Poängliga - DM Herrar



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Alexander Bodén IBK Umeå Norr 4 7 5 12 2
2. Peder Bodén IBK Umeå Norr 4 6 3 9 0
3. Anton Nystedt Rönnskär Railcare IF 3 2 6 8 2
4. Mikke Ejrevi IK Rutin 3 4 3 7 0
5. Richard Konradsson IK SPIF Umeå 2 2 4 6 0
6. Johan Eriksson IBK Umeå Norr 4 2 4 6 2
7. Johan Alm IBK Umeå Norr 3 5 0 5 0
8. Robin Hunesjö Rönnskär Railcare IF 3 4 1 5 0
9. Patrik Rokka IBK Dalen 2 4 1 5 0
10. Andreas Gleisner IBK Umeå Norr 2 3 2 5 0
11. Dennis Perttula Rönnskär Railcare IF 3 3 2 5 0
12. Linus Holmgren Team Thorengruppen SK 2 3 2 5 0
13. Tobias Ekstrand IK SPIF Umeå 1 3 2 5 0
14. Gustav Karlsson Team Thorengruppen Ungdom SK 2 2 3 5 0
15. Christoffer Ström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 4 0 4 0
16. Jonas Landström Team Thorengruppen SK 2 3 1 4 0
17. Petter Rheborg Andersson Guldstaden IBK 2 3 1 4 0
18. Andreas Berggren IK SPIF Umeå 2 3 1 4 0
19. Joakim Nilsson Skellefteå IBK 1 3 1 4 0
20. Melker Bergman Rönnskär Railcare IF 3 2 2 4 0
21. Markus Lindström IBK Dalen 2 2 2 4 0
22. Johan Wallin Rönnskär Railcare IF 3 2 2 4 2
23. Samuel Åslin Spöland Vännäs IF 1 1 3 4 0
24. Anton Åkerlund IBK Dalen 2 3 0 3 0
25. Ludwig Svensson IBK Dalen 2 3 0 3 0
26. Emil Renström Rönnskär Railcare IF 2 3 0 3 0
27. Fritz Wikman IK Rutin 3 2 1 3 0
28. Lars Lindqvist Guldstaden IBK 1 2 1 3 0
29. Johan Bergstrand Team Thorengruppen SK 2 2 1 3 0
30. Peter Hartman Skellefteå IBK 1 2 1 3 0
31. Magnus Danielsson Guldstaden IBK 1 2 1 3 0
32. Adam Eriksson Spöland Vännäs IF 1 2 1 3 0
33. Christoffer Dahl IBF Dalen 2 2 1 3 0
34. Elias Hägglund Hörnefors IF 2 2 1 3 0
35. Kasper Jeremias Team Thorengruppen Ungdom SK 2 2 1 3 0
36. Alexander Hedlund IBK Dalen 2 2 1 3 2
37. Pontus Quick IBK Umeå Norr 4 2 1 3 4
38. Jan Persson IBK Umeå Norr 2 1 2 3 0
39. Mattias Wallgren IBK Dalen 2 1 2 3 0
40. Mathias Hagert Team Thorengruppen SK 2 1 2 3 0
41. Vidar Mårtensson IBF Dalen 2 1 2 3 0
42. Peter Hansson IBK Umeå Norr 2 1 2 3 0
43. Tobias Bergfors Team Thorengruppen SK 2 1 2 3 0
44. Jonathan Åström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 2 3 0
45. Andreas Ögren Guldstaden IBK 2 1 2 3 0
46. Theodor Jonsson Rönnskär Railcare IF 3 1 2 3 0
47. Rasmus Andersson Team Thorengruppen SK 2 1 2 3 0
48. Ketil Kronberg IBK Dalen 2 1 2 3 2
49. Viktor Nystedt IBK Dalen 2 0 3 3 0
50. Daniel Johansson Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 3 3 0
51. Niclas Brolin-Ljung IBK Dalen 2 0 3 3 0
52. Oskar Sandström Täfteå IK 1 2 0 2 0
53. John Isaac Sandberg IBK Umeå Norr 3 2 0 2 0
54. Peter Degerman BK Solbacken 1 2 0 2 0
55. Albin Andersson Team Thorengruppen SK 2 2 0 2 0
56. David Lindgren IK Rutin 3 2 0 2 0
57. Stefan Lindberg-Dellsand IBK Umeå Norr 1 2 0 2 0
58. Sebastian Degeryd IBK Dalen 2 2 0 2 0
59. Anton Bildström Alhem FF 1 2 0 2 0
60. Kristoffer Moström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 2 0 2 0
61. Simon Olofsson Rönnskär Railcare IF 3 2 0 2 0
62. Robert Holmberg Alhem FF 2 2 0 2 0
63. Olav Ansnes Falkeid Umeå City IBK 2 2 0 2 0
64. Martin Bjuggstam Hörnefors IF 2 2 0 2 2
65. Andreas Jonsson Gimonäs Umeå IF 1 2 0 2 2
66. Henrik Burman IK Rutin 2 1 1 2 0
67. Simon Jakobsson Hörnefors IF 1 1 1 2 0
68. Andre Nyberg IBK Umeå Norr 4 1 1 2 0
69. Pontus Edholm Obbola IK 1 1 1 2 0
70. Daniel Sonidsson IBK Dalen 2 1 1 2 0
71. Anton Hörnlund Hörnefors IF 2 1 1 2 0
72. Noel Svensson-Wennström Obbola IK 1 1 1 2 0
73. Daniel Hernandez Team Thorengruppen SK 1 1 1 2 0
74. Fredrik Westberg Rönnskär Railcare IF 3 1 1 2 0
75. Conny Johansson Citykamraterna BK 1 1 1 2 0
76. Hugo Englund IBF Dalen 1 1 1 2 0
77. Peter Reinholdt Team Thorengruppen SK 2 1 1 2 0
78. Peter Widblom Alhem FF 2 1 1 2 0
79. Adam Berglund Team Thorengruppen SK 1 1 1 2 0
80. Mattias Bjuggstam Hörnefors IF 2 1 1 2 0
81. Tobias Jonsson IBK Umeå Norr 3 1 1 2 2
82. Rasmus Andegras Täfteå IK 1 1 1 2 2
83. Linus Forsell Obbola IK 1 1 1 2 2
84. Alexander Lundström Rönnskär Railcare IF 3 0 2 2 0
85. Andreas Jonsson Citykamraterna BK 1 0 2 2 0
86. Marcus Königsson Hörnefors IF 1 0 2 2 0
87. Daniel Johansson BK Solbacken 1 0 2 2 0
88. Daniel Nygren Gimonäs Umeå IF 1 0 2 2 0
89. Fredric Westling IBK Umeå Norr 2 0 2 2 0
90. Simon Grehn Rönnskär Railcare IF 3 0 2 2 0
91. Fredrik Lindgren Guldstaden IBK 2 0 2 2 0
92. Mattias Nyberg IBK Umeå Norr 3 0 2 2 0
93. Lars Lundström IK Rutin 2 0 2 2 0
94. Joakim Berggren Hörnefors IF 1 0 2 2 0
95. Johan Larsson IBK Dalen 2 0 2 2 2
96. Ulf Brännström IBK Umeå Norr 4 0 2 2 2
97. Alexander Persson Hörnefors IF 1 1 0 1 0
98. Josef Carlson Obbola IK 1 1 0 1 0
99. Simon Bergmark IK SPIF Umeå 1 1 0 1 0
100. Björn Kärnebro Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
101. Andreas Blomberg Hörnefors IF 1 1 0 1 0
102. Gustav Lindahl Obbola IK 1 1 0 1 0
103. Christoffer Johansson Umeå City IBK 2 1 0 1 0
104. Filip Rutqvist Hörnefors IF 2 1 0 1 0
105. Elliot Johansson Rönnskär Railcare IF 3 1 0 1 0
106. Nicklas Cox Obbola IK 1 1 0 1 0
107. Jakob Arvidsson Umeå City IBK 2 1 0 1 0
108. Filip Brändström-Nyström Spöland Vännäs IF 1 1 0 1 0
109. Andreas Berglund IBF Dalen 1 1 0 1 0
110. Jakob Granberg Gimonäs Umeå IF 1 1 0 1 0
111. Jonas Nordén Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
112. Stefan Rehn IBK Umeå Norr 2 1 0 1 0
113. Wiktor Lindström Spöland Vännäs IF 1 1 0 1 0
114. Felix Lundqvist BK Solbacken 1 1 0 1 0
115. Jacob Mäkeläinen IBF Dalen 2 1 0 1 0
116. Samuel Öhman BK Solbacken 1 1 0 1 0
117. Adam Forsman Gimonäs Umeå IF 1 1 0 1 0
118. Anders Eriksson Alhem FF 1 1 0 1 0
119. Daniel Marklund IK SPIF Umeå 2 1 0 1 0
120. Johan Anders Karinen Guldstaden IBK 1 1 0 1 0
121. Alexander Rönnlund IBK Dalen 2 1 0 1 0
122. Erik Lundqvist Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
123. Erik Morin IK SPIF Umeå 2 1 0 1 0
124. John Lundberg IK Rutin 3 1 0 1 0
125. Kostas Boström IBF Dalen 2 1 0 1 0
126. Alex Qvarnlöf Rönnskär Railcare IF 3 1 0 1 0
127. Olov Norberg Obbola IK 1 1 0 1 2
128. Robert Persson Guldstaden IBK 2 1 0 1 2
129. Patrik Markström Citykamraterna BK 1 1 0 1 2
130. Andreas Grahn Rönnskär Railcare IF 1 1 0 1 2
131. Fredrik Norén IK Rutin 3 0 1 1 0
132. John Stiglund IBK Dalen 2 0 1 1 0
133. Patrik Johansson Alhem FF 2 0 1 1 0
134. Andreas Lindahl IK Rutin 1 0 1 1 0
135. Kristoffer Petersén Guldstaden IBK 1 0 1 1 0
136. Olof Palm Citykamraterna BK 1 0 1 1 0
137. Mathias Gunnarsson IK SPIF Umeå 2 0 1 1 0
138. Kevin Lundqvist Rönnskär Railcare IF 3 0 1 1 0
139. Felix Forslund Umeå City IBK 2 0 1 1 0
140. Alexander Enholm Täfteå IK 1 0 1 1 0
141. Pontus Ericsson Obbola IK 1 0 1 1 0
142. Olle Andersson Täfteå IK 1 0 1 1 0
143. Mattias Holmberg Alhem FF 2 0 1 1 0
144. Mattias Ahlgren Hörnefors IF 2 0 1 1 0
145. Jonathan Andersson Skellefteå IBK 1 0 1 1 0
146. Tobias Wiesinger Gimonäs Umeå IF 1 0 1 1 0
147. William Holmlund IBF Dalen 2 0 1 1 0
148. Hampus Öhgren Umeå City IBK 1 0 1 1 0
149. Elias Karlsson Skellefteå IBK 1 0 1 1 0
150. Joel Johansson Skellefteå IBK 1 0 1 1 0
151. Pontus Larsson Obbola IK 1 0 1 1 0
152. Robert Mikaelsson IK Rutin 3 0 1 1 0
153. Kim Öström Guldstaden IBK 2 0 1 1 0
154. Fredrik Lindqvist IK SPIF Umeå 2 0 1 1 0
155. Joakim Berglund Obbola IK 1 0 1 1 0
156. Emil Nilsson Gimonäs Umeå IF 1 0 1 1 0
157. Tobias Sikström Team Thorengruppen SK 2 0 1 1 0
158. Viktor Rutqvist Hörnefors IF 2 0 1 1 0
159. Dan Burlin Citykamraterna BK 1 0 1 1 0
160. David Johansson BK Solbacken 1 0 1 1 0
161. Zakarias Liljemark IK SPIF Umeå 2 0 1 1 0
162. Marcus Berglund IBK Dalen 2 0 1 1 2
163. Stefan Forsell Guldstaden IBK 2 0 1 1 2
164. Anton Sigvardsson Spöland Vännäs IF 1 0 1 1 2
165. Magnus Enström IBF Dalen 2 0 1 1 2
166. Jonathan Sarri Obbola IK 1 0 1 1 2
167. Johan Stenlund Alhem FF 2 0 1 1 2
168. Mats Jonsson IBK Umeå Norr 2 0 1 1 2
169. Jonathan Larsson IBF Dalen 2 0 0 0 0
170. Rasmus Larsson Umeå City IBK 1 0 0 0 0
171. Andreas Söderström Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
172. Mathias Stenberg Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
173. Andreas Åman IK Rutin 3 0 0 0 0
174. Gustaf Hedström IBF Dalen 2 0 0 0 0
175. Andreas Långström Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
176. Markus Häggström IBK Umeå Norr 3 0 0 0 0
177. Markus Stenberg Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
178. Sven Nilsson Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
179. Daniel Stenborg IK Rutin 1 0 0 0 0
180. Andreas Ansnes Falkeid Team Thorengruppen SK 1 0 0 0 0
181. Marius Pedersen Team Thorengruppen SK 1 0 0 0 0
182. Johan Eriksson Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
183. Christoffer Edström IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
184. Shawn Dempsey BK Solbacken 1 0 0 0 0
185. Olov Larsson IK Rutin 1 0 0 0 0
186. Mattias Hedman IK Rutin 1 0 0 0 0
187. Mikael Hansson IBK Umeå Norr 1 0 0 0 0
188. Gustav Lycksell Alhem FF 1 0 0 0 0
189. William Boström Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
190. Lars Wallberg Guldstaden IBK 2 0 0 0 0
191. Samuel Nygren Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
192. Anton Kristiansen Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
193. Samuel Nejdsäter IBF Dalen 1 0 0 0 0
194. Samuel Wiklund Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
195. Adam Hansson Umeå City IBK 1 0 0 0 0
196. Björn Andersson Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
197. Andreas Persson Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
198. Linus Johansson Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
199. Anders Lundberg Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
200. Lars Rönnlund IK Rutin 2 0 0 0 0
201. Klas Mellberg Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
202. Gustaf Rönnholm IBF Dalen 1 0 0 0 0
203. Patric Rosenlöw IBK Umeå Norr 2 0 0 0 0
204. Linus Andersson IBF Dalen 2 0 0 0 0
205. Mathias Olofsson IK Rutin 1 0 0 0 0
206. Andreas Bäckström IBF Dalen 2 0 0 0 0
207. Johan Björk Alhem FF 1 0 0 0 0
208. Andre Johansson Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
209. Martin Burström Alhem FF 2 0 0 0 0
210. Ola Enros Alhem FF 2 0 0 0 0
211. Johan Vesterlund Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
212. Per Lundberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
213. David Karlsson BK Solbacken 1 0 0 0 0
214. Fredrik Bolin IK Rutin 1 0 0 0 0
215. Arvid Svedmark Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
216. Dennis Berglund Täfteå IK 1 0 0 0 0
217. Jesper Jonsson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
218. Olov Eriksson IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
219. Oscar Sander Umeå City IBK 1 0 0 0 0
220. Tomas Burström Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
221. Felix Pihlajamaa-Jonsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
222. Adam Lidgren Umeå City IBK 2 0 0 0 0
223. Casper Huuva Jönsson Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
224. Lukas Harnesk IBK Dalen 1 0 0 0 0
225. Rasmus Bohlin Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
226. Kasper Jonsson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
227. Aron Renström Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
228. Ola Stenberg Alhem FF 2 0 0 0 0
229. Fredrik Nilsson IK SPIF Umeå 1 0 0 0 0
230. Victor Nensén Umeå City IBK 2 0 0 0 0
231. Per-Erik Holmberg IK Rutin 1 0 0 0 0
232. Filip Nyman Täfteå IK 1 0 0 0 0
233. Peter Falk Täfteå IK 1 0 0 0 0
234. Philip Holmström IBF Dalen 1 0 0 0 0
235. Rasmus Lindberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
236. Tobias Ernlund IK SPIF Umeå 2 0 0 0 0
237. Anders Grahn IBF Dalen 2 0 0 0 0
238. Martin Edeljung IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
239. Johan Vahlberg Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
240. Joel Boman IK SPIF Umeå 2 0 0 0 0
241. Matthew Webb IK Rutin 2 0 0 0 0
242. William Henriksson Obbola IK 1 0 0 0 0
243. Johan Granström Alhem FF 1 0 0 0 0
244. Simon Sundström Team Thorengruppen SK 1 0 0 0 0
245. Elias Nilsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
246. Marcus Johansson IK Rutin 3 0 0 0 0
247. Lucas Gladzki Obbola IK 1 0 0 0 0
248. Daniel Lööf Umeå City IBK 1 0 0 0 0
249. Felix Leastander Rönnskär Railcare IF 3 0 0 0 0
250. Johan Lundström Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
251. Magnus Lindfors IK Rutin 3 0 0 0 0
252. Tomas Forsman IK Rutin 1 0 0 0 0
253. Kim Nilsson Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
254. Jesper Sarri Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
255. André Juneblad Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
256. Marcus Holmqvist IK SPIF Umeå 1 0 0 0 0
257. Christian Åhman Umeå City IBK 1 0 0 0 0
258. Pär Forsman IBK Dalen 2 0 0 0 0
259. Stefan Persson IBF Dalen 2 0 0 0 0
260. Philip Öster Umeå City IBK 2 0 0 0 0
261. Daniel Nording IBK Umeå Norr 2 0 0 0 0
262. Johannes Norberg Rönnskär Railcare IF 3 0 0 0 0
263. Alexander Lundqvist Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
264. Fredrik Andersson IBK Umeå Norr 1 0 0 0 0
265. Filip Bergqvist IK Rutin 1 0 0 0 0
266. Simon Hedström Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
267. Patrik Larsen Alhem FF 2 0 0 0 0
268. Isak Bergström Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
269. Robin Svensson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
270. David Tjernqvist Alhem FF 2 0 0 0 0
271. Joel Kroik Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
272. Alex Nilsson Obbola IK 1 0 0 0 0
273. Erik Olsson Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
274. Philip Volny Hörnefors IF 2 0 0 0 0
275. Thomas Vainio Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
276. Peder Lundström IK Rutin 1 0 0 0 0
277. Johan Ulfsparre IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
278. Elias Stenvall Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
279. Mattias Öhman Hörnefors IF 2 0 0 0 0
280. William Hellgren Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
281. Tim Sjögren IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
282. Jonas Bergmark Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
283. Tim Jangenmalm Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
284. Måns Parsjö-Tegnér IBK Dalen 2 0 0 0 0
285. Peter Ståhl Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
286. Karl Henriksson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
287. Alfred Stigbrand Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
288. Anders Berglund BK Solbacken 1 0 0 0 0
289. Simon Nilsson Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
290. Samuel Burström Guldstaden IBK 2 0 0 0 0
291. Jonas Boström IBK Umeå Norr 1 0 0 0 0
292. Pontus Nordin Jonsson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
293. William Bolling Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
294. Jonas Söderlund IK Rutin 2 0 0 0 0
295. Jonatan Bergman Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
296. Mattias Holmström Rönnskär Railcare IF 2 0 0 0 0
297. Anton Marklund IK Rutin 1 0 0 0 0
298. Tobias Johansson Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
299. Anton Sundin Umeå City IBK 1 0 0 0 0
300. Oskar Forslund BK Solbacken 1 0 0 0 0
301. Jesper Jonsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
302. Tim Åhlund Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
303. Johan Flinkfelt Umeå City IBK 1 0 0 0 0
304. Oskar Johansson IBF Dalen 2 0 0 0 0
305. Noel Annelin-Norberg Obbola IK 1 0 0 0 0
306. Robin Andersson Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
307. Marcus Lindfors Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
308. Timmy Nyberg Umeå City IBK 2 0 0 0 0
309. Jonas Näslund Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
310. Simon Strand Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
311. Martin Rudeström Umeå City IBK 1 0 0 0 0
312. Henrik Sjöström IBK Dalen 2 0 0 0 0
313. Patrik Brännström Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
314. Magnus Brömster IBK Umeå Norr 4 0 0 0 0
315. Isak Gustafsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
316. Morgan Poopuu IK SPIF Umeå 1 0 0 0 0
317. Gustav Kempe Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
318. Wilhelm Vihtari Hansson Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
319. Niklas Fransson Umeå City IBK 2 0 0 0 0
320. Arvid Marklund Guldstaden IBK 2 0 0 0 0
321. Daniel Vikström IBF Dalen 2 0 0 0 0
322. Joachim Karlsson IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
323. Robin Lindström Rönnskär Railcare IF 3 0 0 0 0
324. Filip Nordström IBF Dalen 1 0 0 0 0
325. Niklas Pettersson IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
326. Tobias Gustafsson IBF Dalen 2 0 0 0 0
327. Anton Wallström Täfteå IK 1 0 0 0 0
328. Adam Kimström Team Thorengruppen SK 1 0 0 0 0
329. Max Brändström-Nyström Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
330. Emanuel Hägglund Umeå City IBK 1 0 0 0 0
331. Jan-erik Burström Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
332. Magnus Nilsson BK Solbacken 1 0 0 0 0
333. Kennet Johansson Alhem FF 1 0 0 0 0
334. Hampus Brandt Skellefteå IBK 1 0 0 0 0
335. Marcus Forsman Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
336. Petter Lundmark Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
337. Anders Sundqvist Alhem FF 1 0 0 0 0
338. Linus Ågren Täfteå IK 1 0 0 0 0
339. Mikael Granlund Alhem FF 1 0 0 0 0
340. Peter Löfgren Hörnefors IF 2 0 0 0 0
341. Philip Sakayan Umeå City IBK 1 0 0 0 0
342. Joel Lang Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
343. Johan Edin Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
344. Johan Mitterer Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
345. Henrik Fagerlund Gimonäs Umeå IF 1 0 0 0 0
346. Patrik Andersson IBK Umeå Norr 3 0 0 0 0
347. Linus Östholm Alhem FF 1 0 0 0 0
348. David Morén IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
349. Jonas Haraldsson IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
350. Erik Ställ Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
351. Alec Jansson BK Solbacken 1 0 0 0 0
352. Anton Arnqvist Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
353. Oskar Norgren Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
354. Jimmie Nilsson Obbola IK 1 0 0 0 0
355. Kith Tjärnlund/ Norén IBF Skellefteå 1 0 0 0 0
356. Viktor Larzon BK Solbacken 1 0 0 0 0
357. Peter Grönroos IBF Dalen 1 0 0 0 0
358. Erik Lindström Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
359. Markus Strömberg Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 2
360. Victor Öberg Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 2
361. Simon Blomberg Hörnefors IF 1 0 0 0 2
362. Jesper Engström IK SPIF Umeå 2 0 0 0 2
363. Jens Hägglöf Alhem FF 2 0 0 0 2
364. Linus Berglund Täfteå IK 1 0 0 0 2
365. Gustav Westerberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 2
366. Axel Östman IK SPIF Umeå 1 0 0 0 2
367. David Ekström Citykamraterna BK 1 0 0 0 2
368. Oskar Rönnmark BK Solbacken 1 0 0 0 2
369. Olof Bylund IK SPIF Umeå 2 0 0 0 2
370. Oskar Granberg Obbola IK 1 0 0 0 2
371. Jesper Bäckström Hörnefors IF 2 0 0 0 2
372. Erik Enström IK SPIF Umeå 2 0 0 0 2
373. Simon Markström BK Solbacken 1 0 0 0 2
374. Niklas Larsson Täfteå IK 1 0 0 0 2
375. Mattias Lejon IK SPIF Umeå 2 0 0 0 4
376. Jesper Fransson Umeå City IBK 2 0 0 0 4
377. Emil Johansson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis