Spelprogram - Pantamera F Div. 14

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ersboda SK Röd, Svart, Röd
Holmsund City IBC Anders Hällman a.hallman.1973@gmail.com 070-6477998 Orange, Svart, Svart
Hörnefors IF Robert Lundgren lundgren.robert@gmail.com 070 6878350 Röd/Röd/Röd
Röbäcks IF Erik Gustafsson robacksiff07@gmail.com 0730-669686 Röd/blå/röd
Sandåkerns SK Magnus Trillkott magnus.trillkott@gmail.com 072-4530155 vit/röd/röd
Team Thorengruppen SK Christian Robertsson christian.robertsson@thorengruppen.se 0702402216 vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-21 12:30 1 Hörnefors IF - Holmsund City IBC Thanasis Provatas Bråvallahallen
2018-10-21 14:30 1 Team Thorengruppen SK - Ersboda SK Alva Forss, Robert Segerstedt Sporthushallen
2018-10-21 15:30 1 Sandåkerns SK - Röbäcks IF Henning Löfgren, Andre Williams Vildmannahallen
Omgång 2
2018-11-10 2 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC Musköten 1
2018-11-11 2 Hörnefors IF - Ersboda SK Bråvallahallen
Omgång 3
2018-11-25 09:30 3 Sandåkerns SK - Ersboda SK Benjamin Berg, Christian Vimberg Vildmannahallen
2018-11-25 12:30 3 Hörnefors IF - Team Thorengruppen SK Alva Forss, Moa Stödberg Bråvallahallen
2018-11-25 15:00 3 Holmsund City IBC - Röbäcks IF Jimmy Halldin, Erik Hörnros Storsjöhallen
Omgång 4
2018-12-01 4 Team Thorengruppen SK - Sandåkerns SK Midgårdshallen
2018-12-02 4 Röbäcks IF - Hörnefors IF Elofssonhallen
Omgång 5
2018-12-08 14:30 5 Röbäcks IF - Team Thorengruppen SK Marcus Lineruth Elofssonhallen
2018-12-08 14:30 5 Sandåkerns SK - Hörnefors IF Matilda Karlsson, Viktoria Nordqvist Musköten 1
2018-12-09 13:30 5 Holmsund City IBC - Ersboda SK Wilma Norberg, Lovisa Olofsson Olasjöhallen
Omgång 6
2018-12-15 6 Team Thorengruppen SK - Holmsund City IBC Midgårdshallen
2018-12-16 6 Ersboda SK - Röbäcks IF Ersängshallen
Omgång 7
2019-01-19 11:30 7 Röbäcks IF - Sandåkerns SK Ossian Eklund, Linus Holmgren Elofssonhallen
2019-01-19 14:30 7 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Robert Segerstedt, Rolf Svanold Storsjöhallen
2019-01-19 15:00 7 Ersboda SK - Team Thorengruppen SK Emmy Frisk, Ayla Öystilä Ersängshallen
Omgång 8
2019-01-26 8 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK Storsjöhallen
2019-01-26 8 Ersboda SK - Hörnefors IF Ersängshallen
Omgång 9
2019-02-16 11:30 9 Team Thorengruppen SK - Hörnefors IF Willa Asplund, Molly Bodén Umeå Energi Arena Öst
2019-02-16 13:30 9 Röbäcks IF - Holmsund City IBC Anna Andersson, Tilda Lindgren Elofssonhallen
2019-02-16 15:30 9 Ersboda SK - Sandåkerns SK Lydia Elstig, Sanna Åslin Ersängshallen
Omgång 10
2019-02-23 10 Hörnefors IF - Röbäcks IF Bråvallahallen
2019-02-24 10 Sandåkerns SK - Team Thorengruppen SK Musköten 1
Omgång 11
2019-03-17 11 Holmsund City IBC - Team Thorengruppen SK Storsjöhallen
2019-03-17 11 Röbäcks IF - Ersboda SK Elofssonhallen
Omgång 12
2019-03-23 12:30 12 Hörnefors IF - Sandåkerns SK Emmy Frisk, Ayla Öystilä Bråvallahallen
2019-03-24 11:30 12 Ersboda SK - Holmsund City IBC Albin Berglund, Linus Berglund Ersängshallen
2019-03-24 15:00 12 Team Thorengruppen SK - Röbäcks IF Robert Segerstedt, Rolf Svanold Midgårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis