Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 3 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P03-04 Peter Ekwall ekwall38@gmail.com 070-3209287 Vit/Vit/Vit
Bankeryds Skid o MK P03-04/2 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 blå/vit/blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 Robert Dahlslätt eaglessk13@hotmail.com 070-5719100 Röd/Svart /Röd
Forserums IF P04-05 Ulrik Thyrén Ulrik.thyren@fkm.se 070/2154463 Grön, Vit, Grön/Vit
Gränna AIS P03-05 Ronney Kaindl ronney@kaindl.se 070-5900123 Röd vit randig/Röd/Röd
Hovslätts IK P04/1 Adam Kalbe adamkalbe@hotmail.com 0736215616 Rött/vitt/vitt
Husqvarna IK P04 Johan Klingståhl johan_klingstahl@hotmail.com 0705680990 Svart/Svart/Svart
Jönköpings IK Ungdom P04/2 Christian Berggren christian@npprod.se 0708-661611 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 15:00 1 Husqvarna IK P04 - Aneby SK P03-04 0 - 10 Magnus Widlund, Johan Ferm Huskvarna Sporthall A
2018-10-14 13:30 1 Gränna AIS P03-05 - Forserums IF P04-05 10 - 1 Anders Everstrand, Thomas Atting Ribbahallen A-hall
2018-10-14 14:15 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 4 - 6 Jonas Jägerby, Jonas Kvant Habo Sporthall A-hall
Omgång 2
2018-10-20 08:30 2 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 13 - 0 Theo Claesson, Anton Tegvall Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-21 11:00 2 Forserums IF P04-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 1 - 10 Michael Johansson, Patrik Revelj Forserums Sporthall 6
2018-10-21 13:30 2 Hovslätts IK P04/1 - Gränna AIS P03-05 4 - 5 Anders A Nilsson, Claes Axelsson Stadsgården, Råslätt
Omgång 3
2018-10-28 14:45 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Hovslätts IK P04/1 8 - 2 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Habo Sporthall A-hall
2018-10-28 16:30 3 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Forserums IF P04-05 8 - 4 Gustav Jarnegren, Oliver Hillerström Torpshallen
2018-10-28 19:00 3 Husqvarna IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 2 - 7 Fredrik Billemark, Magnus Andersson Huskvarna Sporthall A
Omgång 4
2018-11-10 14:30 4 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Aneby SK P03-04 3 - 3 Claes Axelsson, Alicia Almberg Torpshallen
2018-11-10 15:45 4 Hovslätts IK P04/1 - Forserums IF P04-05 28 - 2 Ludvig Petersson, Rikard Petersson Barnarps Sporthall
2018-11-11 09:30 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Husqvarna IK P04 9 - 3 Jonas Jägerby, Nicklas Bard Habo Sporthall A-hall
Omgång 5
2018-11-17 12:30 5 Husqvarna IK P04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 6 - 5 Muhidin Bahtanovic, Mikael Fransson Huskvarna Sporthall A
2018-11-17 16:00 5 Aneby SK P03-04 - Hovslätts IK P04/1 2 - 8 Ivan Vovk, Adam Rydholm FB-hallen 60
2018-11-18 17:30 5 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Gränna AIS P03-05 12 - 3 Anders A Nilsson, Ricky Karlquist Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 6
2018-11-24 12:00 6 Forserums IF P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 2 - 8 Theo Claesson, Anton Tegvall Forserums Sporthall 32
2018-11-24 13:15 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Aneby SK P03-04 5 - 3 Jens Axelsson, Tobias Axelsson Habo Sporthall C-hall
2018-11-25 13:30 6 Gränna AIS P03-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 6 - 4 Fredrik Billemark, Magnus Andersson Ribbahallen A-hall
Omgång 7
2018-12-01 10:00 7 Aneby SK P03-04 - Forserums IF P04-05 8 - 2 Nicklas Bard, Josef Bard FB-hallen 50
2018-12-01 18:00 7 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 4 - 4 Johnny Edh, Patrik Revelj Torpshallen
2018-12-02 09:15 7 Husqvarna IK P04 - Gränna AIS P03-05 3 - 9 Ludvig Petersson, Rikard Petersson Huskvarna Sporthall A
2018-12-02 17:30 7 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Hovslätts IK P04/1 6 - 1 Ivan Vovk, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2018-12-08 10:00 8 Forserums IF P04-05 - Husqvarna IK P04 3 - 6 Adam Nikolausson, Jonas Jägerby Forserums Sporthall 32
2018-12-08 13:45 8 Hovslätts IK P04/1 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 4 - 7 Gustav Perman, Anders Perman Stadsgården, Råslätt
2018-12-08 15:30 8 Gränna AIS P03-05 - Aneby SK P03-04 7 - 2 Jens Axelsson, Tobias Axelsson Ribbahallen A-hall
Omgång 9
2018-12-15 16:00 9 Aneby SK P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 4 - 4 Johan Ferm, Daniel Pettersson FB-hallen
2018-12-16 09:15 9 Husqvarna IK P04 - Hovslätts IK P04/1 1 - 9 Jonas Jägerby, Ludvig Petersson Huskvarna Sporthall A
2018-12-16 14:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Gränna AIS P03-05 3 - 10 Nicklas Bard, Jonas Kvant Habo Sporthall A-hall
Omgång 10
2019-01-12 10:00 10 Aneby SK P03-04 - Husqvarna IK P04 11 - 2 Hannes Ragnar, Anders Everstrand FB-hallen 30
2019-01-12 10:30 10 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 15 - 0 Theo Claesson, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-13 11:00 10 Forserums IF P04-05 - Gränna AIS P03-05 2 - 9 Johnny Edh, Peter Nykvist Forserums Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 09:30 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Forserums IF P04-05 7 - 4 Johnny Edh, Ricky Karlquist Habo Sporthall A-hall
2019-02-24 13:00 11 Gränna AIS P03-05 - Hovslätts IK P04/1 3 - 2 Mattias Tokic, Lucas Rosén Ribbahallen A-hall
2019-03-08 19:00 11 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 3 - 10 Nicklas Bard, Josef Bard Torpshallen
Omgång 12
2019-01-26 12:00 12 Forserums IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 2 - 10 Theo Claesson, Bjarne Olsen Forserums Sporthall 41
2019-01-26 15:30 12 Hovslätts IK P04/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 2 - 4 Peter Nykvist, Lucas Rosén Stadsgården, Råslätt
2019-01-27 13:30 12 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Husqvarna IK P04 7 - 0 Nicklas Bard, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 13
2019-02-02 10:00 13 Aneby SK P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 6 - 0 Kim Bjurek, Simon Fennsjö FB-hallen 50
2019-02-03 09:15 13 Husqvarna IK P04 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 4 - 11 Kevin Rosén, Lucas Rosén Huskvarna Sporthall A
2019-02-03 11:00 13 Forserums IF P04-05 - Hovslätts IK P04/1 2 - 14 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Forserums Sporthall 25
Omgång 14
2019-01-27 15:15 14 Hovslätts IK P04/1 - Aneby SK P03-04 5 - 2 Mattias Tokic, Kim Bjurek Stadsgården, Råslätt
2019-02-02 12:00 14 Gränna AIS P03-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 1 - 7 Isak Mörnstål, Oskar Lööke Ribbahallen A-hall
2019-02-09 14:30 14 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Husqvarna IK P04 8 - 1 Daniel Pettersson, Johnny Edh Torpshallen
Omgång 15
2019-02-23 11:30 15 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Forserums IF P04-05 13 - 2 Jonny Nilsson, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-23 16:00 15 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Gränna AIS P03-05 8 - 7 Gerhardt Borkowski, Magnus Widlund Torpshallen
2019-02-23 16:00 15 Aneby SK P03-04 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 3 - 7 Theo Claesson, Anton Tegvall FB-hallen 44
Omgång 16
2019-03-02 10:15 16 Hovslätts IK P04/1 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 0 - 0 Kevin Rosén, Lucas Rosén Stadsgården, Råslätt
2019-03-02 12:00 16 Forserums IF P04-05 - Aneby SK P03-04 3 - 5 Kim Bjurek, Suvad Kaltak Forserums Sporthall 41
2019-03-03 09:30 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 8 - 5 Kevin Rosén, Lucas Rosén Habo Sporthall A-hall
2019-03-03 13:30 16 Gränna AIS P03-05 - Husqvarna IK P04 13 - 6 Claes Axelsson, Tobias Axelsson Ribbahallen A-hall
Omgång 17
2019-03-05 19:45 17 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Hovslätts IK P04/1 3 - 6 Jonny Nilsson, Johnny Edh Torpshallen
2019-03-09 10:00 17 Aneby SK P03-04 - Gränna AIS P03-05 5 - 5 Jonas Jägerby, Ricky Karlquist FB-hallen
2019-03-10 12:30 17 Husqvarna IK P04 - Forserums IF P04-05 10 - 9 Theo Claesson, Anton Tegvall Huskvarna Sporthall A
Omgång 18
2019-03-10 17:30 18 Jönköpings IK Ungdom P04/2 - Aneby SK P03-04 4 - 0 Kim Bjurek, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-16 10:15 18 Hovslätts IK P04/1 - Husqvarna IK P04 14 - 2 Kim Bjurek, Peter Nykvist Stadsgården, Råslätt
2019-03-17 15:30 18 Gränna AIS P03-05 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P04 6 - 3 Theo Claesson, Anton Tegvall Ribbahallen A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis