Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Lila/Vit, Svart, Svart
Farsta IBK (A) Svart, Svart, Svart
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Ingarö IF Thomas Kilander thomas.kilander@gmail.com 0735522849 Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Vit, Svart, Vit
Salems IF Lars Falltin lars.falltin@outlook.com 0736422278 Lila/blå, Vit, Vit
Sköndals IK (B) John Sundström john@sundstrom.mobi 0707203636 Blå/Svart/Svart
Vendelsö IK Andreas Rydin andy.rydin@gmail.com 073-3389604 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå/Blå/Blå
Älta IF Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (B) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK (A) - Salems IF Farstahallen 3
1 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK Sköndalshallen
2018-09-30 09:00 1 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF Leif Karlsson, Kerin Maclean Mitchell Vintervikshallen
2018-09-30 13:15 1 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-09-30 13:15 1 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Shabbir Ahmed, Samuel Oreland Ormingehallen
Omgång 2
2 Vendelsö IK - Farsta IBK (A)
2 Salems IF - Djurö-Vindö IF
2018-10-06 14:15 2 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Håkan Augustsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2018-10-07 11:00 2 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Ormingehallen
2018-10-07 14:00 2 Älta IF - Sköndals IK (B) Christian Berger, Daniel Bjerdahl Stavsborgshallen
Omgång 3
3 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Djurö Sporthall
2018-10-13 10:15 3 Sköndals IK (B) - Värmdö IF (B) Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Farstahallen 3
2018-10-13 11:15 3 Farsta IBK (A) - Älta IF Daniel Bjerdahl, Alexander Hellström Farstahallen 3
2018-10-13 15:15 3 Huddinge IBS (B) - Ingarö IF Daniel Bjerdahl, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2018-10-14 09:45 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK Johan Nima, Kerin Maclean Mitchell Västertorpshallen
Omgång 4
4 Vendelsö IK - Salems IF
2018-10-21 10:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK (B) Kevin Helly, Zana Guzel Ormingehallen
2018-10-21 10:15 4 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (A) Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-10-21 12:00 4 Älta IF - Djurö-Vindö IF Christian Berger, Leif Karlsson Stavsborgshallen
2018-11-17 10:00 4 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Christian Ljunggren, Johan Nima Ingarö Sporthall
Omgång 5
2018-10-27 11:00 5 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Sätrahallen
2018-10-27 12:15 5 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Farstahallen 3
2018-10-27 13:45 5 Salems IF - Älta IF Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Skogsängshallen
2018-10-27 14:15 5 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (B) William Zetterquist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2018-10-28 12:00 5 Sköndals IK (B) - Ingarö IF Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Sköndalshallen
Omgång 6
2018-11-10 11:15 6 Ingarö IF - Farsta IBK (A) Filip Öhman, Liam Kronkvist Ingarö Sporthall
2018-11-10 15:30 6 Nacka Wallenstam IBK - Djurö-Vindö IF Adam Lindell, Lucas Werelius Ormingehallen
2018-11-11 10:00 6 Värmdö IF (B) - Salems IF Jakob Nima, Johan Nima Värmdö sporthall
2018-11-11 10:45 6 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (B) William Albrecht, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2018-11-11 13:00 6 Älta IF - Vendelsö IK Fredrik Berglund Sonesson, Christian Berger Stavsborgshallen
Omgång 7
2018-11-17 09:30 7 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Michael Hillblom, Jakob Nima Skogsängshallen
2018-11-17 11:00 7 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Christian Berger, Magnus Vilhelm Eriksson Lyckeby Sporthall
2018-11-17 11:15 7 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS (B) Filippa Ekman, Theodore Hurtig Farstahallen 3
2018-11-17 14:15 7 Djurö-Vindö IF - Ingarö IF Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2018-11-18 16:30 7 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Kent Budell, Martin Åkesson Sköndalshallen
Omgång 8
2018-11-24 11:00 8 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK (A) Filippa Ekman, Lisa Dahl Sätrahallen
2018-11-24 13:45 8 Ingarö IF - Salems IF Aldin Imamovic, Johan Nima Ingarö Sporthall
2018-11-24 18:00 8 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Myrsjöskolan
2018-11-25 13:00 8 Huddinge IBS (B) - Djurö-Vindö IF Sam Varahram, Johan Nima Tomtbergahallen
2018-11-25 13:00 8 Älta IF - Värmdö IF (B) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Stavsborgshallen
Omgång 9
2018-12-01 12:00 9 Vendelsö IK - Ingarö IF Albin Hedenstedt, Jessika Forsberg Lyckeby Sporthall
2018-12-01 12:15 9 Farsta IBK (A) - Sköndals IK (B) Messaye Aberra, Lisa Dahl Farstahallen 3
2018-12-01 13:15 9 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Noah Hulin, Can Asal Djurö Sporthall
2018-12-02 11:00 9 Salems IF - Huddinge IBS (B) Sezgin Youmer, Zana Guzel Skogsängshallen
2018-12-02 16:00 9 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK Max Sjöberg, Kerin Maclean Mitchell Stavsborgshallen
Omgång 10
2018-12-08 10:00 10 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen
2018-12-08 10:00 10 Ingarö IF - Älta IF Zana Guzel, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-12-08 14:15 10 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF Shabbir Ahmed, Shakir Ahmed Sätrahallen
2018-12-09 13:00 10 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Arash Sohrevardi, Leif Karlsson Ormingehallen
2018-12-09 14:00 10 Sköndals IK (B) - Djurö-Vindö IF Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Sköndalshallen
Omgång 11
2018-12-15 12:15 11 Salems IF - Sköndals IK (B) Shabbir Ahmed, Johan Hessing Skogsängshallen
2018-12-15 13:15 11 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK (A) Noah Hulin, Åsa Gustavsson Djurö Sporthall
2018-12-15 13:15 11 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Malva Sölvemark Lyckeby Sporthall
2018-12-16 11:15 11 Värmdö IF (B) - Ingarö IF Lucas Werelius, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-12-16 14:00 11 Älta IF - Huddinge IBS (B) Christian Berger, Kenneth Johansson Stavsborgshallen
Omgång 12
12 Vendelsö IK - Sköndals IK (B)
2019-02-16 11:00 12 Salems IF - Farsta IBK (A) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Skogsängshallen
2019-02-16 12:00 12 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2019-02-17 13:00 12 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Max Sjöberg, Tony Verho Stavsborgshallen
2019-02-17 14:00 12 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (B) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Tomtbergahallen
Omgång 13
13 Djurö-Vindö IF - Salems IF Djurö Sporthall
13 Farsta IBK (A) - Vendelsö IK Farstahallen 3
2019-01-06 12:45 13 Sköndals IK (B) - Älta IF Christian Berger, Robin Berger Sköndalshallen
2019-01-21 19:30 13 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK Daniel Kölborn, Magnus Vilhelm Eriksson Tomtbergahallen
2019-02-02 15:30 13 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B) Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sätrahallen
Omgång 14
2019-01-12 10:15 14 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (B) William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-01-12 11:00 14 Ingarö IF - Huddinge IBS (B) Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-01-12 14:00 14 Vendelsö IK - Djurö-Vindö IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2019-01-13 12:00 14 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Ormingehallen
2019-01-13 14:00 14 Älta IF - Farsta IBK (A) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Stavsborgshallen
Omgång 15
2019-01-19 09:00 15 Salems IF - Vendelsö IK Shabbir Ahmed, Osama Abaied Skogsängshallen
2019-01-19 10:15 15 Farsta IBK (A) - Värmdö IF (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Farstahallen 1
2019-01-19 12:00 15 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Shabbir Ahmed, Valestany Eskander Sätrahallen
2019-01-19 13:15 15 Djurö-Vindö IF - Älta IF Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-01-20 11:00 15 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Johan Ståhl, Kerin Maclean Mitchell Sköndalshallen
Omgång 16
2019-01-26 09:45 16 Ingarö IF - Sköndals IK (B) Noah Hulin, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-01-26 12:15 16 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Theodore Hurtig, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-01-26 16:00 16 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Noah Hulin, Kevin Helly Värmdö sporthall
2019-01-27 09:45 16 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Adam Lindell, Felix Fernström Ormingehallen
2019-01-27 14:00 16 Älta IF - Salems IF Max Sjöberg, Isak Sjöblom Stavsborgshallen
Omgång 17
2019-02-02 09:15 17 Farsta IBK (A) - Ingarö IF Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Farstahallen 3
2019-02-02 13:15 17 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK Lucas Werelius, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-02-02 16:30 17 Vendelsö IK - Älta IF Kenneth Johansson, Isak Sjöblom Lyckeby Sporthall
2019-02-03 13:00 17 Salems IF - Värmdö IF (B) Lennart Asp, Alexander Hellström Skogsängshallen
2019-02-03 15:00 17 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B) Christian Berger, Leo Odell/Johansson Sköndalshallen
Omgång 18
2019-02-09 10:00 18 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Liam Kronkvist, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-02-09 12:00 18 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK (B) Zana Guzel, Simon Righarts Sätrahallen
2019-02-10 11:30 18 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Fredrik Berglund Sonesson, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-02-10 12:00 18 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (A) Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Tomtbergahallen
2019-02-10 12:00 18 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Henry Niss Lager, Edvin Leijon Ormingehallen
Omgång 19
2019-03-09 10:00 19 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Albin Hedenstedt, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-03-09 12:15 19 Farsta IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Filippa Ekman, Lisa Dahl Farstahallen 3
2019-03-09 14:15 19 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (B) Kevin Helly, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-03-09 15:15 19 Värmdö IF (B) - Älta IF Daniel Mårtensson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-03-10 13:00 19 Salems IF - Ingarö IF Michael Hillblom, Johan Nima Skogsängshallen
Omgång 20
2019-03-16 10:00 20 Ingarö IF - Vendelsö IK Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2019-03-16 12:00 20 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurö-Vindö IF Linnea Westerlund, Rebecka Edin Sätrahallen
2019-03-16 12:00 20 Huddinge IBS (B) - Salems IF Leif Karlsson, Anders Hillebrink Tomtbergahallen
2019-03-17 09:00 20 Sköndals IK (B) - Farsta IBK (A) Sam Robertsson, Johan Ståhl Sköndalshallen
2019-03-17 13:00 20 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF Tommy Egman, Tuva Egman Ormingehallen
Omgång 21
2019-03-23 11:00 21 Vendelsö IK - Huddinge IBS (B) Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Lyckeby Sporthall
2019-03-23 13:15 21 Djurö-Vindö IF - Sköndals IK (B) Liam Kronkvist, William Zetterquist Djurö Sporthall
2019-03-24 11:15 21 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Jakob Nima, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-03-24 13:30 21 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (B) Ida Sandberg, Rebecka Edin Skogsängshallen
2019-03-24 14:00 21 Älta IF - Ingarö IF Max Sjöberg, Osama Abaied Stavsborgshallen
Omgång 22
2019-03-29 19:30 22 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Johan Ståhl, Kerin Maclean Mitchell Ingarö Sporthall
2019-03-30 14:00 22 Huddinge IBS (B) - Älta IF Sam Varahram, Leif Karlsson Tomtbergahallen
2019-03-30 16:15 22 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK Robert Vangeus, Zana Guzel Sätrahallen
2019-03-30 16:45 22 Sköndals IK (B) - Salems IF Johan Ståhl, Christian Berger Sköndalshallen
2019-03-31 10:30 22 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF Max Sjöberg, Leif Karlsson Farstahallen 3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis