Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Grimsta AIK (A) Eva Öhlin evaohlin65@hotmail.com 073-384 90 51 Röd/Röd/Vit
IBF Offensiv Lidingö (B) blå, blå, blå
IK Frej Täby IBK Gul, Svart, Gul
Rosersbergs IK Röd, Blå, Röd
Sigtuna IF IBK Blå, Blå, Blå
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK Magnus Olsen magnus.olsen@neodynamics.se 0739737968 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (B) Johan Edström johan.edstrom@home.se 070-7515245 Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (A) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Åkersberga Sporthall A
2018-09-29 09:45 1 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Oskar Mattsson, Fredrik Nensén Sollentuna sim och sporthall
2018-09-29 10:15 1 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF (B) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Rosershallen
2018-09-29 13:00 1 IK Frej Täby IBK - Täby FC (D) Ken Johansson, Roger Nyström Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-09-29 15:00 1 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
Omgång 2
2 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (A)
2018-10-06 15:00 2 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Fredrik Sandgren, Torbjörn Lundin Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 15:30 2 Vaxholms IBF (B) - IK Frej Täby IBK Johan Eklund, Rikard Söderlund Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-06 17:00 2 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Mats Järnmark, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-10-07 13:00 2 Sigtuna IF IBK - Rosersbergs IK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
Omgång 3
2018-10-13 12:00 3 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Jacob Almefelt, Adam Sundbom Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-13 12:30 3 Rosersbergs IK - Grimsta AIK (A) Fredrik Nensén, Richard Jonsson Rosershallen
2018-10-14 11:00 3 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Oscar Uhlir, Rikard Söderlund Skarpängskolan A
2018-10-14 14:00 3 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Zana Guzel, Richard Jonsson Silverdalshallen
2018-10-14 15:15 3 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2018-10-20 09:00 4 Täby FC (D) - Täby FC (A) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-10-20 14:00 4 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK Richard Jonsson, Rikard Söderlund Väsby skolan
2018-10-20 14:30 4 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-20 15:15 4 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Roger Nyström, Patrik Arvinder Hammarbackens Sporthall
2018-10-21 11:00 4 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B) Lars Reuterhagen, Jonatan Svahn Prästängshallen
Omgång 5
2018-10-27 10:00 5 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B) Thomas Gjutarenäfve, Sebastian Johansson Skarpängskolan A
2018-10-27 10:00 5 IK Frej Täby IBK - Rosersbergs IK Rikard Söderlund, Armin Shafiei Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-10-27 17:45 5 IBF Offensiv Lidingö (B) - Täby FC (D) Daniel Karlsson, Johan Eklund Bodals Bollhall
2018-10-28 12:00 5 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Rikard Söderlund Skärgårdsstadshallen
2018-10-28 16:15 5 Töjnan IBK (B) - Grimsta AIK (A) Villiam Lööf, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Nya)
Omgång 6
2018-11-10 09:00 6 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-11-10 13:30 6 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Patrik Arvinder, Jonatan Svahn Rosershallen
2018-11-10 14:00 6 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Andreas Theorén, Therese Kempendahl Väsby skolan
2018-11-11 11:00 6 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Tobias Jansson, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-11-11 12:45 6 Vaxholms IBF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Simon Åbom, Rikard Söderlund Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 7
2018-11-17 16:45 7 IBF Offensiv Lidingö (B) - Sigtuna IF IBK Johan Eklund, Zana Guzel Bodals Bollhall
2018-11-18 10:00 7 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A) Zana Guzel, Johan Nima Skarpängskolan A
2018-11-18 10:15 7 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Simon Fröberg, Max Hasselrot Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 16:00 7 Töjnan IBK (B) - IK Frej Täby IBK Mattias Thomasson, Anton Fritshammar Silverdalshallen
2019-01-27 17:00 7 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B) Roger Nyström, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
Omgång 8
2018-11-24 10:00 8 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (A) Ida Nedin, Daniel Skantze Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-11-24 13:00 8 Grimsta AIK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Lucas Edberg, Dilshad Abdulla Väsby skolan
2018-11-24 13:15 8 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (D) Mimma Spasic, Johan Eklund Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 13:45 8 Rosersbergs IK - Täby FC (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Rosershallen
2018-11-25 12:00 8 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Villiam Lööf, Anders Haag Prästängshallen
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-12-01 09:15 9 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Zana Guzel, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 10:00 9 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2018-12-01 17:15 9 IBF Offensiv Lidingö (B) - Rosersbergs IK Johan Eklund, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
2018-12-02 15:15 9 Vallentuna IBK - Grimsta AIK (A) Jan Lingemark, Ida Nedin Hammarbackens Sporthall
Omgång 10
2018-12-08 12:00 10 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Fredrik Hallenberg, Mario Mallengren Rosershallen
2018-12-08 17:15 10 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby IBK Johan Eklund, Rikard Söderlund Bodals Bollhall
2018-12-09 12:00 10 Töjnan IBK (B) - Täby FC (A) Mimma Spasic, Johan Eklund Silverdalshallen
2018-12-09 12:00 10 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (B) Jelena Spasic, Jan Lingemark Prästängshallen
2018-12-09 14:00 10 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
Omgång 11
2018-12-15 10:00 11 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Simon Åbom, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2018-12-15 11:00 11 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-12-15 13:30 11 Vaxholms IBF (B) - Grimsta AIK (A) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-15 17:15 11 IBF Offensiv Lidingö (B) - Töjnan IBK (B) Christian Berger, Johan Eklund Bodals Bollhall
2018-12-16 14:15 11 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Lucas Edberg, Ida Nedin Hammarbackens Sporthall
Omgång 12
2019-02-16 12:00 12 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (B) Andreas Theorén, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2019-02-16 15:00 12 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK Richard Jonsson, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-16 15:30 12 Vaxholms IBF (B) - Rosersbergs IK Roger Nyström, Rikard Söderlund Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-16 16:15 12 IBF Offensiv Lidingö (B) - Åkersberga IBF (A) Christian Berger, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2019-02-16 17:45 12 Sigtuna IF IBK - Grimsta AIK (A) Mimma Spasic, Jesper Algotsson Prästängshallen
Omgång 13
13 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2019-01-27 17:30 13 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Johan Eklund, Richard Jonsson Silverdalshallen
2019-03-03 12:00 13 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Patrik Larsson, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2019-03-29 18:30 13 Rosersbergs IK - Sigtuna IF IBK Sezgin Youmer, Imtiaz Karim Rosershallen
2019-03-30 12:00 13 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF (B) Oscar Uhlir, Daniel Bäckner Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
Omgång 14
2019-01-12 09:00 14 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) William De Besche, Åsa Gustavsson Skarpängskolan A
2019-01-12 14:00 14 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Oscar Uhlir, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2019-01-13 11:00 14 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-01-13 14:00 14 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK Wen-chung Tsai, Kenny Ly Väsby skolan
2019-01-13 14:30 14 Vaxholms IBF (B) - Töjnan IBK (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 15
2019-01-19 10:00 15 IK Frej Täby IBK - Grimsta AIK (A) Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-01-19 10:15 15 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Lovisa Lindblom, Fredrik Hallenberg Åkersberga Sporthall A
2019-01-19 13:00 15 Täby FC (A) - Täby FC (D) Adam Sundbom, Arvid Nordin Skarpängskolan A
2019-01-19 18:15 15 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vallentuna IBK Mats Andersson, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2019-01-20 11:15 15 Töjnan IBK (B) - Sigtuna IF IBK Linn Skotte, Ida Torbjörner Silverdalshallen
Omgång 16
16 Täby FC (D) - IBF Offensiv Lidingö (B) Skarpängskolan A
2019-01-26 11:30 16 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Jakob Nima, Rikard Söderlund Rosershallen
2019-01-26 16:30 16 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (A) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-27 12:00 16 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2019-01-27 13:15 16 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (B) Jelena Spasic, Mimma Spasic Väsby skolan
Omgång 17
2019-02-02 10:00 17 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Fredrik Sandgren, Sabina Åström Hammarbackens Sporthall
2019-02-02 17:15 17 IBF Offensiv Lidingö (B) - Vaxholms IBF (B) Stefano Bianque, Johan Hessing Bodals Bollhall
2019-02-03 11:15 17 Åkersberga IBF (A) - Grimsta AIK (A) Arvid Nordin, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2019-02-03 14:45 17 Töjnan IBK (B) - Rosersbergs IK Mats Järnmark, Johan Ståhl Silverdalshallen
2019-02-03 17:00 17 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Erikslundshallen
Omgång 18
18 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö (B) Prästängshallen
2019-02-09 11:00 18 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Anton Fritshammar, Per Sundvall Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-02-09 11:30 18 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Lars Samuelsson, Lars Reuterhagen Rosershallen
2019-02-10 14:15 18 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A) Patrik Arvinder, Mats Järnmark Väsby skolan
2019-02-10 15:00 18 Vaxholms IBF (B) - Vallentuna IBK Richard Jonsson, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 19
2019-03-09 09:00 19 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B) William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 10:00 19 Täby FC (A) - Rosersbergs IK William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 12:15 19 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Emilia Tuomela, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 16:00 19 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Tim Svensson, Dennis Svensson Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 18:45 19 IBF Offensiv Lidingö (B) - Grimsta AIK (A) Johan Hessing, Jakob Nima Bodals Bollhall
Omgång 20
2019-03-16 11:00 20 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Åsa Gustavsson, Lucas Edberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-16 13:45 20 Rosersbergs IK - IBF Offensiv Lidingö (B) Richard Jonsson, Lars Reuterhagen Rosershallen
2019-03-16 14:00 20 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK Joel Sandberg, Jesper Algotsson Väsby skolan
2019-03-17 12:00 20 Sigtuna IF IBK - Täby FC (D) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2019-03-17 13:00 20 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Anders Asp, Villiam Lööf Silverdalshallen
Omgång 21
2019-03-23 10:00 21 Täby FC (A) - Töjnan IBK (B) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Skarpängskolan A
2019-03-23 12:00 21 Täby FC (D) - Grimsta AIK (A) Peter Lassfolk, William De Besche Skarpängskolan A
2019-03-23 15:30 21 Vaxholms IBF (B) - Sigtuna IF IBK Rikard Söderlund, Åsa Gustavsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-23 19:00 21 IBF Offensiv Lidingö (B) - IK Frej Täby IBK Michael Leimer, Robert Milerud Bodals Bollhall
2019-03-24 12:45 21 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Kari Malmros, Michael Selg Hammarbackens Sporthall
Omgång 22
2019-03-30 11:00 22 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Oscar Uhlir, Daniel Bäckner Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-03-30 12:45 22 Rosersbergs IK - Täby FC (D) Anders Haag, Jan Lingemark Rosershallen
2019-03-30 13:00 22 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (B) Fredrik Nensén, Ken Johansson Väsby skolan
2019-03-31 12:15 22 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Lovisa Lindblom, Mimma Spasic Åkersberga Sporthall A
2019-03-31 13:00 22 Töjnan IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B) Kevin Neemé, Johnny Mikael Claesson Silverdalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis