Spelprogram - Blå Pojkar Div 3 (09-10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P09 Blå Stefan Kjellman stefan.kjellman@zapp.com 070-221 86 01 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK P09 Röd Anders Händelsten anders.handelsten@gmail.com 070-277 85 09 Röd/Röd/Röd
Gävle GIK P10 Blå Andreas Söderholm Blå/Blå/Blå
IBK Runsten P09 Joakim Rollén joakim.rollen@runsten.nu 072-574 46 06 Röd/Svart/Svart
IK Sätra P08-09 Peter Olsson-Andrée peter.olsson.andree@gmail.com 070-222 48 55 Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK P09 Mia Öberg marie-oberg@live.se 073-038 40 22 Svart/Svart/Svart
Skutskärs IBK 09/10 Jari Tolppanen jaritolppanen@me.com Blå/Blå/Blå
Storviks IF P/F 08-09 Anders Hansemyr 0706843428 Grön/Svart/Svart
Strömsbro IF P09 Therese Ekblom Thess.ekblom@gmail.com Orange/Blå/Vit
Valbo AIF 09 Grön Grön, Svart/Grön, Svart/Grön
Valbo AIF 09 vit Erik Radeskog radeskog@hotmail.com 070-389 21 05 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Älvkarleby IK -09 Andreas Ellebo ellebo333@gmail.com 0737251120 Grön/vit/grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-14 11:45 1 Gävle GIK P10 Blå - Valbo AIF 09 vit Torbjörn Ström, Pär Hedlund Nynäshallen
2018-10-14 13:15 1 IBK Runsten P09 - Valbo AIF 09 Grön Pär Hedlund, Tuva Andersson Nynäshallen
2018-10-14 14:45 1 IK Sätra P08-09 - Strömsbro IF P09 Pär Hedlund, Tuva Andersson Nynäshallen 50
2018-10-14 15:15 1 Sandvikens AIK P09 - Skutskärs IBK 09/10 Kjell Mogren, Oliver Parment Arena Jernvallen 2
2018-12-16 11:00 1 Gävle GIK P09 Blå - Älvkarleby IK -09 Jaad Abou Chaaya, Thomas Sterner Alfahallen - Gavlehov
Omgång 2
2018-10-21 10:15 2 Skutskärs IBK 09/10 - IK Sätra P08-09 Torbjörn Ström, Emil Sanderfors Rotskärsskolans Sporthall
2018-10-21 12:15 2 Storviks IF P/F 08-09 - IBK Runsten P09 Martin Brolin, Mattias Dahlqvist Parkhallen
2018-10-21 12:20 2 Valbo AIF 09 vit - Älvkarleby IK -09 Kjell Mogren, Albin Norring Valbo Sportcenter 77
2018-10-21 13:30 2 Strömsbro IF P09 - Gävle GIK P10 Blå Gabriel Hermansson, Celine Pettersson Testebo Arena
2018-10-21 14:00 2 Valbo AIF 09 Grön - Gävle GIK P09 Röd Kjell Mogren, Albin Norring Valbo Sportcenter
Omgång 3
2018-10-28 11:15 3 IBK Runsten P09 - Sandvikens AIK P09 Imre Mattsson-Åkerlund, Albin Norring Alfahallen - Gavlehov
2018-10-28 13:00 3 Älvkarleby IK -09 - Strömsbro IF P09 Anton Rapp, Conny Carlsson Sörgärdets Sporthall
2018-10-28 14:15 3 Gävle GIK P09 Röd - Storviks IF P/F 08-09 Oliver Parment, Mattias Dahlqvist Novahallen - Gavlehov
2018-10-28 15:45 3 Gävle GIK P09 Blå - Valbo AIF 09 vit Ludvig Hermansson, Markus Renström Novahallen - Gavlehov
2018-10-28 17:15 3 Gävle GIK P10 Blå - Skutskärs IBK 09/10 Ludvig Hermansson, Markus Renström Novahallen - Gavlehov
Omgång 4
2018-11-04 10:30 4 Valbo AIF 09 Grön - Gävle GIK P09 Blå Ida Markusson, Almedina Sörell Valbo Sportcenter
2018-11-04 11:00 4 IK Sätra P08-09 - IBK Runsten P09 Lisa Malmberg, Albin Norring Träffen Arena
2018-11-04 14:00 4 Skutskärs IBK 09/10 - Älvkarleby IK -09 Alfons Eriksson, Gabriel Hermansson Rotskärsskolans Sporthall
2018-11-04 14:30 4 Sandvikens AIK P09 - Gävle GIK P09 Röd Jacob Johnson, Mattias Dahlqvist Arena Jernvallen 2
2018-11-04 16:30 4 Strömsbro IF P09 - Valbo AIF 09 vit Imre Mattsson-Åkerlund, Torbjörn Ström Testebo Arena
Omgång 5
2018-11-11 09:00 5 Valbo AIF 09 vit - Skutskärs IBK 09/10 Alva Öst, Klara Berglund Valbo Sportcenter
2018-11-11 10:00 5 Gävle GIK P09 Röd - IK Sätra P08-09 Ludvig Hermansson, Imre Mattsson-Åkerlund Träffen Arena
2018-11-11 10:20 5 Valbo AIF 09 Grön - Storviks IF P/F 08-09 Alva Öst, Klara Berglund Valbo Sportcenter
2018-11-11 12:20 5 IBK Runsten P09 - Gävle GIK P10 Blå Markus Renström, Kalle Göransson Sjöängsskolan
2018-11-11 14:00 5 Gävle GIK P09 Blå - Strömsbro IF P09 Markus Renström, Kalle Göransson Sjöängsskolan
Omgång 6
2018-11-17 11:30 6 Storviks IF P/F 08-09 - Gävle GIK P09 Blå Alva Öst, Klara Berglund Parkhallen
2018-11-18 10:00 6 Sandvikens AIK P09 - Valbo AIF 09 Grön Magnus Nordahl, Martin Brolin Bessemerhallen
2018-11-18 11:30 6 Skutskärs IBK 09/10 - Strömsbro IF P09 Conny Carlsson, Torbjörn Ström Rotskärsskolans Sporthall
2018-11-18 13:30 6 Gävle GIK P10 Blå - Gävle GIK P09 Röd Gabriel Hermansson, Markus Renström Nynäshallen
2018-11-18 14:00 6 IBK Runsten P09 - Älvkarleby IK -09 Ludvig Hermansson, Thomas Sterner Novahallen - Gavlehov
Omgång 7
2018-11-25 10:30 7 Valbo AIF 09 Grön - IK Sätra P08-09 Elin Lundqvist, Lisa Malmberg Valbo Sportcenter
2018-11-25 12:00 7 Valbo AIF 09 vit - IBK Runsten P09 Elin Lundqvist, Lisa Malmberg Valbo Sportcenter
2018-11-25 12:30 7 Älvkarleby IK -09 - Gävle GIK P09 Röd Alexander Larsson, Isak Frej Sörgärdets Sporthall
2018-11-25 13:30 7 Gävle GIK P09 Blå - Skutskärs IBK 09/10 Jaad Abou Chaaya, Oscar Larsson Nynäshallen
2018-11-25 16:15 7 Storviks IF P/F 08-09 - Sandvikens AIK P09 Almedina Sörell, Louise Mälby Parkhallen
Omgång 8
2018-12-02 09:30 8 IBK Runsten P09 - Strömsbro IF P09 Lisa Malmberg, Celine Pettersson Novahallen - Gavlehov
2018-12-02 09:45 8 Gävle GIK P09 Röd - Valbo AIF 09 vit Jaad Abou Chaaya, Oscar Larsson Träffen Arena
2018-12-02 11:30 8 Gävle GIK P10 Blå - Valbo AIF 09 Grön Oscar Larsson, Jaad Abou Chaaya Nynäshallen
2018-12-02 14:45 8 Sandvikens AIK P09 - Gävle GIK P09 Blå Tindra Collin, Emma-Lovisa Andersson Bessemerhallen
2018-12-02 15:15 8 IK Sätra P08-09 - Storviks IF P/F 08-09 Jaad Abou Chaaya, Ludvig Hermansson Träffen Arena
Omgång 9
2018-12-09 09:30 9 Strömsbro IF P09 - Gävle GIK P09 Röd Rasmus Löfqvist, Jaad Abou Chaaya Träffen Arena
2018-12-09 11:15 9 Sandvikens AIK P09 - IK Sätra P08-09 Henrik Öberg, Arvid Sågström Bessemerhallen
2018-12-09 11:45 9 Valbo AIF 09 Grön - Älvkarleby IK -09 Lisa Wikgren, Anna Hättestrand Ludvigbergsskolan
2018-12-09 14:45 9 Storviks IF P/F 08-09 - Gävle GIK P10 Blå Roger Morin, Christoffer Nordqvist Parkhallen
2018-12-16 11:00 9 Skutskärs IBK 09/10 - IBK Runsten P09 Torbjörn Ström, Oscar Larsson Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 10
2019-01-13 10:00 10 IK Sätra P08-09 - Gävle GIK P09 Blå Jaad Abou Chaaya, Kjell Mogren Träffen Arena
2019-01-13 10:30 10 Älvkarleby IK -09 - Storviks IF P/F 08-09 Isak Frej, Conny Carlsson Sörgärdets Sporthall
2019-01-13 10:30 10 Valbo AIF 09 vit - Valbo AIF 09 Grön Almedina Sörell, Oliver Parment Valbo Sportcenter
2019-01-13 13:00 10 Gävle GIK P10 Blå - Sandvikens AIK P09 Faraz Arabshoorabi, Leo Hägglund Novahallen - Gavlehov
2019-01-13 15:15 10 Gävle GIK P09 Röd - Skutskärs IBK 09/10 Ida Markusson, Anton Rapp Nynäshallen
Omgång 11
2019-01-20 10:00 11 IK Sätra P08-09 - Gävle GIK P10 Blå Tuva Andersson, Louise Mälby Träffen Arena
2019-01-20 10:00 11 Sandvikens AIK P09 - Älvkarleby IK -09 Thea Diekmann-Lilja, Mira Persson Arena Jernvallen 2
2019-01-20 10:30 11 Strömsbro IF P09 - Valbo AIF 09 Grön Imre Mattsson-Åkerlund, Valter Hermansson Testebo Arena
2019-01-20 11:45 11 Gävle GIK P09 Blå - IBK Runsten P09 Albin Norring, Jonathan Boudiaf Nynäshallen
2019-01-20 12:00 11 Storviks IF P/F 08-09 - Valbo AIF 09 vit Reine Schröder, Benny Grönblad Parkhallen
Omgång 12
12 Valbo AIF 09 Grön - Skutskärs IBK 09/10 Valbo Sportcenter
2019-02-03 10:30 12 Valbo AIF 09 vit - Sandvikens AIK P09 Albin Norring, Andreas Sjöberg Valbo Sportcenter
2019-02-03 12:30 12 Gävle GIK P09 Röd - IBK Runsten P09 Tuva Andersson, Vilma Söder Ludvigbergsskolan
2019-02-03 14:00 12 Gävle GIK P09 Blå - Gävle GIK P10 Blå Jaad Abou Chaaya, Thea Diekmann-Lilja Ludvigbergsskolan
2019-02-03 14:00 12 Strömsbro IF P09 - Storviks IF P/F 08-09 Lisa Malmberg, Celine Pettersson Vallbackskolan
2019-03-23 11:00 12 Älvkarleby IK -09 - IK Sätra P08-09 Isak Frej, Cayenne Broman Sörgärdets Sporthall
Omgång 13
2019-02-10 10:15 13 Gävle GIK P10 Blå - Älvkarleby IK -09 Gabriel Hermansson, Ludvig Hermansson Nynäshallen
2019-02-10 11:30 13 Skutskärs IBK 09/10 - Storviks IF P/F 08-09 Sean Norouz, Anton Hanstorp Rotskärsskolans Sporthall
2019-02-10 14:00 13 Sandvikens AIK P09 - Strömsbro IF P09 Klara Berglund, Arvid Sågström Bessemerhallen
2019-02-10 16:30 13 IK Sätra P08-09 - Valbo AIF 09 vit Ida Markusson, Almedina Sörell Ludvigbergsskolan
Omgång 14
2019-02-17 10:15 14 Strömsbro IF P09 - IK Sätra P08-09 Alfons Eriksson, Christoffer Nordqvist Testebo Arena
2019-02-17 10:20 14 Valbo AIF 09 vit - Gävle GIK P10 Blå Emma-Lovisa Andersson, Tindra Collin Valbo Sportcenter
2019-02-17 10:30 14 Älvkarleby IK -09 - Gävle GIK P09 Blå Cayenne Broman, Alexander Larsson Sörgärdets Sporthall
2019-02-17 12:00 14 Valbo AIF 09 Grön - IBK Runsten P09 Tindra Collin, Emma-Lovisa Andersson Valbo Sportcenter
2019-02-17 12:15 14 Skutskärs IBK 09/10 - Sandvikens AIK P09 Alexander Larsson, Cayenne Broman Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 15
2019-03-03 09:30 15 IBK Runsten P09 - Storviks IF P/F 08-09 Hampus Andersson, Elin Lundqvist Novahallen - Gavlehov
2019-03-03 10:00 15 Gävle GIK P10 Blå - Strömsbro IF P09 Christoffer Nordqvist, Jaad Abou Chaaya Nynäshallen
2019-03-03 11:00 15 Älvkarleby IK -09 - Valbo AIF 09 vit Alexander Larsson, Isak Frej Sörgärdets Sporthall
2019-03-03 11:00 15 IK Sätra P08-09 - Skutskärs IBK 09/10 Gustav Johansson, Alfons Eriksson Träffen Arena
2019-03-03 13:30 15 Gävle GIK P09 Röd - Valbo AIF 09 Grön Christoffer Nordqvist, Jaad Abou Chaaya Nynäshallen
Omgång 16
2019-03-10 09:00 16 Valbo AIF 09 vit - Gävle GIK P09 Blå Kalle Göransson, Markus Renström Valbo Sportcenter
2019-03-10 11:00 16 Strömsbro IF P09 - Älvkarleby IK -09 Roger Morin, Anders Löfgren Testebo Arena
2019-03-10 12:00 16 Sandvikens AIK P09 - IBK Runsten P09 Alva Öst, Anna Hättestrand Bessemerhallen
2019-03-10 12:30 16 Storviks IF P/F 08-09 - Gävle GIK P09 Röd Martin Stenberg, Andreas Sjöberg Parkhallen
2019-03-10 13:45 16 Skutskärs IBK 09/10 - Gävle GIK P10 Blå Hampus Andersson, Conny Carlsson Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 17
2019-03-17 09:15 17 IBK Runsten P09 - IK Sätra P08-09 Louise Mälby, Imre Mattsson-Åkerlund Novahallen - Gavlehov
2019-03-17 11:30 17 Gävle GIK P09 Röd - Sandvikens AIK P09 Rasmus Löfqvist, Vilma Söder Ludvigbergsskolan
2019-03-17 12:00 17 Valbo AIF 09 vit - Strömsbro IF P09 Oscar Larsson, Anton Rapp Valbo Sportcenter
2019-03-17 13:00 17 Gävle GIK P09 Blå - Valbo AIF 09 Grön Rasmus Löfqvist, Linus Åkezon Ludvigbergsskolan
2019-03-21 19:00 17 Älvkarleby IK -09 - Skutskärs IBK 09/10 Isak Frej, Martin Stenberg Sörgärdets Sporthall
Omgång 18
2019-03-23 11:00 18 Gävle GIK P10 Blå - IBK Runsten P09 Gabriel Hermansson, Lisa Malmberg Nynäshallen
2019-03-24 09:30 18 IK Sätra P08-09 - Gävle GIK P09 Röd Jaad Abou Chaaya, Oscar Larsson Träffen Arena
2019-03-24 11:45 18 Skutskärs IBK 09/10 - Valbo AIF 09 vit Conny Carlsson, Martin Stenberg Rotskärsskolans Sporthall
2019-03-24 13:00 18 Strömsbro IF P09 - Gävle GIK P09 Blå Rasmus Löfqvist, Jaad Abou Chaaya Testebo Arena
2019-03-24 14:30 18 Storviks IF P/F 08-09 - Valbo AIF 09 Grön Gustav Johansson, Jacob Johnson Parkhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis