Poängliga - Pantamera T-matchserie pojkar röd div 3/4



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Simon Lundberg Örsundsbro IF 2 3 2 5 2
2. Rasmus Sörensson IS Saga 2 3 1 4 0
3. Felix Sjöstedt IS Saga 3 3 1 4 0
4. Vilgot Essunger Hagunda IF 2 3 0 3 0
5. Vilgot Essunger Hagunda IF (05) (Div 3) 2 3 0 3 0
6. Lukas Sporrong Hagunda IF 3 2 1 3 0
7. Simon Blohm Hagunda IF (05) (Div 3) 2 2 1 3 0
8. Alexander Sadjak Hagunda IF (05) (Div 3) 2 2 1 3 0
9. Lukas Sporrong Hagunda IF (05) (Div 3) 3 2 1 3 0
10. Simon Blohm Hagunda IF 2 2 1 3 0
11. Alexander Sadjak Hagunda IF 2 2 1 3 0
12. Albin Sjölund Örsundsbro IF 2 2 1 3 0
13. Oscar Rosendahl Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 1 2 3 0
14. Oscar Rosendahl Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 1 2 3 0
15. Alfons Klaar Janzon Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 2 0 2 0
16. Karl Ekeroth Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 2 0 2 0
17. Alfons Klaar Janzon Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 2 0 2 0
18. Karl Ekeroth Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 2 0 2 0
19. Fernando Dorini Borges Alunda IBF 1 2 0 2 0
20. Emil Mattsson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 2 0 2 0
21. Emil Mattsson Storvreta IBK P05 1 2 0 2 0
22. Elias Stenson Storvreta IBK P05 1 1 1 2 0
23. Elias Stenson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 1 1 2 0
24. Tim Bergholm Alunda IBF 1 1 1 2 0
25. Lucas Andersson Alunda IBF 1 1 1 2 0
26. Edvin Rydberg IS Saga 1 1 1 2 0
27. Axel Gauffin IS Saga 2 1 1 2 0
28. Teodor Hjelmstedt FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 1 1 2 0
29. Oliver Åkerman Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 1 1 2 0
30. Victor Johansson Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 1 1 2 0
31. Oliver Åkerman Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 1 1 2 0
32. Victor Johansson Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 1 1 2 0
33. Isak Thor IS Saga 3 0 2 2 0
34. Alexander Andersson IS Saga 3 0 2 2 0
35. Axel Ekeroth Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 0 2 2 0
36. Axel Ekeroth Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 0 2 2 0
37. Tobias Ajanki Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 1 0 1 0
38. Tobias Ajanki Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 1 0 1 0
39. Marcus Borchert Alunda IBF 1 1 0 1 0
40. Arvid Åberg IS Saga 1 1 0 1 0
41. Felix Landgren FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 1 0 1 0
42. Filip Edlund Storvreta IBK P05 1 1 0 1 0
43. Elliot Karlsson IS Saga 2 1 0 1 0
44. Noah Molin IS Saga 2 1 0 1 0
45. Simon Ståhl IS Saga 2 1 0 1 0
46. Manfred Söderberg IS Saga 1 1 0 1 0
47. Filip Edlund Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 1 0 1 0
48. William Dinges Hagunda IF 2 1 0 1 0
49. William Dinges Hagunda IF (05) (Div 3) 2 1 0 1 0
50. Olle Zettergren Hagunda IF 1 1 0 1 0
51. Olle Zettergren Hagunda IF (05) (Div 3) 1 1 0 1 0
52. Viktor Bigander Möller Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 1 0 1 0
53. Markus Granberg Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 1 0 1 0
54. Viktor Bigander Möller Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 1 0 1 0
55. Markus Granberg Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 1 0 1 0
56. Lucas Lundholm Örsundsbro IF 1 1 0 1 0
57. Milton Jonsson IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 1 0 1 0
58. Axel Elmersjö Örsundsbro IF 2 1 0 1 0
59. Florian Vannergård Örsundsbro IF 2 0 1 1 0
60. Vincent Pelling IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 1 1 0
61. Max Mortensen Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 1 1 0
62. Melvin Sporrong Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 1 1 0
63. Alvi Karonen Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 1 1 0
64. Olle Andersson Hagunda IF 2 0 1 1 0
65. Max Mortensen Hagunda IF 1 0 1 1 0
66. Olle Andersson Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 1 1 0
67. Melvin Sporrong Hagunda IF 2 0 1 1 0
68. Alvi Karonen Hagunda IF 2 0 1 1 0
69. Mattis Åhnberg Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 1 1 0
70. Love Götegård Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 1 1 0
71. Love Götegård Storvreta IBK P05 1 0 1 1 0
72. Samuel Eriksson Storvreta IBK P05 1 0 1 1 0
73. Samuel Eriksson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 1 1 0
74. Mattis Åhnberg Storvreta IBK P05 1 0 1 1 0
75. Adam Åsbrink IS Saga 2 0 1 1 0
76. Albin Åberg IS Saga 2 0 1 1 0
77. Alwin Lager Alunda IBF 1 0 1 1 0
78. Jonathan Ahl-Hedlund Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 1 1 0
79. Jonathan Ahl-Hedlund Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 1 1 0
80. Melvin Nilsson Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 1 1 0
81. Melvin Nilsson Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 1 1 0
82. Elias Björkman IS Saga 2 0 1 1 2
83. Albin Svedberg Hagunda IF 1 0 1 1 2
84. Albin Svedberg Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 1 1 2
85. Adam Bergman Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 0 0 0
86. Hugo Karlsson Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 0 0 0
87. Alvin Karlsson Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 0 0 0
88. Gabriel Hadrati Johansson Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 0 0 0
89. Hampus Wigenfeldt Hagunda IF 3 0 0 0 0
90. Isak Knuuttila Hagunda IF 2 0 0 0 0
91. Lucas Appelkvist Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 0 0 0
92. Lukas Högberg Hagunda IF (05) (Div 3) 1 0 0 0 0
93. Melvin Pederson Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 0 0 0
94. Hugo Karlsson Hagunda IF 1 0 0 0 0
95. Lukas Högberg Hagunda IF 1 0 0 0 0
96. Melvin Pederson Hagunda IF 2 0 0 0 0
97. Gabriel Hadrati Johansson Hagunda IF 2 0 0 0 0
98. Hampus Wigenfeldt Hagunda IF (05) (Div 3) 3 0 0 0 0
99. Isak Knuuttila Hagunda IF (05) (Div 3) 2 0 0 0 0
100. Adam Bergman Hagunda IF 1 0 0 0 0
101. Alvin Karlsson Hagunda IF 1 0 0 0 0
102. Lucas Appelkvist Hagunda IF 1 0 0 0 0
103. Noah Hultman Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
104. Noah Hultman Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
105. Erik Svanfeldt Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
106. Sebastian Andersson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
107. Olle Lif Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
108. Elias Wennberg Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
109. Erik Svanfeldt Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
110. Elias Wennberg Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
111. Martin Österberg Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
112. Olle Lif Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 0
113. Johannes Jernstedt FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
114. Viggo Rackinger FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
115. Alexander Stolt FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
116. Willbur Trost FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
117. Hugo Martinsson FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
118. Adam Berglund FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
119. Mattias Risinger FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
120. Leo Fredlund IS Saga 1 0 0 0 0
121. Herman Geifalk IS Saga 1 0 0 0 0
122. Sebastian Andersson Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
123. Martin Österberg Storvreta IBK P05 1 0 0 0 0
124. Victor Lindbäck FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
125. Adam Lindblom FBC Uppsala Ungdom (Div 3) 1 0 0 0 0
126. Theo Ireteg IS Saga 1 0 0 0 0
127. Ludvig Lundqvist IS Saga 2 0 0 0 0
128. Jamie Mc Kenna-Boberg IS Saga 1 0 0 0 0
129. Fabian Rohlin IS Saga 2 0 0 0 0
130. Douglas Johansson IS Saga 1 0 0 0 0
131. Wille Malm IS Saga 2 0 0 0 0
132. Isak Eklund IS Saga 1 0 0 0 0
133. David Petersson IS Saga 2 0 0 0 0
134. Hugo Blom Alunda IBF 1 0 0 0 0
135. Simon Johansson Alunda IBF 1 0 0 0 0
136. William Zelin Alunda IBF 1 0 0 0 0
137. Christoffer Nicolaisen Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 0
138. Lukas Lundqvist Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 0
139. Johannes Söderkvist Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 0
140. Teodor Gustafsson Arlanda IBK/Rosersbergs IK 2 0 0 0 0
141. Teodor Gustafsson Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 2 0 0 0 0
142. Noah Adén Alunda IBF 1 0 0 0 0
143. Kevin Åström Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 0
144. Alfons Liljeberg Alunda IBF 1 0 0 0 0
145. Fredrik Noll Alunda IBF 1 0 0 0 0
146. Christoffer Nicolaisen Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 0
147. Kevin Åström Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 0
148. Lukas Lundqvist Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 0
149. Johannes Söderkvist Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 0
150. Linus Ahlinder IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
151. Isak Swenson IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
152. Jonathan Silenius Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 0
153. August Flodin IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
154. Olle Andersson IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
155. Johan Nordberg IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
156. Leonardo Blanco IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
157. Jonathan Silenius Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 0
158. Markus Holback Örsundsbro IF 1 0 0 0 0
159. Alfred Johansson Örsundsbro IF 2 0 0 0 0
160. Elias Abdirahman Örsundsbro IF 2 0 0 0 0
161. Jonathan Mattson IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 0
162. Carl Olaisson Örsundsbro IF 2 0 0 0 0
163. Daniel Algesson Örsundsbro IF 2 0 0 0 0
164. Nils Grönqvist Örsundsbro IF 1 0 0 0 0
165. Gabriel Isaksen Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 2
166. Phalaphon Sakphet IK Sirius FBC/IBK (Div 3) 1 0 0 0 2
167. Kasper Björklund Alunda IBF 1 0 0 0 2
168. Gabriel Isaksen Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 2
169. Markus Elofsson Storvreta IBK P05 1 0 0 0 2
170. Markus Elofsson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 2
171. Marcus Carlsson Storvreta IBK P05 (Div 3) 1 0 0 0 2
172. Marcus Carlsson Storvreta IBK P05 1 0 0 0 2
173. Gustaf Smeds Arlanda IBK/Rosersbergs IK 1 0 0 0 4
174. Gustaf Smeds Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3) 1 0 0 0 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis