Spelprogram - Herrar Div. 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AstraZeneca IF H5 Vit, Svart, Svart
Guldringen IBK H5 grön/gul, svart, svart
Herrestads AIF Rockets H5 Johan Grundberg johan@scanfast.se 0705-589377 Vit/Vit/Vit
Hindås IBK H5 Vit, Röd, Röda
IBK Kungälv H5 Vit, svart, vit
IK Zenith H5 Fredrik Björkner ademptus@hotmail.com 0702127500 Grön/Vit/Grön
Lindome IBK H5 Daniel Sannerholm daniel@sannerholm.se 0702-283046 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK Div 6 Anders Mattsson anders.am.mattsson@gmail.com 0765-534155 Korallblå, Svart, Svart
Melleruds IBK Div 5 Svart/Rosa, Vit, Rosa
Utbynäs SK H5 Stefan Velund stefan@velund.se 0709279790 Gul, Blå, Gul
Västra Frölunda FK H5 Per Klingnäs per.klingnas@gmail.com 0704801568 Röd/Svart/Svart
Överby IBK H5 Fredrik Holmqvist f.holmqvist71@hotmail.com 0708 45 41 26 Röd/Svart/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-27 20:15 1 Hindås IBK H5 - IK Zenith H5 7 - 4 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Hindås Idrottshall
2018-09-28 20:00 1 Överby IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 9 - 9 Johannes Svensson, Narcis Hadziselimovic Nordby Supermarkethallen 70
2018-09-28 20:00 1 Melleruds IBK Div 5 - Utbynäs SK H5 2 - 15 Walter Wästhage, Rikard Mott Rådahallen
2018-09-29 13:00 1 AstraZeneca IF H5 - Herrestads AIF Rockets H5 10 - 7 Wessam Abdellrazek, Adem Can Aktiviteten A-Hall 15
2018-09-30 12:30 1 Guldringen IBK H5 - Lindome IBK H5 5 - 16 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Flatåsskolan
2018-09-30 14:45 1 IBK Kungälv H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Kastellegårdshallen
Omgång 2
2018-10-06 16:00 2 Lindome IBK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 5 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Almåshallen B 55000
2018-10-06 17:40 2 Lindås Rasta IBK Div 6 - AstraZeneca IF H5 8 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Salming Arena 23
2018-10-07 17:00 2 Västra Frölunda FK H5 - Överby IBK H5 13 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2018-10-07 17:15 2 Utbynäs SK H5 - Guldringen IBK H5 8 - 4 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-10-07 18:00 2 Herrestads AIF Rockets H5 - Hindås IBK H5 3 - 3 Walter Wästhage, Johannes Svensson Rimnershallen B-hallen 65
2018-10-21 10:30 2 IK Zenith H5 - Melleruds IBK Div 5 9 - 5 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Björlanda Idrottshall
Omgång 3
2018-10-12 20:00 3 Melleruds IBK Div 5 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Rådahallen
2018-10-13 12:00 3 Hindås IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 12 - 8 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2018-10-13 13:40 3 AstraZeneca IF H5 - Västra Frölunda FK H5 6 - 11 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Aktiviteten A-Hall 20
2018-10-14 14:00 3 Lindome IBK H5 - Utbynäs SK H5 9 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-10-14 18:00 3 Guldringen IBK H5 - IK Zenith H5 4 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Flatåsskolan 20
2018-10-14 18:15 3 Överby IBK H5 - IBK Kungälv H5 8 - 8 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Nordby Supermarkethallen 65
Omgång 4
2018-10-19 19:30 4 Herrestads AIF Rockets H5 - Guldringen IBK H5 3 - 2 Kevin Nilsson, Tomas Levin Rimnershallen B-hallen 28
2018-10-20 14:00 4 IK Zenith H5 - Lindome IBK H5 2 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2018-10-21 17:00 4 Lindås Rasta IBK Div 6 - Melleruds IBK Div 5 14 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Askims Sporthall
2018-10-21 17:30 4 Överby IBK H5 - AstraZeneca IF H5 6 - 9 Kevin Nilsson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen 100
2018-10-21 18:00 4 Västra Frölunda FK H5 - Hindås IBK H5 11 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Valhalla C-hall
2018-10-21 19:35 4 IBK Kungälv H5 - Utbynäs SK H5 5 - 5 Kim Nielsen, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
Omgång 5
2018-10-26 20:00 5 Melleruds IBK Div 5 - Västra Frölunda FK H5 4 - 10 Mathias Johansson, Martin Larsson Rådahallen
2018-10-27 12:00 5 Hindås IBK H5 - Överby IBK H5 13 - 4 Pierre Eberhard Berg, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2018-10-27 15:00 5 Lindome IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 9 - 3 Adem Can, Tomas Levin Almåshallen A 77000
2018-10-28 14:45 5 Guldringen IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 13 Adem Can, Tomas Levin Flatåsskolan 12
2018-10-28 17:15 5 Utbynäs SK H5 - IK Zenith H5 10 - 11 Adnan Tongur, Pierre Eberhard Berg Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-03-30 11:00 5 AstraZeneca IF H5 - IBK Kungälv H5 10 - 9 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Aktiviteten A-Hall 17
Omgång 6
2018-11-09 20:00 6 AstraZeneca IF H5 - Hindås IBK H5 10 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall 12
2018-11-10 18:00 6 IBK Kungälv H5 - IK Zenith H5 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2018-11-11 16:00 6 Västra Frölunda FK H5 - Guldringen IBK H5 10 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Valhalla C-hall
2018-11-11 16:10 6 Lindås Rasta IBK Div 6 - Lindome IBK H5 8 - 5 Adnan Mehmedagic, Alexander Pavlovic Salming Arena
2018-11-11 18:00 6 Herrestads AIF Rockets H5 - Utbynäs SK H5 6 - 4 Susanne Andersson, Javed Khan Rimnershallen B-hallen 24
2018-11-11 18:15 6 Överby IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 20 - 3 Walter Wästhage, Rikard Mott Nordby Supermarkethallen 70
Omgång 7
2018-11-16 19:30 7 IK Zenith H5 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall 24
2018-11-16 20:00 7 Melleruds IBK Div 5 - AstraZeneca IF H5 6 - 11 Johannes Svensson, Mathias Johansson Rådahallen
2018-11-17 12:15 7 Hindås IBK H5 - IBK Kungälv H5 4 - 8 Mathias Johansson, Roger Zahnér Hindås Idrottshall
2018-11-17 14:30 7 Utbynäs SK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 11 - 13 Bojan Trifkovic, Alexander Pavlovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-17 16:30 7 Lindome IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 8 - 8 Kim Nielsen, Thomas Johansson Almåshallen A 76502
2018-11-18 16:45 7 Guldringen IBK H5 - Överby IBK H5 5 - 13 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Flatåsskolan 17
Omgång 8
2018-11-24 11:00 8 AstraZeneca IF H5 - Guldringen IBK H5 11 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall 12
2018-11-24 12:15 8 Hindås IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 6 - 3 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2018-11-25 14:30 8 Västra Frölunda FK H5 - Utbynäs SK H5 12 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Svingelns Sporthall
2018-11-25 16:00 8 IBK Kungälv H5 - Herrestads AIF Rockets H5 7 - 5 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-11-25 17:00 8 Lindås Rasta IBK Div 6 - IK Zenith H5 9 - 8 Besim Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Salming Arena
2018-11-25 17:00 8 Överby IBK H5 - Lindome IBK H5 8 - 11 Javed Khan, Per Sundvall Nordby Supermarkethallen 70
Omgång 9
2018-11-23 19:30 9 Herrestads AIF Rockets H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 3 - 5 Walter Wästhage, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen 14
2018-11-30 20:00 9 Melleruds IBK Div 5 - IBK Kungälv H5 6 - 9 Susanne Andersson, Javed Khan Rådahallen
2018-12-01 16:30 9 Lindome IBK H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 6 Javed Khan, Almir Mehmedagic Almåshallen A 65487
2018-12-02 16:00 9 Guldringen IBK H5 - Hindås IBK H5 6 - 3 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Flatåsskolan 10
2018-12-02 17:00 9 Utbynäs SK H5 - Överby IBK H5 10 - 7 Henry Tames, Kim Nielsen Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2018-12-02 17:00 9 IK Zenith H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 10 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Björlanda Idrottshall
Omgång 10
2018-12-07 20:00 10 Melleruds IBK Div 5 - Guldringen IBK H5 8 - 8 Susanne Andersson, Martin Larsson Rådahallen
2018-12-07 20:15 10 AstraZeneca IF H5 - Utbynäs SK H5 8 - 6 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan 10
2018-12-08 12:15 10 Hindås IBK H5 - Lindome IBK H5 7 - 13 Pierre Eberhard Berg, Per Sundvall Hindås Idrottshall
2018-12-08 18:00 10 IBK Kungälv H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 7 - 7 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-12-09 14:00 10 Västra Frölunda FK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 3 - 1 Adam Jällfält, Thomas Johansson Valhalla C-hall
2018-12-09 15:30 10 Överby IBK H5 - IK Zenith H5 9 - 2 Adem Can, Tomas Levin Nordby Supermarkethallen 60
Omgång 11
2018-12-14 19:30 11 IK Zenith H5 - AstraZeneca IF H5 4 - 10 Håkan Krafft, Henry Tames Björlanda Idrottshall 40
2018-12-14 19:30 11 Herrestads AIF Rockets H5 - Överby IBK H5 8 - 9 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen 31
2018-12-15 16:00 11 Lindome IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 30 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A 56
2018-12-15 17:00 11 Lindås Rasta IBK Div 6 - Västra Frölunda FK H5 8 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Salming Arena 18
2018-12-16 15:30 11 Guldringen IBK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2018-12-16 17:00 11 Utbynäs SK H5 - Hindås IBK H5 8 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 12
2019-01-12 15:00 12 Västra Frölunda FK H5 - IBK Kungälv H5 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-01-12 17:00 12 Lindome IBK H5 - Guldringen IBK H5 9 - 6 Aldin Hadziselmovic, Meisam Hosseini Streteredsskolan 10
2019-01-12 18:10 12 Lindås Rasta IBK Div 6 - Överby IBK H5 14 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Senad Olevic Salming Arena 15
2019-01-13 17:00 12 IK Zenith H5 - Hindås IBK H5 10 - 5 Kevin Nilsson, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2019-01-13 17:00 12 Utbynäs SK H5 - Melleruds IBK Div 5 23 - 5 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-13 18:00 12 Herrestads AIF Rockets H5 - AstraZeneca IF H5 6 - 12 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen 14
Omgång 13
2019-01-18 20:00 13 Melleruds IBK Div 5 - IK Zenith H5 5 - 13 Mathias Johansson, Thomas Johansson Rådahallen
2019-01-18 20:15 13 AstraZeneca IF H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 10 - 13 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Ekenskolan 44
2019-01-19 12:15 13 Hindås IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 7 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-01-19 20:00 13 IBK Kungälv H5 - Lindome IBK H5 4 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2019-01-20 17:30 13 Guldringen IBK H5 - Utbynäs SK H5 7 - 17 Pierre Eberhard Berg, Joakim Jögi Flatåsskolan
2019-01-20 18:45 13 Överby IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 10 - 8 Susanne Andersson, Martin Larsson Nordby Supermarkethallen 75
Omgång 14
2019-01-25 19:30 14 Herrestads AIF Rockets H5 - Melleruds IBK Div 5 7 - 9 Melker Westerberg, Walter Wästhage Rimnershallen B-hallen 72
2019-01-26 13:30 14 Västra Frölunda FK H5 - AstraZeneca IF H5 9 - 9 Tomas Levin, Lazo Cesto Valhalla C-hall
2019-01-26 16:30 14 IK Zenith H5 - Guldringen IBK H5 3 - 3 Kim Nielsen, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2019-01-26 19:00 14 IBK Kungälv H5 - Överby IBK H5 4 - 6 Lazo Cesto, Peter Axelsson Kastellegårdshallen
2019-01-27 17:00 14 Lindås Rasta IBK Div 6 - Hindås IBK H5 16 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-01-27 17:00 14 Utbynäs SK H5 - Lindome IBK H5 4 - 6 Senad Olevic, Joakim Amri Nilsson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 15
2019-02-01 20:00 15 Melleruds IBK Div 5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 23 Walter Wästhage, Rikard Mott Rådahallen
2019-02-01 20:15 15 AstraZeneca IF H5 - Överby IBK H5 9 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Aktiviteten A-Hall 27
2019-02-02 12:00 15 Hindås IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 6 - 18 Adam Jällfält, Pierre Eberhard Berg Hindås Idrottshall
2019-02-02 17:00 15 Lindome IBK H5 - IK Zenith H5 9 - 2 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A 28639
2019-02-03 16:30 15 Guldringen IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 9 - 8 Pierre Eberhard Berg, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-02-03 18:15 15 Utbynäs SK H5 - IBK Kungälv H5 1 - 4 Adem Can, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 45
Omgång 16
2019-01-13 11:00 16 Västra Frölunda FK H5 - Melleruds IBK Div 5 21 - 4 Håkan Krafft, Mattias Strid Valhalla C-hall
2019-02-09 15:50 16 IK Zenith H5 - Utbynäs SK H5 2 - 5 Walter Wästhage, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2019-02-10 18:00 16 Herrestads AIF Rockets H5 - Lindome IBK H5 2 - 4 Susanne Andersson, Kevin Nilsson Rimnershallen B-hallen 27
2019-02-10 18:30 16 Överby IBK H5 - Hindås IBK H5 12 - 6 Oscar Kjellgren Elgestål, Wessam Abdellrazek Nordby Supermarkethallen 70
2019-02-10 19:50 16 IBK Kungälv H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 4 Gustav Glansén, Melker Westerberg Kastellegårdshallen
2019-03-23 15:00 16 Lindås Rasta IBK Div 6 - Guldringen IBK H5 17 - 6 Adem Can, Alf Björkner Askims Sporthall
Omgång 17
2019-02-15 20:00 17 Melleruds IBK Div 5 - Överby IBK H5 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Rådahallen
2019-02-16 12:00 17 Hindås IBK H5 - AstraZeneca IF H5 8 - 8 Håkan Krafft, Peter Axelsson Hindås Idrottshall
2019-02-16 16:30 17 IK Zenith H5 - IBK Kungälv H5 4 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2019-02-16 16:30 17 Lindome IBK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 10 - 7 Lazo Cesto, Adem Can Almåshallen A 50
2019-02-17 14:00 17 Guldringen IBK H5 - Västra Frölunda FK H5 5 - 5 Walter Wästhage, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-02-17 17:15 17 Utbynäs SK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 1 - 3 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 18
2019-02-23 15:30 18 AstraZeneca IF H5 - Melleruds IBK Div 5 15 - 7 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Aktiviteten A-Hall 6
2019-02-23 17:00 18 Lindås Rasta IBK Div 6 - Utbynäs SK H5 4 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-02-24 12:30 18 Västra Frölunda FK H5 - Lindome IBK H5 7 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Valhalla C-hall
2019-02-24 18:00 18 Herrestads AIF Rockets H5 - IK Zenith H5 11 - 6 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rimnershallen B-hallen 32
2019-02-24 18:15 18 Överby IBK H5 - Guldringen IBK H5 15 - 6 Jim Olausson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen 65
2019-02-24 19:00 18 IBK Kungälv H5 - Hindås IBK H5 8 - 4 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
Omgång 19
19 Lindome IBK H5 - Överby IBK H5 WO (5 - 0) Almåshallen A
2019-03-01 20:00 19 Melleruds IBK Div 5 - Hindås IBK H5 7 - 22 Susanne Andersson, Martin Larsson Rådahallen
2019-03-02 16:30 19 IK Zenith H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 3 - 11 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Björlanda Idrottshall
2019-03-03 16:50 19 Guldringen IBK H5 - AstraZeneca IF H5 12 - 17 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-03-03 18:00 19 Herrestads AIF Rockets H5 - IBK Kungälv H5 6 - 7 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen 92000
2019-03-03 19:10 19 Utbynäs SK H5 - Västra Frölunda FK H5 5 - 2 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Omgång 20
2019-03-09 13:45 20 Hindås IBK H5 - Guldringen IBK H5 8 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2019-03-09 15:40 20 AstraZeneca IF H5 - Lindome IBK H5 5 - 15 Oscar Skogsberg, Adem Can Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 12:30 20 Västra Frölunda FK H5 - IK Zenith H5 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Valhalla C-hall
2019-03-10 15:30 20 IBK Kungälv H5 - Melleruds IBK Div 5 11 - 4 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2019-03-10 17:00 20 Lindås Rasta IBK Div 6 - Herrestads AIF Rockets H5 5 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Salming Arena
2019-03-10 18:15 20 Överby IBK H5 - Utbynäs SK H5 9 - 14 Susanne Andersson, Jim Olausson Nordby Supermarkethallen 40
Omgång 21
2019-03-10 11:00 21 Guldringen IBK H5 - Melleruds IBK Div 5 33 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan 3
2019-03-15 20:30 21 Herrestads AIF Rockets H5 - Västra Frölunda FK H5 3 - 4 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Agnebergshallen 34
2019-03-16 15:30 21 IK Zenith H5 - Överby IBK H5 7 - 6 Kevin Nilsson, Mustafa Er Björlanda Idrottshall
2019-03-17 14:30 21 Lindome IBK H5 - Hindås IBK H5 11 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A 12044
2019-03-17 16:00 21 Lindås Rasta IBK Div 6 - IBK Kungälv H5 14 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-03-17 19:55 21 Utbynäs SK H5 - AstraZeneca IF H5 9 - 7 Walter Wästhage, Oscar Kjellgren Elgestål Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 22
2019-03-22 18:15 22 AstraZeneca IF H5 - IK Zenith H5 9 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall 54
2019-03-22 20:00 22 Melleruds IBK Div 5 - Lindome IBK H5 2 - 12 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Rådahallen
2019-03-23 12:15 22 Hindås IBK H5 - Utbynäs SK H5 5 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Hindås Idrottshall
2019-03-24 12:30 22 Västra Frölunda FK H5 - Lindås Rasta IBK Div 6 5 - 8 Peter Axelsson, Oscar Skogsberg Valhalla C-hall
2019-03-24 18:15 22 Överby IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5 18 - 9 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nordby Supermarkethallen 100
2019-03-24 19:05 22 IBK Kungälv H5 - Guldringen IBK H5 9 - 5 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Kastellegårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis