallen
Omgång 2
2 Sickla IF - Värmdö IF
2 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK
2018-10-06 09:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2018-10-06 10:00 2 Ingarö IF - FBI Tullinge (A) Ingarö Sporthall
2018-10-06 10:15 2 Farsta IBK - Skogås/Trångsunds IBK Farstahallen 3
2018-10-06 12:00 2 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
2018-10-06 14:00 2 Nacka Wallenstam IBK (D) - Salems IF Myrsjöskolan
2018-10-06 15:30 2 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Ribby Sporthall
2018-10-07 10:45 2 Segeltorps IF - Älta IF Kvarnbergshallen
Omgång 3
3 Salems IF - Vendelsö IK
2018-10-13 09:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 10:00 3 Hammarby IF IBF P07 Vit - Segeltorps IF Sjöstadshallen
2018-10-13 10:00 3 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (D) Storvretens Sporthall
2018-10-13 10:15 3 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogåshallen
2018-10-13 14:15 3 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Rikstenshallen
2018-10-14 09:15 3 Värmdö IF - Ingarö IF Värmdö sporthall
2018-10-14 12:00 3 Älta IF - Farsta IBK Stavsborgshallen
2018-10-14 16:00 3 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Stuvstahallen
Omgång 4
4 Vendelsö IK - Tumba GOIF
2018-10-20 08:00 4 Segeltorps IF - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2018-10-20 09:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF Strandhallen - Tyresö
2018-10-20 11:15 4 Farsta IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Farstahallen 1
2018-10-20 13:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF Myrsjöskolan
2018-10-20 14:00 4 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2018-10-20 16:30 4 Västerhaninge IBK - Sickla IF Ribby Sporthall
2018-10-21 11:00 4 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Tomtbergahallen
2018-11-03 10:00 4 Salems IF - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
Omgång 5
5 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 09:00 5 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (D) Sätrahallen
2018-10-27 10:15 5 Hammarby IF IBF P07 Vit - Nacka Wallenstam IBK (C) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 12:00 5 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
2018-10-27 13:30 5 Sickla IF - Segeltorps IF Järla Sporthall
2018-10-27 14:15 5 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS Rikstenshallen
2018-10-28 09:15 5 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Värmdö sporthall
2018-10-28 14:00 5 Älta IF - Salems IF Stavsborgshallen
2018-10-28 16:00 5 Sörskogens IF - Farsta IBK Stuvstahallen
Omgång 6
2018-11-10 09:00 6 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogåshallen
2018-11-10 10:15 6 Farsta IBK - Sickla IF Farstahallen 1
2018-11-10 10:15 6 Tumba GOIF - Älta IF Storvretens Sporthall
2018-11-10 13:00 6 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2018-11-10 14:00 6 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2018-11-10 15:30 6 Västerhaninge IBK - Värmdö IF Ribby Sporthall
2018-11-10 15:30 6 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-11-11 09:45 6 Huddinge IBS - Ingarö IF Tomtbergahallen
2018-11-11 11:00 6 Salems IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Skogsängshallen
Omgång 7
7 FBI Tullinge (A) - Vendelsö IK Storvretens Sporthall
2018-11-17 09:00 7 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK Sätrahallen
2018-11-17 09:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 10:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 10:00 7 Hammarby IF IBF P07 Vit - Tumba GOIF Sjöstadshallen
2018-11-17 11:00 7 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Ingarö Sporthall
2018-11-17 14:30 7 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF Ribby Sporthall
2018-11-17 16:00 7 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Myrsjöskolan
2018-11-18 16:00 7 Sörskogens IF - Salems IF Stuvstahallen
Omgång 8
2018-11-24 10:00 8 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
2018-11-24 10:00 8 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2018-11-24 11:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hammarby IF IBF P07 Vit Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 12:00 8 Salems IF - Sickla IF Skogsängshallen
2018-11-24 13:00 8 Segeltorps IF - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2018-11-24 14:00 8 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2018-11-24 15:00 8 Vendelsö IK - Ingarö IF Lyckeby Sporthall
2018-11-24 16:00 8 Farsta IBK - Västerhaninge IBK Ribby Sporthall
2018-11-25 12:00 8 Älta IF - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 10:00 9 Segeltorps IF - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2018-12-01 10:00 9 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF P07 Vit Sätrahallen
2018-12-01 12:00 9 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Ingarö Sporthall
2018-12-01 13:15 9 Värmdö IF - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2018-12-01 13:15 9 FBI Tullinge (A) - Älta IF Rikstenshallen
2018-12-01 14:30 9 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Ribby Sporthall
2018-12-01 15:00 9 Sickla IF - Tumba GOIF Myrsjöskolan
2018-12-02 16:00 9 Sörskogens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Stuvstahallen
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 10:00 10 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2018-12-08 10:00 10 Hammarby IF IBF P07 Vit - FBI Tullinge (A) Sjöstadshallen
2018-12-08 11:00 10 Älvsjö AIK IBF - Sörskogens IF Sätrahallen
2018-12-08 12:30 10 Farsta IBK - Värmdö IF Farstahallen 3
2018-12-08 13:00 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2018-12-08 14:00 10 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF Myrsjöskolan
2018-12-09 12:00 10 Salems IF - Västerhaninge IBK Skogsängshallen
2018-12-09 12:00 10 Älta IF - Ingarö IF Stavsborgshallen
Omgång 11
2018-12-15 09:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 10:15 11 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Farstahallen 1
2018-12-15 11:30 11 Ingarö IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Ingarö Sporthall
2018-12-15 14:15 11 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Värmdö sporthall
2018-12-15 14:30 11 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Järla Sporthall
2018-12-15 15:30 11 Västerhaninge IBK - Tumba GOIF Ribby Sporthall
2018-12-16 11:30 11 Huddinge IBS - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2018-12-16 13:00 11 Segeltorps IF - Salems IF Kvarnbergshallen
2019-01-05 14:15 11 FBI Tullinge (A) - Sörskogens IF Rikstenshallen
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Skogåshallen
2019-01-12 09:00 12 Tumba GOIF - Segeltorps IF Storvretens Sporthall
2019-01-12 10:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 10:00 12 Hammarby IF IBF P07 Vit - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sjöstadshallen
2019-01-12 11:00 12 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (D) Lyckeby Sporthall
2019-01-12 14:15 12 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Rikstenshallen
2019-01-12 15:00 12 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF Myrsjöskolan
2019-01-13 12:00 12 Salems IF - Farsta IBK Skogsängshallen
2019-01-13 14:30 12 Sörskogens IF - Ingarö IF Tomtbergahallen
Omgång 13
13 Ingarö IF - Sickla IF Ingarö Sporthall
2019-01-19 10:15 13 Farsta IBK - Tumba GOIF Farstahallen 3
2019-01-19 13:00 13 Nacka Wallenstam IBK (D) - Skogås/Trångsunds IBK Myrsjöskolan
2019-01-19 14:00 13 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF Myrsjöskolan
2019-01-19 14:00 13 Huddinge IBS - Älta IF Tomtbergahallen
2019-01-19 15:30 13 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF Ribby Sporthall
2019-01-20 10:00 13 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnbergshallen
2019-01-20 10:15 13 Värmdö IF - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2019-01-20 11:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sörskogens IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 14
2019-01-26 10:00 14 Hammarby IF IBF P07 Vit - Huddinge IBS Sjöstadshallen
2019-01-26 10:00 14 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF Sätrahallen
2019-01-26 11:00 14 Salems IF - Värmdö IF Skogsängshallen
2019-01-26 12:00 14 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Myrsjöskolan
2019-01-26 14:45 14 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Malmsjö Sporthall
2019-01-27 09:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 12:00 14 Skogås/Trångsunds IBK - Vendelsö IK Skogåshallen
2019-01-27 12:00 14 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Stavsborgshallen
2019-02-21 18:00 14 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (C) Storvretens Sporthall
Omgång 15
2019-02-02 11:00 15 Vendelsö IK - Älta IF Lyckeby Sporthall
2019-02-02 12:15 15 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK Värmdö sporthall
2019-02-02 15:00 15 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hammarby IF IBF P07 Vit Myrsjöskolan
2019-02-02 15:30 15 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Ribby Sporthall
2019-02-03 10:00 15 Segeltorps IF - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2019-02-03 11:00 15 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
2019-02-03 11:30 15 Huddinge IBS - Sörskogens IF Tomtbergahallen
2019-02-03 17:45 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ormingehallen
2019-03-17 09:00 15 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF Sätrahallen
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 09:00 16 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Sätrahallen
2019-02-09 09:00 16 Ingarö IF - Segeltorps IF Ingarö Sporthall
2019-02-09 10:00 16 Tumba GOIF - Värmdö IF Storvretens Sporthall
2019-02-09 10:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 14:15 16 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK Rikstenshallen
2019-02-09 15:00 16 Hammarby IF IBF P07 Vit - Vendelsö IK Sjöstadshallen
2019-02-09 16:00 16 Sickla IF - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-02-10 12:00 16 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK Stavsborgshallen
2019-02-10 16:00 16 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Stuvstahallen
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Salems IF - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2019-02-16 09:00 17 Vendelsö IK - Sörskogens IF Lyckeby Sporthall
2019-02-16 09:00 17 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-02-16 09:15 17 Skogås/Trångsunds IBK - Hammarby IF IBF P07 Vit Skogåshallen
2019-02-16 11:00 17 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Storvretens Sporthall
2019-02-16 11:00 17 Farsta IBK - Ingarö IF Farstahallen 3
2019-02-16 13:15 17 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sickla IF Myrsjöskolan
2019-02-16 14:15 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (A) Myrsjöskolan
2019-02-17 10:15 17 Värmdö IF - Älta IF Värmdö sporthall
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-03-09 11:00 18 FBI Tullinge (A) - Salems IF Storvretens Sporthall
2019-03-09 11:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2019-03-09 11:30 18 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ingarö Sporthall
2019-03-09 12:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-09 12:15 18 Hammarby IF IBF P07 Vit - Älta IF Sjöstadshallen
2019-03-09 14:30 18 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Ribby Sporthall
2019-03-09 15:15 18 Sickla IF - Vendelsö IK Järla Sporthall
2019-03-10 16:00 18 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK Stuvstahallen
Omgång 19
2019-03-16 10:00 19 Tumba GOIF - FBI Tullinge (A) Storvretens Sporthall
2019-03-16 10:00 19 Skogås/Trångsunds IBK - Sickla IF Skogåshallen
2019-03-16 10:00 19 Huddinge IBS - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2019-03-16 11:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 11:00 19 Salems IF - Ingarö IF Skogsängshallen
2019-03-16 11:00 19 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Järla Sporthall
2019-03-16 12:15 19 Värmdö IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Värmdö sporthall
2019-03-16 14:00 19 Nacka Wallenstam IBK (D) - Västerhaninge IBK Myrsjöskolan
2019-03-17 13:45 19 Älta IF - Sörskogens IF Stavsborgshallen
Omgång 20
2019-03-23 10:00 20 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Sätrahallen
2019-03-23 10:30 20 Ingarö IF - Tumba GOIF Ingarö Sporthall
2019-03-23 12:00 20 Huddinge IBS - Farsta IBK Tomtbergahallen
2019-03-23 13:15 20 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2019-03-23 15:00 20 Sickla IF - Älta IF Järla Sporthall
2019-03-23 15:30 20 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Ribby Sporthall
2019-03-24 09:00 20 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Kvarnbergshallen
2019-03-24 10:00 20 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-24 16:00 20 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF P07 Vit Stuvstahallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 09:00 21 Vendelsö IK - Segeltorps IF Lyckeby Sporthall
2019-03-30 10:00 21 Hammarby IF IBF P07 Vit - Sickla IF Sjöstadshallen
2019-03-30 10:00 21 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Storvretens Sporthall
2019-03-30 10:00 21 Skogås/Trångsunds IBK - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2019-03-30 11:00 21 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A) Sätrahallen
2019-03-30 14:00 21 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2019-03-30 15:00 21 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK Myrsjöskolan
2019-03-31 10:15 21 Värmdö IF - Sörskogens IF Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis