Poängliga - DM Herrar



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Johan Eriksson IBK Umeå Norr 3 8 2 10 0
2. Anton Åkerlund IBK Dalen 3 6 4 10 0
3. Alexander Bodén IBK Umeå Norr 3 3 6 9 0
4. Daniel Sonidsson IBK Dalen 3 5 3 8 2
5. Tim Sjögren FBC Moröbacke 3 2 5 7 0
6. Joakim Hagenmalm IBK Umeå Norr 2 5 1 6 2
7. David Lindgren IK Rutin 2 4 2 6 0
8. Mikael Nöjd FBC Moröbacke 3 4 2 6 2
9. Stefan Lindberg-Dellsand IBK Umeå Norr 1 2 4 6 0
10. Simon Sundström Team Thorengruppen SK 3 3 2 5 0
11. Amir Chehrehnegar FBC Moröbacke 3 3 2 5 4
12. Niclas Brohlin-Ljung IBK Dalen 3 2 3 5 0
13. Johan Alm IBK Umeå Norr 3 1 4 5 2
14. Peter Grönroos IBK Umeå Norr 3 4 0 4 2
15. Casper Ericsson IBS Dalen 1 3 1 4 0
16. Christoffer Dahl IBF Dalen 1 3 1 4 0
17. Peder Bodén IBK Umeå Norr 3 2 2 4 0
18. Erik Vähä Hörnefors IF 2 2 2 4 0
19. Alexander Hedlund IBK Dalen 3 2 2 4 0
20. Mattias Ljunggren IBK Dalen 3 1 3 4 0
21. Johan Anders Karinen Guldstaden IBK 1 0 4 4 0
22. Anton Sigvardsson Spöland Vännäs IF 1 0 4 4 0
23. Vidar Mårtensson IBF Dalen 1 3 0 3 0
24. Sven Nilsson Guldstaden IBK 1 3 0 3 0
25. Alexander Persson Hörnefors IF 3 3 0 3 0
26. Albin Andersson Team Thorengruppen SK 3 3 0 3 0
27. Andreas Holmgren IBK Dalen 3 3 0 3 2
28. Martin Bjuggstam Hörnefors IF 2 3 0 3 2
29. Jonathan Andersson Clemensnäs IF 1 2 1 3 0
30. Erik Hedström Gamla Stan IBK 1 2 1 3 0
31. Mattias Lundberg Clemensnäs IF 1 2 1 3 0
32. Joel Johansson Clemensnäs IF 3 2 1 3 0
33. Ludwig Svensson IBK Dalen 1 2 1 3 0
34. Tobias Gustafsson IBF Dalen 1 2 1 3 0
35. Joel Grape Tjernström IBK Dalen 3 2 1 3 0
36. Emil Sundström FBC Moröbacke 3 2 1 3 0
37. Jim Johansson Obbola IK 1 2 1 3 0
38. Adam Berglund Team Thorengruppen SK 3 2 1 3 2
39. Ashkan Chehrehnegar FBC Moröbacke 3 2 1 3 2
40. Pontus Quick IBK Umeå Norr 2 2 1 3 4
41. Andreas Carlbom IBK Dalen 2 1 2 3 0
42. Jonas Svahn IBK Dalen 2 1 2 3 0
43. Jesper Jonsson Täfteå IK 1 1 2 3 0
44. Hampus Öhgren Team Thorengruppen SK 1 1 2 3 0
45. Rasmus Andersson Team Thorengruppen SK 2 1 2 3 2
46. Gustaf Rönnholm IBF Dalen 1 0 3 3 0
47. Max Granlund Gamla Stan IBK 2 2 0 2 0
48. William Löf Rönnskär Railcare IF 1 2 0 2 0
49. Fredrik Zemrén Spöland Vännäs IF 1 2 0 2 0
50. Jonas Höglund IBS Dalen 1 2 0 2 0
51. Oskar Sandström Täfteå IK 1 2 0 2 0
52. Martin Burström Alhem FF 1 2 0 2 2
53. Jimmy Risberg Team Thorengruppen SK 3 2 0 2 2
54. Måns Höglin Team Thorengruppen SK 2 1 1 2 0
55. William Rikner Team Thorengruppen SK 3 1 1 2 0
56. Robert Mikaelsson IK Rutin 2 1 1 2 0
57. Kostas Boström IBF Dalen 1 1 1 2 0
58. Daniel Hernandez Team Thorengruppen SK 3 1 1 2 0
59. Marcus Königsson Hörnefors IF 3 1 1 2 0
60. Simon Jakobsson Hörnefors IF 2 1 1 2 0
61. Adam Hansson Team Thorengruppen SK 3 1 1 2 0
62. Anton Bergbom IBS Dalen 1 1 1 2 0
63. Adam Lidgren Obbola IK 2 1 1 2 0
64. Tim Lundin Obbola IK 2 1 1 2 0
65. Daniel Johansson Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 1 2 0
66. Viktor Rutqvist Hörnefors IF 3 1 1 2 0
67. Andreas Jonsson Citykamraterna BK 2 1 1 2 0
68. Linus Holmgren IBK Dalen 3 1 1 2 0
69. Anton Sundström FBC Moröbacke 3 1 1 2 0
70. Henrik Burman IK Rutin 2 1 1 2 2
71. Simon Varmin Blomberg Hörnefors IF 1 1 1 2 2
72. Linus Andersson IBF Dalen 1 0 2 2 0
73. Mattias Bjuggstam Hörnefors IF 3 0 2 2 0
74. Mattias Öhman Hörnefors IF 3 0 2 2 0
75. Patrik Hallberg Team Thorengruppen SK 2 0 2 2 0
76. Adam Edlund Rönnskär Railcare IF 1 0 2 2 0
77. Andreas Forsberg Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 2 2 0
78. Johan Larsson IBK Dalen 3 0 2 2 0
79. Magnus Brömster IBK Umeå Norr 3 0 2 2 2
80. Albin Pettersson Clemensnäs IF 3 0 2 2 2
81. Jonas Bodin Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
82. Mikael Hansson IBK Umeå Norr 2 1 0 1 0
83. Ted Karlsson Hörnefors IF 3 1 0 1 0
84. Olof Palm Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
85. Lars Rönnlund IK Rutin 2 1 0 1 0
86. Tobias Uppenberg Obbola IK 2 1 0 1 0
87. Rasem Chebil Citykamraterna BK 2 1 0 1 0
88. Anton Ermling IBK Umeå Norr 1 1 0 1 0
89. Jan Persson IBK Umeå Norr 3 1 0 1 0
90. Joakim Norman Obbola IK 2 1 0 1 0
91. Andre Johansson Citykamraterna BK 1 1 0 1 0
92. Elias Stenvall Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 0 1 0
93. Johan Wallin Rönnskär Railcare IF 1 1 0 1 0
94. Adam Eriksson Spöland Vännäs IF 1 1 0 1 0
95. Mathias Stenberg Clemensnäs IF 2 1 0 1 0
96. Andreas Ögren Guldstaden IBK 1 1 0 1 0
97. Simon Enqvist Gamla Stan IBK 2 1 0 1 0
98. Christoffer Ström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 0 1 0
99. Kristoffer Moström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 0 1 0
100. Peter Hartman Clemensnäs IF 3 1 0 1 0
101. Johan Lundstedt FBC Moröbacke 1 1 0 1 0
102. Peter Ståhl Clemensnäs IF 2 1 0 1 0
103. Wiktor Lindström Spöland Vännäs IF 1 1 0 1 2
104. Simon Lundberg IBS Dalen 1 1 0 1 2
105. Axel Wallgren Team Thorengruppen Ungdom SK 2 1 0 1 2
106. Andreas Blomberg Hörnefors IF 3 1 0 1 2
107. Elias Bäckström IBF Dalen 1 1 0 1 2
108. Samuel Åslin Spöland Vännäs IF 1 1 0 1 2
109. Petter Rheborg Andersson Guldstaden IBK 1 1 0 1 4
110. Claes Bredemo IBS Dalen 1 0 1 1 0
111. Vidar Mannberg IBS Dalen 1 0 1 1 0
112. David Raiting IBS Dalen 1 0 1 1 0
113. Magnus Danielsson Guldstaden IBK 1 0 1 1 0
114. Felix Selin Gamla Stan IBK 2 0 1 1 0
115. Erik Liljestrand Hörnefors IF 2 0 1 1 0
116. Rasmus Liljedahl FBC Moröbacke 1 0 1 1 0
117. Johan Edin IBK Umeå Norr 1 0 1 1 0
118. Gustav Åberg Spöland Vännäs IF 1 0 1 1 0
119. Felix Andersson Gamla Stan IBK 2 0 1 1 0
120. Patric Rosenlöw IBK Umeå Norr 1 0 1 1 0
121. Daniel Norberg IBS Dalen 1 0 1 1 0
122. Lukas Harnesk IBK Dalen 2 0 1 1 0
123. Isaac Sjunnesson Gamla Stan IBK 2 0 1 1 0
124. Mikael Eriksson IBK Umeå Norr 1 0 1 1 0
125. Niklas Nordkvist IBK Umeå Norr 1 0 1 1 0
126. Robin Lindström Rönnskär Railcare IF 1 0 1 1 0
127. Isak Gustafsson Täfteå IK 1 0 1 1 0
128. Mattias Wallgren IBK Dalen 2 0 1 1 0
129. Johan Vesterlund Clemensnäs IF 3 0 1 1 0
130. Joakim Berggren Hörnefors IF 2 0 1 1 0
131. Rasmus Karlstén IBF Dalen 1 0 1 1 0
132. Jens Hägglöf Alhem FF 1 0 1 1 0
133. Mathias Hagert Team Thorengruppen SK 3 0 1 1 0
134. Johannes Övregård Team Thorengruppen SK 1 0 1 1 0
135. Marcus Forsman Clemensnäs IF 3 0 1 1 0
136. Andreas Lindahl IK Rutin 2 0 1 1 0
137. Robert Holmberg Clemensnäs IF 3 0 1 1 0
138. Markus Häggström IBK Umeå Norr 2 0 1 1 0
139. Gustaf Hedström IBF Dalen 1 0 1 1 0
140. Pontus Edholm Obbola IK 2 0 1 1 0
141. Josef Geraworke Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 1 1 0
142. Bill Hedqvist Gamla Stan IBK 2 0 1 1 0
143. Jacob Wik Persson Team Thorengruppen SK 3 0 1 1 0
144. Noel Svensson-Wennström Obbola IK 2 0 1 1 2
145. Andreas Hallin IK Rutin 1 0 1 1 2
146. Dan Burlin Citykamraterna BK 1 0 1 1 2
147. Pontus Johansson Clemensnäs IF 3 0 1 1 2
148. Isac Fjälkebrandt IBS Dalen 1 0 1 1 2
149. Patrik Larsen Alhem FF 1 0 1 1 2
150. Albin Lundmark Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
151. Hugo Norman Obbola IK 1 0 0 0 0
152. Kasper Jeremias Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
153. Marcus Lindfors Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
154. David Ekström Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
155. Tim Åhlund Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
156. Lukas Bergström IBS Dalen 1 0 0 0 0
157. Oskar Rönnmark BK Solbacken 1 0 0 0 0
158. Lars Lindqvist Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
159. Simon Lundmark FBC Moröbacke 1 0 0 0 0
160. Ola Stenberg Alhem FF 1 0 0 0 0
161. Viktor Nystedt IBK Dalen 2 0 0 0 0
162. Lars Wallberg Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
163. Emil Wiklund Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
164. Nicklas Jacobsson IK Rutin 1 0 0 0 0
165. Niklas Lidgren Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
166. Linus Bjurman Clemensnäs IF 2 0 0 0 0
167. Simon Forsberg Obbola IK 2 0 0 0 0
168. Simon Olofsson Alhem FF 1 0 0 0 0
169. Robin Andersson Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
170. Emil Dahlberg Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
171. Kristoffer Strandberg Hörnefors IF 1 0 0 0 0
172. Dennis Perttula Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
173. Klas Mellberg Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
174. Simon Nilsson Clemensnäs IF 3 0 0 0 0
175. Peter Eriksson IBK Umeå Norr 1 0 0 0 0
176. Oscar Tideman Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
177. Kim Öström Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
178. Joar Hardesson Clemensnäs IF 2 0 0 0 0
179. Ville Hedsberg IK Rutin 2 0 0 0 0
180. Samuel Öhman BK Solbacken 1 0 0 0 0
181. Kasper Hellgren Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
182. Markus Ståhlberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
183. Emil Grudin Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
184. Tobias Sikström Team Thorengruppen SK 3 0 0 0 0
185. Peter Löfgren Hörnefors IF 2 0 0 0 0
186. Jonas Haraldsson FBC Moröbacke 3 0 0 0 0
187. Erik Ställ Team Thorengruppen SK 3 0 0 0 0
188. Filip Bernhardtson Obbola IK 1 0 0 0 0
189. Alexander Lundström FBC Moröbacke 1 0 0 0 0
190. Johannes Norberg Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
191. Isak Morén Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
192. Filip Bergqvist FBC Moröbacke 2 0 0 0 0
193. Oskar Norgren Clemensnäs IF 3 0 0 0 0
194. Ronny Larsson Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
195. Joakim Berglund Obbola IK 1 0 0 0 0
196. Robin Hunesjö Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
197. Elliot Strömmer IBS Dalen 1 0 0 0 0
198. Gustav Fihlman Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
199. Timothy Lindberg Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
200. Anders Sundqvist Alhem FF 1 0 0 0 0
201. Jonas Davidson Hörnefors IF 2 0 0 0 0
202. Mika Jakobsson Hörnefors IF 3 0 0 0 0
203. Erik Granberg Clemensnäs IF 2 0 0 0 0
204. Markus Strömberg Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
205. Samuel Nygren Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
206. Maxim Khamrakulov Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
207. Filip Helander Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
208. John Sjöstedt Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
209. Emil Renström Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
210. Carl Wadsten Team Thorengruppen SK 3 0 0 0 0
211. Jonathan Persson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
212. Andreas Bäckström IBF Dalen 1 0 0 0 0
213. Tim Engström Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
214. Gustav Lindahl Obbola IK 1 0 0 0 0
215. Lucas Gladzki Obbola IK 2 0 0 0 0
216. Oliver Bodén IBF Dalen 1 0 0 0 0
217. Robin Årebrand Obbola IK 1 0 0 0 0
218. Marcus Johansson IK Rutin 1 0 0 0 0
219. Philip Volny Hörnefors IF 2 0 0 0 0
220. Fredrik Lindgren Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
221. Ludvig Morin Team Thorengruppen Ungdom SK 2 0 0 0 0
222. Albin Strömberg Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
223. Måns Parsjö-Tegnér IBK Dalen 2 0 0 0 0
224. Philip Sandström IBF Dalen 1 0 0 0 0
225. Johan Lundström Clemensnäs IF 2 0 0 0 0
226. Olov Eriksson BK Solbacken 1 0 0 0 0
227. Dennis Berglund Täfteå IK 1 0 0 0 0
228. Jesper Jonsson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
229. Melvin Sandberg IBS Dalen 1 0 0 0 0
230. Felix Pihlajamaa-Jonsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
231. Alexander Enholm Täfteå IK 1 0 0 0 0
232. David Cox Obbola IK 2 0 0 0 0
233. Jesper Ranered Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
234. Sebastian Degeryd IBK Dalen 1 0 0 0 0
235. Tomas Burström Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
236. Robert Halvarsson FBC Moröbacke 1 0 0 0 0
237. Tobias Svensson IBF Dalen 1 0 0 0 0
238. Marcus Wixner Hörnefors IF 3 0 0 0 0
239. Filip Nyman Täfteå IK 1 0 0 0 0
240. Noel Annelin-Norberg Obbola IK 2 0 0 0 0
241. Kalle Forsehag Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
242. Pontus Arvidsson Täfteå IK 1 0 0 0 0
243. Elias Bark Pettersson Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
244. Wilhelm Vihtari Hansson IBK Dalen 3 0 0 0 0
245. Hugo Olsson Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
246. Samuel Hallin Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
247. Samuel Adolfsson Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
248. Erik Lundqvist Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
249. Anton Helander Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
250. Melker Bergman Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
251. Joel Andersson Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
252. David Karlsson BK Solbacken 1 0 0 0 0
253. Rasmus Nyberg Täfteå IK 1 0 0 0 0
254. Josef Carlson Obbola IK 2 0 0 0 0
255. Jonatan Sahlsten Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
256. Simon Grehn Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
257. Jonas Söderlund IK Rutin 1 0 0 0 0
258. Hugo Wallgren Täfteå IK 1 0 0 0 0
259. Marcus Asserholt Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
260. Conny Johansson Citykamraterna BK 2 0 0 0 0
261. Hugo Karinen Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
262. Lukas Berggren Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
263. Markus Lindström Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
264. Emilio Westergren Meucci Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
265. Karl Henriksson Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
266. Elliot Johansson Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
267. Jonas Landström IBK Dalen 1 0 0 0 0
268. Fredrik Edholm Obbola IK 1 0 0 0 0
269. Alex Ledström Hörnefors IF 3 0 0 0 0
270. Anton Hörnlund Hörnefors IF 1 0 0 0 0
271. Igor Sandberg IBS Dalen 1 0 0 0 0
272. Magnus Nilsson BK Solbacken 1 0 0 0 0
273. Kennet Johansson Alhem FF 1 0 0 0 0
274. Jan-erik Burström Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
275. David Johansson BK Solbacken 1 0 0 0 0
276. Pontus Johansson IBS Dalen 1 0 0 0 0
277. Anders Eriksson Alhem FF 1 0 0 0 0
278. Alexander Rönnlund IBK Dalen 1 0 0 0 0
279. Kim Österlund Clemensnäs IF 2 0 0 0 0
280. John Stiglund IBK Dalen 3 0 0 0 0
281. Markus Stenberg Clemensnäs IF 1 0 0 0 0
282. Björn Andersson Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
283. Jonathan Åström Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
284. Johan Bergstrand Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 0
285. Leo Karlsson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
286. Isak Grundström Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
287. Kevin Lundqvist Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
288. Lars Hedlund IK Rutin 1 0 0 0 0
289. Leif Wennerlöf Citykamraterna BK 2 0 0 0 0
290. David Muzito Bagenda Obbola IK 1 0 0 0 0
291. Johnny Hedlund Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
292. Alexander Andersson Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
293. Linus Lindström Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
294. Max Sjögren FBC Moröbacke 1 0 0 0 0
295. Janis Luks Obbola IK 1 0 0 0 0
296. Rasmus Marklund BK Solbacken 1 0 0 0 0
297. Linus Wilhelmsson Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
298. Daniel Stenborg IK Rutin 1 0 0 0 0
299. Kristoffer Markström BK Solbacken 1 0 0 0 0
300. Shawn Dempsey BK Solbacken 1 0 0 0 0
301. Olof Hedlund Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
302. Erik Olofsson Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
303. Anton Lahti Gamla Stan IBK 1 0 0 0 0
304. Jonatan Manberg Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
305. Anton Marklund Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
306. Martin Ekstrand Team Thorengruppen SK 3 0 0 0 0
307. Daniel Johansson BK Solbacken 1 0 0 0 0
308. Theodor Jonsson Rönnskär Railcare IF 1 0 0 0 0
309. Mattias Perman IBK Umeå Norr 3 0 0 0 0
310. Björn Kärnebro Citykamraterna BK 1 0 0 0 0
311. Mattias Holmberg Alhem FF 1 0 0 0 0
312. Johan Vahlberg Guldstaden IBK 1 0 0 0 0
313. Emil Granlund Alhem FF 1 0 0 0 0
314. Viktor Renström Täfteå IK 1 0 0 0 0
315. Gustav Westerberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 0
316. Johan Spett Täfteå IK 1 0 0 0 0
317. Marcus Ståhl Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
318. Urban Olofsson IK Rutin 1 0 0 0 0
319. Olle Hedman Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
320. Alexander Flinkfeldt Gimonäs Umeå IBF 1 0 0 0 0
321. Pär Forsman IBK Dalen 3 0 0 0 0
322. Alvin Gustavsson Gamla Stan IBK 2 0 0 0 0
323. Peter Degerman BK Solbacken 1 0 0 0 0
324. Magnus Lindfors IK Rutin 1 0 0 0 0
325. Peter Widblom Alhem FF 1 0 0 0 0
326. Elliot Forsgren IBF Dalen 1 0 0 0 0
327. Anton Marklund IK Rutin 1 0 0 0 0
328. Tobias Johansson Clemensnäs IF 3 0 0 0 0
329. Jesper Sarri Team Thorengruppen Ungdom SK 1 0 0 0 0
330. Lars Lundström IK Rutin 1 0 0 0 2
331. Mathias Strandgren Täfteå IK 1 0 0 0 2
332. Enea Moretti Obbola IK 2 0 0 0 2
333. Johan Eriksson Guldstaden IBK 1 0 0 0 2
334. Andreas Söderström Citykamraterna BK 1 0 0 0 2
335. Jesper Bäckström Hörnefors IF 3 0 0 0 2
336. Anders Eriksson Citykamraterna BK 2 0 0 0 2
337. Tomas Lybeck Obbola IK 2 0 0 0 2
338. David Adolfsson Täfteå IK 1 0 0 0 2
339. Joachim Karlsson FBC Moröbacke 1 0 0 0 2
340. Victor Öberg Team Thorengruppen SK 2 0 0 0 2
341. Andre Nyberg IBK Umeå Norr 1 0 0 0 2
342. Patrik Markström Citykamraterna BK 1 0 0 0 2
343. Carl Rosenberg FBC Moröbacke 2 0 0 0 2
344. Jonas Nordén Citykamraterna BK 2 0 0 0 2
345. Per Lundberg Spöland Vännäs IF 1 0 0 0 2
346. Magnus Enström IBF Dalen 1 0 0 0 2
347. Mikke Ejrevi IK Rutin 2 0 0 0 2
348. Joakim Lindqvist FBC Moröbacke 2 0 0 0 4
349. Jacob Mäkeläinen IBK Dalen 3 0 0 0 4
350. Ludwig Lindström IK Rutin 2 0 0 0 10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis