Poängliga - Herrar Div. 3



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Mattias Lundberg Floda IBK H3 16 24 27 51 0
2. Lukas Westling Göteborg City IBK H3 16 34 11 45 0
3. Emil Gustafsson Floda IBK H3 14 27 17 44 0
4. Sebastian Ohlsson Dingle AIK H3 16 28 6 34 2
5. André Persson Göteborg City IBK H3 12 22 11 33 8
6. Joacim Allvin Göteborg City IBK H3 14 12 18 30 8
7. Linus Stenholdt Lindås IBF H3 15 19 9 28 6
8. Gustav Burman Göteborg City IBK H3 13 17 11 28 8
9. Linus Sjösten Myggenäs IBK H3 15 13 15 28 14
10. Jacob Carlander-Oskarsson Dingle AIK H3 16 20 7 27 10
11. William Regnstrand Sörgårdens IBF H3 15 11 16 27 4
12. Axel Nyqvist Sörgårdens IBF H3 13 18 8 26 10
13. Simon Ljunggren Floda IBK H3 10 18 8 26 14
14. Oliver Lundström Lindome IBK H3 15 17 9 26 4
15. Robin Strömberg Floda IBK H3 12 13 13 26 0
16. Sebastian Wackfelt Dingle AIK H3 15 4 21 25 2
17. Viktor Samson Tvrdek Floda IBK H3 15 16 8 24 4
18. Elliot Södergren Lindås IBF H3 15 13 11 24 2
19. Daniel Bryngelson Dingle AIK H3 14 7 17 24 2
20. Tim Pettersson Torslanda IBF H3 10 15 7 22 18
21. Ola Nilowik Eken IBK H3 16 12 10 22 0
22. Emil Boqvist IBK Kungälv H3 14 15 6 21 2
23. Albin Boqvist IBK Kungälv H3 15 14 7 21 0
24. Gabriel Niklasson Lindås IBF H3 15 8 12 20 2
25. Joel Benjaminsson Myggenäs IBK H3 11 4 16 20 2
26. Simon Lindén Torslanda IBF H3 14 12 7 19 12
27. David Fagerström IBK Kungälv H3 12 9 10 19 0
28. Leonardo Sundström Esperi Lindås IBF H3 12 15 3 18 2
29. Philip Hubinette Myggenäs IBK H3 14 12 6 18 2
30. Fredrik Ternesten Eken IBK H3 13 12 6 18 4
31. Joakim Zärnblom IBK Kungälv H3 14 11 7 18 2
32. Andreas Zimmerblad Pixbo Wallenstam IBF H3 14 11 7 18 4
33. Rickard Wallin Sörgårdens IBF H3 14 9 9 18 4
34. Anders Egerstad Floda IBK H3 13 6 12 18 4
35. Martin Elofsson Floda IBK H3 10 8 9 17 4
36. Daniel Sävhed Lindome IBK H3 16 6 11 17 4
37. Mats Karlsson-Eriksson Lindome IBK H3 14 5 12 17 4
38. Lukas Andersson Myggenäs IBK H3 16 13 3 16 6
39. Anton Erik Karlsson Sörgårdens IBF H3 12 10 6 16 2
40. Alek Lundwall Torslanda IBF H3 13 7 9 16 2
41. Karl Jyborn Myggenäs IBK H3 16 5 11 16 2
42. Rasmus Gyllenhammar Göteborg City IBK H3 14 2 14 16 2
43. Wilmer Eurén Torslanda IBF H3 10 8 7 15 4
44. Christoffer Bengtsson Lindome IBK H3 15 7 8 15 2
45. Charlie Johansson IBK Kungälv H3 12 6 9 15 6
46. Christoffer Björkman Lindome IBK H3 12 11 3 14 0
47. Oskar Nilsson Floda IBK H3 10 10 4 14 0
48. Emil Karlsson Dingle AIK H3 15 8 6 14 2
49. Markus Lavesson Eken IBK H3 12 6 8 14 4
50. Malte Nordlund Lindås IBF H3 13 5 9 14 4
51. Richard Tillander IBK Kungälv H3 12 10 3 13 0
52. Jakob Johansson Myggenäs IBK H3 15 9 4 13 6
53. Oliver Pettersson Plate Dingle AIK H3 14 7 6 13 26
54. Anton Fors Göteborg City IBK H3 16 6 7 13 20
55. Axel Szerszenski Torslanda IBF H3 10 4 9 13 0
56. Max Ahl Dingle AIK H3 9 4 9 13 2
57. Erik Gillberg Sörgårdens IBF H3 13 9 3 12 2
58. Erik Asker Myggenäs IBK H3 7 8 4 12 0
59. Markus Önesand Sörgårdens IBF H3 13 6 6 12 2
60. William Axell Guldhedens IK H3 11 5 7 12 0
61. Daniel Spargren IBK Kungälv H3 16 4 8 12 2
62. Joel Nestorsson Dingle AIK H3 14 9 2 11 0
63. Pelle Enarson Pixbo Wallenstam IBF H3 14 8 3 11 4
64. Noah Kindberg Pixbo Wallenstam IBF H3 7 7 4 11 2
65. Adrian Östman Dingle AIK H3 15 7 4 11 12
66. Alexander Wallberg Lindås IBF H3 13 6 5 11 4
67. Martin Slind Hagen Guldhedens IK H3 10 9 1 10 6
68. Max Riggers Torslanda IBF H3 12 8 2 10 0
69. Lukáš Kloucek Pixbo Wallenstam IBF H3 7 8 2 10 4
70. Victor Engstrand Eken IBK H3 16 6 4 10 6
71. Olle Burman Göteborg City IBK H3 14 5 5 10 0
72. Anton Sederström Pixbo Wallenstam IBF H3 14 5 5 10 8
73. Martin Magnusson Floda IBK H3 11 4 6 10 0
74. Jonatan Granström Floda IBK H3 15 4 6 10 2
75. Adam Samuelsson Dingle AIK H3 15 4 6 10 4
76. Jimmie Montell Guldhedens IK H3 15 4 6 10 4
77. Edvin Rehult Sörgårdens IBF H3 14 3 7 10 0
78. Rasmus Forsberg Lindome IBK H3 10 1 9 10 0
79. Fredrik Elfvorn Eken IBK H3 14 7 2 9 0
80. Alexander Olsson Rafalski Dingle AIK H3 12 7 2 9 2
81. David Cindric Göteborg City IBK H3 12 6 3 9 0
82. Jacob Schoemaker Guldhedens IK H3 11 6 3 9 0
83. Justus Sundbom Dingle AIK H3 10 5 4 9 0
84. Sebastian Karlsten Pixbo Wallenstam IBF H3 15 5 4 9 0
85. Anton Svensson Dingle AIK H3 12 2 7 9 2
86. Hampus Wackfelt Dingle AIK H3 9 2 7 9 2
87. Oscar Larsson Guldhedens IK H3 12 6 2 8 2
88. Rasmus Nyman IBK Kungälv H3 14 6 2 8 2
89. Oliver Tavander Floda IBK H3 11 5 3 8 2
90. Alexander Payman Floda IBK H3 10 5 3 8 4
91. Alvin Söderström Torslanda IBF H3 9 5 3 8 4
92. Nicklas Karlsson IBK Kungälv H3 14 4 4 8 0
93. Lars Persson Göteborg City IBK H3 11 3 5 8 0
94. David Borgvall Eken IBK H3 14 3 5 8 4
95. Oscar Lundgren Guldhedens IK H3 13 2 6 8 2
96. Christian Svensson Guldhedens IK H3 12 1 7 8 2
97. Fabian Göransson Lindås IBF H3 6 1 7 8 2
98. Pontus Nordström IBK Kungälv H3 14 1 7 8 2
99. Linus Casselgård Eken IBK H3 10 7 0 7 0
100. Joacim Ek Guldhedens IK H3 14 6 1 7 0
101. Pontus Tornlind Lindome IBK H3 16 6 1 7 4
102. Filip Engblom Dingle AIK H3 10 6 1 7 8
103. Carl Henrik Nordfeldt Sörgårdens IBF H3 11 5 2 7 0
104. Joel Bäck Eneroth Eken IBK H3 7 5 2 7 0
105. Josef Braahfw IBK Kungälv H3 14 5 2 7 6
106. Eric Thornander Torslanda IBF H3 7 5 2 7 14
107. Filip Ivarsson Lindome IBK H3 7 4 3 7 0
108. Samuel Dömstedt Pixbo Wallenstam IBF H3 7 4 3 7 0
109. Nils Bohlin Pixbo Wallenstam IBF H3 10 4 3 7 0
110. Christoffer Carlsson Myggenäs IBK H3 16 4 3 7 4
111. Neo Johansson Pixbo Wallenstam IBF H3 14 3 4 7 4
112. Måns Riegnell Guldhedens IK H3 11 1 6 7 2
113. Linus Berthou Lindome IBK H3 7 6 0 6 2
114. Tobias Andrén Lindome IBK H3 4 4 2 6 0
115. Patrik Svensson Eken IBK H3 13 4 2 6 0
116. Isak Hansson Göteborg City IBK H3 12 4 2 6 0
117. Jack Linghall Lindås IBF H3 13 4 2 6 2
118. Lucas Hammarvik Pixbo Wallenstam IBF H3 15 4 2 6 6
119. Joel Oscarsson Pixbo Wallenstam IBF H3 13 3 3 6 16
120. Arvid Wikström Pixbo Wallenstam IBF H3 12 2 4 6 0
121. Marcus Jaldelid Myggenäs IBK H3 7 2 4 6 0
122. Albin Wikström Göteborg City IBK H3 12 2 4 6 4
123. Mathias Sundman Göteborg City IBK H3 13 1 5 6 0
124. Jacob Säfdal Lindome IBK H3 14 1 5 6 0
125. Jesper Ohlsson Pixbo Wallenstam IBF H3 15 1 5 6 2
126. Jonathan Pekkala Settland Göteborg City IBK H3 12 1 5 6 4
127. Arvid Nääs IBK Kungälv H3 9 5 0 5 2
128. Filip Asph Eken IBK H3 9 4 1 5 0
129. Simon Andersson Dingle AIK H3 6 4 1 5 0
130. Adam Brändén Myggenäs IBK H3 12 4 1 5 4
131. André Mørch Guldhedens IK H3 14 4 1 5 4
132. Emil Fredriksson Lindås IBF H3 12 4 1 5 4
133. Gabriel Bing Sörgårdens IBF H3 7 4 1 5 10
134. Mathias Doré Sörgårdens IBF H3 9 3 2 5 0
135. Jesper Olsson Guldhedens IK H3 5 3 2 5 0
136. Rasmus Lindvall Lindome IBK H3 10 3 2 5 0
137. Vigor Turujlija Gamelius IBK Kungälv H3 11 3 2 5 2
138. Gustaf Gulliksson Sörgårdens IBF H3 12 3 2 5 6
139. Wictor Lundstedt Pixbo Wallenstam IBF H3 1 2 3 5 0
140. Einar Pålsson Lindås IBF H3 6 2 3 5 0
141. Anton Skog Lindome IBK H3 10 2 3 5 0
142. Johan Ahlstrand Sörgårdens IBF H3 9 2 3 5 2
143. Niklas Rask Guldhedens IK H3 13 2 3 5 12
144. Magnus Widén Eken IBK H3 7 1 4 5 0
145. Isak Orthag IBK Kungälv H3 12 4 0 4 0
146. Lukas Ullnert Torslanda IBF H3 11 3 1 4 0
147. Melker Norrman Lindås IBF H3 5 3 1 4 0
148. Anton Forsberg Göteborg City IBK H3 8 3 1 4 0
149. Philip Ekberg Pixbo Wallenstam IBF H3 14 3 1 4 6
150. Niklas Schön Eken IBK H3 16 3 1 4 8
151. Oskar Hedén Eken IBK H3 15 2 2 4 0
152. Simon Wallén Floda IBK H3 1 2 2 4 0
153. Tobias Blixter Lindås IBF H3 11 2 2 4 0
154. Kristian Ikponmwosa Pixbo Wallenstam IBF H3 1 2 2 4 0
155. Melwin Bruun Göteborg City IBK H3 7 2 2 4 2
156. Simon Lunnevi Floda IBK H3 16 2 2 4 2
157. Olle Fröström Floda IBK H3 4 1 3 4 0
158. Kevin Persson Torslanda IBF H3 2 1 3 4 0
159. Joel Rudanko Torslanda IBF H3 13 1 3 4 18
160. Hugo Salegård IBK Kungälv H3 16 0 4 4 0
161. Adam Timmerås Floda IBK H3 13 0 4 4 0
162. Jacob Tärnberg Torslanda IBF H3 8 0 4 4 2
163. Jacob Grahl Eken IBK H3 10 0 4 4 4
164. Axel Eriksson Pixbo Wallenstam IBF H3 9 3 0 3 0
165. Albin Durvik Torslanda IBF H3 8 3 0 3 0
166. David Andersson IBK Kungälv H3 8 2 1 3 0
167. Philip Eriksson Myggenäs IBK H3 9 2 1 3 0
168. Fredrik Johansson Guldhedens IK H3 8 2 1 3 0
169. Jan Johannesson Myggenäs IBK H3 4 2 1 3 2
170. Daniel Johansson IBK Kungälv H3 13 2 1 3 4
171. Samuel Engblom Dingle AIK H3 15 2 1 3 10
172. Alexander Hofling Pixbo Wallenstam IBF H3 4 1 2 3 0
173. Elias Tornberg Pixbo Wallenstam IBF H3 13 1 2 3 0
174. Daniel Jakobsson Floda IBK H3 1 1 2 3 0
175. Linus Haglund Lindås IBF H3 9 1 2 3 0
176. Gustaf Björkdahl IBK Kungälv H3 13 1 2 3 0
177. Albert Ladenvall Guldhedens IK H3 5 1 2 3 2
178. Noel Dygd Dingle AIK H3 6 1 2 3 4
179. Benjamin Gunnarsson Lindås IBF H3 13 1 2 3 6
180. Jesper Åberg Eken IBK H3 13 0 3 3 0
181. Hampus Nordh Pixbo Wallenstam IBF H3 10 0 3 3 0
182. Olof Henrik Östlund Sörgårdens IBF H3 7 0 3 3 0
183. Erik Andreasson IBK Kungälv H3 1 0 3 3 0
184. Daniel Giraud Torslanda IBF H3 2 2 0 2 0
185. Ludvig Roth Torslanda IBF H3 8 2 0 2 0
186. Andreas Eriksson Floda IBK H3 16 2 0 2 0
187. Isaac Werner Lindås IBF H3 6 2 0 2 0
188. Jacob Oscarsson Lindome IBK H3 4 2 0 2 0
189. Jonas Hansson Guldhedens IK H3 12 2 0 2 2
190. Rasmus Nilsson Lindås IBF H3 9 2 0 2 4
191. Oscar Selindh Torslanda IBF H3 10 2 0 2 4
192. Jakob Liljered Eken IBK H3 6 2 0 2 12
193. Johan Börjegren Guldhedens IK H3 2 1 1 2 0
194. Kalle Zacharoff Lindås IBF H3 3 1 1 2 0
195. Emil Johansson Lindås IBF H3 2 1 1 2 0
196. Johan Wannberg Lindome IBK H3 4 1 1 2 0
197. Fabian Ivarsson Lindome IBK H3 6 1 1 2 0
198. Erik Grundin Lindome IBK H3 2 1 1 2 0
199. Eddie Gustafsson Lindome IBK H3 10 1 1 2 0
200. Fredrik Persson Sörgårdens IBF H3 3 1 1 2 0
201. Andreas Larsson Sörgårdens IBF H3 4 1 1 2 0
202. Rickard Pettersson Dingle AIK H3 9 1 1 2 0
203. Linus Bolmstedt Pixbo Wallenstam IBF H3 7 1 1 2 0
204. David Hansson Pixbo Wallenstam IBF H3 9 1 1 2 0
205. William Sirén Myggenäs IBK H3 4 1 1 2 0
206. Albin Wigren Torslanda IBF H3 11 1 1 2 0
207. Andreas Berg Torslanda IBF H3 5 1 1 2 0
208. Christian Wessberg Myggenäs IBK H3 10 1 1 2 2
209. Elliot Fredäng Pixbo Wallenstam IBF H3 2 1 1 2 2
210. Joel Reckman Lindås IBF H3 8 1 1 2 2
211. Elias Magnusson Eken IBK H3 7 1 1 2 2
212. Christoffer Ekdahl Sörgårdens IBF H3 10 1 1 2 4
213. Daniel Eriksson Göteborg City IBK H3 13 1 1 2 6
214. Henric Stålhammar Lindome IBK H3 9 1 1 2 6
215. Reuben Ljungberg Lindås IBF H3 4 0 2 2 0
216. Edvin Jarlros Lindome IBK H3 10 0 2 2 0
217. Anton Pålsson Lindås IBF H3 10 0 2 2 0
218. Anton Fristedt Lindome IBK H3 5 0 2 2 0
219. Jim Johansson Eken IBK H3 2 0 2 2 2
220. Niclas Nordström Eken IBK H3 12 0 2 2 6
221. Adam Nordin Sörgårdens IBF H3 15 0 2 2 6
222. Kalle Adolfsson Guldhedens IK H3 5 1 0 1 0
223. Philip Bringestedt Pixbo Wallenstam IBF H3 1 1 0 1 0
224. William Andersson Myggenäs IBK H3 15 1 0 1 0
225. Rasmus Nilsson Myggenäs IBK H3 6 1 0 1 0
226. Johan Wikander Eken IBK H3 6 1 0 1 0
227. William Gabrielsson-Mcghee Eken IBK H3 12 1 0 1 0
228. Fredrik Röding Guldhedens IK H3 1 1 0 1 0
229. Emil Jungtell Guldhedens IK H3 4 1 0 1 0
230. Felix Palm Guldhedens IK H3 5 1 0 1 0
231. Olle Eriksson Lindome IBK H3 16 1 0 1 2
232. Isak Bokesten Lindome IBK H3 2 1 0 1 2
233. Karl Eklund Guldhedens IK H3 3 1 0 1 4
234. Edvin Dyrkell Torslanda IBF H3 11 1 0 1 4
235. Erik Tobiasson Torslanda IBF H3 4 1 0 1 4
236. Viking Hagman Torslanda IBF H3 5 0 1 1 0
237. Kevin Persson IBK Kungälv H3 1 0 1 1 0
238. Jonas Berglind IBK Kungälv H3 3 0 1 1 0
239. Casper Rozman Torslanda IBF H3 15 0 1 1 0
240. Samuel Börlin Guldhedens IK H3 7 0 1 1 0
241. Henrik Albinsson Floda IBK H3 14 0 1 1 0
242. Mats Fagerberg Floda IBK H3 10 0 1 1 0
243. Elliot Wall Lindome IBK H3 1 0 1 1 0
244. Hampus Hagert Lindås IBF H3 5 0 1 1 0
245. Linus Wolters Lindås IBF H3 1 0 1 1 0
246. Samuel Hallin Lindås IBF H3 3 0 1 1 0
247. Vidar Holst Pixbo Wallenstam IBF H3 2 0 1 1 0
248. William Heinonen Pixbo Wallenstam IBF H3 14 0 1 1 0
249. Isak Julkunen Pixbo Wallenstam IBF H3 1 0 1 1 0
250. Anders Jonsson Dingle AIK H3 14 0 1 1 0
251. David Hansson Dingle AIK H3 13 0 1 1 0
252. Niclas Robertsson Sörgårdens IBF H3 12 0 1 1 0
253. Oscar Larsson Göteborg City IBK H3 4 0 1 1 2
254. Elias Nilsson Wojtowicz Lindås IBF H3 5 0 1 1 2
255. Tim Berger Lindome IBK H3 5 0 1 1 2
256. Elliot Berglund Torslanda IBF H3 3 0 1 1 4
257. Niclas Zärnblom IBK Kungälv H3 16 0 1 1 6
258. Eric Heimer Myggenäs IBK H3 10 0 1 1 12
259. Noah Kaiberger Guldhedens IK H3 4 0 1 1 14
260. Oskar Olsén Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
261. Christian Hammar Guldhedens IK H3 2 0 0 0 0
262. Viktor Strömberg Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
263. Rasmuz Nurmik Guldhedens IK H3 2 0 0 0 0
264. Olle Öhgren Guldhedens IK H3 4 0 0 0 0
265. Niklas Lange Guldhedens IK H3 7 0 0 0 0
266. Björn Carlen Bengtsson Sörgårdens IBF H3 2 0 0 0 0
267. Daniel Valle Sörgårdens IBF H3 1 0 0 0 0
268. Per Sjödin Sörgårdens IBF H3 1 0 0 0 0
269. Anton Glanzén Sörgårdens IBF H3 4 0 0 0 0
270. Victor Karlsson Sörgårdens IBF H3 2 0 0 0 0
271. Daniel Allansson Sörgårdens IBF H3 4 0 0 0 0
272. Oskar Börjesson Göteborg City IBK H3 8 0 0 0 0
273. Pär Emanuelsson Göteborg City IBK H3 2 0 0 0 0
274. Robert Weineland Göteborg City IBK H3 11 0 0 0 0
275. Niclas Axdorph Göteborg City IBK H3 11 0 0 0 0
276. Anders Järnmyr Göteborg City IBK H3 4 0 0 0 0
277. Oskar Johansson Göteborg City IBK H3 2 0 0 0 0
278. Anton Henriksén Göteborg City IBK H3 4 0 0 0 0
279. Olle Rudmark Pixbo Wallenstam IBF H3 2 0 0 0 0
280. Edvard Boson Pixbo Wallenstam IBF H3 1 0 0 0 0
281. Albin Flöjner Pixbo Wallenstam IBF H3 1 0 0 0 0
282. Alfred Mastalir Pixbo Wallenstam IBF H3 12 0 0 0 0
283. Pontus Strinning Dingle AIK H3 4 0 0 0 0
284. Felix Sjösten Myggenäs IBK H3 11 0 0 0 0
285. Charles Martinsson Myggenäs IBK H3 4 0 0 0 0
286. Karl Ribeck Myggenäs IBK H3 5 0 0 0 0
287. Kalle Alsing Myggenäs IBK H3 10 0 0 0 0
288. Viktor Thorsson Myggenäs IBK H3 13 0 0 0 0
289. Philip Kamperin IBK Kungälv H3 1 0 0 0 0
290. William Gatica Lindås IBF H3 4 0 0 0 0
291. Gustaf Tundal Lindås IBF H3 1 0 0 0 0
292. Christoffer Blixter Lindås IBF H3 11 0 0 0 0
293. Odin Sundström Esperi Lindås IBF H3 3 0 0 0 0
294. Linus Möller Lindås IBF H3 2 0 0 0 0
295. Sebastian Sannerholm Lindome IBK H3 2 0 0 0 0
296. Filip Ryberg Lindome IBK H3 1 0 0 0 0
297. Oliver Klockargård Lindome IBK H3 1 0 0 0 0
298. Milton Appelgren Lindome IBK H3 8 0 0 0 0
299. Jesper Björklund Greter Lindome IBK H3 8 0 0 0 0
300. Emrik Appelgren Lindome IBK H3 2 0 0 0 0
301. Simon Elgan Lindås IBF H3 1 0 0 0 0
302. Yao-Zu Galby Eken IBK H3 10 0 0 0 0
303. Mats Andersson Eken IBK H3 14 0 0 0 0
304. Reine Andersson Eken IBK H3 1 0 0 0 0
305. Fredrik Östberg Eken IBK H3 1 0 0 0 0
306. Truls Henriksson Lindome IBK H3 1 0 0 0 0
307. Andreas Henriksson Floda IBK H3 7 0 0 0 0
308. Zebastian Lundgren Guldhedens IK H3 4 0 0 0 0
309. Folke Martvall-Lamré Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
310. Edvin Ekström Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
311. Alexander Olofsson Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
312. Martinus Martinsson Guldhedens IK H3 1 0 0 0 0
313. Isak Skog Torslanda IBF H3 10 0 0 0 0
314. Hugo Simonsson Torslanda IBF H3 3 0 0 0 0
315. Oskar Bell Torslanda IBF H3 6 0 0 0 0
316. Erik Bengtsson Torslanda IBF H3 15 0 0 0 0
317. Linus Hillerström IBK Kungälv H3 6 0 0 0 0
318. Lucas Jonsson Torslanda IBF H3 13 0 0 0 0
319. Melker Allestig/Sövig Lindås IBF H3 1 0 0 0 2
320. Elias Magnusson Myggenäs IBK H3 5 0 0 0 2
321. Liam Juhlin Pixbo Wallenstam IBF H3 14 0 0 0 2
322. Olle Lorentzson Göteborg City IBK H3 2 0 0 0 2
323. Aksel Johnson Viir Guldhedens IK H3 1 0 0 0 2
324. Teo Magnusson Guldhedens IK H3 2 0 0 0 2
325. Albert Enlund Göteborg City IBK H3 13 0 0 0 4
326. Eskil Björklund Greter Guldhedens IK H3 5 0 0 0 4
327. Gustav Gillholm Eken IBK H3 12 0 0 0 4
328. Ola Nordqvist Guldhedens IK H3 8 0 0 0 6
329. Fredrik Bernhardsson Göteborg City IBK H3 13 0 0 0 6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis