Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Svart, Svart, Svart
Duvbo IK Röd, Svart, Svart
Ekerö IK (A) Blå, Blå, Blå
Grimsta AIK (B) Emma Johansson emma@cadputer.se 073-975 71 17 Röd/Röd/Vit
Hässelby SK IBK (A) Therese Sjöberg therese_sjoberg@hotmail.com 0709261160 Röd/svart/svart
Jakobsbergs IBF Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Svart
Karlbergs BK (A) Röd, Vit, Röd
Kungsängens IF Linda Pettersson Linda.pettersson@bahnhof.se Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (B) Cecilia Granath cecilia.granath@tyrens.se 0705981449 Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Mats Erlandsson mats.erlandsson@gmail.com 0722200822 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC (G) Fredrik Sundin fredrik@nidnus.se Vit, Vit, Vit
Täby FC (H) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (B) Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Ängby IF (A) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Ängby IF (A) - Duvbo IK
2018-09-29 10:00 1 Kungsängens IF - Täby FC (D) Hagnäshallen
2018-09-29 11:15 1 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 14:00 1 Täby FC (C) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-09-29 14:15 1 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Riddersvik
2018-09-30 10:00 1 Jakobsbergs IBF - Täby FC (G) Viksjö Sporthall
2018-10-12 17:15 1 Ekerö IK (A) - Karlbergs BK (A) Tappströms Bollhall
Omgång 2
2 Täby FC (G) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-10-06 11:00 2 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2018-10-06 12:00 2 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 13:00 2 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2018-10-07 10:00 2 Täby FC (H) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2018-10-07 13:00 2 Järfälla IBK - Silverdals IF (B) Viksjö Sporthall
Omgång 3
3 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2018-10-13 14:15 3 Karlbergs BK (A) - Järfälla IBK Engelbrektshallen
2018-10-13 15:00 3 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 15:00 3 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2018-10-14 10:00 3 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2018-10-14 11:00 3 Silverdals IF (B) - Täby FC (H) Silverdalshallen
2018-10-14 11:15 3 Åkersberga IBF (B) - Kungsängens IF Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
4 Duvbo IK - Vallentuna IBK (B)
2018-10-20 10:15 4 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 12:00 4 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2018-10-20 14:00 4 Täby FC (H) - Karlbergs BK (A) Skarpängskolan B
2018-10-20 16:00 4 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (A) Skarpängskolan B
2018-10-21 10:00 4 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (B) Björkebyhallen
Omgång 5
2018-10-27 09:00 5 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2018-10-27 12:00 5 Ängby IF (A) - Åkersberga IBF (B) Grimstahallen
2018-10-27 12:15 5 Karlbergs BK (A) - Bele Barkarby IF IBF Gärdeshallen
2018-10-27 14:45 5 Grimsta AIK (B) - Duvbo IK Väsby skolan
2018-10-27 15:00 5 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (G) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 15:00 5 Täby FC (C) - Kungsängens IF Skarpängskolan B
2018-10-28 13:30 5 Ekerö IK (A) - Järfälla IBK Viksjö Sporthall
Omgång 6
2018-11-10 09:00 6 Kungsängens IF - Silverdals IF (B) Hagnäshallen
2018-11-10 13:00 6 Täby FC (H) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2018-11-10 14:00 6 Täby FC (G) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:00 6 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-11-10 15:15 6 Duvbo IK - Ekerö IK (A) Brotorpshallen
2018-11-11 11:00 6 Jakobsbergs IBF - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
Omgång 7
2018-11-17 10:00 7 Grimsta AIK (B) - Täby FC (D) Väsby skolan
2018-11-17 11:00 7 Karlbergs BK (A) - Kungsängens IF Stora Mossen 1
2018-11-17 14:15 7 Duvbo IK - Täby FC (G) Hallonbergshallen
2018-11-17 15:00 7 Täby FC (C) - Ängby IF (A) Skarpängskolan B
2018-11-18 12:00 7 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
2018-11-18 12:00 7 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2018-11-18 16:15 7 Ekerö IK (A) - Täby FC (H) Tappströms Bollhall
2019-01-25 18:00 7 Silverdals IF (B) - Jakobsbergs IBF Silverdalshallen
Omgång 8
2018-11-24 12:00 8 Ängby IF (A) - Silverdals IF (B) Stora Mossen 1
2018-11-24 13:30 8 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 14:00 8 Täby FC (G) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2018-11-25 10:00 8 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (H) Björkebyhallen
2018-11-25 10:00 8 Täby FC (D) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2018-11-25 11:00 8 Jakobsbergs IBF - Karlbergs BK (A) Viksjö Sporthall
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Täby FC (G) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
2018-12-01 12:00 9 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-12-01 15:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2018-12-02 10:00 9 Karlbergs BK (A) - Ängby IF (A) Engelbrektshallen
2018-12-02 11:00 9 Järfälla IBK - Kungsängens IF Viksjö Sporthall
2018-12-02 16:15 9 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Tappströms Bollhall
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Kungsängens IF - Täby FC (H) Hagnäshallen
2018-12-08 14:00 10 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2018-12-08 15:00 10 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-12-09 09:00 10 Silverdals IF (B) - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2018-12-09 11:00 10 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK Viksjö Sporthall
2018-12-09 14:15 10 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK Skärgårdsstadshallen
Omgång 11
2018-12-15 12:00 11 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-12-15 13:00 11 Täby FC (H) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan B
2018-12-15 13:00 11 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C) Väsby skolan
2018-12-15 13:00 11 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 13:15 11 Karlbergs BK (A) - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2018-12-16 11:00 11 Järfälla IBK - Ängby IF (A) Viksjö Sporthall
2018-12-16 13:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF Björkebyhallen
Omgång 12
2019-01-12 12:15 12 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2019-01-12 13:00 12 Ängby IF (A) - Täby FC (H) Grimstahallen
2019-01-12 15:00 12 Täby FC (C) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2019-01-12 16:15 12 Karlbergs BK (A) - Vallentuna IBK (B) Engelbrektshallen
2019-01-13 10:30 12 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Silverdalshallen
2019-01-13 12:00 12 Jakobsbergs IBF - Bele Barkarby IF IBF Viksjö Sporthall
Omgång 13
2019-01-19 13:00 13 Grimsta AIK (B) - Karlbergs BK (A) Väsby skolan
2019-01-19 15:00 13 Täby FC (G) - Täby FC (C) Skarpängskolan B
2019-01-20 09:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (A) Björkebyhallen
2019-01-20 12:00 13 Duvbo IK - Silverdals IF (B) Löthallen
2019-01-20 12:00 13 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (A) Viksjö Sporthall
2019-01-20 13:15 13 Ekerö IK (A) - Kungsängens IF Tappströms Bollhall
Omgång 14
2019-01-26 12:30 14 Täby FC (C) - Täby FC (D) Erikslundshallen
2019-01-26 15:00 14 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 17:15 14 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (H) Riddersvik
2019-01-27 09:15 14 Jakobsbergs IBF - Kungsängens IF Viksjö Sporthall
2019-01-27 11:30 14 Silverdals IF (B) - Täby FC (G) Silverdalshallen
2019-01-27 12:00 14 Karlbergs BK (A) - Duvbo IK Engelbrektshallen
2019-01-27 14:00 14 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 15
2019-02-02 10:15 15 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B) Grindtorpshallen
2019-02-02 11:00 15 Kungsängens IF - Ängby IF (A) Hagnäshallen
2019-02-03 10:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
2019-02-03 11:00 15 Järfälla IBK - Grimsta AIK (B) Viksjö Sporthall
2019-02-03 13:00 15 Täby FC (D) - Silverdals IF (B) Erikslundshallen
2019-02-03 14:00 15 Täby FC (G) - Karlbergs BK (A) Erikslundshallen
2019-02-03 14:15 15 Ekerö IK (A) - Jakobsbergs IBF Tappströms Bollhall
Omgång 16
2019-02-09 10:00 16 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF Stora Mossen 1
2019-02-09 11:00 16 Grimsta AIK (B) - Täby FC (H) Väsby skolan
2019-02-09 13:00 16 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 13:15 16 Karlbergs BK (A) - Täby FC (D) Gärdeshallen
2019-02-09 14:00 16 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2019-02-10 09:00 16 Järfälla IBK - Duvbo IK Viksjö Sporthall
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 Kungsängens IF - Hässelby SK IBK (A) Hagnäshallen
2019-02-16 09:30 17 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Mälaröhallen
2019-02-16 11:15 17 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 12:00 17 Täby FC (G) - Järfälla IBK Skarpängskolan B
2019-02-16 17:00 17 Täby FC (H) - Duvbo IK Skarpängskolan B
2019-02-17 14:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Grimsta AIK (B) Herresta Sporthall
Omgång 18
2019-03-09 09:00 18 Täby FC (H) - Täby FC (G) Skarpängskolan B
2019-03-09 12:00 18 Täby FC (C) - Ekerö IK (A) Skarpängskolan B
2019-03-09 13:00 18 Vallentuna IBK (B) - Kungsängens IF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 13:15 18 Karlbergs BK (A) - Åkersberga IBF (B) Gärdeshallen
2019-03-09 14:00 18 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-03-10 10:30 18 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF Löthallen
2019-03-10 13:00 18 Järfälla IBK - Täby FC (D) Viksjö Sporthall
Omgång 19
2019-03-16 10:00 19 Kungsängens IF - Grimsta AIK (B) Hagnäshallen
2019-03-16 13:00 19 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Grimstahallen
2019-03-16 14:00 19 Täby FC (C) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B
2019-03-16 15:00 19 Täby FC (D) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2019-03-17 10:00 19 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2019-03-17 11:00 19 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (G) Björkebyhallen
Omgång 20
2019-03-23 13:00 20 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 16:15 20 Grimsta AIK (B) - Jakobsbergs IBF Väsby skolan
2019-03-24 09:00 20 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (D) Björkebyhallen
2019-03-24 11:45 20 Karlbergs BK (A) - Täby FC (C) Engelbrektshallen
2019-03-24 12:00 20 Silverdals IF (B) - Ekerö IK (A) Arena Satelliten
2019-03-24 12:00 20 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2019-03-24 12:45 20 Duvbo IK - Kungsängens IF Löthallen
Omgång 21
2019-03-30 09:00 21 Kungsängens IF - Täby FC (G) Hagnäshallen
2019-03-31 09:00 21 Silverdals IF (B) - Karlbergs BK (A) Silverdalshallen
2019-03-31 09:00 21 Ängby IF (A) - Grimsta AIK (B) Grimstahallen
2019-03-31 12:15 21 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (H) Skärgårdsstadshallen
2019-03-31 13:30 21 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2019-03-31 15:15 21 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis