Poängliga - Herrar Div 3



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Markus Jansson Kopparbergs BK (H3) 17 39 20 59 22
2. Andreas Rosenborg Kopparbergs BK (H3) 19 35 24 59 22
3. John Lindhagen Hovsta IF (H3) 16 28 20 48 4
4. Josef Wiberg SMÅ IF (H3) 14 38 8 46 18
5. Mikael Andersson Hovsta IF (H3) 20 28 18 46 10
6. Tim Appelros Åsbro GOIF (H3) 17 28 18 46 20
7. Simon Alsterlund Brickebackens IF (H3) 20 22 21 43 14
8. Alexander Lindahl Nora IBK (H3) 19 12 31 43 22
9. Anton Tannerstad Askersunds IBK (H3, B-Lag) 19 34 7 41 6
10. Nils Moritzen Väster IBK Örebro (H3) 19 27 14 41 6
11. Linus Rehnström Åsbro GOIF (H3) 15 22 19 41 0
12. Oscar Öholm Hovsta IF (H3) 18 26 14 40 6
13. Albin Conradsson Brickebackens IF (H3) 17 21 19 40 0
14. Tom Warman Örebro SK Ung (H3) 19 21 19 40 0
15. Joacim Bard Åsbro GOIF (H3) 16 12 28 40 2
16. John Harryson Brickebackens IF (H3) 20 22 16 38 20
17. Robin Hultqvist Väster IBK Örebro (H3) 18 24 13 37 2
18. Oskar Johansson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 20 23 14 37 6
19. Axel Nyqvist Brickebackens IF (H3) 17 24 12 36 18
20. Egil Svensson Väster IBK Örebro (H3) 20 15 21 36 21
21. Alexander Eriksson Åsbro GOIF (H3) 14 23 11 34 25
22. Felix Mallalieu Nora IBK (H3) 18 17 16 33 4
23. Jonas Eliasson Kopparbergs BK (H3) 10 11 22 33 0
24. Elias Enström Nora IBK (H3) 18 17 15 32 0
25. Nikola Jovanovic Nora IBK (H3) 19 14 18 32 12
26. Emil Gustavsson Åsbro GOIF (H3) 17 11 21 32 5
27. Andreas Bäcker Kopparbergs BK (H3) 18 15 16 31 20
28. Marcus Ernlund Hovsta IF (H3) 14 12 19 31 18
29. Lukas Andersson Örebro SK Ung (H3) 16 15 15 30 6
30. Jimmy Bülow Väster IBK Örebro (H3) 18 19 10 29 6
31. Gabriel Ahlm Askersunds IBK (H3, B-Lag) 17 10 19 29 13
32. Rikard Bergström Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 14 10 19 29 27
33. Simon Beskow Åsbro GOIF (H3) 13 20 8 28 10
34. David Olsson Hovsta IF (H3) 17 16 12 28 2
35. Robert Henningsson Väster IBK Örebro (H3) 15 12 16 28 0
36. Oscar Löfholm Hallden SMÅ IF (H3) 18 6 22 28 20
37. Josef Steiner Nora IBK (H3) 9 23 4 27 0
38. Jakob Lannhard Åsbro GOIF (H3) 10 15 12 27 2
39. Fredrik Brevik Kopparbergs BK (H3) 19 12 15 27 4
40. Andreas Pettersson Kopparbergs BK (H3) 20 9 18 27 32
41. Jonas Bergsten Åsbro GOIF (H3) 15 21 5 26 35
42. Oskar Johansson SMÅ IF (H3) 19 14 12 26 14
43. Adam Svensson Brickebackens IF (H3) 19 14 10 24 8
44. Sebastian Flink Askersunds IBK (H3, B-Lag) 15 15 8 23 6
45. Erik Gustafsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 7 9 14 23 0
46. Johan Nilsson SMÅ IF (H3) 16 11 11 22 0
47. Adam Nilsson Nora IBK (H3) 19 15 6 21 4
48. Johan Fredriksson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 20 11 10 21 14
49. Robin Andersson Åsbro GOIF (H3) 16 7 14 21 6
50. Robin Eriksson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 10 17 2 19 25
51. Björn Jönsson Hovsta IF (H3) 19 14 5 19 4
52. Martin Ardryd Örebro SK Ung (H3) 9 12 7 19 4
53. Joel Andersson Hovsta IF (H3) 18 11 8 19 2
54. Samuel Oskarsson Hovsta IF (H3) 17 11 8 19 8
55. Erik Gerdtsson Kopparbergs BK (H3) 20 10 9 19 4
56. Jesper Sonnerstedt Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 15 10 9 19 10
57. Alexander Wilhelmsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 18 9 10 19 4
58. Naj Lomjabok Karlsson Nora IBK (H3) 11 8 11 19 28
59. Filip Nordlander Askersunds IBK (H3, B-Lag) 7 12 6 18 2
60. Johan Marksved Väster IBK Örebro (H3) 20 9 9 18 0
61. Peter Törnblom Brickebackens IF (H3) 10 12 5 17 6
62. Emil Nilsson Kopparbergs BK (H3) 17 10 7 17 10
63. Elias Larsson Kopparbergs BK (H3) 14 7 10 17 10
64. Oskar Edberg Hovsta IF (H3) 15 6 11 17 13
65. Jonathan Viktorsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 20 12 3 15 10
66. David Ågren Åsbro GOIF (H3) 17 10 5 15 8
67. Joakim Henricsson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 14 10 5 15 26
68. Tobias Edström WSK Lindesberg (H3,B-lag) 19 9 6 15 22
69. Christopher Nyvall Kopparbergs BK (H3) 10 8 7 15 4
70. Albin Wahlquist Brickebackens IF (H3) 19 8 7 15 8
71. Fredrik Sjödelius Brickebackens IF (H3) 9 8 7 15 10
72. Albin Wistrand SMÅ IF (H3) 15 8 7 15 19
73. Anton Hallan Askersunds IBK (H3, B-Lag) 17 6 9 15 2
74. Gustav Eklund Örebro SK Ung (H3) 14 9 5 14 8
75. Oscar Jakobsson SMÅ IF (H3) 13 8 6 14 4
76. Fredrik Fischerström Eriksson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 9 4 10 14 2
77. Wiktor Jonasson Kopparbergs BK (H3) 15 13 0 13 4
78. Anton Eriksson Nora IBK (H3) 20 10 3 13 2
79. Zebastian Moraglio WSK Lindesberg (H3,B-lag) 19 6 7 13 10
80. Emil Edberg Hovsta IF (H3) 17 5 8 13 2
81. Henrik Gunnarsson Brickebackens IF (H3) 11 5 8 13 2
82. Adam Olsson SMÅ IF (H3) 14 2 11 13 0
83. Marcus Åström SMÅ IF (H3) 16 11 1 12 41
84. Robin Karlsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 3 10 2 12 0
85. Sebastian Lindblad Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 6 10 2 12 2
86. Isak Söderback Väster IBK Örebro (H3) 14 9 3 12 8
87. Rasmus Ström Kopparbergs BK (H3) 18 8 4 12 0
88. Steve Moberg SMÅ IF (H3) 7 8 4 12 2
89. Peter Johansson Åsbro GOIF (H3) 10 7 5 12 2
90. Oscar Berglund Brickebackens IF (H3) 6 6 6 12 0
91. Niclas Gunnarsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 5 6 6 12 0
92. Rickard Hammarström Väster IBK Örebro (H3) 17 6 6 12 8
93. Rasmus Nacklin WSK Lindesberg (H3,B-lag) 19 9 2 11 12
94. Emil Gefvert Brickebackens IF (H3) 12 8 3 11 2
95. Daniel Lundin Nora IBK (H3) 19 8 3 11 2
96. Oscar Harryson Brickebackens IF (H3) 12 7 4 11 2
97. William Larsson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 6 7 4 11 4
98. Philip Jansson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 18 7 4 11 4
99. Daniel Pragnert Örebro SK Ung (H3) 9 6 5 11 0
100. Hampus Kjell Örebro SK Ung (H3) 18 6 5 11 8
101. Johan Brugger Väster IBK Örebro (H3) 20 4 7 11 4
102. Jonas Tenselius Brickebackens IF (H3) 17 4 7 11 10
103. Johan Pettersson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 7 3 8 11 4
104. Patric Stjernström Åsbro GOIF (H3) 11 3 8 11 6
105. Robert Sundberg Väster IBK Örebro (H3) 8 2 9 11 0
106. Jens Bröms Örebro SK Ung (H3) 9 2 9 11 2
107. Fredrik Åhlberg Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 8 9 1 10 6
108. David Jovanovic Nora IBK (H3) 19 8 2 10 2
109. Matteus Svanbäck Örebro SK Ung (H3) 11 8 2 10 8
110. Patrik Elmersson Örebro SK Ung (H3) 13 7 3 10 9
111. Valdemar Johansson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 15 7 3 10 9
112. Robin Nyström Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 12 6 4 10 9
113. Ville Slotter Askersunds IBK (H3, B-Lag) 20 2 8 10 2
114. Anders Gunnarsson Hovsta IF (H3) 16 2 8 10 8
115. Robin Lundin Väster IBK Örebro (H3) 17 7 2 9 8
116. Gabriel Östlund Väster IBK Örebro (H3) 19 6 3 9 2
117. Filip Eriksson Brickebackens IF (H3) 18 4 5 9 4
118. David Molander Väster IBK Örebro (H3) 16 4 5 9 24
119. Olle Stillnert WSK Lindesberg (H3,B-lag) 19 4 5 9 32
120. Hampus Edström WSK Lindesberg (H3,B-lag) 16 4 5 9 36
121. Olle Ogenklev Askersunds IBK (H3, B-Lag) 20 3 6 9 6
122. samuel poropat Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 14 3 6 9 10
123. Hans Lindqvist Hovsta IF (H3) 19 2 7 9 2
124. Dennis Lindh WSK Lindesberg (H3,B-lag) 15 2 7 9 6
125. Patrik Ström Hovsta IF (H3) 13 1 8 9 11
126. Karl Jaurén Örebro SK Ung (H3) 6 7 1 8 2
127. Gustav Jaurén Örebro SK Ung (H3) 8 6 2 8 0
128. Alexander Cantell Väster IBK Örebro (H3) 17 6 2 8 12
129. Gustav Edström Hovsta IF (H3) 15 5 3 8 2
130. Adam Andersson Örebro SK Ung (H3) 11 5 3 8 7
131. Andreas Larsson Väster IBK Örebro (H3) 18 4 4 8 0
132. Bill Petersson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 8 4 4 8 0
133. Tony Karlsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 12 4 4 8 4
134. Adam Haglind Hovsta IF (H3) 5 3 5 8 0
135. Alexander Wallin Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 17 3 5 8 4
136. Douglas Albinsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 20 2 6 8 4
137. Richard Wallin Örebro SK Ung (H3) 18 2 6 8 8
138. Kim Johansson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 18 2 6 8 12
139. Jonas Beckman Åsbro GOIF (H3) 9 5 2 7 0
140. Karl Eriksson Nora IBK (H3) 16 5 2 7 4
141. Matti Eriksson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 9 4 3 7 4
142. Mattias Frohm Örebro SK Ung (H3) 14 3 4 7 2
143. Albin Sjöstedt Örebro SK Ung (H3) 11 3 4 7 6
144. Martin Jansson Hovsta IF (H3) 7 3 4 7 17
145. Martin Lundin Nora IBK (H3) 15 3 4 7 18
146. Michael Eriksson Åsbro GOIF (H3) 19 2 5 7 4
147. Niklas Andersson Kopparbergs BK (H3) 17 2 5 7 6
148. Benjamin Schiller SMÅ IF (H3) 15 2 5 7 11
149. Sebastian Arokiam Väster IBK Örebro (H3) 20 1 6 7 2
150. Marcus Lindner Hovsta IF (H3) 9 5 1 6 2
151. Sebastian Skoglund WSK Lindesberg (H3,B-lag) 20 5 1 6 19
152. Johan Palmér Örebro SK Ung (H3) 6 4 2 6 0
153. Christian Karlsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 7 4 2 6 0
154. Jonas Nilsson Brickebackens IF (H3) 10 4 2 6 4
155. Malcom Eriksson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 7 3 3 6 2
156. Mikael Isaksson Åsbro GOIF (H3) 13 3 3 6 6
157. Filip Crantz Örebro SK Ung (H3) 8 2 4 6 0
158. Oskar Fridlund Nora IBK (H3) 15 1 5 6 16
159. Gabriel Hällqvist Brickebackens IF (H3) 7 0 6 6 0
160. Simon Arvidsson Öhrling Väster IBK Örebro (H3) 17 0 6 6 8
161. Alexander Arvidsson Kopparbergs BK (H3) 2 4 1 5 0
162. Pelle Österberg Åsbro GOIF (H3) 7 4 1 5 0
163. Tim Widmark Åsbro GOIF (H3) 9 4 1 5 0
164. Hugo Jerlström Askersunds IBK (H3, B-Lag) 9 4 1 5 2
165. Emil Larsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 3 2 5 0
166. Filip Jonsson Brickebackens IF (H3) 12 3 2 5 0
167. Magnus Frid Brickebackens IF (H3) 2 2 3 5 0
168. Andreas Zedig Kopparbergs BK (H3) 14 2 3 5 0
169. Anton Häll Askersunds IBK (H3, B-Lag) 9 2 3 5 2
170. Rasmus Wass Kopparbergs BK (H3) 18 2 3 5 6
171. Max Karlsson SMÅ IF (H3) 15 2 3 5 8
172. Rasmus Hemstad Örebro SK Ung (H3) 9 1 4 5 6
173. Filip Ardryd Örebro SK Ung (H3) 1 3 1 4 0
174. Johan Csomai Nora IBK (H3) 7 3 1 4 0
175. Jonas Lindholm Örebro SK Ung (H3) 5 3 1 4 4
176. Jesper Sandberg Örebro SK Ung (H3) 6 2 2 4 0
177. Jonas Dahlin Örebro SK Ung (H3) 6 2 2 4 8
178. Pontus Hellqvist SMÅ IF (H3) 4 1 3 4 0
179. Valter Pettersson Åsbro GOIF (H3) 6 1 3 4 0
180. Dennis Andersson Örebro SK Ung (H3) 7 1 3 4 2
181. Joakim Blom Örebro SK Ung (H3) 5 0 4 4 0
182. Sebastian Arvidsson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 13 0 4 4 4
183. Viktor Svanholm WSK Lindesberg (H3,B-lag) 1 3 0 3 2
184. Fredrik Olsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 7 3 0 3 6
185. Tommy Sander Wardeman Väster IBK Örebro (H3) 12 3 0 3 12
186. Victor Spraak Örebro SK Ung (H3) 6 3 0 3 24
187. Simon Uddmyr Örebro SK Ung (H3) 3 2 1 3 0
188. Gustav Eriksson Brickebackens IF (H3) 3 2 1 3 0
189. Johannes Fagergren Örebro SK Ung (H3) 8 2 1 3 2
190. Axel Eriksson Nora IBK (H3) 13 2 1 3 4
191. Joakim Hagman Brickebackens IF (H3) 9 2 1 3 4
192. Adam Isaksson Åsbro GOIF (H3) 16 2 1 3 10
193. Sebastian Sundqvist Örebro SK Ung (H3) 3 1 2 3 0
194. Paul Karlsson SMÅ IF (H3) 4 1 2 3 0
195. David Rosdahl Brickebackens IF (H3) 8 1 2 3 4
196. Jakob Holm Nora IBK (H3) 8 1 2 3 8
197. Mathias Jöndalen Brickebackens IF (H3) 9 0 3 3 0
198. Thimmie Andersson SMÅ IF (H3) 11 0 3 3 0
199. Martin Fredin Örebro SK Ung (H3) 12 0 3 3 2
200. Niklas Lindblom Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 3 3 2
201. Emil Hjerpe Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 2 0 2 0
202. Jonas Lindgren SMÅ IF (H3) 15 2 0 2 2
203. Emil Berglin WSK Lindesberg (H3,B-lag) 2 2 0 2 2
204. Robin Sånnell Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 12 2 0 2 2
205. Jimmy Björnberg Åsbro GOIF (H3) 2 2 0 2 2
206. Joakim Bornedal Åsbro GOIF (H3) 10 2 0 2 2
207. Ludvig Lindgren SMÅ IF (H3) 8 1 1 2 0
208. Robin Johnsson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 16 1 1 2 2
209. Viktor Eriksson Kopparbergs BK (H3) 10 1 1 2 2
210. Elvir Asic Hovsta IF (H3) 4 1 1 2 4
211. Niklas Carlsson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 1 1 1 2 5
212. Marcus Hammarlund Askersunds IBK (H3, B-Lag) 11 1 1 2 6
213. William Klippel Brickebackens IF (H3) 11 1 1 2 6
214. Andreas Baard Åsbro GOIF (H3) 13 0 2 2 0
215. Pontus Tillqvist Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 2 2 0
216. Philip Hedin WSK Lindesberg (H3,B-lag) 3 0 2 2 0
217. Daniel Marksved Väster IBK Örebro (H3) 19 0 2 2 0
218. Oscar Eriksson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 17 0 2 2 4
219. Mattis Gillstam SMÅ IF (H3) 19 0 2 2 4
220. Tommy Koivukorpi Väster IBK Örebro (H3) 19 0 2 2 12
221. Micael Paulsson-Febo Kopparbergs BK (H3) 17 0 2 2 12
222. Jonny Makdesi Örebro SK Ung (H3) 6 1 0 1 0
223. Nicolas Da Silva-Kuehn Örebro SK Ung (H3) 2 1 0 1 0
224. Markus Anell SMÅ IF (H3) 10 1 0 1 0
225. Jesper Karlsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 2 1 0 1 0
226. Melker Johansson Örebro SK Ung (H3) 6 1 0 1 2
227. Niklas Bergström Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 2 1 0 1 2
228. Johannes Skoglund WSK Lindesberg (H3,B-lag) 8 1 0 1 4
229. Trygg Tholvsen Örebro SK Ung (H3) 3 0 1 1 0
230. Andreas Pettersson Nora IBK (H3) 13 0 1 1 0
231. Dustin Appelros Åsbro GOIF (H3) 13 0 1 1 0
232. Tobias Ekbäck Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 13 0 1 1 0
233. Merlin Aldeqvart Hovsta IF (H3) 18 0 1 1 0
234. Magnus Wikman Brickebackens IF (H3) 6 0 1 1 0
235. Patrik Hammarström Hovsta IF (H3) 13 0 1 1 0
236. Sebastian Graff Hovsta IF (H3) 3 0 1 1 2
237. Elias Dahlström Åsbro GOIF (H3) 8 0 1 1 2
238. Rasmus Wilén SMÅ IF (H3) 11 0 1 1 2
239. Mattias Landqvist SMÅ IF (H3) 1 0 0 0 0
240. Oskar Widmark Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 0
241. Vilgot Åslund Askersunds IBK (H3, B-Lag) 12 0 0 0 0
242. Per-Anders Andersson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 0
243. Ludvig Niklasson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 4 0 0 0 0
244. Kasper Vadsten WSK Lindesberg (H3,B-lag) 1 0 0 0 0
245. Albert Stillnert WSK Lindesberg (H3,B-lag) 2 0 0 0 0
246. Ali Al Tamimi WSK Lindesberg (H3,B-lag) 1 0 0 0 0
247. Linus Söderkvist WSK Lindesberg (H3,B-lag) 1 0 0 0 0
248. Sebastian Andersson WSK Lindesberg (H3,B-lag) 16 0 0 0 0
249. Jacob Bengtsson Väster IBK Örebro (H3) 11 0 0 0 0
250. Emil Jakobsson Väster IBK Örebro (H3) 4 0 0 0 0
251. Per-Erik Lundin Nora IBK (H3) 13 0 0 0 0
252. Isac Reinholdsson Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
253. Dennis Sandén Örebro SK Ung (H3) 7 0 0 0 0
254. Oscar Leijonborg Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
255. Amos Bjursbo Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
256. Linus Westholm Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
257. Adam Östman Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
258. Christofer Broberg Örebro SK Ung (H3) 2 0 0 0 0
259. Christoffer Hallafors Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
260. Mikael Collin Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
261. Milton Alfredson Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
262. Joel Olausson Örebro SK Ung (H3) 6 0 0 0 0
263. Lucas Åkesson Örebro SK Ung (H3) 9 0 0 0 0
264. Aaron Lundberg-Kjellman Örebro SK Ung (H3) 3 0 0 0 0
265. Nicolas Engwall Örebro SK Ung (H3) 11 0 0 0 0
266. Jacob Gunnarsson Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 0
267. Henrik Gustafsson Åsbro GOIF (H3) 1 0 0 0 0
268. Pontus Holmgren Åsbro GOIF (H3) 8 0 0 0 0
269. Roger Motin Åsbro GOIF (H3) 4 0 0 0 0
270. Eric Kämärä Åsbro GOIF (H3) 3 0 0 0 0
271. Erik Liedberg Åsbro GOIF (H3) 1 0 0 0 0
272. Jonathan Hammander Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 0 0 0
273. Adam Fredriksson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 3 0 0 0 0
274. Jesper Dahlström Åsbro GOIF (H3) 2 0 0 0 0
275. Markus Åhman Åsbro GOIF (H3) 1 0 0 0 0
276. David Gustafsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 0 0 0
277. Magnus Lundqvist Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 0 0 0
278. Jonas Karlsson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 2 0 0 0 0
279. Fredrik Lejon Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 1 0 0 0 0
280. Vacharin Majaroen Askersunds IBK (H3, B-Lag) 3 0 0 0 0
281. Joakim Gustafsson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 0
282. Marcus Persson Pålsboda IBF (H3,B-Lag) 6 0 0 0 0
283. Albert Melander Askersunds IBK (H3, B-Lag) 19 0 0 0 0
284. Sebastian Harnesk Kopparbergs BK (H3) 1 0 0 0 0
285. Ove Hedlund Kopparbergs BK (H3) 2 0 0 0 0
286. Per Hedlund Kopparbergs BK (H3) 20 0 0 0 0
287. Björn Joelsson Brickebackens IF (H3) 15 0 0 0 0
288. Daniel Clifford Brickebackens IF (H3) 5 0 0 0 0
289. Henrik Eriksson Brickebackens IF (H3) 14 0 0 0 0
290. Per Carlsson Nora IBK (H3) 2 0 0 0 0
291. Oscar Ericson Nora IBK (H3) 13 0 0 0 0
292. Stefan Ekberg Nora IBK (H3) 2 0 0 0 0
293. Per Andreasson Nora IBK (H3) 3 0 0 0 2
294. Philip Wireklint Brickebackens IF (H3) 4 0 0 0 2
295. Andreas Johansson Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 2
296. Mattias Norgren Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 2
297. Marcus Thörnkvist Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 2
298. Henrik Harrysson Örebro SK Ung (H3) 1 0 0 0 4
299. Patrik Göthe Askersunds IBK (H3, B-Lag) 1 0 0 0 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis