Spelprogram - Pantamera P Ö Röd Gr 3 (-04)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P04 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P04 Daniel Björstrand daniel.bjorstrand@gmail.com 0705549906 röd/Svart/Svart
FBC Kalmarsund Ungdom P04 Charlie Karlsson karlsson_charlie@hotmail.com 076-1108043 svart/svart/svart
IBK Svala P02-05 gul, blå, Gul
IF Ariel P03-05 Erik Adolfsson fam.adolfsson@hotmail.com 070 241 25 72 Blå/Svart/Blå
Nybro IBK P04 Roger Wångelid roger.wangelid@gmail.com 070-1976766 Röd/Svart/Röd
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 Mikael Sannestam mikael.sannestam@optimera.se 0701085324 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 3 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall 69
2018-10-13 14:00 1 IBK Svala P02-05 - IF Ariel P03-05 8 - 15 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall 97
2018-12-29 12:00 1 CL98IC P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 8 - 3 Falkenbergshallen
Omgång 2
2018-10-14 15:00 2 Nybro IBK P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 4 - 3 OG-Hallen 60
2018-10-20 14:00 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - CL98IC P04 4 - 2 Gårdby Sporthall
2018-10-29 18:00 2 IBK Svala P02-05 - IF Ariel P03-05 10 - 11 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall 48
Omgång 3
2018-10-28 12:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - Nybro IBK P04 5 - 6 Oskarshamns Sporthall B-hall 32
2018-10-28 16:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IF Ariel P03-05 5 - 11 Skansenhallen 35
2018-11-03 13:30 3 CL98IC P04 - IBK Svala P02-05 5 - 2 Kalmar Sporthall D-hall 20
Omgång 4
2018-11-10 14:00 4 IBK Svala P02-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 6 Michael Johansson Mörlunda Sporthall 58
2018-11-10 14:00 4 IF Ariel P03-05 - Nybro IBK P04 9 - 8 Kristdala Sporthall 80
2018-11-10 16:00 4 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - CL98IC P04 3 - 10 Torslundahallen 42
2019-03-20 20:00 4 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IBK Svala P02-05 13 - 7 Stefan Karlsson, Bengt Bolander Oskarshamns Sporthall A-hall 56
Omgång 5
2018-11-17 14:00 5 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 4 - 2 Gårdby Sporthall 72
2018-11-17 16:00 5 CL98IC P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 4 - 3 Falkenbergshallen
2018-11-18 13:00 5 Nybro IBK P04 - IBK Svala P02-05 9 - 3 OG-Hallen 52
Omgång 6
2018-11-25 14:00 6 IBK Svala P02-05 - CL98IC P04 6 - 7 Muhidin Bahtanovic Mörlunda Sporthall
2018-11-25 14:00 6 IF Ariel P03-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 8 Kristdala Sporthall 75
2019-03-27 18:00 6 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Nybro IBK P04 5 - 5 Torslundahallen 55
Omgång 7
2018-11-04 10:30 7 CL98IC P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 8 - 1 Falkenbergshallen
2018-12-01 14:00 7 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - IBK Svala P02-05 7 - 7 Gårdby Sporthall 37
2018-12-05 20:00 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 8 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall 34
Omgång 8
2018-12-08 14:00 8 IF Ariel P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 13 - 3 Kristdala Sporthall 65
2018-12-09 13:00 8 Nybro IBK P04 - CL98IC P04 3 - 4 OG-Hallen 104
2019-02-24 12:00 8 IBK Svala P02-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 12 - 10 Ej offentliggjord, Dawan Mofak Mörlunda Sporthall 55
Omgång 9
2018-12-09 16:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IF Ariel P03-05 4 - 7 Färjehallen 35
2018-12-15 10:30 9 CL98IC P04 - IF Ariel P03-05 3 - 3 Lindsdals Sporthall
2018-12-15 11:00 9 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Nybro IBK P04 8 - 4 Gårdby Sporthall 49
2018-12-15 14:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IBK Svala P02-05 6 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall 52
Omgång 10
2019-01-08 18:00 10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 13 - 1 Alexia Rasmussen, Bengt Bolander Gårdby Sporthall 35
2019-01-10 19:00 10 IF Ariel P03-05 - IBK Svala P02-05 12 - 6 Johan Palm Kristdala Sporthall 70
2019-01-24 18:00 10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 9 Alexia Rasmussen, Ulrika Harrysson Gårdby Sporthall 42
2019-01-24 19:00 10 Nybro IBK P04 - CL98IC P04 0 - 4 OG-Hallen 54
Omgång 11
2019-01-16 18:30 11 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Nybro IBK P04 1 - 8 Torslundahallen 45
2019-01-19 14:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IF Ariel P03-05 2 - 9 Stefan Karlsson Oskarshamns Sporthall A-hall 104
2019-01-20 11:30 11 CL98IC P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 8 - 2 Lindsdals Sporthall
2019-02-07 19:00 11 IF Ariel P03-05 - CL98IC P04 16 - 3 Kristdala Sporthall 65
Omgång 12
2018-12-07 18:00 12 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - CL98IC P04 2 - 6 Gårdby Sporthall 65
2019-01-27 13:00 12 Nybro IBK P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 5 - 2 OG-Hallen 68
2019-01-27 14:00 12 IF Ariel P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 11 - 6 Kristdala Sporthall 54
Omgång 13
2019-02-02 14:00 13 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 9 Alexander Lagerström, Oskar Kedmalm Gårdby Sporthall 44
2019-02-03 15:00 13 Nybro IBK P04 - IF Ariel P03-05 6 - 8 OG-Hallen 35
2019-02-17 15:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IBK Svala P02-05 10 - 8 Färjehallen
2019-03-13 18:45 13 CL98IC P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 7 - 2 Falkenbergshallen 57
Omgång 14
2019-02-05 18:00 14 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 7 - 8 Färjehallen 101
2019-02-09 10:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - CL98IC P04 3 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall 29
2019-02-10 14:00 14 IBK Svala P02-05 - Nybro IBK P04 4 - 9 Dawan Mofak Mörlunda Sporthall 48
2019-03-31 17:00 14 Nybro IBK P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 7 - 3 OG-Hallen 34
Omgång 15
2019-01-20 18:00 15 IBK Svala P02-05 - Nybro IBK P04 8 - 8 Anders Stenberg, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall 68
2019-02-16 14:00 15 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 - IF Ariel P03-05 8 - 15 Stefan Karlsson, Pelle Hallström Gårdby Sporthall 64
2019-02-23 14:00 15 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 7 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall 34
2019-02-24 14:00 15 IF Ariel P03-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 9 - 9 Kristdala Sporthall 56
2019-03-01 20:30 15 CL98IC P04 - IBK Svala P02-05 10 - 4 Falkenbergshallen
Omgång 16
2019-03-02 14:00 16 IBK Svala P02-05 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 6 - 8 Kevin Rosén, Lucas Rosén Mörlunda Sporthall 46
2019-03-02 14:00 16 IF Ariel P03-05 - Nybro IBK P04 8 - 7 Kristdala Sporthall 50
2019-03-03 15:45 16 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 3 - 4 Färjehallen 51
Omgång 17
2018-11-15 19:00 17 Nybro IBK P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 3 - 4 OG-Hallen 62
2019-03-09 10:30 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P04 - IF Ariel P03-05 3 - 7 Oskarshamns Sporthall A-hall 36
2019-03-09 16:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - IBK Svala P02-05 1 - 16 Färjehallen 48
2019-03-10 11:30 17 CL98IC P04 - Nybro IBK P04 7 - 5 Lindsdals Sporthall
Omgång 18
2019-03-16 14:00 18 IBK Svala P02-05 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 9 - 12 Muhidin Bahtanovic, Stefan Karlsson Mörlunda Sporthall 49
2019-03-17 11:00 18 Nybro IBK P04 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P03-05 9 - 1 OG-Hallen 63
2019-03-19 19:00 18 IF Ariel P03-05 - CL98IC P04 7 - 10 Kristdala Sporthall 55

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis