Spelprogram - Pojkar 09 Umeå A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hissjö SK Grön, Vit, Vit
IBF Dalen Sofia Lundström Fiafotar@hotmail.com 070-590 26 10 Svart/Svart/Svart
IBF Dalen /Södra/Svart Jenny Ermling jennyermling@hotmail.com 073-8484455 svart/svart/svart
IBF Dalen/Södra/Vit Jenny Ermling jennyermling@hotmail.com 073-8484455 Svart, Svart, Svart
Sandåkerns SK/Röd Röd, Röd, Röd
Sandåkerns SK/Vit Röd, Röd, Röd
Täfteå IK Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF /Blå Blå, Blå, Vit
Umeå City IBF/Vit Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-11-03 11:30 1 IBF Dalen - Umeå City IBF /Blå Josef Hjalmarsson, Adam Westlin Alqaq Musköten 1
2018-11-03 12:30 1 IBF Dalen/Södra/Vit - Sandåkerns SK/Vit Totte Andersson, Josef Hjalmarsson Musköten 1
2018-11-03 13:30 1 Umeå City IBF /Blå - Täfteå IK Totte Andersson, Adam Westlin Alqaq Musköten 1
2018-11-03 14:30 1 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF/Vit Marcus Gunnarsson, Filip Norman Musköten 1
2018-11-03 15:30 1 Täfteå IK - IBF Dalen Filip Norman, Henrik Sandström Musköten 1
2018-11-03 16:30 1 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen/Södra/Vit Henrik Sandström, Marcus Gunnarsson Musköten 1
Omgång 2
2018-11-11 12:30 2 Hissjö SK - Umeå City IBF/Vit Filip Lundqvist Mårtensson, Jacob Rudberg Umeå Energi Arena Öst
2018-11-11 13:30 2 IBF Dalen /Södra/Svart - Täfteå IK Liam Lundén, Filip Lundqvist Mårtensson Umeå Energi Arena Öst
2018-11-11 15:30 2 Täfteå IK - Hissjö SK Liam Lundén, Jacob Rudberg Umeå Energi Arena Öst
2018-11-11 16:30 2 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen /Södra/Svart Filip Lundqvist Mårtensson, Jacob Rudberg Umeå Energi Arena Öst
Omgång 3
2018-11-18 10:30 3 Umeå City IBF /Blå - Sandåkerns SK/Vit Wilmer Karlsson, Edvin Persson Umeå Energi Arena Öst
2018-11-18 11:30 3 IBF Dalen/Södra/Vit - IBF Dalen Wilmer Karlsson, Edvin Persson Umeå Energi Arena Öst
2018-11-18 13:30 3 IBF Dalen - Umeå City IBF /Blå Ida Lindgren, Linnea Wennström Umeå Energi Arena Öst
Omgång 4
2018-11-24 11:30 4 IBF Dalen - IBF Dalen/Södra/Vit Daniel Johannesson Ersängshallen
2018-11-24 12:30 4 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen /Södra/Svart Daniel Johannesson Ersängshallen
2018-11-24 13:30 4 IBF Dalen/Södra/Vit - Hissjö SK Liam Lundén, Filip Lundqvist Mårtensson Ersängshallen
2018-11-24 15:30 4 Hissjö SK - IBF Dalen Liam Lundén, Filip Lundqvist Mårtensson Ersängshallen
Omgång 5
2019-01-12 12:00 5 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen /Södra/Svart Hanna Forsström, Cornelia Grimborg Grubbeskolan
2019-01-12 13:00 5 Hissjö SK - Umeå City IBF /Blå Hanna Forsström, Cornelia Grimborg Grubbeskolan
2019-01-12 14:00 5 IBF Dalen /Södra/Svart - Täfteå IK Hanna Forsström, Cornelia Grimborg Grubbeskolan
2019-01-12 15:00 5 Sandåkerns SK/Röd - Hissjö SK Elvira Eneroth, Alice Hiller Grubbeskolan
2019-01-12 16:00 5 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit Elvira Eneroth, Alice Hiller Grubbeskolan
2019-01-12 17:00 5 Umeå City IBF /Blå - Sandåkerns SK/Röd Elvira Eneroth, Alice Hiller Grubbeskolan
Omgång 6
2019-02-17 10:30 6 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Gustav Granström, Joel Nylund Täftehallen
2019-02-17 11:30 6 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen/Södra/Vit Gustav Granström, Joel Nylund Täftehallen
2019-02-17 12:30 6 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Röd Mille Forsberg, Malte Lövgren Täftehallen
2019-02-17 13:30 6 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit Mille Forsberg, Malte Lövgren Täftehallen
2019-02-17 14:30 6 IBF Dalen/Södra/Vit - Täfteå IK Totte Andersson, Adam Westlin Alqaq Täftehallen
2019-02-17 15:30 6 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen Totte Andersson, Adam Westlin Alqaq Täftehallen
Omgång 7
2019-03-16 10:30 7 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF /Blå Liam Lundén, Filip Lundqvist Mårtensson Tegs Centralskola
2019-03-16 11:30 7 Hissjö SK - IBF Dalen /Södra/Svart Liam Lundén, Jacob Rudberg Tegs Centralskola
2019-03-16 12:30 7 Umeå City IBF /Blå - Umeå City IBF/Vit Filip Lundqvist Mårtensson, Jacob Rudberg Tegs Centralskola
2019-03-16 13:30 7 Sandåkerns SK/Vit - Hissjö SK Emil Broman, Filip Sandström Tegs Centralskola
2019-03-16 14:30 7 IBF Dalen /Södra/Svart - IBF Dalen/Södra/Vit Emil Broman, Filip Sandström Tegs Centralskola
2019-03-16 15:30 7 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Vit Emil Broman, Filip Sandström Tegs Centralskola
Omgång 8
2019-03-30 10:30 8 IBF Dalen /Södra/Svart - IBF Dalen Johan Edholm, Isak Jonsson Tegs Centralskola
2019-03-30 11:30 8 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF /Blå Johan Edholm, Isak Jonsson Tegs Centralskola
2019-03-30 13:30 8 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Röd Emil Broman, Filip Duchek Tegs Centralskola
2019-03-30 14:30 8 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen /Södra/Svart Oskar Mikkonen Tegs Centralskola
2019-03-30 15:30 8 IBF Dalen - Täfteå IK Oskar Mikkonen Tegs Centralskola

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis