Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS (A) Blårandig, Mörkblå, Ljusblåa
Djurgårdens IF IBS (B) Roland Pettersson roland.pettersson@difibs.se 0730322622 Blårandig, Mörkblå, Ljusblåa
FBI Tullinge (A) Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) Röd, Röd, Vita
Nacka Wallenstam IBK (C) Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Blå, Blå, Blå
Salems IF (B) Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/Vit/Vit
Saltsjöbadens IF Mellanblå/vitrandig, Mellanblå, Blå
Segeltorps IF (B) Björn Ritzl bjorn.ritzl@gmail.com 070-433 53 33 Vit, Vit, Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Skogås/Trångsunds IBK (B) Sandra Birkbeck sandra.birkbeck.sb@gmail.com 0709908582 Blå, Blå, Blå
Tungelsta IF (A) Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (A) svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK (C) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK ( B ) Peter Arvidsson peter.arvidsson1970@gmail.com 0707355556 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF Helen Karlsson hckarlsson@hotmail.com 070-415 92 63 Blå, Blå, Blå
Älta IF (B) Svart, svart, svart
Älta IF (C) Svart, svart, svart
Örby IS (B) Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Sickla IF - Nynäshamns IBK
1 Vendelsö IK ( B ) - Örby IS (B)
1 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogsängshallen
2018-09-29 10:00 1 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Segeltorps IF (B) Skogåshallen
2018-09-29 12:30 1 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (A) Tungelsta Sporthall
2018-09-29 13:00 1 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Eriksdalshallen
2018-09-30 10:15 1 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2018-09-30 15:00 1 Älta IF (B) - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
Omgång 2
2 Nynäshamns IBK - Värmdö IF
2 Djurgårdens IF IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Engelbrektshallen
2 Salems IF (B) - Vendelsö IK ( B )
2018-10-06 10:00 2 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Kvarnbergshallen
2018-10-06 10:00 2 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Tullingehallen
2018-10-06 15:00 2 Örby IS (B) - Tungelsta IF (A) Bandhagshallen
2018-10-07 10:00 2 Saltsjöbadens IF - Djurgårdens IF IBS (A) Fisksätra sporthall
2018-10-19 19:00 2 Huddinge IBS (A) - Älta IF (C) Tomtbergahallen
Omgång 3
3 Djurgårdens IF IBS (A) - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
3 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vendelsö IK ( B )
2018-10-13 10:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Saltsjöbadens IF Strandhallen - Tyresö
2018-10-13 11:15 3 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Skogåshallen
2018-10-13 11:30 3 Tungelsta IF (A) - Salems IF (B) Tungelsta Sporthall
2018-10-13 15:00 3 Sickla IF - Örby IS (B) Järla Sporthall
2018-10-14 10:15 3 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2018-10-14 13:00 3 Älta IF (B) - Segeltorps IF (B) Stavsborgshallen
Omgång 4
4 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
4 Vendelsö IK ( B ) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2018-10-20 09:00 4 Segeltorps IF (B) - Älta IF (C) Kvarnbergshallen
2018-10-20 10:00 4 FBI Tullinge (A) - Djurgårdens IF IBS (A) Tullingehallen
2018-10-20 15:00 4 Örby IS (B) - Värmdö IF Bandhagshallen
2018-10-20 15:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF (A) Myrsjöskolan
2018-10-21 12:00 4 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Eriksdalshallen
2018-11-18 12:00 4 Salems IF (B) - Sickla IF Skogsängshallen
Omgång 5
5 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Fisksätra sporthall
5 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK ( B ) Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 10:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (A) Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 10:00 5 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tungelsta IF (A) Skogåshallen
2018-10-27 11:00 5 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B) Tomtbergahallen
2018-10-27 12:15 5 Djurgårdens IF IBS (A) - Örby IS (B) Liljeholmshallen 1
2018-10-28 10:15 5 Värmdö IF - Salems IF (B) Värmdö sporthall
2018-11-11 16:10 5 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Järla Sporthall
2018-11-25 16:15 5 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Stavsborgshallen
Omgång 6
2018-11-10 10:15 6 Vendelsö IK ( B ) - Älta IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-11-10 11:30 6 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tungelsta Sporthall
2018-11-10 13:00 6 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Botkyrkahallen
2018-11-10 15:00 6 Örby IS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Bandhagshallen
2018-11-10 16:00 6 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF Myrsjöskolan
2018-11-11 10:00 6 Djurgårdens IF IBS (B) - Älta IF (C) Engelbrektshallen
2018-11-11 12:00 6 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Skogsängshallen
2018-11-25 16:00 6 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sickla IF Järla Sporthall
Omgång 7
7 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A)
2018-11-17 11:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 12:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Salems IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-11-18 09:15 7 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Värmdö sporthall
2018-11-18 09:45 7 Saltsjöbadens IF - Örby IS (B) Fisksätra sporthall
2018-11-18 12:15 7 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Tomtbergahallen
2018-11-18 14:00 7 Älta IF (C) - Vendelsö IK ( B ) Stavsborgshallen
2018-11-18 15:00 7 Älta IF (B) - Tungelsta IF (A) Stavsborgshallen
2018-11-18 16:00 7 Djurgårdens IF IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Eriksdalshallen
Omgång 8
8 Örby IS (B) - Nynäshamns IBK Bandhagshallen
2018-11-24 10:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
2018-11-24 11:00 8 Salems IF (B) - Saltsjöbadens IF Skogsängshallen
2018-11-24 11:00 8 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Skogåshallen
2018-11-24 11:30 8 Tungelsta IF (A) - Älta IF (C) Tungelsta Sporthall
2018-11-24 13:00 8 Sickla IF - Älta IF (B) Järla Sporthall
2018-11-24 15:00 8 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Myrsjöskolan
2018-11-24 17:00 8 Vendelsö IK ( B ) - Huddinge IBS (A) Lyckeby Sporthall
Omgång 9
9 Segeltorps IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B) Kvarnbergshallen
9 Nynäshamns IBK - Salems IF (B)
2018-12-01 09:00 9 FBI Tullinge (A) - Örby IS (B) Tullingehallen
2018-12-01 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 12:15 9 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF (A) Tomtbergahallen
2018-12-02 09:00 9 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Fisksätra sporthall
2018-12-02 11:00 9 Djurgårdens IF IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Engelbrektshallen
2018-12-02 14:00 9 Älta IF (B) - Värmdö IF Stavsborgshallen
2018-12-02 15:00 9 Älta IF (C) - Sickla IF Stavsborgshallen
Omgång 10
10 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK Myrsjöskolan
2018-12-08 11:00 10 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Saltsjöbadens IF Skogåshallen
2018-12-08 11:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2018-12-08 15:00 10 Vendelsö IK ( B ) - Segeltorps IF (B) Lyckeby Sporthall
2018-12-09 10:15 10 Värmdö IF - Älta IF (C) Värmdö sporthall
2018-12-09 13:00 10 Salems IF (B) - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
2018-12-09 13:00 10 Älta IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Stavsborgshallen
2019-01-20 16:00 10 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Järla Sporthall
Omgång 11
2018-12-14 18:45 11 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF Tomtbergahallen
2018-12-15 09:00 11 Nynäshamns IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B) Kvarnängshallen
2018-12-15 10:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2018-12-15 16:00 11 Örby IS (B) - Salems IF (B) Bandhagshallen
2018-12-16 10:00 11 Saltsjöbadens IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Fisksätra sporthall
2018-12-16 11:00 11 Segeltorps IF (B) - Tungelsta IF (A) Kvarnbergshallen
2018-12-16 13:00 11 Älta IF (C) - Djurgårdens IF IBS (A) Stavsborgshallen
2019-03-17 16:00 11 FBI Tullinge (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Rikstenshallen
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nynäshamns IBK Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 10:00 12 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (A) Skogåshallen
2019-01-12 16:00 12 Sickla IF - Segeltorps IF (B) Myrsjöskolan
2019-01-12 16:00 12 Djurgårdens IF IBS (A) - Huddinge IBS (A) Eriksdalshallen
2019-01-13 09:00 12 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS (B) Ormingehallen
2019-01-13 12:00 12 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Stavsborgshallen
2019-01-13 13:00 12 Älta IF (B) - Saltsjöbadens IF Stavsborgshallen
2019-01-27 14:45 12 Vendelsö IK ( B ) - Djurgårdens IF IBS (B) Lyckeby Sporthall
Omgång 13
2019-01-19 10:45 13 Djurgårdens IF IBS (B) - Tungelsta IF (A) Liljeholmshallen 1
2019-01-19 11:15 13 Nynäshamns IBK - Älta IF (B) Kvarnängshallen
2019-01-19 13:00 13 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tomtbergahallen
2019-01-19 16:30 13 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
2019-01-20 08:30 13 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
2019-01-20 09:30 13 Saltsjöbadens IF - Älta IF (C) Fisksätra sporthall
2019-01-20 11:00 13 Örby IS (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Högdalshallen
2019-01-20 12:00 13 Segeltorps IF (B) - Värmdö IF Kvarnbergshallen
Omgång 14
2019-01-26 11:15 14 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2019-01-26 11:30 14 Tungelsta IF (A) - Vendelsö IK ( B ) Tungelsta Sporthall
2019-01-26 12:30 14 Älta IF (B) - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
2019-01-26 13:00 14 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (B) Järla Sporthall
2019-01-26 16:00 14 Djurgårdens IF IBS (A) - Segeltorps IF (B) Eriksdalshallen
2019-01-27 11:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Örby IS (B) Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 13:00 14 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Salems IF (B) Skogåshallen
2019-01-27 15:00 14 Älta IF (C) - Nynäshamns IBK Stavsborgshallen
Omgång 15
2019-02-02 11:00 15 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (A) Kvarnängshallen
2019-02-02 12:00 15 Vendelsö IK ( B ) - Sickla IF Lyckeby Sporthall
2019-02-02 14:15 15 FBI Tullinge (A) - Älta IF (C) Rikstenshallen
2019-02-02 15:15 15 Örby IS (B) - Älta IF (B) Bandhagshallen
2019-02-03 10:00 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
2019-02-03 12:00 15 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogsängshallen
2019-02-03 14:00 15 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Kvarnbergshallen
2019-02-03 17:00 15 Djurgårdens IF IBS (B) - Värmdö IF Eriksdalshallen
Omgång 16
2019-02-09 11:00 16 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 13:00 16 Sickla IF - Tungelsta IF (A) Järla Sporthall
2019-02-09 15:15 16 Djurgårdens IF IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Engelbrektshallen
2019-02-10 10:00 16 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2019-02-10 10:00 16 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (B) Fisksätra sporthall
2019-02-10 10:30 16 Värmdö IF - Vendelsö IK ( B ) Värmdö sporthall
2019-02-10 14:00 16 Älta IF (B) - Salems IF (B) Stavsborgshallen
2019-02-10 15:00 16 Älta IF (C) - Örby IS (B) Stavsborgshallen
Omgång 17
2019-02-16 10:00 17 Salems IF (B) - Älta IF (C) Skogsängshallen
2019-02-16 10:00 17 Segeltorps IF (B) - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2019-02-16 11:00 17 Vendelsö IK ( B ) - Djurgårdens IF IBS (A) Lyckeby Sporthall
2019-02-16 11:15 17 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Skogåshallen
2019-02-16 12:00 17 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF Tungelsta Sporthall
2019-02-16 17:00 17 Örby IS (B) - Huddinge IBS (A) Bandhagshallen
2019-02-16 17:15 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B) Myrsjöskolan
2019-02-17 14:00 17 Djurgårdens IF IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Engelbrektshallen
Omgång 18
2019-03-03 13:00 18 Älta IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Stavsborgshallen
2019-03-09 13:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK ( B ) Strandhallen - Tyresö
2019-03-10 09:15 18 Värmdö IF - Sickla IF Värmdö sporthall
2019-03-10 09:30 18 Saltsjöbadens IF - Djurgårdens IF IBS (B) Fisksätra sporthall
2019-03-10 10:00 18 Huddinge IBS (A) - Salems IF (B) Tomtbergahallen
2019-03-10 11:00 18 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2019-03-10 12:00 18 Älta IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Stavsborgshallen
2019-03-10 16:00 18 Djurgårdens IF IBS (A) - Tungelsta IF (A) Eriksdalshallen
Omgång 19
2019-03-16 10:00 19 Vendelsö IK ( B ) - Saltsjöbadens IF Lyckeby Sporthall
2019-03-16 11:00 19 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Älta IF (C) Skogåshallen
2019-03-16 11:30 19 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tungelsta Sporthall
2019-03-16 12:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Älta IF (B) Strandhallen - Tyresö
2019-03-16 14:00 19 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (A) Järla Sporthall
2019-03-16 15:00 19 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (A) Myrsjöskolan
2019-03-16 15:00 19 Örby IS (B) - Segeltorps IF (B) Bandhagshallen
2019-03-16 15:15 19 Djurgårdens IF IBS (B) - Nynäshamns IBK Gärdeshallen
Omgång 20
2019-03-23 11:15 20 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK ( B ) Kvarnängshallen
2019-03-23 13:00 20 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Tomtbergahallen
2019-03-23 14:00 20 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Järla Sporthall
2019-03-23 14:15 20 FBI Tullinge (A) - Djurgårdens IF IBS (B) Rikstenshallen
2019-03-24 09:00 20 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF Strandhallen - Tyresö
2019-03-24 10:00 20 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (A) Fisksätra sporthall
2019-03-24 10:45 20 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF Engelbrektshallen
2019-03-24 11:00 20 Segeltorps IF (B) - Salems IF (B) Kvarnbergshallen
Omgång 21
2019-03-30 11:00 21 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS (A) Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 11:00 21 Vendelsö IK ( B ) - FBI Tullinge (A) Lyckeby Sporthall
2019-03-30 13:15 21 Djurgårdens IF IBS (B) - Örby IS (B) Engelbrektshallen
2019-03-30 14:00 21 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Järla Sporthall
2019-03-30 16:15 21 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK Tungelsta Sporthall
2019-03-31 09:15 21 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Värmdö sporthall
2019-03-31 11:00 21 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF (B) Ormingehallen
2019-03-31 14:00 21 Älta IF (B) - Älta IF (C) Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis