Poängliga - Kval Damer Division 2



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Katrin Sjöberg Filipstad IBK 3 6 4 10 0
2. Julia Endl Filipstad IBK 3 7 0 7 2
3. Emma Hultgren Filipstad IBK 3 3 4 7 2
4. Madeleine Josefsson Filipstad IBK 2 3 3 6 0
5. Linn Jansson Filipstad IBK 3 1 5 6 0
6. Elin Johansson BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 2 3 5 0
7. Elinor Jernberg Filipstad IBK 3 4 0 4 2
8. Amelie Sundelin Grums IBK 3 2 2 4 0
9. Emilia Engström Filipstad IBK 3 2 2 4 4
10. Julia Thvetus BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 2 1 3 2
11. Samina Bergwall SK Örnen 3 2 1 3 2
12. Isabelle Nyberg BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 2 3 0
13. Julia Skalare Filipstad IBK 3 1 2 3 2
14. Lovisa Eriksson SK Örnen 3 0 3 3 0
15. Sara Johansson SK Örnen 3 2 0 2 0
16. Molly Sundberg SK Örnen 3 2 0 2 0
17. Lisa Olsson Grums IBK 3 2 0 2 2
18. Helena Ryhed Filipstad IBK 2 1 1 2 0
19. Johanna Larsson Filipstad IBK 3 1 1 2 0
20. Marie Westerlund SK Örnen 3 1 1 2 0
21. Tilda Ziemann BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 1 2 0
22. Pernilla Tärnler SK Örnen 3 1 1 2 4
23. Christine Larsson Grums IBK 3 1 1 2 22
24. Miranda Hedberg Filipstad IBK 2 0 2 2 0
25. Elinor Persson BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 0 2 2 0
26. Emilia Larsson SK Örnen 3 0 2 2 0
27. Julia Aitman Filipstad IBK 3 0 2 2 2
28. Ameli Norström Grums IBK 3 0 2 2 2
29. Victoria Nilsson Grums IBK 3 1 0 1 0
30. Lina Sundquist Grums IBK 1 1 0 1 0
31. Jennifer Eriksson SK Örnen 3 1 0 1 0
32. Caroline Mellqvist BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 1 0 1 0
33. Frida Hedman BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 0 1 0
34. Johanna Inelind BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 0 1 0
35. Moa Johansson BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 0 1 0
36. Linnea Johannesson BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 1 0 1 2
37. Madelene Magnusson SK Örnen 3 1 0 1 2
38. Frida Englund Grums IBK 3 1 0 1 2
39. Moa Wallgren Grums IBK 2 0 1 1 0
40. Sofia Nordqvist Grums IBK 3 0 1 1 0
41. Sofia Jonsson BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 0 1 1 0
42. Sofia Alexandersson BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 0 1 1 0
43. Elin Sundström BKI Sunnanå/BK Vålberg 2 0 1 1 0
44. Johanna Olsson BKI Sunnanå/BK Vålberg 2 0 1 1 2
45. Kristin Dunder SK Örnen 2 0 1 1 2
46. Katrin Skoog SK Örnen 3 0 0 0 0
47. Jennifer Johansson SK Örnen 1 0 0 0 0
48. Johanna Westerlund SK Örnen 2 0 0 0 0
49. Sandra Olsson SK Örnen 3 0 0 0 0
50. Alva Aitman Filipstad IBK 1 0 0 0 0
51. Ida Juhlin BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 0 0 0 0
52. Petra Bäckman BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 0 0 0 0
53. Felicia Olsson BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 0 0 0 0
54. Katarina Gustavsson BKI Sunnanå/BK Vålberg 3 0 0 0 0
55. Rebecca Eklöf BKI Sunnanå/BK Vålberg 2 0 0 0 0
56. Rebecka Sultan BKI Sunnanå/BK Vålberg 1 0 0 0 0
57. Jennie Lundqvist BKI Sunnanå/BK Vålberg 2 0 0 0 0
58. Linnea Edqvist Grums IBK 3 0 0 0 0
59. Hanna Embretsen Grums IBK 3 0 0 0 0
60. Emmy Bergvall Grums IBK 3 0 0 0 0
61. Rebecka Salomonsson Grums IBK 2 0 0 0 0
62. Julia Nordqvist Grums IBK 2 0 0 0 0
63. Desirée Larsson Grums IBK 3 0 0 0 0
64. Sandra Hammarberg Filipstad IBK 1 0 0 0 0
65. Matilda Strand Filipstad IBK 3 0 0 0 0
66. Ellinor Strand Filipstad IBK 2 0 0 0 0
67. Emma Kenttälä Filipstad IBK 3 0 0 0 0
68. Jaqueline Delang Filipstad IBK 1 0 0 0 0
69. Filippa Johansson SK Örnen 3 0 0 0 2
70. Liv Larsson SK Örnen 2 0 0 0 5

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis