Poängliga - Pantamera Herrar Juniorer



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Marcus Store IBK Köping (HJ) 9 19 7 26 0
2. Viktor Svanholm WSK Lindesberg (HJ Gul) 6 18 8 26 0
3. Jacob Lihagen WSK Lindesberg (HJ Gul) 9 10 16 26 4
4. Adam Lihagen WSK Lindesberg (HJ Gul) 5 17 8 25 0
5. Joakim Andersson IBF Örebro Ungdom (HJ) 9 10 9 19 2
6. Oscar Berglund Tillberga IK Ung (HJ Gul) 6 12 6 18 0
7. Amadou Jallow Per-Ols IBF (HJ) 10 11 6 17 6
8. Adam Salminen IBK Köping (HJ) 10 7 10 17 7
9. Melvin Wernersson IFK Arboga (HJ) 10 8 8 16 2
10. David Alvin IFK Arboga (HJ) 10 8 7 15 9
11. Martin Ardryd Örebro SK Ung (HJ Gul) 6 7 8 15 2
12. Casper Eriksson Västerås IBS Ung (HJ) 8 4 11 15 6
13. Rasmus Envik Per-Ols IBF (HJ) 10 14 0 14 16
14. Marcus Lindberg Tillberga IK Ung (HJ Gul) 9 9 5 14 4
15. Andreas Liljeqvist Per-Ols IBF (HJ) 8 9 5 14 16
16. Casper Wernersson IFK Arboga (HJ) 10 8 6 14 0
17. Samuel Draxler WSK Lindesberg (HJ Gul) 6 9 4 13 2
18. Lukas Andersson Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 8 5 13 0
19. Vilhelm Karlsson Västerås IBS Ung (HJ) 9 7 6 13 0
20. Pontus Lindholm IBF Örebro Ungdom (HJ) 10 8 4 12 2
21. Sebastian Sundqvist Örebro SK Ung (HJ Gul) 9 7 5 12 4
22. Robin Vestling Per-Ols IBF (HJ) 9 6 6 12 2
23. Elias Sahlin Västerås IBS Ung (HJ) 10 5 7 12 2
24. Rikard Landernäs IFK Arboga (HJ) 8 9 2 11 0
25. Jonathan Toftebrant Västerås IBS Ung (HJ) 9 9 2 11 2
26. Adam Nilsson IBK Köping (HJ) 8 9 2 11 6
27. Andony Zûniga IFK Arboga (HJ) 8 9 2 11 18
28. Wilmer Parkatti Knäppmora AIK (HJ Gul) 10 5 6 11 2
29. Emil Berglin WSK Lindesberg (HJ Gul) 8 4 7 11 0
30. Douglas Redlund Enköpings IBK (HJ Gul) 9 8 2 10 0
31. Oskar Svedlund Per-Ols IBF (HJ) 10 8 2 10 4
32. Adam Skårud WSK Lindesberg (HJ Gul) 10 8 2 10 6
33. Simon Möller Örebro SK Ung (HJ Gul) 3 7 3 10 0
34. Jesper Jansson IBK Köping (HJ) 10 7 3 10 0
35. Malte Eriksson IBF Örebro Ungdom (HJ) 10 6 4 10 2
36. William Sjöberg IBK Köping (HJ) 7 4 6 10 2
37. Filip Sandberg Per-Ols IBF (HJ) 7 2 8 10 2
38. Jesper Sandberg Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 7 2 9 4
39. Jakob Sandberg IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 7 2 9 6
40. Thim Smedbrant IFK Arboga (HJ) 10 6 3 9 0
41. Adam Munkevik Skälby IBK (HJ Gul) 9 4 5 9 2
42. Hugo Sohlberg IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 4 5 9 6
43. Markus Pettersson Per-Ols IBF (HJ) 8 7 1 8 6
44. Rasmus Andersson Skälby IBK (HJ Gul) 8 6 2 8 0
45. Samuel Lönnström Knäppmora AIK (HJ Gul) 3 6 2 8 2
46. Kasper Vadsten WSK Lindesberg (HJ Gul) 9 4 4 8 2
47. Hugo Karlsson IFK Arboga (HJ) 6 4 4 8 4
48. Dennis Melin IBK Köping (HJ) 10 4 4 8 12
49. August Sundius IBK Köping (HJ) 10 3 5 8 2
50. William Svensson WSK Lindesberg (HJ Gul) 2 2 6 8 0
51. Adam Åström Tillberga IK Ung (HJ Gul) 9 2 6 8 0
52. Sebastian Bergström IBK Köping (HJ) 9 2 6 8 4
53. David Karlsson IBK Köping (HJ) 10 1 7 8 0
54. Jonny Makdesi Örebro SK Ung (HJ Gul) 9 6 1 7 20
55. Arvid Granqvist Per-Ols IBF (HJ) 9 5 2 7 0
56. Albin Karlsson IBK Köping (HJ) 10 5 2 7 0
57. Robin Eriksson WSK Lindesberg (HJ Gul) 8 5 2 7 4
58. Jakob Bergold Västerås IBS Ung (HJ) 5 4 3 7 0
59. Jesper Engbom Västerås IBS Ung (HJ) 6 4 3 7 6
60. Viktor Björklind Skälby IBK (HJ Gul) 4 3 4 7 0
61. Timothy Westlund Enköpings IBK (HJ Gul) 7 3 4 7 0
62. Tobias Lindholm Enköpings IBK (HJ Gul) 9 3 4 7 4
63. Ludvig Björkegren-Torebring Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 0 7 7 0
64. Jakob Eriksson Per-Ols IBF (HJ) 7 0 7 7 2
65. Alexander Andersson IBK Köping (HJ) 9 6 0 6 4
66. Johan Pettersson WSK Lindesberg (HJ Gul) 8 5 1 6 4
67. Rasmus Wallenius Skälby IBK (HJ Gul) 7 5 1 6 6
68. Niclas Fondelius WSK Lindesberg (HJ Gul) 7 4 2 6 0
69. Elijah McGregor Västerås IBS Ung (HJ) 4 4 2 6 0
70. Filip Ekström IBF Örebro Ungdom (HJ) 9 4 2 6 0
71. Linus Karlsson Örebro SK Ung (HJ Gul) 8 4 2 6 2
72. Gustav Öberg Enköpings IBK (HJ Gul) 7 4 2 6 2
73. Viktor Flink Skälby IBK (HJ Gul) 9 4 2 6 4
74. Sebastian Langgren Västerås IBS Ung (HJ) 4 3 3 6 0
75. Wilmer Gräf IFK Arboga (HJ) 9 3 3 6 0
76. Tim Bostedt Västerås IBS Ung (HJ) 6 3 3 6 2
77. David Iggström Tillberga IK Ung (HJ Gul) 6 3 3 6 2
78. Elias Sjöqvist Enköpings IBK (HJ Gul) 10 3 3 6 4
79. Kasper Johansson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 9 2 4 6 2
80. August Ericsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 8 2 4 6 4
81. William Larsson WSK Lindesberg (HJ Gul) 7 2 4 6 4
82. Filip Hjärtström IFK Arboga (HJ) 8 2 4 6 6
83. Oscar Abrahamsson Per-Ols IBF (HJ) 4 2 4 6 6
84. Emil Reijonen Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 5 0 5 8
85. William Andersson Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 4 1 5 0
86. Lukas Olsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 8 4 1 5 4
87. Rasmus Lindblom Tillberga IK Ung (HJ Gul) 8 3 2 5 0
88. Jesper Söderström Knäppmora AIK (HJ Gul) 3 3 2 5 0
89. Gustav Odén Skälby IBK (HJ Gul) 5 3 2 5 0
90. Edvin Lundin Frisk Tillberga IK Ung (HJ Gul) 5 3 2 5 2
91. Filip Crantz Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 3 2 5 7
92. Felix Särén IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 3 2 5 8
93. William Wetter Västerås IBS Ung (HJ) 8 3 2 5 20
94. Alfons Pettersson Enköpings IBK (HJ Gul) 9 3 2 5 32
95. Tage Sjöberg IBK Köping (HJ) 10 2 3 5 0
96. Tobias Stark Skälby IBK (HJ Gul) 5 2 3 5 0
97. Emil Karlsson Enköpings IBK (HJ Gul) 8 0 5 5 0
98. Alexander Blomberg IBF Örebro Ungdom (HJ) 2 4 0 4 0
99. Felix Brandt IFK Arboga (HJ) 1 4 0 4 0
100. Shankar Narshi Örebro SK Ung (HJ Gul) 4 3 1 4 0
101. Calle Boren Enköpings IBK (HJ Gul) 9 3 1 4 0
102. Oliver Engbom Knäppmora AIK (HJ Gul) 7 3 1 4 0
103. Oscar Guldbrandsson Per-Ols IBF (HJ) 5 3 1 4 2
104. Gustav Rudäng Västerås IBS Ung (HJ) 6 3 1 4 4
105. William Sköllerfalk Västerås IBS Ung (HJ) 9 3 1 4 4
106. Pontus Svensson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 6 2 2 4 0
107. Nils Groen Skälby IBK (HJ Gul) 6 2 2 4 0
108. Jesper Sandström IBF Örebro Ungdom (HJ) 6 2 2 4 0
109. Emil Sellberg Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 2 2 4 0
110. Albin Sjöstedt Örebro SK Ung (HJ Gul) 5 2 2 4 2
111. Isac Reinholdsson Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 2 2 4 2
112. Anton Bosell Per-Ols IBF (HJ) 3 2 2 4 2
113. Arvid Preinert IBF Örebro Ungdom (HJ) 7 2 2 4 2
114. Jakob Farid IBK Köping (HJ) 9 2 2 4 2
115. Emil Saverstam IBF Örebro Ungdom (HJ) 6 2 2 4 4
116. Albin Torseng Västerås IBS Ung (HJ) 3 1 3 4 0
117. Oscar Söderström Knäppmora AIK (HJ Gul) 3 1 3 4 4
118. Victor Ho Per-Ols IBF (HJ) 7 1 3 4 6
119. Simon Fors Per-Ols IBF (HJ) 7 0 4 4 0
120. Filip Livén WSK Lindesberg (HJ Gul) 3 0 4 4 0
121. Daniel Johannesson Skälby IBK (HJ Gul) 5 3 0 3 0
122. David Sandström Västerås IBS Ung (HJ) 10 3 0 3 0
123. Christian Jacobsson Enköpings IBK (HJ Gul) 4 3 0 3 0
124. Simon Loberg Enköpings IBK (HJ Gul) 8 2 1 3 0
125. Joar Jylänki Knäppmora AIK (HJ Gul) 8 2 1 3 0
126. Kevin Pettersson Duong Västerås IBS Ung (HJ) 2 2 1 3 0
127. Samuel Andersson Västerås IBS Ung (HJ) 1 2 1 3 0
128. Jonathan Berglund Tillberga IK Ung (HJ Gul) 5 2 1 3 0
129. Petter Windås IFK Arboga (HJ) 10 2 1 3 0
130. Sebastian Holmberg Skälby IBK (HJ Gul) 6 2 1 3 0
131. Gustav Baresic Skälby IBK (HJ Gul) 6 2 1 3 0
132. Thomas Einarsson WSK Lindesberg (HJ Gul) 4 2 1 3 0
133. Filip Haverinen Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 2 1 3 2
134. Elias Gustavsson Enköpings IBK (HJ Gul) 10 2 1 3 4
135. Buster Häggström IBF Örebro Ungdom (HJ) 7 2 1 3 4
136. Tim Leander Skälby IBK (HJ Gul) 9 2 1 3 4
137. Johannes Bali Skälby IBK (HJ Gul) 10 2 1 3 6
138. Gabriel Lennartsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 3 2 1 3 7
139. Sebastian Olivensjö Västerås IBS Ung (HJ) 2 2 1 3 14
140. Viktor Bramming Tillberga IK Ung (HJ Gul) 4 1 2 3 0
141. Emil Groth Västerås IBS Ung (HJ) 4 1 2 3 0
142. Filip Roos Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 2 3 0
143. Elias Hallingstam Ritzen Enköpings IBK (HJ Gul) 10 1 2 3 0
144. Kristian Gerdtsson Knäppmora AIK (HJ Gul) 6 1 2 3 0
145. Axel Eriksson IBF Örebro Ungdom (HJ) 7 1 2 3 2
146. Adam Andersson Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 2 3 2
147. Albin Lindberg Skälby IBK (HJ Gul) 7 1 2 3 2
148. Max Bergström Tillberga IK Ung (HJ Gul) 9 1 2 3 2
149. Nicklas Elofsson IFK Arboga (HJ) 1 0 3 3 0
150. Trygg Tholvsen Örebro SK Ung (HJ Gul) 5 0 3 3 0
151. Gustav Nilsson-Bergström IBF Örebro Ungdom (HJ) 6 0 3 3 2
152. Albin Livén WSK Lindesberg (HJ Gul) 10 0 3 3 2
153. Jimi Puranen Västerås IBS Ung (HJ) 10 0 3 3 4
154. Christian Mankonen Pettersson Västerås IBS Ung (HJ) 1 2 0 2 0
155. Melker Ryman IFK Arboga (HJ) 1 2 0 2 0
156. Marcus Kaipainen Skälby IBK (HJ Gul) 2 2 0 2 0
157. Rasmus Zarins Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 2 0 2 2
158. Gustav Rolandsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 2 0 2 2
159. Martin Fredin Örebro SK Ung (HJ Gul) 6 2 0 2 2
160. Sebastian Fredriksson Knäppmora AIK (HJ Gul) 1 2 0 2 2
161. Anton Eriksson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 1 2 0 2 2
162. Elmer Östman Skälby IBK (HJ Gul) 2 2 0 2 4
163. Oliver Eriksson IFK Arboga (HJ) 10 2 0 2 8
164. Edvin Övrum Västerås IBS Ung (HJ) 1 1 1 2 0
165. Jacob Gunnarsson Örebro SK Ung (HJ Gul) 8 1 1 2 0
166. Max Molander Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 1 2 0
167. Hampus Munter Enköpings IBK (HJ Gul) 4 1 1 2 0
168. Emil Kånåhols IBF Örebro Ungdom (HJ) 6 1 1 2 0
169. Vilgot Hedenborg IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 1 1 2 0
170. Elias Korpelin Per-Ols IBF (HJ) 7 1 1 2 0
171. Amos Bjursbo Örebro SK Ung (HJ Gul) 5 1 1 2 2
172. Martin Persson Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 1 1 2 2
173. Daniel Axén Västerås IBS Ung (HJ) 2 1 1 2 4
174. Casper Angerfelt-Borg Västerås IBS Ung (HJ) 4 1 1 2 6
175. Tobias Alsdal Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 2 2 0
176. Jacob Albihn IFK Arboga (HJ) 10 0 2 2 0
177. Philip Hedin WSK Lindesberg (HJ Gul) 9 0 2 2 0
178. Linus Söderkvist WSK Lindesberg (HJ Gul) 8 0 2 2 0
179. Adam Grundel IBK Köping (HJ) 9 0 2 2 0
180. Liam Kapanen Per-Ols IBF (HJ) 4 0 2 2 0
181. Jakob Jansson Knäppmora AIK (HJ Gul) 8 0 2 2 2
182. August Borell Johansson Knäppmora AIK (HJ Gul) 10 0 2 2 2
183. Pontus Österling Tillberga IK Ung (HJ Gul) 9 0 2 2 2
184. Ali Al Tamimi WSK Lindesberg (HJ Gul) 7 0 2 2 4
185. Max Wall Västerås IBS Ung (HJ) 4 0 2 2 4
186. Anton Johansson IFK Arboga (HJ) 7 0 2 2 12
187. Linus Nilsson IFK Arboga (HJ) 3 1 0 1 0
188. Alfonz Larsson IFK Arboga (HJ) 1 1 0 1 0
189. Anton Magnusson Västerås IBS Ung (HJ) 2 1 0 1 0
190. Victor Nordström Västerås IBS Ung (HJ) 2 1 0 1 0
191. Linus Molin WSK Lindesberg (HJ Gul) 2 1 0 1 0
192. Axel Andersson Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 0 1 0
193. Anton Dahlström Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 0 1 0
194. Felix Tingström Skälby IBK (HJ Gul) 1 1 0 1 0
195. Sebastian Persson Enköpings IBK (HJ Gul) 3 1 0 1 0
196. Angus Bakke Enköpings IBK (HJ Gul) 9 1 0 1 0
197. Wilhelm Fredriksson IBK Köping (HJ) 1 1 0 1 0
198. Alexander Jansson Örebro SK Ung (HJ Gul) 1 1 0 1 0
199. William Ardesjö IBF Örebro Ungdom (HJ) 1 1 0 1 0
200. Kalle Nilsson IBF Örebro Ungdom (HJ) 4 1 0 1 0
201. Matteus Svanbäck Örebro SK Ung (HJ Gul) 1 1 0 1 2
202. Markus Salmenaho Knäppmora AIK (HJ Gul) 3 1 0 1 2
203. Gabriel Parkatti Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 1 0 1 2
204. Simon Köhler Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 1 0 1 2
205. Jonatan Rudolfsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 6 0 1 1 0
206. Albin Johansen IBK Köping (HJ) 8 0 1 1 0
207. Emil Jogevall IBK Köping (HJ) 2 0 1 1 0
208. David Pettersson IBK Köping (HJ) 9 0 1 1 0
209. Victor Guldbrandsson Ricatti Per-Ols IBF (HJ) 1 0 1 1 0
210. Dennis Sandén Örebro SK Ung (HJ Gul) 8 0 1 1 0
211. Milton Alfredson Örebro SK Ung (HJ Gul) 4 0 1 1 0
212. Hampus Kjell Örebro SK Ung (HJ Gul) 2 0 1 1 0
213. Melvin Einarsson IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 0 1 1 0
214. Henrik Carlström Enköpings IBK (HJ Gul) 9 0 1 1 0
215. Filip Björk Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 1 1 0
216. Mattias Lindfors Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 1 1 0
217. Sixten Landin Skälby IBK (HJ Gul) 6 0 1 1 0
218. Alexander Springfeldt Skälby IBK (HJ Gul) 2 0 1 1 0
219. Jonatan Lie Skälby IBK (HJ Gul) 4 0 1 1 0
220. Pontus Eriksson WSK Lindesberg (HJ Gul) 3 0 1 1 0
221. Albert Stillnert WSK Lindesberg (HJ Gul) 2 0 1 1 0
222. Zebastian Moraglio WSK Lindesberg (HJ Gul) 1 0 1 1 0
223. Eric Jansson IFK Arboga (HJ) 10 0 1 1 0
224. Jonas Nilsson IFK Arboga (HJ) 7 0 1 1 0
225. Mathias Julin Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 0 1 1 0
226. Mattias Bortmyr Västerås IBS Ung (HJ) 4 0 1 1 0
227. Anton Sjödin Västerås IBS Ung (HJ) 2 0 1 1 0
228. Oscar Karjalainen IFK Arboga (HJ) 1 0 1 1 0
229. William Sjöqvist Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 1 1 2
230. Joaqim Pedersen Skälby IBK (HJ Gul) 6 0 1 1 2
231. Malte Heldesjö Skälby IBK (HJ Gul) 7 0 1 1 2
232. Gustav Eklund Örebro SK Ung (HJ Gul) 5 0 1 1 2
233. Lukas Segersten Enköpings IBK (HJ Gul) 5 0 1 1 2
234. Lucas Kuja-Halkola Knäppmora AIK (HJ Gul) 10 0 1 1 2
235. Anton Luomaniemi Knäppmora AIK (HJ Gul) 8 0 1 1 2
236. Isac Berglund Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 0 1 1 2
237. Hampus Ardland-Looström IBF Örebro Ungdom (HJ) 1 0 1 1 4
238. Hannes Bager IFK Arboga (HJ) 10 0 1 1 4
239. Mattias Wremert IFK Arboga (HJ) 5 0 1 1 5
240. Joel Pistol Knäppmora AIK (HJ Gul) 9 0 1 1 6
241. Simon Nilsson Knäppmora AIK (HJ Gul) 6 0 0 0 0
242. Erik Bruhn Knäppmora AIK (HJ Gul) 10 0 0 0 0
243. Benjamin Ryberg Ericsson IBK Köping (HJ) 1 0 0 0 0
244. Albin Johansson Knäppmora AIK (HJ Gul) 6 0 0 0 0
245. Ludwig Vesterström Knäppmora AIK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
246. Ludvig Rudberg Knäppmora AIK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
247. Fredrik Stenström Enköpings IBK (HJ Gul) 6 0 0 0 0
248. Elton Pettersson Enköpings IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
249. Dennis Munter Enköpings IBK (HJ Gul) 2 0 0 0 0
250. Helge Carlström Enköpings IBK (HJ Gul) 2 0 0 0 0
251. Samuel Berg Per-Ols IBF (HJ) 9 0 0 0 0
252. Eloyd Berhane Fessehaye Enköpings IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
253. Linus Westerberg Enköpings IBK (HJ Gul) 8 0 0 0 0
254. Albin Pettersson Enköpings IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
255. Edvin Bäck IBF Örebro Ungdom (HJ) 10 0 0 0 0
256. Johannes Uhlin Landh IBF Örebro Ungdom (HJ) 1 0 0 0 0
257. Algot Jansson IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 0 0 0 0
258. Erik Villgren IBF Örebro Ungdom (HJ) 2 0 0 0 0
259. Henrik Cullberg IBF Örebro Ungdom (HJ) 8 0 0 0 0
260. William Toivanen IBF Örebro Ungdom (HJ) 5 0 0 0 0
261. Hampus Blom Per-Ols IBF (HJ) 8 0 0 0 0
262. Lucas Åkesson Örebro SK Ung (HJ Gul) 4 0 0 0 0
263. Elliot Kristensen IBF Örebro Ungdom (HJ) 5 0 0 0 0
264. Nicolas Da Silva-Kuehn Örebro SK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
265. Aaron Lundberg-Kjellman Örebro SK Ung (HJ Gul) 5 0 0 0 0
266. Noah Freiij Örebro SK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
267. Adam Blomgren Örebro SK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
268. Hugo Simonsson Örebro SK Ung (HJ Gul) 7 0 0 0 0
269. Jonathan Utter WSK Lindesberg (HJ Gul) 2 0 0 0 0
270. Sebastian Andersson WSK Lindesberg (HJ Gul) 1 0 0 0 0
271. Rasmus Sjödin WSK Lindesberg (HJ Gul) 3 0 0 0 0
272. Tommi Kokko Gidelius WSK Lindesberg (HJ Gul) 8 0 0 0 0
273. Adam Bolin Swälaz Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
274. Marcus Andersson Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
275. Patric Åslund Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
276. Jakob Nordin Skälby IBK (HJ Gul) 1 0 0 0 0
277. Josef Nikrin Skälby IBK (HJ Gul) 2 0 0 0 0
278. Elias Billberg Skälby IBK (HJ Gul) 3 0 0 0 0
279. Arvid Danielsson Skälby IBK (HJ Gul) 3 0 0 0 0
280. Anton Forsman Skälby IBK (HJ Gul) 5 0 0 0 0
281. Joel Östman Skälby IBK (HJ Gul) 6 0 0 0 0
282. Dany Moris IFK Arboga (HJ) 7 0 0 0 0
283. Marcus Nilsson IFK Arboga (HJ) 1 0 0 0 0
284. Emil Goliath Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 0 0 0
285. Jere Puranen Västerås IBS Ung (HJ) 5 0 0 0 0
286. Simon Olofsson Västerås IBS Ung (HJ) 8 0 0 0 0
287. Axel Blom Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 0 0 0
288. Viktor Forsberg Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 0 0 0
289. Pontus Kindbom Västerås IBS Ung (HJ) 1 0 0 0 0
290. Santeri Hyvärinen Tillberga IK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
291. Linus Österling Tillberga IK Ung (HJ Gul) 3 0 0 0 0
292. Nils Borg Tillberga IK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
293. Viktor Johansson Västerås IBS Ung (HJ) 6 0 0 0 0
294. Casper Östansjö Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 0 0 0 0
295. Filip Olofsson Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 0 0 0 0
296. Pontus Liljebrand Tillberga IK Ung (HJ Gul) 2 0 0 0 0
297. Viggo Jansryd Tillberga IK Ung (HJ Gul) 1 0 0 0 0
298. Robin Suomela IFK Arboga (HJ) 5 0 0 0 2
299. Rasmus Wallén IFK Arboga (HJ) 2 0 0 0 2
300. Melker Johansson Örebro SK Ung (HJ Gul) 3 0 0 0 2
301. Oliver Kriström IBF Örebro Ungdom (HJ) 4 0 0 0 2
302. Edvin Engström Per-Ols IBF (HJ) 3 0 0 0 2
303. Andreas Koskela Skälby IBK (HJ Gul) 9 0 0 0 8

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis