Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta 2 (05/06) Vit, Svart, Vit
IBK Hallsta P07 Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung 5 (07) Svart, Svart, Svart
IBK Sala 4 (06) Maria Guldbacke Guldbacke@telia.com 070-214 51 55 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga 3 (05/06) Blå, Svart, Svart
Lillån IBK 06/07 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Per-Ols IBF 1 (06/07) Röd, Svart, Svart
Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 Orange, Svart, Svarta
Skälby IBK 4 (06) Svart, Svart, Svart
Västerås IBS Ung 7 (06) Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung 8 (05/06) Johan Fröjd 0760-391500 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung 9 (07) Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
211011003 IBK Hallsta P07 - IFK Arboga 3 (05/06)
2018-10-07 15:30 211011001 Lillån IBK 06/07 - IBK Hallsta 2 (05/06) 0 - 5 Lillåns skola
2018-10-13 10:00 211011002 IBK Sala 4 (06) - IBK Köping Ung 5 (07) 5 - 3 Sala Idrottshall
2018-10-13 10:15 211011005 Skälby IBK 4 (06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 0 - 0 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-10-13 13:00 211011006 Västerås IBS Ung 9 (07) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 8 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-10-13 14:30 211011004 Västerås IBS Ung 7 (06) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 6 - 2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2018-10-15 19:15 211011012 IBK Köping Ung 5 (07) - Västerås IBS Ung 9 (07) 8 - 2 Ullvihallen
2018-10-16 18:15 211011007 IFK Arboga 3 (05/06) - Lillån IBK 06/07 5 - 8 Vasahallen
2018-10-16 18:30 211011011 IBK Hallsta 2 (05/06) - Skälby IBK 4 (06) 4 - 2 Sporthallen Hallstahammar
2018-10-17 18:30 211011008 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - IBK Sala 4 (06) 3 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-10-17 18:45 211011010 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Västerås IBS Ung 7 (06) 7 - 5 Önsta Skolan
2018-12-17 18:30 211011009 Per-Ols IBF 1 (06/07) - IBK Hallsta P07 5 - 3 Fagerstahallen
Omgång 3
211011015 IBK Hallsta P07 - Västerås IBS Ung 8 (05/06)
2018-10-20 10:00 211011014 IBK Sala 4 (06) - IBK Hallsta 2 (05/06) 3 - 9 Sala Idrottshall
2018-10-20 14:00 211011013 Lillån IBK 06/07 - IBK Köping Ung 5 (07) 9 - 4 Lillåns skola
2018-10-21 10:30 211011016 Västerås IBS Ung 7 (06) - IFK Arboga 3 (05/06) 5 - 1 Klövernhallen Plan 1
2018-10-25 17:00 211011017 Skälby IBK 4 (06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 0 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-10-27 16:00 211011018 Västerås IBS Ung 9 (07) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 5 - 7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
211011021 IBK Hallsta 2 (05/06) - IBK Hallsta P07 Sporthallen Hallstahammar
2018-10-24 18:20 211011024 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 4 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-10-28 11:00 211011019 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Lillån IBK 06/07 3 - 6 Fagerstahallen
2018-10-28 11:15 211011023 IFK Arboga 3 (05/06) - Skälby IBK 4 (06) 3 - 4 Vasahallen
2018-10-28 12:45 211011022 IBK Köping Ung 5 (07) - Västerås IBS Ung 7 (06) 5 - 8 Ullvihallen
2018-11-11 14:30 211011020 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - IBK Sala 4 (06) 9 - 2 Kristiansborgshallen
Omgång 5
211011027 IBK Hallsta P07 - IBK Köping Ung 5 (07)
2018-11-10 10:00 211011028 Västerås IBS Ung 7 (06) - IBK Hallsta 2 (05/06) 1 - 4 Klövernhallen Plan 1
2018-11-10 12:30 211011025 Lillån IBK 06/07 - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 9 - 3 Lillåns skola
2018-11-11 10:15 211011029 Skälby IBK 4 (06) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 8 - 4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-11-11 14:30 211011030 Västerås IBS Ung 9 (07) - IFK Arboga 3 (05/06) 3 - 1 Klövernhallen Plan 1
2018-12-07 18:00 211011026 IBK Sala 4 (06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 1 - 5 Sala Idrottshall
Omgång 6
211011032 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - IBK Hallsta P07 Önsta Skolan
2018-11-17 11:15 211011034 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Västerås IBS Ung 7 (06) 2 - 2 Fagerstahallen
2018-11-17 12:45 211011035 Skälby IBK 4 (06) - IBK Köping Ung 5 (07) 5 - 7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-11-18 14:00 211011031 IFK Arboga 3 (05/06) - IBK Sala 4 (06) 5 - 5 Vasahallen
2018-11-18 14:30 211011036 IBK Hallsta 2 (05/06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 9 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2018-11-25 10:00 211011033 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Lillån IBK 06/07 1 - 9 Klövernhallen Plan 1
Omgång 7
2018-11-24 13:30 211011039 Västerås IBS Ung 9 (07) - Västerås IBS Ung 7 (06) 7 - 7 Klövernhallen Plan 1
2018-11-24 14:30 211011038 IBK Sala 4 (06) - Skälby IBK 4 (06) 3 - 4 Sala Idrottshall
2018-11-24 16:30 211011042 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 2 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-11-25 11:30 211011040 IBK Hallsta 2 (05/06) - IFK Arboga 3 (05/06) 5 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2018-11-25 12:45 211011041 IBK Köping Ung 5 (07) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 7 - 3 Ullvihallen
2019-03-19 19:00 211011037 Lillån IBK 06/07 - IBK Hallsta P07 10 - 1 Lillåns skola
Omgång 8
2018-12-01 12:45 211011044 Skälby IBK 4 (06) - Lillån IBK 06/07 3 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-12-01 13:30 211011043 Västerås IBS Ung 7 (06) - IBK Sala 4 (06) 5 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-12-01 13:30 211011048 IFK Arboga 3 (05/06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 6 - 1 Vasahallen
2018-12-02 12:30 211011046 Per-Ols IBF 1 (06/07) - IBK Hallsta 2 (05/06) 3 - 5 Fagerstahallen
2018-12-02 15:45 211011047 IBK Köping Ung 5 (07) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 6 - 4 Ullvihallen
2018-12-20 18:30 211011045 IBK Hallsta P07 - Västerås IBS Ung 9 (07) 8 - 8 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 9
2018-12-08 14:15 211011050 Lillån IBK 06/07 - Västerås IBS Ung 7 (06) 8 - 3 Lillåns skola
2018-12-09 10:30 211011054 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - IBK Köping Ung 5 (07) 5 - 8 Kristiansborgshallen
2018-12-09 12:15 211011053 IFK Arboga 3 (05/06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 2 - 7 Vasahallen
2018-12-09 12:30 211011051 IBK Sala 4 (06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 4 - 5 Sala Idrottshall
2018-12-09 14:30 211011052 IBK Hallsta 2 (05/06) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 6 - 1 Sporthallen Hallstahammar
2018-12-09 16:00 211011049 IBK Hallsta P07 - Skälby IBK 4 (06) 11 - 7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 10
2018-12-10 19:15 211011058 IBK Köping Ung 5 (07) - IBK Hallsta 2 (05/06) 2 - 5 Ullvihallen
2018-12-11 19:00 211011059 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - IFK Arboga 3 (05/06) 5 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-12-12 18:30 211011057 Västerås IBS Ung 9 (07) - Skälby IBK 4 (06) 2 - 3 Klövernhallen Plan 1
2018-12-15 11:45 211011060 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Per-Ols IBF 1 (06/07) 5 - 5 Önsta Skolan
2019-01-12 16:00 211011055 IBK Sala 4 (06) - Lillån IBK 06/07 1 - 6 Sala Idrottshall
2019-01-29 18:20 211011056 Västerås IBS Ung 7 (06) - IBK Hallsta P07 13 - 5 Klövernhallen Plan 1
Omgång 11
2018-12-08 11:00 211011066 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 3 - 1 Fagerstahallen
2018-12-15 12:30 211011061 Lillån IBK 06/07 - Västerås IBS Ung 9 (07) 8 - 2 Lillåns skola
2018-12-16 11:30 211011064 IBK Hallsta 2 (05/06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 9 - 9 Sporthallen Hallstahammar
2018-12-16 12:45 211011063 Skälby IBK 4 (06) - Västerås IBS Ung 7 (06) 8 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2018-12-16 13:30 211011062 IBK Hallsta P07 - IBK Sala 4 (06) 7 - 4 Sporthallen Hallstahammar
2018-12-16 15:00 211011065 IFK Arboga 3 (05/06) - IBK Köping Ung 5 (07) 3 - 2 Vasahallen
Omgång 12
2019-01-10 19:15 211011067 IBK Hallsta 2 (05/06) - Lillån IBK 06/07 4 - 7 Sporthallen Hallstahammar
2019-01-12 11:45 211011072 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Västerås IBS Ung 9 (07) 3 - 8 Önsta Skolan
2019-01-12 14:30 211011070 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Västerås IBS Ung 7 (06) 2 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-01-13 11:00 211011071 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Skälby IBK 4 (06) 7 - 1 Fagerstahallen
2019-01-13 12:45 211011068 IBK Köping Ung 5 (07) - IBK Sala 4 (06) 7 - 1 Ullvihallen
2019-04-07 15:30 211011069 IFK Arboga 3 (05/06) - IBK Hallsta P07 7 - 8 Vasahallen
Omgång 13
2019-01-19 12:00 211011078 Västerås IBS Ung 9 (07) - IBK Köping Ung 5 (07) 6 - 4 Klövernhallen Plan 1
2019-01-19 12:45 211011077 Skälby IBK 4 (06) - IBK Hallsta 2 (05/06) 0 - 6 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-01-19 14:00 211011073 Lillån IBK 06/07 - IFK Arboga 3 (05/06) 3 - 1 Lillåns skola
2019-01-20 15:00 211011075 IBK Hallsta P07 - Per-Ols IBF 1 (06/07) 3 - 5 Sporthallen Hallstahammar
2019-01-20 16:00 211011076 Västerås IBS Ung 7 (06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 3 - 2 Klövernhallen Plan 1
2019-01-20 16:30 211011074 IBK Sala 4 (06) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 7 - 2 Sala Idrottshall
Omgång 14
2019-01-19 18:30 211011081 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - IBK Hallsta P07 5 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-01-27 12:00 211011084 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Västerås IBS Ung 9 (07) 7 - 5 Fagerstahallen
2019-01-27 13:00 211011080 IBK Hallsta 2 (05/06) - IBK Sala 4 (06) 3 - 5 Sporthallen Hallstahammar
2019-01-27 13:45 211011082 IFK Arboga 3 (05/06) - Västerås IBS Ung 7 (06) 5 - 4 Vasahallen
2019-01-27 14:15 211011079 IBK Köping Ung 5 (07) - Lillån IBK 06/07 5 - 4 Ullvihallen
2019-01-29 18:50 211011083 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Skälby IBK 4 (06) 2 - 0 Önsta Skolan
Omgång 15
2019-02-02 10:15 211011089 Skälby IBK 4 (06) - IFK Arboga 3 (05/06) 1 - 3 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-02-02 16:00 211011090 Västerås IBS Ung 9 (07) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 11 - 4 Klövernhallen Plan 1
2019-02-03 15:30 211011088 Västerås IBS Ung 7 (06) - IBK Köping Ung 5 (07) 8 - 4 Klövernhallen Plan 1
2019-02-08 18:30 211011086 IBK Sala 4 (06) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 13 - 1 Sala Idrottshall
2019-02-09 12:30 211011085 Lillån IBK 06/07 - Per-Ols IBF 1 (06/07) 1 - 2 Lillåns skola
2019-02-14 18:30 211011087 IBK Hallsta P07 - IBK Hallsta 2 (05/06) 4 - 10 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 16
2019-02-09 14:00 211011095 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Skälby IBK 4 (06) 6 - 0 Klövernhallen Plan 1
2019-02-10 14:00 211011092 Per-Ols IBF 1 (06/07) - IBK Sala 4 (06) 1 - 0 Fagerstahallen
2019-02-10 14:30 211011094 IBK Hallsta 2 (05/06) - Västerås IBS Ung 7 (06) 4 - 3 Sporthallen Hallstahammar
2019-02-10 14:45 211011096 IFK Arboga 3 (05/06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 11 - 6 Vasahallen
2019-02-11 19:15 211011093 IBK Köping Ung 5 (07) - IBK Hallsta P07 4 - 8 Ullvihallen
2019-04-02 18:50 211011091 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Lillån IBK 06/07 5 - 10 Önsta Skolan
Omgång 17
2019-02-16 12:15 211011097 IBK Sala 4 (06) - IFK Arboga 3 (05/06) 3 - 3 Sala Idrottshall
2019-02-16 12:30 211011099 Lillån IBK 06/07 - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 9 - 3 Lillåns skola
2019-02-16 13:30 211011102 Västerås IBS Ung 9 (07) - IBK Hallsta 2 (05/06) 3 - 9 Klövernhallen Plan 1
2019-02-16 15:00 211011100 Västerås IBS Ung 7 (06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 7 - 2 Klövernhallen Plan 1
2019-02-17 12:45 211011101 IBK Köping Ung 5 (07) - Skälby IBK 4 (06) 8 - 5 Ullvihallen
2019-02-17 18:30 211011098 IBK Hallsta P07 - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 6 - 3 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 18
2019-02-22 18:30 211011108 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 3 - 7 Önsta Skolan
2019-02-23 12:15 211011106 IFK Arboga 3 (05/06) - IBK Hallsta 2 (05/06) 3 - 3 Vasahallen
2019-02-23 12:45 211011104 Skälby IBK 4 (06) - IBK Sala 4 (06) 8 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-02-23 16:00 211011105 Västerås IBS Ung 7 (06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 3 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-02-24 13:00 211011107 Per-Ols IBF 1 (06/07) - IBK Köping Ung 5 (07) 4 - 5 Fagerstahallen
2019-02-24 16:30 211011103 IBK Hallsta P07 - Lillån IBK 06/07 3 - 12 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 19
2019-03-08 18:30 211011114 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - IFK Arboga 3 (05/06) 5 - 4 Önsta Skolan
2019-03-09 10:00 211011109 IBK Sala 4 (06) - Västerås IBS Ung 7 (06) 2 - 3 Sala Idrottshall
2019-03-09 11:30 211011113 IBK Köping Ung 5 (07) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 3 - 3 Ullvihallen
2019-03-09 15:45 211011110 Lillån IBK 06/07 - Skälby IBK 4 (06) 3 - 2 Lillåns skola
2019-03-10 13:00 211011112 IBK Hallsta 2 (05/06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 11 - 0 Sporthallen Hallstahammar
2019-03-10 14:30 211011111 Västerås IBS Ung 9 (07) - IBK Hallsta P07 5 - 10 Klövernhallen Plan 1
Omgång 20
2019-03-14 18:20 211011118 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - IBK Hallsta 2 (05/06) 1 - 6 Klövernhallen Plan 1
2019-03-17 11:30 211011116 Västerås IBS Ung 7 (06) - Lillån IBK 06/07 2 - 6 Klövernhallen Plan 1
2019-03-17 12:45 211011115 Skälby IBK 4 (06) - IBK Hallsta P07 14 - 9 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-03-17 13:30 211011119 Per-Ols IBF 1 (06/07) - IFK Arboga 3 (05/06) 5 - 0 Fagerstahallen
2019-03-17 13:45 211011120 IBK Köping Ung 5 (07) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 3 - 6 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2019-03-20 18:15 211011117 Västerås IBS Ung 9 (07) - IBK Sala 4 (06) 7 - 5 Klövernhallen Plan 1
Omgång 21
2019-03-23 10:15 211011123 Skälby IBK 4 (06) - Västerås IBS Ung 9 (07) 8 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-03-23 12:30 211011121 Lillån IBK 06/07 - IBK Sala 4 (06) 2 - 5 Lillåns skola
2019-03-23 13:30 211011125 IFK Arboga 3 (05/06) - Västerås IBS Ung 8 (05/06) 7 - 0 Vasahallen
2019-03-24 14:30 211011124 IBK Hallsta 2 (05/06) - IBK Köping Ung 5 (07) 12 - 2 Sporthallen Hallstahammar
2019-03-24 16:00 211011126 Per-Ols IBF 1 (06/07) - Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 8 - 4 Fagerstahallen
2019-03-28 18:15 211011122 IBK Hallsta P07 - Västerås IBS Ung 7 (06) 6 - 1 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 22
2019-03-30 11:45 211011130 Rönnby SK/Dingtuna GIF PK4 - IBK Hallsta 2 (05/06) 6 - 8 Önsta Skolan
2019-03-30 13:00 211011129 Västerås IBS Ung 7 (06) - Skälby IBK 4 (06) Klövernhallen Plan 1
2019-03-31 12:00 211011127 Västerås IBS Ung 9 (07) - Lillån IBK 06/07 2 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-03-31 12:45 211011131 IBK Köping Ung 5 (07) - IFK Arboga 3 (05/06) 6 - 4 Ullvihallen
2019-03-31 13:00 211011128 IBK Sala 4 (06) - IBK Hallsta P07 3 - 5 Sala Idrottshall
2019-03-31 13:30 211011132 Västerås IBS Ung 8 (05/06) - Per-Ols IBF 1 (06/07) 4 - 3 Klövernhallen Plan 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis