Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Hammarby IF IBF (A) Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com grön vit, vit, vit
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö blå, blå, blå
Rotebro IS IBK MörkBlå, MörkBlå, Vit
Töjnan IBK Christian Nilsson chrillen1970@gmail.com 0702448269 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 11:00 1 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Mats Järnmark, Fredrik Hallenberg Rotebrohallen (Nya)
2018-09-30 10:45 1 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Fredrik Hallenberg, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
Omgång 2
2018-10-06 12:30 2 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF (A) Erik Adolfsson, Jonathan Wallén Brobäck Bodals Bollhall
2018-10-06 16:00 2 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A) Fredrik Sandgren, Torbjörn Lundin Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
2018-10-13 10:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF Gustav Fohlstedt, Amanda Törner Hässelbyhallen
2018-10-14 15:00 3 Töjnan IBK - Vallentuna IBK Richard Jonsson, Zana Guzel Silverdalshallen
2018-12-15 14:30 3 Hammarby IF IBF (A) - Danderyds SK IBF Alexander Rosén, Lars Sundlöf Sjöstadshallen
Omgång 4
2018-10-20 13:00 4 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Roger Nyström, Patrik Arvinder Hammarbackens Sporthall
2018-10-21 15:15 4 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 15:15 4 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö Leo Odell/Johansson, Anton Fritshammar Mörbyhallen
Omgång 5
2018-10-27 10:00 5 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Kevin Neemé, Dilshad Abdulla Rotebrohallen (Nya)
2019-01-12 11:15 5 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Sollentuna sim och sporthall
Omgång 6
2018-11-10 12:00 6 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK Åsa Gustavsson, Ken Johansson Hässelbyhallen
2018-11-10 13:00 6 Vallentuna IBK - Hammarby IF IBF (A) Roger Nyström, Björn Söderström Hammarbackens Sporthall
Omgång 7
2018-11-17 10:00 7 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rikard Söderlund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2018-11-17 12:00 7 Hammarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF Rebecka Edin, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2018-11-17 14:30 7 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Bodals Bollhall
Omgång 8
2018-11-24 14:30 8 Vallentuna IBK - Danderyds SK IBF Åsa Gustavsson, Arvid Nordin Hammarbackens Sporthall
2018-11-25 09:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A) Ricky Bagge, Anton Fritshammar Hässelbyhallen
2018-11-25 14:30 8 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Skärgårdsstadshallen
Omgång 9
2018-12-01 12:00 9 Hammarby IF IBF (A) - Töjnan IBK Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2018-12-01 15:15 9 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (A) Johnny Mikael Claesson, Mauricio Castillo Bodals Bollhall
2018-12-02 16:15 9 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Mattias Nordlund, Ken Johansson Mörbyhallen
Omgång 10
2018-12-08 10:00 10 Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF (A) Fredrik Nensén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2018-12-08 10:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2018-12-09 15:00 10 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Tommy Egman, Wen-chung Tsai Silverdalshallen
Omgång 11
2018-12-15 15:00 11 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK Andreas Theorén, Johan Eklund Bodals Bollhall
2019-02-09 16:45 11 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK Mimma Spasic, Roland Nester Mörbyhallen
Omgång 12
2019-01-12 15:00 12 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-01-13 16:15 12 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Arvid Nordin, Sam Varahram Mörbyhallen
Omgång 13
2019-01-19 17:15 13 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK Daniel Bäckner, Anton Fritshammar Stora Mossen 1
2019-01-19 18:00 13 Hammarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Oscar Olsson Berglund, Johan Eklund Sjöstadshallen
Omgång 14
2019-01-26 09:15 14 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK (A) Oscar Uhlir, Arvid Nordin Åkersberga Sporthall A
2019-01-26 16:00 14 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Lucas Edberg, Arvid Nordin Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 16:45 14 Danderyds SK IBF - Hammarby IF IBF (A) Anna Mandelstam, Theodore Idevall Mörbyhallen
Omgång 15
2019-02-02 11:15 15 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Martin Mårtensson, Mimma Spasic Rotebrohallen (Nya)
2019-02-02 13:30 15 IBF Offensiv Lidingö - Danderyds SK IBF Jonathan Wallén Brobäck, Stefano Bianque Bodals Bollhall
2019-02-03 16:45 15 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Silverdalshallen
Omgång 16
2019-02-10 10:00 16 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Emil Aronsson, Vilgot Widlöf Hässelbyhallen
2019-02-10 13:15 16 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Sabina Åström, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
Omgång 17
2019-02-16 11:00 17 Hammarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK Mauricio Castillo, Jonas Jatko Sjöstadshallen
2019-02-17 13:15 17 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Jan Lingemark, Johnn Wahlgren Rotebrohallen (Nya)
Omgång 18
2018-11-25 18:00 18 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Albin Hedenstedt, William Albrecht Rotebrohallen (Nya)
2019-03-17 15:20 18 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö Andreas Sandgren, Lucas Edberg Hammarbackens Sporthall
2019-03-24 09:15 18 Åkersberga IBF - Hammarby IF IBF (A) Roger Nyström, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
Omgång 19
2019-03-09 13:15 19 Hammarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Alexander Rosén, Anthon Rosén Sjöstadshallen
2019-03-10 15:15 19 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Sam Varahram, Lucas Edberg Mörbyhallen
2019-03-10 18:00 19 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF Filippa Ekman, Lisa Dahl Bodals Bollhall
Omgång 20
2019-03-15 19:00 20 Töjnan IBK - Hammarby IF IBF (A) Johan Nima, Zana Guzel Häggvikshallen
2019-03-16 10:15 20 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Paulina Thunvall, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-16 19:00 20 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Riddersvik
Omgång 21
2019-03-23 11:00 21 Hammarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Ida Torbjörner, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2019-03-23 15:15 21 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK Robert Milerud, Michael Leimer Bodals Bollhall
2019-03-24 16:15 21 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Adam Sundbom, Lukas Jellnor Mörbyhallen
Omgång 22
2019-03-29 18:30 22 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Peter Lassfolk, Emilia Lassfolk Mörbyhallen
2019-03-30 11:15 22 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Martin Mårtensson, Peter Kirch Rotebrohallen (Nya)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis