Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Robert Ek ek_robert@yahoo.se 070-3544328 Svart, Vit, Svartgula
FBI Tullinge (B) Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Jan Frisell jan.frisell@aupx.com 0704953803 grön vit, vit, vit
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Högalids IF Charlotta Odelstierna charlotta@odelstierna.se 0709600028 vit, blå, vit
Högdalens AIS Douglas Herrera herreradouglas@yahoo.se 073-6733696 Röd/ svart/ svart
Kärrtorps IBK Orange, Svart, Orange
Nacka Wallenstam IBK (B) Vit, Svart, Vit
Salems IF (A) Lars Falltin lars.falltin@outlook.com 0736422278 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF (A) Vit, Vit, Vit
Skogås/Trångsunds IBK (A) Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Robert Abied Roab10@hotmail.com 0739586898 Blå/Blå/Blå
Tungelsta IF (B) Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (A) Daniel Lindahl D_lindahl@Hotmail.com 0721460673 Blå, Blå, Blå
Älta IF (A) Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF Blå, Blå, Blå
Örby IS (A) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2018-09-29 10:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 10:00 1 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge (B) Lyckeby Sporthall
2018-09-29 11:30 1 Tungelsta IF (B) - Hammarby IF IBF Tungelsta Sporthall
2018-09-29 14:00 1 Örby IS (A) - Salems IF (A) Bandhagshallen
2018-09-29 14:00 1 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Sätrahallen
2018-09-29 15:00 1 Huddinge IBS (B) - AIK IBF Tomtbergahallen
Omgång 2
2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF Ormingehallen
2018-10-06 10:00 2 Salems IF (A) - Tungelsta IF (B) Skogsängshallen
2018-10-06 13:00 2 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Kärrtorps IBK Skogåshallen
2018-10-06 13:15 2 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Rikstenshallen
2018-10-06 14:00 2 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2018-10-07 09:00 2 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF Ulriksdalshallen
2018-10-07 09:45 2 Segeltorps IF (A) - Örby IS (A) Kvarnbergshallen 30
2018-10-07 13:00 2 Älta IF (A) - Hammarby IF IBF Stavsborgshallen
Omgång 3
3 Högalids IF - FBI Tullinge (B)
2018-10-12 19:00 3 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
2018-10-13 11:00 3 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Skogsängshallen
2018-10-13 12:30 3 Tungelsta IF (B) - Älta IF (A) Tungelsta Sporthall
2018-10-13 14:00 3 Kärrtorps IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Bandhagshallen
2018-10-13 15:00 3 Örby IS (A) - Sköndals IK Bandhagshallen 25
2018-10-14 09:00 3 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS Vintervikshallen
Omgång 4
2018-10-20 09:00 4 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2018-10-20 10:00 4 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF (B) Kvarnbergshallen
2018-10-20 10:00 4 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-10-20 10:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS (B) Strandhallen - Tyresö
2018-10-20 13:15 4 FBI Tullinge (B) - Kärrtorps IBK Malmsjö Sporthall
2018-10-21 09:00 4 AIK IBF - Örby IS (A) Ulriksdalshallen 30
2018-10-21 13:00 4 Sköndals IK - Salems IF (A) Sköndalshallen
Omgång 5
5 Högalids IF - Huddinge IBS (B)
2018-10-26 18:40 5 Salems IF (A) - AIK IBF Skogsängshallen
2018-10-27 10:00 5 Segeltorps IF (A) - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2018-10-27 11:15 5 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Liljeholmshallen 1
2018-10-27 16:00 5 Örby IS (A) - Högdalens AIS Bandhagshallen
2018-10-28 15:00 5 Älta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Stavsborgshallen
2018-12-02 11:00 5 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Västertorpshallen
Omgång 6
2018-11-10 10:00 6 Vendelsö IK (A) - Örby IS (A) Vendelsömalmshallen
2018-11-10 12:15 6 Högalids IF - Älvsjö AIK IBF Liljeholmshallen 1
2018-11-10 14:00 6 Högdalens AIS - Salems IF (A) Bandhagshallen
2018-11-10 15:00 6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (A) Myrsjöskolan
2018-11-11 08:45 6 Huddinge IBS (B) - Kärrtorps IBK Tomtbergahallen
2018-11-11 11:00 6 Sköndals IK - Tungelsta IF (B) Sköndalshallen
2018-11-11 13:00 6 AIK IBF - Segeltorps IF (A) Tallbackaskolan
2019-01-13 16:00 6 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF Rikstenshallen
Omgång 7
2018-11-17 10:30 7 Tungelsta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-17 14:00 7 Örby IS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Bandhagshallen
2018-11-18 09:00 7 Sköndals IK - AIK IBF Sköndalshallen
2018-11-18 09:45 7 Segeltorps IF (A) - Högdalens AIS Kvarnbergshallen
2018-11-18 10:00 7 Kärrtorps IBK - Älvsjö AIK IBF Sköndalshallen
2018-11-18 13:00 7 Älta IF (A) - FBI Tullinge (B) Stavsborgshallen
2018-11-18 14:00 7 Salems IF (A) - Vendelsö IK (A) Skogsängshallen
Omgång 8
2018-11-24 09:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 14:00 8 Vendelsö IK (A) - Segeltorps IF (A) Lyckeby Sporthall
2018-11-24 15:00 8 Högdalens AIS - Sköndals IK Bandhagshallen
2018-11-24 15:15 8 Högalids IF - Örby IS (A) Skanstullshallen
2018-11-25 09:00 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Ormingehallen
2018-11-25 09:15 8 AIK IBF - Tungelsta IF (B) Råstaparkhallen
2018-11-25 10:00 8 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF Tomtbergahallen
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) Skogåshallen
2018-12-01 09:00 9 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Sjöstadshallen
2018-12-01 10:00 9 Salems IF (A) - Högalids IF Skogsängshallen
2018-12-01 11:30 9 Tungelsta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-01 14:00 9 Örby IS (A) - Kärrtorps IBK Bandhagshallen
2018-12-01 15:00 9 Sköndals IK - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
2018-12-01 15:00 9 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-12-02 10:00 9 AIK IBF - Högdalens AIS Ulriksdalshallen
2018-12-02 13:00 9 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B) Stavsborgshallen
Omgång 10
2018-12-08 10:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 10:00 10 Högalids IF - Segeltorps IF (A) Liljeholmshallen 1
2018-12-08 10:30 10 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
2018-12-08 12:00 10 Älvsjö AIK IBF - Älta IF (A) Sätrahallen
2018-12-08 15:00 10 Högdalens AIS - Tungelsta IF (B) Bandhagshallen
2018-12-08 16:00 10 Vendelsö IK (A) - AIK IBF Lyckeby Sporthall
2018-12-09 11:00 10 Kärrtorps IBK - Salems IF (A) Sköndalshallen
Omgång 11
2018-12-15 11:30 11 Tungelsta IF (B) - FBI Tullinge (B) Tungelsta Sporthall
2018-12-15 11:30 11 Hammarby IF IBF - Örby IS (A) Sjöstadshallen
2018-12-16 10:00 11 AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ulriksdalshallen
2018-12-16 11:00 11 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Huddinge IBS (B) Skogåshallen
2018-12-16 11:30 11 Sköndals IK - Högalids IF Sköndalshallen
2018-12-16 12:00 11 Segeltorps IF (A) - Kärrtorps IBK Kvarnbergshallen
2018-12-16 15:00 11 Högdalens AIS - Vendelsö IK (A) Bandhagshallen
Omgång 12
2019-01-12 10:00 12 Vendelsö IK (A) - Tungelsta IF (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-12 11:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högdalens AIS Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 11:00 12 Högalids IF - AIK IBF Liljeholmshallen 1
2019-01-12 11:00 12 Hammarby IF IBF - Salems IF (A) Sjöstadshallen
2019-01-12 15:00 12 Örby IS (A) - Älta IF (A) Bandhagshallen
2019-01-12 16:00 12 Kärrtorps IBK - Sköndals IK Bandhagshallen
2019-01-13 09:00 12 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Vintervikshallen
2019-01-13 10:00 12 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
Omgång 13
2019-01-19 10:00 13 Vendelsö IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lyckeby Sporthall
2019-01-19 13:00 13 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Botkyrkahallen
2019-01-20 10:00 13 Högdalens AIS - Högalids IF Högdalshallen
2019-01-20 10:00 13 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Ormingehallen
2019-01-20 10:00 13 AIK IBF - Kärrtorps IBK Råstaparkhallen
2019-01-20 11:00 13 Segeltorps IF (A) - Hammarby IF IBF Kvarnbergshallen
2019-01-20 13:00 13 Älta IF (A) - Salems IF (A) Stavsborgshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:15 14 Örby IS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Högdalshallen
2019-01-26 11:00 14 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B) Sätrahallen
2019-01-26 11:00 14 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Sjöstadshallen
2019-01-27 10:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 10:30 14 Kärrtorps IBK - Högdalens AIS Sköndalshallen
2019-01-27 13:00 14 Älta IF (A) - Segeltorps IF (A) Stavsborgshallen
2019-01-27 15:45 14 Högalids IF - Vendelsö IK (A) Lyckeby Sporthall
Omgång 15
2019-02-02 10:00 15 Vendelsö IK (A) - Kärrtorps IBK Lyckeby Sporthall
2019-02-02 10:00 15 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (A) Skogåshallen
2019-02-02 12:00 15 Tungelsta IF (B) - Huddinge IBS (B) Tungelsta Sporthall
2019-02-03 09:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
2019-02-03 11:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - Örby IS (A) Ormingehallen
2019-02-03 11:00 15 AIK IBF - Hammarby IF IBF Ulriksdalshallen
2019-02-03 12:00 15 Sköndals IK - Älta IF (A) Sköndalshallen
Omgång 16
2019-02-09 08:00 16 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Kvarnbergshallen
2019-02-09 09:00 16 Hammarby IF IBF - Högdalens AIS Sjöstadshallen
2019-02-09 11:00 16 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) Sätrahallen
2019-02-09 12:30 16 Högalids IF - Tungelsta IF (B) Liljeholmshallen 1
2019-02-09 14:15 16 Örby IS (A) - FBI Tullinge (B) Bandhagshallen
2019-02-10 09:00 16 Kärrtorps IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sköndalshallen
2019-02-10 13:00 16 Älta IF (A) - AIK IBF Stavsborgshallen
2019-02-10 14:00 16 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
Omgång 17
2019-02-16 09:00 17 FBI Tullinge (B) - Salems IF (A) Tullingehallen
2019-02-16 10:00 17 Vendelsö IK (A) - Hammarby IF IBF Lyckeby Sporthall
2019-02-16 10:15 17 Högalids IF - Kärrtorps IBK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 10:15 17 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sköndals IK Skogåshallen
2019-02-16 13:00 17 Tungelsta IF (B) - Älvsjö AIK IBF Tungelsta Sporthall
2019-02-16 15:00 17 Högdalens AIS - Älta IF (A) Bandhagshallen
2019-02-17 11:15 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Ormingehallen
Omgång 18
2019-03-09 11:15 18 Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sjöstadshallen
2019-03-09 14:15 18 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B) Bandhagshallen
2019-03-10 09:00 18 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B) Sköndalshallen
2019-03-10 10:00 18 Kärrtorps IBK - Tungelsta IF (B) Sköndalshallen
2019-03-10 10:00 18 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 18 Skogås/Trångsunds IBK (A) - AIK IBF Skogåshallen
2019-03-10 13:00 18 Älta IF (A) - Vendelsö IK (A) Stavsborgshallen
Omgång 19
2019-03-16 09:00 19 Högalids IF - Hammarby IF IBF Liljeholmshallen 1
2019-03-16 11:00 19 Älvsjö AIK IBF - Örby IS (A) Sätrahallen
2019-03-16 11:00 19 Huddinge IBS (B) - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2019-03-16 13:00 19 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK Malmsjö Sporthall
2019-03-16 16:00 19 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF Myrsjöskolan
2019-03-16 17:00 19 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (A) Bandhagshallen
2019-03-17 10:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (A) Strandhallen - Tyresö
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 Hammarby IF IBF - Kärrtorps IBK Sjöstadshallen
2019-03-24 09:00 20 AIK IBF - FBI Tullinge (B) Ulriksdalshallen
2019-03-24 09:00 20 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS Ormingehallen
2019-03-24 11:00 20 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF Skogsängshallen
2019-03-24 11:00 20 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Vendelsö IK (A) Skogåshallen
2019-03-24 12:00 20 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (B) Kvarnbergshallen
2019-03-24 13:00 20 Älta IF (A) - Högalids IF Stavsborgshallen
Omgång 21
2019-03-17 17:00 21 Vendelsö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
2019-03-30 08:45 21 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS Tullingehallen
2019-03-30 10:00 21 Kärrtorps IBK - Älta IF (A) Sköndalshallen
2019-03-30 10:00 21 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 11:00 21 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2019-03-30 11:30 21 Tungelsta IF (B) - Örby IS (A) Tungelsta Sporthall
2019-03-30 13:00 21 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF (A) Sätrahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis