Poängliga - Herrar Div 3 Örebro Län



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Johan Grabö IBK Wasahus-73 H3 15 52 42 94 4
2. Andreas Ahonen Väster IBK Örebro H3 23 70 23 93 8
3. Robin Sjöberg IBK Wasahus-73 H3 18 50 37 87 7
4. Jonathan Hermansson Nora IBK H3 22 39 24 63 15
5. Eric Blomquist Lillån IBK H3 (B-lag) 20 33 20 53 8
6. Kristoffer Ringström Gropens IF H3 20 34 18 52 18
7. John Lindhagen KFUM Örebro H3 22 20 32 52 2
8. Oscar Johansson IBK Wasahus-73 H3 17 31 20 51 0
9. Josef Wiberg Väster IBK Örebro H3 14 31 19 50 6
10. Axel Guldmar Väster IBK Örebro H3 20 15 35 50 0
11. Josef Steiner Nora IBK H3 17 27 22 49 18
12. Tim Appelros Gropens IF H3 21 22 26 48 21
13. Oscar Harryson KFUM Örebro H3 19 34 12 46 16
14. Marcus Ernlund KFUM Örebro H3 22 19 27 46 15
15. Emil Gustavsson Gropens IF H3 18 25 20 45 0
16. Axel Nyqvist Brickebackens IF H3 18 33 11 44 6
17. Christoffer Hanell Kumla IBK H3 (B-lag) 21 21 23 44 2
18. Nils Moritzen Väster IBK Örebro H3 20 33 10 43 2
19. Ludwig Eriksson Gropens IF H3 16 22 21 43 10
20. Tom Warman Örebro SK Ung H3 21 20 22 42 0
21. Mikael Nilsson IBK Wasahus-73 H3 13 19 23 42 0
22. Emil Ström Kumla IBK H3 (B-lag) 19 23 18 41 2
23. Oscar Öholm KFUM Örebro H3 22 32 8 40 6
24. Jesper Sandberg Örebro SK Ung H3 21 21 19 40 0
25. Andreas Rosenborg Kopparbergs BK H3 22 14 26 40 20
26. Jimmy Haglund IBK Wasahus-73 H3 20 25 13 38 24
27. Erik Gerdtsson Kopparbergs BK H3 22 24 14 38 16
28. Simon Alsterlund Brickebackens IF H3 21 20 17 37 2
29. Jimmy Eriksson IBK Wasahus-73 H3 18 13 24 37 8
30. Andreas Johansson Kumla IBK H3 (B-lag) 19 16 20 36 6
31. Markus Jansson Kopparbergs BK H3 19 16 20 36 20
32. Erik Johan Streijffert IBK Wasahus-73 H3 17 15 21 36 13
33. Alexander Lindahl Nora IBK H3 18 13 19 32 24
34. Petter Hiding Väster IBK Örebro H3 18 9 22 31 24
35. Fredrik Alexandré Kopparbergs BK H3 14 19 10 29 2
36. David Olsson KFUM Örebro H3 17 20 8 28 2
37. Alexander Miller Lillån IBK H3 (B-lag) 14 13 15 28 13
38. Jonathan Hammander Pålsboda IBF H3 (B-lag) 13 23 4 27 0
39. Max Gruvaeus IBK Wasahus-73 H3 10 18 9 27 0
40. Ludwig Johansson Nora IBK H3 22 14 13 27 15
41. Gustav Borneback Lillån IBK H3 (B-lag) 17 10 17 27 0
42. William Wessling Örebro SK Ung H3 17 18 8 26 6
43. Andreas Larsson Väster IBK Örebro H3 20 13 13 26 2
44. Albin Conradsson Brickebackens IF H3 16 13 13 26 4
45. Martin Rydell KFUM Örebro H3 21 13 13 26 14
46. David Lundberg IBK Wasahus-73 H3 9 12 14 26 0
47. Robin Seiko IBK Wasahus-73 H3 13 12 14 26 0
48. Edvin Eriksson Lillån IBK H3 (B-lag) 16 12 14 26 4
49. Joacim Bard Pålsboda IBF H3 (B-lag) 20 6 20 26 2
50. Patrik Larsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 11 16 8 24 2
51. Emil Risberg Kopparbergs BK H3 13 15 9 24 0
52. Per Holmblad Lillån IBK H3 (B-lag) 6 10 14 24 2
53. Johan Johansson IBK Wasahus-73 H3 17 8 16 24 4
54. Felix Mallalieu Nora IBK H3 21 8 16 24 6
55. David Skaremark KFUM Örebro H3 20 10 13 23 6
56. Joel Andersson KFUM Örebro H3 18 9 14 23 14
57. Nikola Jovanovic Nora IBK H3 20 7 16 23 6
58. Jimmy Bülow Väster IBK Örebro H3 19 12 10 22 2
59. Lucas Viktorsson Gropens IF H3 21 11 11 22 12
60. Martin Ardryd Lillån IBK H3 (B-lag) 13 18 3 21 2
61. Elias Enström Nora IBK H3 20 17 4 21 0
62. Buster Häggström Lillån IBK H3 (B-lag) 16 15 6 21 2
63. Wiktor Jonasson Kopparbergs BK H3 20 14 7 21 16
64. Marcus Enocsson Brickebackens IF H3 16 12 9 21 10
65. Linus Rehnström Gropens IF H3 20 9 12 21 2
66. Egil Svensson Väster IBK Örebro H3 21 8 13 21 26
67. Oskar Johansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 7 6 15 21 6
68. Albin Segerstig Brickebackens IF H3 15 13 7 20 8
69. Oskar Johansson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 22 12 8 20 4
70. Benjamin Schiller Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 20 11 9 20 6
71. Rasmus Hemstad Gropens IF H3 18 10 10 20 2
72. Rasmus Lindberg Nora IBK H3 22 13 6 19 45
73. Oscar Capobianco Örebro SK Ung H3 10 12 7 19 2
74. David Ågren Gropens IF H3 21 12 7 19 6
75. Mattias Dahlberg Brickebackens IF H3 14 12 7 19 10
76. Christian Björklund Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 16 9 10 19 34
77. Niklas Nilsson IBK Wasahus-73 H3 9 15 3 18 2
78. Patrik Jansson KFUM Örebro H3 12 12 6 18 4
79. Jakob Kärrbom Brickebackens IF H3 14 11 7 18 4
80. Mikael Andersson KFUM Örebro H3 19 11 7 18 10
81. Simon Beskow Gropens IF H3 15 11 7 18 12
82. Pontus Tillqvist Pålsboda IBF H3 (B-lag) 15 10 8 18 2
83. Naj Lomjabok Karlsson Nora IBK H3 17 8 10 18 6
84. Magnus Frid Brickebackens IF H3 12 7 11 18 5
85. Adam Nilsson Nora IBK H3 21 11 6 17 4
86. Hugo Bergman Kopparbergs BK H3 22 9 8 17 10
87. Ali Al Tamimi WSK Lindesberg H3 (B-lag) 13 8 9 17 6
88. Deniz Barbal IBK Wasahus-73 H3 6 7 10 17 4
89. Oliver Pettersson Nora IBK H3 21 13 3 16 12
90. Niklas Bergström Pålsboda IBF H3 (B-lag) 5 11 5 16 2
91. Linus Axegärd Pålsboda IBF H3 (B-lag) 7 8 8 16 0
92. Linus Westholm Lillån IBK H3 (B-lag) 13 8 8 16 0
93. Ludwig van der Swan Kumla IBK H3 (B-lag) 14 8 8 16 0
94. Max Arvidsson Kumla IBK H3 (B-lag) 14 6 10 16 6
95. Alexander Eriksson Gropens IF H3 14 9 6 15 34
96. Adam Carlsson Nora IBK H3 14 8 7 15 4
97. Gustav Eklund Örebro SK Ung H3 21 8 7 15 4
98. Linus Wickberg Brickebackens IF H3 8 7 8 15 2
99. Rasmus Östlund Väster IBK Örebro H3 9 5 10 15 6
100. Niclas Prytz KFUM Örebro H3 19 4 11 15 0
101. Oliver Hedborg Kopparbergs BK H3 14 9 5 14 4
102. Jansson Johannes Kopparbergs BK H3 9 7 7 14 2
103. Alexander Wilhelmsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 13 6 8 14 2
104. Hugo Simonsson Örebro SK Ung H3 20 6 8 14 2
105. Alfred Olander Örebro SK Ung H3 15 11 2 13 4
106. Oscar Jakobsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 9 10 3 13 4
107. Linus Karlsson Kumla IBK H3 (B-lag) 19 9 4 13 6
108. Albin Wistrand Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 12 8 5 13 0
109. Lucas Hansson Örebro SK Ung H3 18 8 5 13 2
110. Filip Larsson-Lindh Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 17 7 6 13 6
111. Albin Wahlquist Brickebackens IF H3 13 6 7 13 2
112. Johan Brugger Väster IBK Örebro H3 19 1 12 13 8
113. Johan Brånn Kumla IBK H3 (B-lag) 15 9 3 12 8
114. Gustaf Jansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 19 8 4 12 36
115. Hantoft Joakim Rosenhed IBK Wasahus-73 H3 11 7 5 12 8
116. Johan Pettersson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 6 6 12 0
117. Harald Andersson Lillån IBK H3 (B-lag) 15 6 6 12 2
118. Sebastian Andersson Kumla IBK H3 (B-lag) 18 6 6 12 8
119. Elliot Martinsson Kopparbergs BK H3 22 6 6 12 8
120. Tom Gunnarsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 16 5 7 12 2
121. Jim Wiik-Nedrup Brickebackens IF H3 13 4 8 12 4
122. Max Karlsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 19 2 10 12 16
123. Viktor Svanholm WSK Lindesberg H3 (B-lag) 5 9 2 11 12
124. Albert Stillnert WSK Lindesberg H3 (B-lag) 19 7 4 11 6
125. Johannes Fagergren Örebro SK Ung H3 10 6 5 11 2
126. Edvin Svedberg Lillån IBK H3 (B-lag) 10 5 6 11 0
127. Magnus Lundqvist Kumla IBK H3 (B-lag) 16 5 6 11 4
128. Joakim Henricsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 19 5 6 11 16
129. August Sundquist KFUM Örebro H3 19 4 7 11 8
130. Mattias Gagnert Lillån IBK H3 (B-lag) 12 3 8 11 0
131. Emil Nilsson Kopparbergs BK H3 20 3 8 11 8
132. Fredrik Åhlberg Kumla IBK H3 (B-lag) 16 10 0 10 2
133. Oscar Rask Kumla IBK H3 (B-lag) 9 8 2 10 0
134. Carl Lejervik Lillån IBK H3 (B-lag) 1 8 2 10 0
135. Albin Sjöstedt Örebro SK Ung H3 17 8 2 10 0
136. Dennis Larsson Lillån IBK H3 (B-lag) 19 7 3 10 8
137. Oliver Kriström Lillån IBK H3 (B-lag) 14 6 4 10 0
138. Martin Hedborg Kopparbergs BK H3 21 6 4 10 4
139. Calle Holmquist Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 6 6 4 10 26
140. Johan Nilsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 18 5 5 10 4
141. Fredrik Hiller Pålsboda IBF H3 (B-lag) 11 4 6 10 0
142. Noah Karlsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 4 6 10 4
143. Eric Fritioff Brickebackens IF H3 10 4 6 10 6
144. Vilde Westerlund Lillån IBK H3 (B-lag) 6 3 7 10 2
145. Per Nyberg IBK Wasahus-73 H3 15 0 10 10 4
146. Viktor Stunz WSK Lindesberg H3 (B-lag) 9 8 1 9 0
147. Edvin Esselin Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 9 7 2 9 0
148. Pontus Tjäderbäck Pålsboda IBF H3 (B-lag) 17 7 2 9 2
149. Andreas Riddarström Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 14 7 2 9 4
150. Anders Gunnarsson KFUM Örebro H3 18 6 3 9 4
151. Adam Sundvall Kopparbergs BK H3 5 6 3 9 4
152. Gabriel Östlund Väster IBK Örebro H3 16 6 3 9 10
153. Filip Ragnarsson Väster IBK Örebro H3 20 5 4 9 4
154. Rasmus Nacklin WSK Lindesberg H3 (B-lag) 16 5 4 9 4
155. Tobias Pettersson IBK Wasahus-73 H3 8 4 5 9 0
156. Jonathan Viktorsson Gropens IF H3 12 4 5 9 4
157. Alvin Lundbergh Kumla IBK H3 (B-lag) 9 4 5 9 6
158. Linus Molin WSK Lindesberg H3 (B-lag) 13 4 5 9 18
159. Filip Arvidsson Kumla IBK H3 (B-lag) 14 3 6 9 6
160. Adam Pettersson Brickebackens IF H3 13 1 8 9 14
161. Marcus Olsson Kumla IBK H3 (B-lag) 5 7 1 8 2
162. Albin Livén WSK Lindesberg H3 (B-lag) 8 5 3 8 0
163. Hampus Sundström Kumla IBK H3 (B-lag) 21 5 3 8 2
164. Anton Tannerstad Pålsboda IBF H3 (B-lag) 10 5 3 8 4
165. Johan Marksved Väster IBK Örebro H3 8 3 5 8 2
166. Max Tillman Kumla IBK H3 (B-lag) 8 3 5 8 4
167. Lukas Asplund Lillån IBK H3 (B-lag) 1 2 6 8 0
168. Adam Olsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 13 2 6 8 2
169. Rikard Bergström Pålsboda IBF H3 (B-lag) 3 2 6 8 2
170. Simon Rydhen Kumla IBK H3 (B-lag) 11 1 7 8 2
171. Joakim Blom Örebro SK Ung H3 10 1 7 8 8
172. Johan Toresson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 3 6 1 7 2
173. Zebastian Moraglio WSK Lindesberg H3 (B-lag) 11 5 2 7 2
174. Viktor Ringström Gropens IF H3 16 5 2 7 2
175. Johannes Uhlin Landh Lillån IBK H3 (B-lag) 7 5 2 7 2
176. Pontus Hellsing WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 4 3 7 2
177. David Carlström Väster IBK Örebro H3 6 4 3 7 4
178. Fredrik Brevik Kopparbergs BK H3 8 4 3 7 4
179. Marcus Saarväli Lillån IBK H3 (B-lag) 1 3 4 7 0
180. Andreas Pettersson Kopparbergs BK H3 16 3 4 7 16
181. Andreas Liedberg Örebro SK Ung H3 15 2 5 7 2
182. Elias Fahlström Gropens IF H3 20 2 5 7 8
183. David Molander Väster IBK Örebro H3 21 1 6 7 2
184. Henry Grönvall KFUM Örebro H3 20 1 6 7 4
185. Edvin Svensson Brickebackens IF H3 9 4 2 6 0
186. Jakob Holm Nora IBK H3 16 4 2 6 0
187. Viktor Westlin Lillån IBK H3 (B-lag) 3 4 2 6 0
188. Vidar Ander Brickebackens IF H3 9 4 2 6 6
189. Jonny Makdesi Örebro SK Ung H3 17 3 3 6 0
190. Sebastian Sundqvist Örebro SK Ung H3 6 3 3 6 0
191. Andreas Holmsved Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 8 3 3 6 4
192. Emil Arvidsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 11 3 3 6 6
193. Daniel Skott Väster IBK Örebro H3 11 2 4 6 0
194. Felix Ahl KFUM Örebro H3 22 2 4 6 8
195. Christofer Broberg KFUM Örebro H3 8 1 5 6 0
196. Jesper Sipola IBK Wasahus-73 H3 5 1 5 6 0
197. Alexander Wallin Pålsboda IBF H3 (B-lag) 18 1 5 6 12
198. Olle Stillnert WSK Lindesberg H3 (B-lag) 15 5 0 5 8
199. David Jovanovic Nora IBK H3 7 4 1 5 0
200. Lukas Öqvist Väster IBK Örebro H3 15 3 2 5 0
201. Mathias Olausson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 17 3 2 5 2
202. Gabriel Hällqvist Brickebackens IF H3 7 3 2 5 2
203. Pontus Pallman KFUM Örebro H3 8 3 2 5 2
204. Robin Hultqvist Väster IBK Örebro H3 2 3 2 5 4
205. Emil Larsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 15 3 2 5 12
206. Rasmus Wass Kopparbergs BK H3 15 3 2 5 18
207. Andreas Bäcker Kopparbergs BK H3 5 2 3 5 0
208. Alexander Ingvarsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 3 2 3 5 0
209. Philip Jansson Gropens IF H3 14 2 3 5 8
210. Eetu Koskinen Örebro SK Ung H3 12 1 4 5 0
211. Björn Jönsson KFUM Örebro H3 7 1 4 5 0
212. Gustav Larsson Nora IBK H3 20 1 4 5 4
213. Sebastian Skoglund WSK Lindesberg H3 (B-lag) 14 1 4 5 4
214. Mattias Pettersson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 3 1 4 0
215. Isac Eriksson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 3 1 4 0
216. Filip Jonsson Brickebackens IF H3 18 3 1 4 2
217. Johan Fredriksson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 18 3 1 4 2
218. Robin Lundin Väster IBK Örebro H3 10 3 1 4 4
219. Måns Wettermark Örebro SK Ung H3 9 2 2 4 0
220. Joakim Hagman Brickebackens IF H3 7 2 2 4 0
221. Marcus Vallin Brickebackens IF H3 14 2 2 4 2
222. Simon Backlund Pålsboda IBF H3 (B-lag) 4 2 2 4 2
223. Hugo Nilsson Örebro SK Ung H3 6 2 2 4 2
224. Per-Anders Andersson Örebro SK Ung H3 20 2 2 4 2
225. Rickard Eliasson Lillån IBK H3 (B-lag) 18 2 2 4 6
226. Jonas Tenselius Brickebackens IF H3 12 1 3 4 2
227. Tommi Kokko Gidelius WSK Lindesberg H3 (B-lag) 13 1 3 4 4
228. Joakim Blom Nora IBK H3 5 1 3 4 4
229. Simon Gustafsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 10 1 3 4 16
230. Martin Stensson KFUM Örebro H3 19 0 4 4 0
231. Anton Eriksson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 4 0 4 4 0
232. Robin Johnsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 15 0 4 4 4
233. Johan Palmér Örebro SK Ung H3 3 3 0 3 0
234. Pontus Jonsson Örebro SK Ung H3 11 3 0 3 4
235. Marcus Lönnström WSK Lindesberg H3 (B-lag) 15 3 0 3 4
236. Gustav Flodmark Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 5 2 1 3 2
237. Filip Törner Kumla IBK H3 (B-lag) 14 2 1 3 2
238. Robin Eriksson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 2 1 3 4
239. Sebastian Arokiam Väster IBK Örebro H3 11 2 1 3 4
240. Viktor Örnhammar Örebro SK Ung H3 8 2 1 3 20
241. Jakob Sandberg Örebro SK Ung H3 2 1 2 3 0
242. John Harryson Brickebackens IF H3 3 1 2 3 0
243. Oskar Berglund Lillån IBK H3 (B-lag) 1 1 2 3 0
244. Herman Svedberg Lillån IBK H3 (B-lag) 1 1 2 3 0
245. Tim Eliasson Lillån IBK H3 (B-lag) 1 1 2 3 0
246. Tim Ericsson Molin Gropens IF H3 13 1 2 3 2
247. William Ardesjö WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 1 2 3 2
248. Marcus Ekshagen IBK Wasahus-73 H3 11 1 2 3 4
249. Christian Martinsson IBK Wasahus-73 H3 8 0 3 3 0
250. Andreas Pettersson Nora IBK H3 21 0 3 3 0
251. Melvin Einarsson Örebro SK Ung H3 7 0 3 3 4
252. Axel Lindroth Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 2 2 0 2 0
253. Sebastian Flink Gropens IF H3 7 2 0 2 0
254. Robin Jatko IBK Wasahus-73 H3 1 2 0 2 0
255. Theodor Norgren Kopparbergs BK H3 14 2 0 2 0
256. Samuel Ekmark Lillån IBK H3 (B-lag) 3 2 0 2 0
257. Robin Nyström Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 6 2 0 2 5
258. Marcus Schörling Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 10 2 0 2 8
259. Martin Eriksson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 4 1 1 2 0
260. Niklas Carlsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 1 1 2 0
261. Samuel Draxler WSK Lindesberg H3 (B-lag) 2 1 1 2 0
262. Emil Sellberg Örebro SK Ung H3 2 1 1 2 0
263. Filip Ekström Lillån IBK H3 (B-lag) 12 1 1 2 0
264. Jens Karlsson Lillån IBK H3 (B-lag) 6 1 1 2 0
265. Hampus Nilsson Lillån IBK H3 (B-lag) 3 1 1 2 2
266. Robin Olsson Lillån IBK H3 (B-lag) 2 1 1 2 2
267. Victor Åberg WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 1 1 2 2
268. Kim Johansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 19 1 1 2 2
269. Alexander Henriksson Kumla IBK H3 (B-lag) 9 1 1 2 4
270. Alexander Hedström Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 2 2 0
271. Tommy Koivukorpi Väster IBK Örebro H3 20 0 2 2 0
272. Kevin Hopkins Brickebackens IF H3 3 0 2 2 0
273. Anton Fahlgren Väster IBK Örebro H3 12 0 2 2 2
274. Daniel Lundin Nora IBK H3 22 0 2 2 2
275. Mattis Gillstam Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 13 0 2 2 2
276. Max Sahlén WSK Lindesberg H3 (B-lag) 10 0 2 2 11
277. Hugo Jerlström Pålsboda IBF H3 (B-lag) 9 0 2 2 12
278. William Klippel Brickebackens IF H3 5 1 0 1 0
279. Filip Ingemarsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 5 1 0 1 0
280. Michael Eriksson Gropens IF H3 2 1 0 1 0
281. Linus Karlsson Örebro SK Ung H3 1 1 0 1 0
282. Simon Artmark Lillån IBK H3 (B-lag) 1 1 0 1 0
283. Linus Oskarsson Lillån IBK H3 (B-lag) 8 1 0 1 0
284. Filip Lindblom Lillån IBK H3 (B-lag) 2 1 0 1 0
285. Linus Angermayr Kumla IBK H3 (B-lag) 10 1 0 1 0
286. Victor Ström Lillån IBK H3 (B-lag) 2 1 0 1 2
287. Sebastian Mikaelsson Kumla IBK H3 (B-lag) 5 1 0 1 2
288. Johannes Skoglund WSK Lindesberg H3 (B-lag) 12 1 0 1 2
289. Peter Törnblom Brickebackens IF H3 2 1 0 1 2
290. Mattias Torstensson IBK Wasahus-73 H3 6 1 0 1 4
291. Gustav Eklund Gropens IF H3 16 1 0 1 9
292. Paul Karlsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 9 1 0 1 12
293. Anton Hjort Brickebackens IF H3 15 1 0 1 14
294. Andreas Rahm Brickebackens IF H3 6 0 1 1 0
295. Viktor Eriksson Kopparbergs BK H3 7 0 1 1 0
296. Filip Eriksson Brickebackens IF H3 12 0 1 1 0
297. Johan Eriksson Brickebackens IF H3 13 0 1 1 0
298. Rasmus Wilén Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 2 0 1 1 0
299. Marcus Persson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 15 0 1 1 0
300. Matti Eriksson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 1 0 1 1 0
301. Carl-Oscar Jansson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 6 0 1 1 0
302. Mattias Wallin Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 4 0 1 1 0
303. Dustin Appelros Gropens IF H3 21 0 1 1 0
304. Dennis Sandén Örebro SK Ung H3 17 0 1 1 0
305. Patrick Backman Väster IBK Örebro H3 6 0 1 1 0
306. Jonathan Eriksson Örebro SK Ung H3 2 0 1 1 0
307. Felix Björkholm Lillån IBK H3 (B-lag) 6 0 1 1 0
308. Jakob Forsberg Lillån IBK H3 (B-lag) 4 0 1 1 0
309. Kristoffer Forsberg Nora IBK H3 2 0 1 1 0
310. Samuel Alfredsson Nora IBK H3 13 0 1 1 0
311. Mikael Karlsson Kumla IBK H3 (B-lag) 9 0 1 1 0
312. Christian Lindberg Kumla IBK H3 (B-lag) 7 0 1 1 0
313. Samuel Gustafsson Lillån IBK H3 (B-lag) 2 0 1 1 2
314. Gustav Nilsson Lillån IBK H3 (B-lag) 11 0 1 1 2
315. Martin Hallberg Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 1 1 2
316. Hugo Trygg Örebro SK Ung H3 4 0 1 1 2
317. Jacob Bengtsson Kumla IBK H3 (B-lag) 13 0 1 1 4
318. Tobias Flink Nora IBK H3 4 0 1 1 5
319. Gustav Fälling Nora IBK H3 1 0 0 0 0
320. Albin Olsén Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
321. Niklas Hagman Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
322. Oskar Löwdahl Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
323. Lowe Roseen Lillån IBK H3 (B-lag) 3 0 0 0 0
324. Simon Lindkvist Lillån IBK H3 (B-lag) 17 0 0 0 0
325. Olof Jörstad Kumla IBK H3 (B-lag) 13 0 0 0 0
326. Erik Olsson Wennlöf Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
327. Patrik Hammarström Lillån IBK H3 (B-lag) 5 0 0 0 0
328. Daniel Johansson Kumla IBK H3 (B-lag) 4 0 0 0 0
329. Oscar Leijonborg Örebro SK Ung H3 1 0 0 0 0
330. Philip Boström Örebro SK Ung H3 4 0 0 0 0
331. Rickard Persson Nora IBK H3 19 0 0 0 0
332. Marcus Ahlgren Nora IBK H3 2 0 0 0 0
333. Daniel Marksved Väster IBK Örebro H3 2 0 0 0 0
334. Robert Sundberg Väster IBK Örebro H3 3 0 0 0 0
335. Thobias Nilsson Gropens IF H3 13 0 0 0 0
336. Morgan Lilja WSK Lindesberg H3 (B-lag) 8 0 0 0 0
337. Emanuel Fahlström Gropens IF H3 2 0 0 0 0
338. Oscar Ericson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
339. Linus Söderkvist WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
340. Pontus Johansson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 4 0 0 0 0
341. Michael Johansson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 5 0 0 0 0
342. Kalle Nyberg WSK Lindesberg H3 (B-lag) 6 0 0 0 0
343. Lukas Söderkvist WSK Lindesberg H3 (B-lag) 9 0 0 0 0
344. Edvin Johnsson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
345. Robin Karlsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
346. Fredrik Olsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
347. Christian Isomäki Pålsboda IBF H3 (B-lag) 1 0 0 0 0
348. Tony Karlsson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 2 0 0 0 0
349. John Rudin Pålsboda IBF H3 (B-lag) 18 0 0 0 0
350. David Gunnarsson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 7 0 0 0 0
351. Jonas Lindgren Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 11 0 0 0 0
352. Marcus Lindner KFUM Örebro H3 12 0 0 0 0
353. Fredrik Edetun IBK Wasahus-73 H3 16 0 0 0 0
354. Hansi Sterzenbach IBK Wasahus-73 H3 1 0 0 0 0
355. Per Hedlund Kopparbergs BK H3 22 0 0 0 0
356. Rasmus Holmgren Kopparbergs BK H3 17 0 0 0 0
357. Peter Wåström Kopparbergs BK H3 3 0 0 0 0
358. Max Lundberg Kopparbergs BK H3 9 0 0 0 0
359. Björn Joelsson Brickebackens IF H3 10 0 0 0 0
360. David Hilborn Brickebackens IF H3 8 0 0 0 0
361. Emil Gefvert Brickebackens IF H3 7 0 0 0 0
362. Richard Forsgård Brickebackens IF H3 1 0 0 0 0
363. Ahmad Nezet Brickebackens IF H3 1 0 0 0 2
364. Arvid Ander Brickebackens IF H3 6 0 0 0 2
365. Hans Lindqvist KFUM Örebro H3 7 0 0 0 2
366. Thimmie Andersson Stora Mellösa-Åsbyvikens IF (H3) 10 0 0 0 2
367. Patrik Elmersson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 3 0 0 0 2
368. Lucas Johansson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 10 0 0 0 2
369. Oscar Eriksson WSK Lindesberg H3 (B-lag) 15 0 0 0 2
370. Kasper Vadsten WSK Lindesberg H3 (B-lag) 3 0 0 0 2
371. Viktor Björnberg Lillån IBK H3 (B-lag) 3 0 0 0 2
372. Jakob Ohlson Lillån IBK H3 (B-lag) 1 0 0 0 4
373. Bill Petersson Pålsboda IBF H3 (B-lag) 3 0 0 0 5
374. Tobias Ekbäck Brickebackens IF H3 10 0 0 0 14

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis