Spelprogram - Poolspel Pojkar Lätt Gr 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P10 Susanna Johansson sanna.johansson@hotmail.com 0733-323464 röd/svart/svart
Gransholms IF P10-11 Therese Spjut tess_spjut@hotmail.com 0730-483817 Grön/Vit/Grön
Hovmantorps GOIF P09-10 Markus Voss markusvoss@hotmail.com 0735440525 Blå/Blå/Blå
Ingelstad IBK P10/1 Johannes Andersson andejohannes@gmail.com 0702015022 Röd/Svart/Röd
Ingelstad IBK P10/2 Johan Sjöblom johan_sjoblom@hotmail.com Röd/Svart/Röd
Lagan IBK P09-10 Svart, Svart, Svart
Ljungby IB P10 Kristina Rönn p1011@ljungbyinnebandy.se 0704627445 Vinröd/Svart/Vinröda
Vislanda IF P10 Eva Pedersen eva_pedersen86@Hotmail.com 0703661821 Röd, Vit, Röd
Värnamo IK P11 Peter Nyberg Vaggen@hotmail.com +46709605969 VIT/SVART/VIT
Växjö IBK Utveckling P09/4 Cecilia Sjögren sjogren_cecilia@hotmail.com Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/3 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/4 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P11/1 Olof Johansson olof.johansson82@hotmail.com 0708-577796 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P11/2 Olof Johansson olof.johansson82@hotmail.com 0708-577796 Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P11/3 Marie Hedberg marie.hedberg@lnu.se Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P11/4 Marie Hedberg marie.hedberg@lnu.se Mörkblå/Mörkblålå/Mörkblå
Älmhults IBK P10 Mattias Emanuelsson diftian@gmail.com 073-6378563 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-20 10:00 1 Alvesta IBK P10 - Ingelstad IBK P10/2 Alvesta Sporthall
2018-10-20 10:40 1 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Ljungby IB P10 Alvesta Sporthall
2018-10-20 11:20 1 Ljungby IB P10 - Alvesta IBK P10 Alvesta Sporthall
2018-10-20 12:00 1 Ingelstad IBK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Alvesta Sporthall
2018-10-20 12:40 1 Ljungby IB P10 - Ingelstad IBK P10/2 Alvesta Sporthall
2018-10-20 13:20 1 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Alvesta IBK P10 Alvesta Sporthall
Omgång 2
2018-11-04 10:00 2 Gransholms IF P10-11 - Värnamo IK P11 Filip Birgersson, Joel Stålmark Gemla Sporthall
2018-11-04 10:45 2 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Stina Burman, Moa Wåhlander Gemla Sporthall
2018-11-04 11:30 2 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Gransholms IF P10-11 Filip Birgersson, Joel Stålmark Gemla Sporthall
2018-11-04 12:15 2 Värnamo IK P11 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Stina Burman, Moa Wåhlander Gemla Sporthall
2018-11-04 13:00 2 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Värnamo IK P11 Filip Birgersson, Joel Stålmark Gemla Sporthall
2018-11-04 13:45 2 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Gransholms IF P10-11 Stina Burman, Moa Wåhlander Gemla Sporthall
Omgång 3
2018-10-28 11:00 3 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2018-10-28 11:00 3 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2018-10-28 11:45 3 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2018-10-28 11:45 3 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Älmhults IBK P10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2018-10-28 12:30 3 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2018-10-28 12:30 3 Älmhults IBK P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 4
2018-10-20 13:00 4 Ingelstad IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-10-20 13:00 4 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-10-20 13:55 4 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Ingelstad IBK P10/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-10-20 13:55 4 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Lagan IBK P09-10 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-10-20 14:45 4 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-10-20 14:45 4 Lagan IBK P09-10 - Ingelstad IBK P10/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 5
2018-11-24 13:00 5 Ingelstad IBK P10/2 - Gransholms IF P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-11-24 13:00 5 Hovmantorps GOIF P09-10 - Ingelstad IBK P10/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-11-24 13:55 5 Ingelstad IBK P10/1 - Ingelstad IBK P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-11-24 13:55 5 Gransholms IF P10-11 - Hovmantorps GOIF P09-10 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-11-24 14:45 5 Ingelstad IBK P10/1 - Gransholms IF P10-11 Ingelstads Sporthall 3-manna
2018-11-24 14:45 5 Hovmantorps GOIF P09-10 - Ingelstad IBK P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 6
2018-11-18 13:30 6 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Åbyhallen 3-manna
2018-11-18 13:30 6 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Åbyhallen 3-manna
2018-11-18 14:15 6 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Lagan IBK P09-10 Åbyhallen 3-manna
2018-11-18 14:15 6 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Åbyhallen 3-manna
2018-11-18 15:00 6 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Åbyhallen 3-manna
2018-11-18 15:00 6 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Lagan IBK P09-10 Åbyhallen 3-manna
Omgång 7
2018-11-24 14:00 7 Ljungby IB P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Elon Svensson, August Ahl Innebandyhallen 3-manna
2018-11-24 14:00 7 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10 Oskar Winqvist, Sebastian Eriksson Rydén Innebandyhallen 3-manna
2018-11-24 15:00 7 Älmhults IBK P10 - Ljungby IB P10 Elon Svensson, August Ahl Innebandyhallen 3-manna
2018-11-24 15:00 7 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Sebastian Eriksson Rydén, Robert Pal Innebandyhallen 3-manna
2018-11-24 16:00 7 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Oskar Winqvist, Robert Pal Innebandyhallen 3-manna
2018-11-24 16:00 7 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Ljungby IB P10 Elon Svensson, August Ahl Innebandyhallen 3-manna
Omgång 8
2018-11-25 14:45 8 Värnamo IK P11 - Alvesta IBK P10 Östboskolan 3-manna
2018-11-25 14:45 8 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Vislanda IF P10 Östboskolan 3-manna
2018-11-25 15:45 8 Vislanda IF P10 - Värnamo IK P11 Östboskolan 3-manna
2018-11-25 15:45 8 Alvesta IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Östboskolan 3-manna
2018-11-25 16:45 8 Vislanda IF P10 - Alvesta IBK P10 Östboskolan 3-manna
2018-11-25 16:45 8 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Värnamo IK P11 Östboskolan 3-manna
Omgång 9
2018-12-09 11:00 9 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Alvesta IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-09 11:00 9 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-09 11:50 9 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-09 11:50 9 Alvesta IBK P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-09 12:40 9 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Alvesta IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-09 12:40 9 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 10
2018-12-15 10:30 10 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Ingelstad IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-15 10:30 10 Lagan IBK P09-10 - Vislanda IF P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-15 11:20 10 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-15 11:20 10 Ingelstad IBK P10/1 - Lagan IBK P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-15 12:10 10 Vislanda IF P10 - Ingelstad IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-15 12:10 10 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 11
2018-12-16 11:00 11 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Gransholms IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-16 11:00 11 Ljungby IB P10 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-16 11:50 11 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-16 11:50 11 Gransholms IF P10-11 - Ljungby IB P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-16 12:40 11 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Gransholms IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2018-12-16 12:40 11 Ljungby IB P10 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 12
2019-01-05 12:00 12 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-05 12:00 12 Värnamo IK P11 - Älmhults IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-05 13:00 12 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-05 13:00 12 Ingelstad IBK P10/2 - Värnamo IK P11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-05 14:00 12 Älmhults IBK P10 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-05 14:00 12 Värnamo IK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 13
2019-01-20 11:00 13 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Gransholms IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-20 11:00 13 Lagan IBK P09-10 - Älmhults IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-20 12:00 13 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-20 12:00 13 Gransholms IF P10-11 - Lagan IBK P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-20 13:00 13 Älmhults IBK P10 - Gransholms IF P10-11 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-20 13:00 13 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 14
2019-01-26 10:30 14 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Alvesta IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-26 10:30 14 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-26 11:20 14 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-26 11:20 14 Alvesta IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-26 12:10 14 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Alvesta IBK P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-26 12:10 14 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 15
2019-01-19 14:00 15 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-19 14:00 15 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-19 15:00 15 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-19 15:00 15 Ingelstad IBK P10/2 - Vislanda IF P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-19 16:00 15 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-19 16:00 15 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 16
2019-01-27 11:00 16 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Hovmantorps GOIF P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-27 11:00 16 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Ingelstad IBK P10/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-27 11:50 16 Ingelstad IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-27 11:50 16 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-27 12:40 16 Ingelstad IBK P10/1 - Hovmantorps GOIF P09-10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-01-27 12:40 16 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 17
2019-02-02 10:30 17 Älmhults IBK P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Linnéhallen 3-manna
2019-02-02 10:30 17 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Ljungby IB P10 Linnéhallen 3-manna
2019-02-02 11:30 17 Ljungby IB P10 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen 3-manna
2019-02-02 11:30 17 Hovmantorps GOIF P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Linnéhallen 3-manna
2019-02-02 12:30 17 Ljungby IB P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Linnéhallen 3-manna
2019-02-02 12:30 17 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen 3-manna
Omgång 18
2019-02-02 11:00 18 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-02-02 11:00 18 Ingelstad IBK P10/1 - Värnamo IK P11 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:00 18 Värnamo IK P11 - Vislanda IF P10 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:00 18 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Ingelstad IBK P10/1 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-02-02 13:00 18 Värnamo IK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Vislanda Sporthall 3-manna
2019-02-02 13:00 18 Ingelstad IBK P10/1 - Vislanda IF P10 Vislanda Sporthall 3-manna
Omgång 19
2019-02-10 10:00 19 Alvesta IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Alvesta Sporthall
2019-02-10 10:40 19 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Alvesta Sporthall
2019-02-10 11:20 19 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Alvesta IBK P10 Alvesta Sporthall
2019-02-10 12:00 19 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Alvesta Sporthall
2019-02-10 12:40 19 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Alvesta Sporthall
2019-02-10 13:20 19 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Alvesta IBK P10 Alvesta Sporthall
Omgång 20
2019-02-02 11:30 20 Gransholms IF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Gemla Sporthall 3-manna
2019-02-02 11:30 20 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Gemla Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:30 20 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Gransholms IF P10-11 Gemla Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:30 20 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Gemla Sporthall 3-manna
2019-02-02 13:30 20 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Gemla Sporthall 3-manna
2019-02-02 13:30 20 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Gransholms IF P10-11 Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 21
2019-02-24 11:00 21 Hovmantorps GOIF P09-10 - Värnamo IK P11 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-02-24 11:00 21 Ljungby IB P10 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-02-24 11:45 21 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-02-24 11:45 21 Värnamo IK P11 - Ljungby IB P10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-02-24 12:30 21 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Värnamo IK P11 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2019-02-24 12:30 21 Ljungby IB P10 - Hovmantorps GOIF P09-10 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 22
2019-03-02 13:00 22 Ingelstad IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-02 13:00 22 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Älmhults IBK P10 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-02 13:55 22 Älmhults IBK P10 - Ingelstad IBK P10/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-02 13:55 22 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-02 14:45 22 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-02 14:45 22 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Ingelstad IBK P10/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 23
2019-03-03 13:00 23 Ingelstad IBK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-03 13:00 23 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Vislanda IF P10 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-03 13:55 23 Vislanda IF P10 - Ingelstad IBK P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-03 13:55 23 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-03 14:45 23 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2019-03-03 14:45 23 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Ingelstad IBK P10/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 24
2019-02-24 13:30 24 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Åbyhallen 3-manna
2019-02-24 13:30 24 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Växjö IBK Utveckling P10/3 Åbyhallen 3-manna
2019-02-24 14:15 24 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Lagan IBK P09-10 Åbyhallen 3-manna
2019-02-24 14:15 24 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Åbyhallen 3-manna
2019-02-24 15:00 24 Växjö IBK Utveckling P10/3 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Åbyhallen 3-manna
2019-02-24 15:00 24 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Lagan IBK P09-10 Åbyhallen 3-manna
Omgång 25
2019-03-16 15:00 25 Ljungby IB P10 - Ingelstad IBK P10/1 Nellie Thormé, Agnes Henningsson Innebandyhallen 3-manna
2019-03-16 15:00 25 Alvesta IBK P10 - Gransholms IF P10-11 Meja Holgersson, Izabelle Jösok Innebandyhallen 3-manna
2019-03-16 16:00 25 Gransholms IF P10-11 - Ljungby IB P10 Nellie Thormé, Agnes Henningsson Innebandyhallen 3-manna
2019-03-16 16:00 25 Ingelstad IBK P10/1 - Alvesta IBK P10 Meja Holgersson, Izabelle Jösok Innebandyhallen 3-manna
2019-03-16 17:00 25 Gransholms IF P10-11 - Ingelstad IBK P10/1 Nellie Thormé, Agnes Henningsson Innebandyhallen 3-manna
2019-03-16 17:00 25 Alvesta IBK P10 - Ljungby IB P10 Meja Holgersson, Izabelle Jösok Innebandyhallen 3-manna
Omgång 26
2019-03-16 11:00 26 Värnamo IK P11 - Lagan IBK P09-10 Östboskolan 3-manna
2019-03-16 11:00 26 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Hovmantorps GOIF P09-10 Östboskolan 3-manna
2019-03-16 12:00 26 Hovmantorps GOIF P09-10 - Värnamo IK P11 Östboskolan 3-manna
2019-03-16 12:00 26 Lagan IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P11/4 Östboskolan 3-manna
2019-03-16 13:00 26 Hovmantorps GOIF P09-10 - Lagan IBK P09-10 Östboskolan 3-manna
2019-03-16 13:00 26 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Värnamo IK P11 Östboskolan 3-manna
Omgång 27
2019-03-09 10:30 27 Växjö IBK Utveckling P09/4 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-09 10:30 27 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-09 11:20 27 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-09 11:20 27 Ingelstad IBK P10/2 - Vislanda IF P10 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-09 12:10 27 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Ingelstad IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-09 12:10 27 Vislanda IF P10 - Växjö IBK Utveckling P09/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 28
2019-03-10 11:00 28 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-10 11:00 28 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Växjö IBK Utveckling P11/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-10 11:50 28 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-10 11:50 28 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Växjö IBK Utveckling P11/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-10 12:40 28 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Växjö IBK Utveckling P10/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2019-03-10 12:40 28 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis