Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Ekerö IK (B) Blå, Blå, Blå
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Grimsta AIK (A) Petra Zachrisson zapx71@yahoo.se 076-265 51 83 Röd/Röd/Vit
Grimsta AIK (C) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Hässelby SK IBK (B) Olof Sandström olof.sa@gmail.com 076-1003033 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö (XX) blå, blå, blå
IK Frej Täby IBK Gul, Svart, Gul
Rotebro IS IBK (A) MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK (A) Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Sandra Norgren norgrensandra@hotmail.com 0706789823 Vit, Vit, Vit
Täby FC (A) Kent Karlsson salgvagen20@gmail.com 0761461127 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Mats Erlandsson mats.erlandsson@gmail.com 0722200822 Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Stefan Carlsson stefan.carlsson@seb.se 070-763 91 24 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (A) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Mikael Lagerlöf mikael@lagerlof.nu 072-3588084 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (A) Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (D) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Täby FC (A) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
1 Silverdals IF (A) - Ekerö IK (B) Sollentuna sim och sporthall
1 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Töjnan IBK Bodals Bollhall
2018-09-29 12:15 1 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 12:30 1 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Innebandyhallen Vaxholm
2018-09-29 13:00 1 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-09-30 12:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A) Hässelbyhallen
2018-09-30 14:15 1 Danderyds SK IBF - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen
2018-09-30 17:15 1 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (D) Danderyds Gymnasium
2018-10-02 17:15 1 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Vilundahallen
Omgång 2
2 Täby FC (E) - Grimsta AIK (A)
2 Ekerö IK (B) - Täby FC (A)
2018-10-06 10:00 2 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 10:00 2 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2018-10-06 10:00 2 IK Frej Täby IBK - IBF Offensiv Lidingö (XX) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-06 10:15 2 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-07 12:15 2 Åkersberga IBF (D) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2018-10-07 13:15 2 Åkersberga IBF (C) - Enebybergs IF Skärgårdsstadshallen
2018-10-07 14:30 2 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2018-10-07 15:00 2 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
Omgång 3
3 Täby FC (E) - Ekerö IK (B)
2018-10-13 11:30 3 Grimsta AIK (A) - Täby FC (F) Väsby skolan
2018-10-13 13:00 3 Täby FC (A) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan B
2018-10-13 13:00 3 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 14:00 3 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2018-10-14 10:00 3 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (D) Silverdalshallen
2018-10-14 15:15 3 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (C) Mörbyhallen
2018-10-14 16:00 3 Sigtuna IF IBK (A) - Töjnan IBK Prästängshallen
2018-10-14 18:30 3 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
2018-11-03 13:00 3 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 4
4 Ekerö IK (B) - Grimsta AIK (A)
4 Grimsta AIK (C) - Täby FC (E) Väsby skolan
2018-10-20 09:00 4 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-10-20 09:15 4 Åkersberga IBF (D) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 09:30 4 Töjnan IBK - Täby FC (F) Sollentuna sim och sporthall
2018-10-20 10:00 4 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-20 11:00 4 Rotebro IS IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-20 13:00 4 Täby FC (B) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-10-21 10:15 4 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 11:15 4 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 5
5 Ekerö IK (B) - Grimsta AIK (C) Tappströms Bollhall
2018-10-22 18:20 5 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 10:15 5 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK Väsby skolan
2018-10-27 13:00 5 Täby FC (F) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2018-10-27 14:00 5 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2018-10-27 14:30 5 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-27 15:45 5 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
2018-10-27 17:00 5 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan B
2018-10-28 16:15 5 Danderyds SK IBF - Täby FC (B) Mörbyhallen
2018-11-04 18:00 5 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
Omgång 6
2018-11-10 10:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Hässelbyhallen
2018-11-10 10:15 6 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 11:15 6 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 12:00 6 Grimsta AIK (C) - Grimsta AIK (A) Väsby skolan
2018-11-10 12:00 6 Täby FC (B) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-11-10 13:15 6 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 13:30 6 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-10 14:15 6 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-11-10 14:30 6 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-11-11 17:15 6 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (XX) Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2018-11-17 11:00 7 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (D) Väsby skolan
2018-11-17 11:00 7 Täby FC (A) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2018-11-17 12:00 7 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2018-11-17 12:00 7 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan B
2018-11-17 12:00 7 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Sollentuna sim och sporthall
2018-11-17 12:30 7 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Danderyds SK IBF Bodals Bollhall
2018-11-17 13:00 7 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2018-11-17 13:15 7 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C) Mälaröhallen
2018-11-17 14:00 7 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2018-11-18 11:00 7 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
Omgång 8
2018-11-04 11:15 8 Åkersberga IBF (D) - Grimsta AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2018-11-04 12:15 8 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2018-11-11 14:00 8 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (C) Åkersberga Sporthall A
2018-11-24 12:30 8 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Silverdals IF (A) Bodals Bollhall
2018-11-24 13:00 8 Täby FC (B) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2018-11-24 14:00 8 Rotebro IS IBK (A) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 16:30 8 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (B) Riddersvik
2018-11-25 12:30 8 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-25 15:15 8 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
2018-11-25 17:15 8 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2018-12-01 10:00 9 Täby FC (F) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2018-12-01 11:00 9 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Skarpängskolan B
2018-12-01 12:00 9 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-01 13:00 9 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 14:00 9 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2018-12-02 11:00 9 Sigtuna IF IBK (A) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2018-12-02 11:15 9 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2018-12-02 13:00 9 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2018-12-02 13:15 9 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Tappströms Bollhall
Omgång 10
2018-12-08 12:15 10 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 13:00 10 Täby FC (B) - Grimsta AIK (C) Skarpängskolan B
2018-12-08 13:00 10 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 13:15 10 Åkersberga IBF (C) - Grimsta AIK (A) Skärgårdsstadshallen
2018-12-08 17:30 10 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-08 18:15 10 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Riddersvik
2018-12-09 10:00 10 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Silverdalshallen
2018-12-09 14:15 10 Danderyds SK IBF - Täby FC (F) Mörbyhallen
2018-12-09 18:00 10 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (E) Bodals Bollhall
2018-12-09 18:15 10 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2018-12-14 20:00 11 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-12-15 09:00 11 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Sollentuna sim och sporthall
2018-12-15 09:00 11 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2018-12-15 10:00 11 Täby FC (F) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-12-15 11:00 11 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2018-12-15 11:00 11 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Mälaröhallen
2018-12-15 12:00 11 Grimsta AIK (C) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2018-12-16 09:15 11 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Grimstahallen
2018-12-16 11:00 11 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan A
2018-12-16 11:00 11 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (A) Prästängshallen
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Täby FC (A) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2019-01-12 11:00 12 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2019-01-12 11:15 12 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 15:30 12 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Grimsta AIK (C) Bodals Bollhall
2019-01-13 08:30 12 Silverdals IF (A) - Töjnan IBK Silverdalshallen
2019-01-13 11:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A) Hässelbyhallen
2019-01-13 13:15 12 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (E) Prästängshallen
2019-01-13 13:30 12 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (D) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-13 14:15 12 Danderyds SK IBF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2019-01-13 14:15 12 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 13
2019-01-19 09:15 13 Åkersberga IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 10:00 13 Töjnan IBK - Täby FC (A) Sollentuna sim och sporthall
2019-01-19 11:00 13 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK (A) Väsby skolan
2019-01-19 11:15 13 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-19 12:00 13 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-01-19 13:00 13 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (A) Erikslundshallen
2019-01-20 09:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Grimstahallen
2019-01-20 10:00 13 Sigtuna IF IBK (A) - Ekerö IK (B) Prästängshallen
2019-01-20 11:00 13 Täby FC (F) - Täby FC (E) Skarpängskolan B
2019-01-20 11:15 13 Åkersberga IBF (C) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
Omgång 14
2019-01-26 09:30 14 Täby FC (F) - Ekerö IK (B) Erikslundshallen
2019-01-26 13:00 14 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (D) Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 13:30 14 Täby FC (B) - Grimsta AIK (A) Erikslundshallen
2019-01-26 13:30 14 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2019-01-26 14:30 14 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-26 15:00 14 Täby FC (E) - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2019-01-27 11:00 14 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-01-27 11:00 14 Sigtuna IF IBK (A) - Grimsta AIK (C) Prästängshallen
2019-01-27 14:15 14 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2019-01-27 18:15 14 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2019-02-02 10:00 15 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF Väsby skolan
2019-02-02 10:15 15 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 11:00 15 Grimsta AIK (C) - Täby FC (F) Väsby skolan
2019-02-02 11:30 15 IK Frej Täby IBK - Täby FC (E) Erikslundshallen
2019-02-02 12:15 15 Åkersberga IBF (D) - Sigtuna IF IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 13:00 15 Rotebro IS IBK (A) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 13:15 15 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-03 08:45 15 Töjnan IBK - Ekerö IK (B) Silverdalshallen
2019-02-03 14:00 15 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Hässelbyhallen
2019-02-03 15:00 15 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Erikslundshallen
Omgång 16
2019-02-09 09:15 16 Töjnan IBK - Grimsta AIK (C) Sollentuna sim och sporthall
2019-02-09 10:00 16 IK Frej Täby IBK - Ekerö IK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-09 12:00 16 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (D) Skarpängskolan B
2019-02-09 13:00 16 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A) Skarpängskolan B
2019-02-09 13:30 16 Vaxholms IBF - Grimsta AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-09 13:30 16 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2019-02-09 14:00 16 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-10 10:00 16 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Arena Satelliten
2019-02-10 11:00 16 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Prästängshallen
2019-02-10 15:15 16 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF Mörbyhallen
Omgång 17
17 Vaxholms IBF - IBF Offensiv Lidingö (XX) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-16 09:15 17 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 10:15 17 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 11:00 17 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2019-02-16 11:00 17 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Skarpängskolan B
2019-02-16 11:00 17 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-16 13:00 17 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (E) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-17 09:15 17 Åkersberga IBF (D) - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
2019-02-17 11:00 17 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Grimstahallen
2019-02-17 17:15 17 Enebybergs IF - Silverdals IF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2019-03-09 10:00 18 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2019-03-09 10:00 18 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (A) Mälaröhallen
2019-03-09 11:00 18 Täby FC (A) - Enebybergs IF Skarpängskolan B
2019-03-09 12:00 18 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 12:15 18 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-09 14:00 18 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2019-03-09 15:00 18 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Grimsta AIK (A) Bodals Bollhall
2019-03-10 10:00 18 Sigtuna IF IBK (A) - Täby FC (B) Prästängshallen
2019-03-10 12:00 18 Silverdals IF (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2019-03-10 12:45 18 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
Omgång 19
19 Enebybergs IF - Täby FC (E) Danderyds Gymnasium
2019-03-16 11:00 19 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (A) Väsby skolan
2019-03-16 12:30 19 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2019-03-16 13:00 19 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2019-03-16 13:00 19 Rotebro IS IBK (A) - Grimsta AIK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 13:30 19 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-16 15:45 19 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 11:15 19 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 12:15 19 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2019-03-23 17:00 19 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK Riddersvik
Omgång 20
20 Täby FC (A) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
20 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 11:00 20 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-23 11:15 20 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Mälaröhallen
2019-03-23 12:00 20 Töjnan IBK - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-23 14:00 20 Vallentuna IBK (A) - Grimsta AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 16:00 20 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan B
2019-03-23 17:15 20 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-03-24 10:00 20 Sigtuna IF IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (XX) Prästängshallen
2019-03-24 13:45 20 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (A) Åkersberga Sporthall A
Omgång 21
2019-03-24 16:15 21 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-30 10:30 21 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
2019-03-30 11:00 21 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2019-03-30 12:30 21 IBF Offensiv Lidingö (XX) - Täby FC (F) Bodals Bollhall
2019-03-30 13:00 21 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2019-03-30 13:00 21 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 16:00 21 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-30 16:30 21 Silverdals IF (A) - Täby FC (E) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-31 09:15 21 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (D) Åkersberga Sporthall A
2019-03-31 16:30 21 Enebybergs IF - Grimsta AIK (C) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis