Spelprogram - Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-06)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P06 Thomas Björklund Astemo thomas.astemo@gmail.com 070-7679440 blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 Mathias Stockhaus mathias@fakeshow.nu 070-6566777 röd/Svart/Svart
FBC Kalmarsund Ungdom P06 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona P06/2 Lars Öhman larohm13@gmail.com 070-8370780 Orange/Svart/Orange
Gantesbo IBK P05-06 Per-Åke Ericsson ericssonpelle@hotmail.se 0705773896 Vit/Svart/Svart
Hovmantorps GOIF P05-06 Christian Svensson crille.svensson@gmail.com 0705161136 Blå/Blå/Blå
Nybro IBK P06 Stefan Hultgren hultgren.stefan@gmail.com 070-597 52 97 Svart/Svart/Svart
Slätafly/SK IBK P06 Andreas Landtreter a_landtreter@hotmail.com 0708-408308 Blå/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 10:00 1 Gantesbo IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P05-06 6 - 3 Emmaboda Sporthall
2018-10-14 15:00 1 FBC Karlskrona P06/2 - Nybro IBK P06 4 - 15 Linus Gustafsson, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall A
2018-10-14 15:30 1 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Slätafly/SK IBK P06 6 - 5 Färjehallen
Omgång 2
2018-10-20 13:00 2 Nybro IBK P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 3 - 6 OG-Hallen
2018-10-21 13:00 2 Hovmantorps GOIF P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 3 - 13 Allhallen, Hovmantorp
2018-10-21 14:00 2 Slätafly/SK IBK P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 7 - 5 Torsås Sporthall
Omgång 3
2018-10-27 09:30 3 CL98IC P06 - Slätafly/SK IBK P06 9 - 2 Kalmar Sporthall D-hall 68
2018-10-27 10:00 3 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Karlskrona P06/2 7 - 1 Emmaboda Sporthall
2018-10-28 10:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Nybro IBK P06 6 - 5 Oskarshamns Sporthall A-hall 32
2018-10-28 14:45 3 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 14 - 2 Skansenhallen
Omgång 4
2018-11-10 12:00 4 Gantesbo IBK P05-06 - Slätafly/SK IBK P06 6 - 8 Oliver Eriksson, Isac Ojaniemi Alsbohallen Johansfors
2018-11-10 12:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - CL98IC P06 5 - 5 Torslundahallen
2018-11-11 13:00 4 Hovmantorps GOIF P05-06 - Nybro IBK P06 8 - 9 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 5
2018-11-18 11:00 5 Nybro IBK P06 - Gantesbo IBK P05-06 7 - 8 OG-Hallen
2018-11-18 11:30 5 CL98IC P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 14 - 2 Falkenbergshallen
2018-11-19 18:15 5 Slätafly/SK IBK P06 - FBC Karlskrona P06/2 9 - 7 Torsås Sporthall
Omgång 6
2018-11-24 12:00 6 Gantesbo IBK P05-06 - CL98IC P06 6 - 12 Henrik Karlsson, Elias Gottfridsson Alsbohallen Johansfors
2018-11-24 15:00 6 FBC Karlskrona P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 10 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2018-11-25 13:00 6 Nybro IBK P06 - Slätafly/SK IBK P06 10 - 10 OG-Hallen
Omgång 7
2018-12-01 11:30 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 5 - 8 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-12-01 13:00 7 Slätafly/SK IBK P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 10 - 5 Torsås Sporthall
2018-12-02 09:30 7 CL98IC P06 - FBC Karlskrona P06/2 13 - 5 Kalmar Sporthall A-hall 52
Omgång 8
2018-12-08 11:00 8 Nybro IBK P06 - CL98IC P06 6 - 13 OG-Hallen
2018-12-08 12:00 8 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 6 - 6 Oliver Eriksson, Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2018-12-08 13:00 8 Hovmantorps GOIF P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 6 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 9
2018-12-15 10:30 9 CL98IC P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 12 - 2 Kalmar Sporthall A-hall 54
2018-12-15 15:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - FBC Karlskrona P06/2 3 - 3 Färjehallen
2018-12-16 11:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Gantesbo IBK P05-06 5 - 7 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 10
2019-01-12 13:00 10 Hovmantorps GOIF P05-06 - Gantesbo IBK P05-06 3 - 6 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-13 13:00 10 Nybro IBK P06 - FBC Karlskrona P06/2 8 - 4 OG-Hallen
2019-01-13 15:00 10 Slätafly/SK IBK P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 2 - 2 Torsås Sporthall
Omgång 11
2019-01-19 16:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Nybro IBK P06 6 - 5 Torslundahallen
2019-01-20 12:00 11 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Slätafly/SK IBK P06 10 - 3 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-20 13:00 11 FBC Karlskrona P06/2 - Hovmantorps GOIF P05-06 3 - 4 Axel Carlsson, Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
Omgång 12
2019-01-26 13:00 12 Nybro IBK P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 6 - 6 OG-Hallen
2019-01-27 11:00 12 FBC Karlskrona P06/2 - Gantesbo IBK P05-06 WO (5 - 0) Vedeby Sporthall A
2019-01-27 13:00 12 Hovmantorps GOIF P05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 0 - 17 Allhallen, Hovmantorp
2019-01-27 14:00 12 Slätafly/SK IBK P06 - CL98IC P06 8 - 13 Torsås Sporthall
Omgång 13
2019-02-02 12:00 13 CL98IC P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 7 - 2 Falkenbergshallen
2019-02-02 13:00 13 Nybro IBK P06 - Hovmantorps GOIF P05-06 11 - 1 OG-Hallen
2019-02-03 17:00 13 Slätafly/SK IBK P06 - Gantesbo IBK P05-06 4 - 6 Torsås Sporthall
Omgång 14
2019-02-09 10:00 14 Gantesbo IBK P05-06 - Nybro IBK P06 6 - 3 Niklas Karlsson, Oliver Eriksson Emmaboda Sporthall
2019-02-09 11:00 14 FBC Karlskrona P06/2 - Slätafly/SK IBK P06 14 - 10 Malte Lennartsson, Oliver Petersson Vedeby Sporthall B
2019-02-10 10:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - CL98IC P06 3 - 12 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 15
2019-02-17 11:30 15 CL98IC P06 - Gantesbo IBK P05-06 4 - 6 Falkenbergshallen
2019-02-17 16:00 15 Slätafly/SK IBK P06 - Nybro IBK P06 6 - 5 Torsås Sporthall
2019-02-23 14:30 15 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - FBC Karlskrona P06/2 11 - 5 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 16
2019-03-02 12:30 16 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 3 - 4 Färjehallen
2019-03-02 13:00 16 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06 3 - 13 Melvin Stenström, Joel Johansson Vedeby Sporthall B
2019-03-03 13:00 16 Hovmantorps GOIF P05-06 - Slätafly/SK IBK P06 9 - 8 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 17
2019-03-09 10:30 17 CL98IC P06 - Nybro IBK P06 7 - 3 Kalmar Sporthall A-hall
2019-03-09 12:30 17 FBC Kalmarsund Ungdom P06 - Gantesbo IBK P05-06 6 - 2 Torslundahallen
2019-03-10 11:30 17 Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 - Hovmantorps GOIF P05-06 14 - 3 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 18
2019-03-16 12:00 18 Gantesbo IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06/1 4 - 12 , Isac Ojaniemi Emmaboda Sporthall
2019-03-16 13:00 18 Hovmantorps GOIF P05-06 - CL98IC P06 2 - 15 Allhallen, Hovmantorp
2019-03-16 15:00 18 FBC Karlskrona P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06 7 - 4 Axel Åberg, Joel Johansson Vedeby Sporthall B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis