Spelprogram - Poolspel Pojkar Medel Gr 8

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P09/2 Johan Bäcklund johan.backlund@ju.se 0739101715 Blå/Blå/Blå
Bankeryds Skid o MK P09/3 Johan Bäcklund johan.backlund@ju.se 0739101715 Blå/Blå/Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Pär Sundkvist par.sundkvist@jonkoping.se 0705153986 Röd/Svart /Röd
Gränna AIS P09 Andreas Thoursie athoursie@gmail.com 0730779403 Röd vit randig/Röd/Röd
Husqvarna IK P09/1 Martin Nilsson Söderlind martin.n.soderlind@gmail.com 0723-880419 Vit/Vit/Vit
Husqvarna IK P09/2 Tobias Jarnegren tobias.jarnegren@gmail.com 0707216188 Vit/Vit/Vit
Husqvarna IK P09/3 Jonas Sjöqvist Grandt jonas.s@hooksherrgard.se Vit/Vit/Vit
Jönköpings IK P09/3 Johanna Grek grekjohanna@gmail.com
KFUM Jönköping P09/1 Lars Bergenholtz lars.bergenholtz@gmail.com 070-699 57 73 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
KFUM Jönköping P09/2 Lars Bergenholtz lars.bergenholtz@gmail.com 070-699 57 73 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Månsarps IBK P09/1 Fredrik Widehäll fredrik@widehall.se 070-2294694 Lila/Vit/Vit
Månsarps IBK P09/2 Fredrik Widehäll fredrik@widehall.se 070-2294694 Lila/Vit/Vit
S/W 2010 IBK P08-10 Christian Karlsson bopper_80@icloud.com 072-3334882 Röd, Röd, Röd
Östra SK Jönköping P09 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-11-04 12:15 1 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Gränna AIS P09 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 12:15 1 Husqvarna IK P09/1 - Husqvarna IK P09/2 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 13:05 1 Husqvarna IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 13:05 1 Gränna AIS P09 - Husqvarna IK P09/1 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 13:55 1 Husqvarna IK P09/2 - Gränna AIS P09 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 13:55 1 Husqvarna IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Torpshallen 3-manna
Omgång 2
2018-11-04 14:45 2 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Husqvarna IK P09/3 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 14:45 2 Jönköpings IK P09/3 - KFUM Jönköping P09/1 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 15:35 2 KFUM Jönköping P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 15:35 2 Husqvarna IK P09/3 - Jönköpings IK P09/3 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 16:25 2 KFUM Jönköping P09/1 - Husqvarna IK P09/3 Torpshallen 3-manna
2018-11-04 16:25 2 Jönköpings IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Torpshallen 3-manna
Omgång 3
2018-10-20 13:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - KFUM Jönköping P09/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2018-10-20 13:00 3 Månsarps IBK P09/1 - Månsarps IBK P09/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2018-10-20 14:00 3 Månsarps IBK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2018-10-20 14:00 3 KFUM Jönköping P09/2 - Månsarps IBK P09/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2018-10-20 15:00 3 Månsarps IBK P09/2 - KFUM Jönköping P09/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2018-10-20 15:00 3 Månsarps IBK P09/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 4
2018-11-10 12:30 4 Gränna AIS P09 - Bankeryds Skid o MK P09/3 , Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2018-11-10 13:15 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - S/W 2010 IBK P08-10 Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2018-11-10 14:00 4 S/W 2010 IBK P08-10 - Gränna AIS P09 , Andreas Strand Ribbahallen A-hall
2018-11-10 14:45 4 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 , Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2018-11-10 15:30 4 S/W 2010 IBK P08-10 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
2018-11-10 16:15 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Gränna AIS P09 Adam Sturesson Ribbahallen A-hall
Omgång 5
2018-11-18 12:10 5 Husqvarna IK P09/1 - Månsarps IBK P09/1 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 12:10 5 KFUM Jönköping P09/2 - Östra SK Jönköping P09 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 13:00 5 Östra SK Jönköping P09 - Husqvarna IK P09/1 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 13:00 5 Månsarps IBK P09/1 - KFUM Jönköping P09/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 13:50 5 Östra SK Jönköping P09 - Månsarps IBK P09/1 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 13:50 5 KFUM Jönköping P09/2 - Husqvarna IK P09/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 6
2018-11-18 14:50 6 Husqvarna IK P09/2 - Jönköpings IK P09/3 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 14:50 6 Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 15:40 6 KFUM Jönköping P09/1 - Husqvarna IK P09/2 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 15:40 6 Jönköpings IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 16:30 6 KFUM Jönköping P09/1 - Jönköpings IK P09/3 Huskvarna Sporthall A
2018-11-18 16:30 6 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 7
2018-12-09 09:30 7 Husqvarna IK P09/3 - KFUM Jönköping P09/2 Huskvarna Sporthall A
2018-12-09 09:30 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Östra SK Jönköping P09 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-12-09 10:20 7 Östra SK Jönköping P09 - Husqvarna IK P09/3 Huskvarna Sporthall A
2018-12-09 10:20 7 KFUM Jönköping P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-12-09 11:10 7 Östra SK Jönköping P09 - KFUM Jönköping P09/2 Huskvarna Sporthall A
2018-12-09 11:10 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Husqvarna IK P09/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 8
2018-12-15 08:30 8 Jönköpings IK P09/3 - Gränna AIS P09 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-12-15 08:30 8 Månsarps IBK P09/1 - Månsarps IBK P09/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-12-15 09:30 8 Månsarps IBK P09/2 - Jönköpings IK P09/3 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-12-15 09:30 8 Gränna AIS P09 - Månsarps IBK P09/1 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-12-15 10:30 8 Månsarps IBK P09/2 - Gränna AIS P09 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-12-15 10:30 8 Månsarps IBK P09/1 - Jönköpings IK P09/3 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
Omgång 9
2018-12-01 10:00 9 KFUM Jönköping P09/1 - Husqvarna IK P09/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 10:00 9 S/W 2010 IBK P08-10 - Bankeryds Skid o MK P09/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 10:50 9 Bankeryds Skid o MK P09/3 - KFUM Jönköping P09/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 10:50 9 Husqvarna IK P09/1 - S/W 2010 IBK P08-10 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 11:40 9 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Husqvarna IK P09/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-01 11:40 9 S/W 2010 IBK P08-10 - KFUM Jönköping P09/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 10
2019-01-19 11:00 10 KFUM Jönköping P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 11:00 10 Bankeryds Skid o MK P09/3 - S/W 2010 IBK P08-10 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 11:50 10 S/W 2010 IBK P08-10 - KFUM Jönköping P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 11:50 10 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 12:40 10 S/W 2010 IBK P08-10 - Bankeryds Skid o MK P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-01-19 12:40 10 Bankeryds Skid o MK P09/3 - KFUM Jönköping P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 11
2019-01-12 09:00 11 Månsarps IBK P09/1 - Husqvarna IK P09/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 09:00 11 Husqvarna IK P09/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 09:45 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Månsarps IBK P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 09:45 11 Husqvarna IK P09/2 - Husqvarna IK P09/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 10:30 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Husqvarna IK P09/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 10:30 11 Husqvarna IK P09/3 - Månsarps IBK P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 12
2019-01-12 11:15 12 Månsarps IBK P09/2 - KFUM Jönköping P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 11:15 12 Östra SK Jönköping P09 - Jönköpings IK P09/3 Norrahammars Sporthall
2019-01-12 12:00 12 Jönköpings IK P09/3 - Månsarps IBK P09/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 12:00 12 KFUM Jönköping P09/1 - Östra SK Jönköping P09 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 12:45 12 Jönköpings IK P09/3 - KFUM Jönköping P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-01-12 12:45 12 Östra SK Jönköping P09 - Månsarps IBK P09/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
2019-02-16 10:00 13 S/W 2010 IBK P08-10 - Husqvarna IK P09/2 Stockaryds Sporthall
2019-02-16 11:00 13 Månsarps IBK P09/2 - Husqvarna IK P09/3 Stockaryds Sporthall
2019-02-16 12:00 13 Husqvarna IK P09/3 - S/W 2010 IBK P08-10 Stockaryds Sporthall
2019-02-16 13:00 13 Husqvarna IK P09/2 - Månsarps IBK P09/2 Stockaryds Sporthall
2019-02-16 14:00 13 Husqvarna IK P09/3 - Husqvarna IK P09/2 Stockaryds Sporthall
2019-02-16 15:00 13 Månsarps IBK P09/2 - S/W 2010 IBK P08-10 Stockaryds Sporthall
Omgång 14
2019-02-16 12:15 14 Östra SK Jönköping P09 - Gränna AIS P09 Kålgårdshallen
2019-02-16 13:00 14 KFUM Jönköping P09/1 - KFUM Jönköping P09/2 Kålgårdshallen
2019-02-16 13:45 14 KFUM Jönköping P09/2 - Östra SK Jönköping P09 Kålgårdshallen
2019-02-16 14:30 14 Gränna AIS P09 - KFUM Jönköping P09/1 Kålgårdshallen
2019-02-16 15:15 14 KFUM Jönköping P09/2 - Gränna AIS P09 Simon Vadsten, Andreas Strand Kålgårdshallen
2019-02-16 16:00 14 KFUM Jönköping P09/1 - Östra SK Jönköping P09 Kålgårdshallen
Omgång 15
2019-02-03 09:00 15 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Månsarps IBK P09/1 Torpshallen 3-manna
2019-02-03 09:00 15 Husqvarna IK P09/1 - Jönköpings IK P09/3 Torpshallen 3-manna
2019-02-03 09:50 15 Jönköpings IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Torpshallen 3-manna
2019-02-03 09:50 15 Månsarps IBK P09/1 - Husqvarna IK P09/1 Torpshallen 3-manna
2019-02-03 10:40 15 Jönköpings IK P09/3 - Månsarps IBK P09/1 Torpshallen 3-manna
2019-02-03 10:40 15 Husqvarna IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Torpshallen 3-manna
Omgång 16
2019-03-03 12:15 16 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Husqvarna IK P09/2 Torpshallen 3-manna
2019-03-03 12:15 16 Östra SK Jönköping P09 - KFUM Jönköping P09/2 Torpshallen 3-manna
2019-03-03 13:05 16 KFUM Jönköping P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Torpshallen 3-manna
2019-03-03 13:05 16 Husqvarna IK P09/2 - Östra SK Jönköping P09 Torpshallen 3-manna
2019-03-03 13:55 16 KFUM Jönköping P09/2 - Husqvarna IK P09/2 Torpshallen 3-manna
2019-03-03 13:55 16 Östra SK Jönköping P09 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Torpshallen 3-manna
Omgång 17
2019-02-24 13:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Husqvarna IK P09/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-02-24 13:00 17 Månsarps IBK P09/2 - S/W 2010 IBK P08-10 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-02-24 14:00 17 S/W 2010 IBK P08-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-02-24 14:00 17 Husqvarna IK P09/1 - Månsarps IBK P09/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-02-24 15:00 17 S/W 2010 IBK P08-10 - Husqvarna IK P09/1 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2019-02-24 15:00 17 Månsarps IBK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 18
2019-02-23 11:00 18 Gränna AIS P09 - Husqvarna IK P09/3 Simon Vadsten, Andreas Strand Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-02-23 11:00 18 Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09/1 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-02-23 11:50 18 KFUM Jönköping P09/1 - Gränna AIS P09 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-02-23 11:50 18 Husqvarna IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-02-23 12:50 18 KFUM Jönköping P09/1 - Husqvarna IK P09/3 Ribbahallen A-hall 3-manna
2019-02-23 12:50 18 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Gränna AIS P09 Ribbahallen A-hall 3-manna
Omgång 19
2019-03-17 09:30 19 Husqvarna IK P09/1 - Husqvarna IK P09/3 Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 09:30 19 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-17 10:20 19 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/1 Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 10:20 19 Husqvarna IK P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-17 11:10 19 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Husqvarna IK P09/3 Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 11:10 19 Bankeryds Skid o MK P09/3 - Husqvarna IK P09/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 20
2019-03-17 12:10 20 Husqvarna IK P09/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-17 12:10 20 Gränna AIS P09 - Jönköpings IK P09/3 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-17 13:00 20 Jönköpings IK P09/3 - Husqvarna IK P09/2 Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 13:00 20 Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 - Gränna AIS P09 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-17 13:50 20 Jönköpings IK P09/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 Huskvarna Sporthall A
2019-03-17 13:50 20 Gränna AIS P09 - Husqvarna IK P09/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 21
2019-03-09 14:15 21 Månsarps IBK P09/2 - Månsarps IBK P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-03-09 14:15 21 S/W 2010 IBK P08-10 - KFUM Jönköping P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-03-09 15:00 21 KFUM Jönköping P09/1 - Månsarps IBK P09/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-03-09 15:00 21 Månsarps IBK P09/1 - S/W 2010 IBK P08-10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-03-09 15:45 21 KFUM Jönköping P09/1 - Månsarps IBK P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-03-09 15:45 21 S/W 2010 IBK P08-10 - Månsarps IBK P09/2 Norrahammars Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis