Spelprogram - Träningsmatcher - Dam/Flickor

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Lars Gårdh lasse.gardh@comhem.se 070-7536749 Svart, Vit, Svartgula
Andersbergs IBK F07-08 Marie Wallmark mariewallmark@hotmail.com 0707614040 Svart, Svart, Svart
FBC Bollnäs D1 Vedrana Ibrahimhodzic veddan16@hotmail.com 073-8484621 Vit, Svart, Vit
Gästrikland F16 Emma Åström emmaastrom1@hotmail.com 076-3363747
Gävle GIK Tom Parneborg tomparneborg@hotmail.com 0707-59 59 24 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK F07 Fredrik Öhman fredrik.ohman@c-green.se 076-049 35 01 Blå/Blå/Blå
Hagunda IF JAS DJ17 Johannes Anderman johannes.anderman@gmail.com 070-2080764 Blå, Svart, Svart
Hofors IBK Dam Susanne Ericsson susanne_ericson_1@hotmail.com 070-2789465 Svart, Svart, Svart
Hudik/Björkberg IBK Allsv Blå, Blå, Blå
IBF Borlänge D1 GUD Fredrik Mellembråten fredrik.mellembraten@outlook.com 073-833 30 28 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom F03-04 Höstcupen Mikael Heurlin micke.heurlin@gmail.com 0720852408 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom F03-04 Röd Svår Mikael Heurlin micke.heurlin@gmail.com 0720852408 Rosa, Svart, Svart
IBF Hedemora Kicki Olhans kickibanun@live.se 0730274485 Röd, Röd, Röd
IBF Lokomotiv Avesta Peter Lindell 0702012130 Vit, Vit, Vit
IBK Runsten P02 Anders Yngvesson andersyngvesson@yahoo.se 0763367241 Röd, Svart, Svart
IK Ljusdal F07/08 Petter Bergman petterbergman75@gmail.com 0703555477 Vit (Herrar svart), Grå (Herrar svart), Vit (Herrar svart)
IK Sätra /GGIK D-Jun Helena Laulainen helena.laulainen@gmail.com 070-9783346 Grön, Svart, Grön
IK Sätra F04-05 Andreas Lärkestål anlr@tac.se 070-2541420 Grön, Svart, Grön
IK Sätra/GGIK F15/16 Grön, Svart, Grön
IK Sätra/Gävle GIK Blå, Blå, Blå
Sala IBF Röd (H3) Marin (H4), Svart, svart
Sandvikens AIK 03-04 Jonas Lilja jonas.lilja@peab.se 0733-371884 Svart, Svart, Svart
Storviks IF Grön, Svart, Svart
Storviks IF Dam Div2 Stefan Broman stbrom69@gmail.com 070-218 02 01 Grön/svart/svart
Storviks IF Pantamera Röd Fredrik Bergström fredrik.bergstrom@sandvik.com 070-646 06 77 Grön/svart/Svart
Strömsbro IF Thomas Asp thomas.asp@sandvik.com 070-306 86 22 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Fredrik Winberg Winberg97@hotmail.se Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF DJ GUD Ulf Rönnewald ulf@garmin.se 0766202643 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F03-04 Therese Gustafsson tessan1234@hotmail.com 0706-75 75 15 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F05 Carina Hedström cina1968@hotmail.com 073-981 67 67 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F07 Lars Lövbom lars.lovblom@hudikhockey.se 070-398 49 20 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF F08 Daniel Persson danne_ref@hotmail.com Orange, Blå, Vit
Sundborns GOIF Daniel Sjöstrand danne.sjostrand@hotmail.se Röd, vit, röd
Sundsvalls IBF Anders Samuelsson ansa.sundsvallsibf@gmail.com 070-312 32 45 Orange, Svart
Söderhamns IBF F03/04 Henrik Johansson henrik.johansson@dalaroagency.se 070-5659367 Blå, Blå, Blå
Valbo IBF Jan Lindman jannecarola@telia.com 073-837 60 70 Vit, Svart, Vit
Valbo IBF D-Jun Peter Lindberg peter.lindberg@mittmediaprint.se 070-305 96 88 Vit, Svart, Vit
Västra Mälardalen IB Anders Östensson anders.ostensson@saabgroup.com 076-6371208 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Dam A Stefan Ålander alander@ryggassist.se 070-467 85 50 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Hofors IBK Dam - Gävle GIK Uppskj. Hoforshallen
2018-08-18 00:00 1 Strömsbro IF - Västra Mälardalen IB Inst.
2018-08-18 11:00 1 Storviks IF - Älvsjö AIK IBF Dam A 4 - 3 Pär Hedlund, Andreas Sjöberg Parkhallen 35
2018-08-18 13:00 1 Hudik/Björkberg IBK Allsv - Sundsvalls IBF 3 - 6 Henrik Öberg, Håkan Thunman Håstaholmen 89
2018-08-25 12:00 1 Hofors IBK Dam - IBF Lokomotiv Avesta Hoforshallen
2018-08-26 14:00 1 Gävle GIK - AIK IBF 7 - 6 Benny Grönblad, Rikard Karlsson Alfahallen - Gavlehov 80
2018-08-31 19:30 1 Strömsbro IF DJ GUD - Valbo IBF D-Jun Oskar Simryd, Anders Löfgren Testebo Arena
2018-09-01 15:00 1 Strömsbro IF - Hudik/Björkberg IBK Allsv 4 - 4 Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Testebo Arena
2018-09-02 15:00 1 Storviks IF Dam Div2 - IBF Hedemora Anders Löfgren, Hampus Andersson Parkhallen
2018-09-02 16:00 1 Gävle GIK - Hofors IBK Dam 6 - 2 Henrik Öberg, Roger Collin Alfahallen - Gavlehov 94
2018-09-07 20:00 1 IK Sätra/GGIK F15/16 - Söderhamns IBF F03/04 4 - 0 Hampus Andersson, Torbjörn Ström Träffen Arena
2018-09-09 13:00 1 Hudik/Björkberg IBK Allsv - Gävle GIK 6 - 6 Petter Lundgren, Oskar Simryd
2018-09-15 13:30 1 Hofors IBK Dam - Sala IBF 6 - 1 Henrik Öberg, Jussi Nissinen Hoforshallen
2018-09-16 17:00 1 Strömsbro IF - IBF Borlänge D1 GUD Roger Collin, Henrik Öberg Alfahallen - Gavlehov
2018-09-17 20:30 1 Strömsbro IF F03-04 - IK Sätra/Gävle GIK 5 - 6 Andreas Sjöberg, Emil Sanderfors Novahallen - Gavlehov 82
2018-09-18 18:30 1 Strömsbro IF - IBK Runsten P02 7 - 4 Martin Stenberg, Reine Schröder Novahallen - Gavlehov
2018-09-22 16:45 1 IK Sätra /GGIK D-Jun - Hagunda IF JAS DJ17 4 - 5 Torbjörn Ström, Elias Löfgren Träffen Arena 43
2018-09-23 10:30 1 Strömsbro IF - IBF Falun Ungdom F03-04 Röd Svår Gustav Johansson, Robin Andersson Testebo Arena
2018-09-23 13:00 1 Gävle GIK - Storviks IF 5 - 5 Rikard Karlsson, Anders Löfgren Nynäshallen 106
2018-09-23 13:30 1 Strömsbro IF - IBF Falun Ungdom F03-04 Röd Svår Gustav Johansson, Robin Andersson Testebo Arena
2018-09-29 14:15 1 Strömsbro IF F07 - Gävle GIK F07 11 - 2 Ludvig Hermansson, Robin Andersson Testebo Arena
2018-09-30 10:30 1 Gävle GIK F07 - Andersbergs IBK F07-08 8 - 6 Ludvig Hermansson, Jonathan Blank Kunskapsskolans Sporthall
2018-09-30 15:00 1 Storviks IF Dam Div2 - Sundborns GOIF Oskar Simryd, Petter Lundgren Parkhallen
2018-10-04 20:00 1 Hofors IBK Dam - FBC Bollnäs D1 4 - 2 Pär Hedlund, Erik Lindberg Hoforshallen
2018-10-08 18:50 1 IK Sätra F04-05 - Strömsbro IF F05 6 - 0 Torbjörn Ström, Reine Schröder Träffen Arena
2018-11-28 16:30 1 Strömsbro IF F08 - Strömsbro IF F07 Albin Norring, Anders Löfgren Testebo Arena
2018-12-09 16:45 1 Storviks IF Pantamera Röd - Gävle GIK F07 11 - 1 Roger Morin, Christoffer Nordqvist Parkhallen
2018-12-13 18:10 1 Gästrikland F16 - Valbo IBF Richard Öhneskog, Marcus Svedinger Valbo Sportcenter
2019-01-06 11:00 1 Strömsbro IF F07 - Andersbergs IBK F07-08 6 - 4 Almedina Sörell, Tuva Andersson Ludvigbergsskolan
2019-01-12 15:00 1 IK Ljusdal F07/08 - Strömsbro IF F07 Adam Hoek, Mats Sjöqvist Giganten
2019-01-31 19:15 1 Sandvikens AIK 03-04 - Strömsbro IF F03-04 Anders Löfgren, Gustav Johansson Testebo Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis