Poängliga - Pantamera Pojkar Klass 3 Röd



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Lucas Koskela Kvarneus Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 9 16 7 23 0
2. Olle Baresic Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 9 9 10 19 2
3. Jesper Hellquist IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 15 2 17 0
4. Edgar Enqvist Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 8 7 10 17 0
5. Hampus Aulin Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 9 8 7 15 0
6. Linus Reinholdsson IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 7 8 15 0
7. Jonathan Carlsson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 8 12 2 14 7
8. Calle Gredin Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 9 9 5 14 2
9. Max Rambow IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 7 7 14 0
10. Melvin Frid Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 10 6 5 11 0
11. Joakim Zinck Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 4 7 11 0
12. Emil Brage Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 3 8 11 0
13. Sebastian Framdahl Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 8 8 1 9 0
14. Filip Storvist Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 8 6 3 9 4
15. Axel Vidlund Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 7 1 8 0
16. Anton Gustafsson IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 4 4 8 7
17. Linus Nilsson IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 2 6 8 0
18. Anton Utter Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 10 6 1 7 0
19. Jesper Eklund IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 4 3 7 2
20. Ludwig Nordgren Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 9 2 4 6 0
21. Leo Strang Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 5 2 4 6 0
22. Sevor Kwame Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 6 2 4 6 0
23. Johannes Flykt Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 3 4 1 5 0
24. Léon Andersson Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 4 1 5 0
25. Samuel Ricatti Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 6 3 2 5 0
26. Martin Eriksson Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 5 3 2 5 0
27. Vilmer Elofsson Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 2 3 5 0
28. Theo Eriksson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 8 2 3 5 2
29. Anton Kumblad Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 4 0 4 0
30. Alex Jensen Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 7 4 0 4 2
31. William Langgren Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 1 3 4 0
32. Theo Hanström Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 9 1 3 4 0
33. Max Ollton Björk Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 6 0 4 4 0
34. Hugo Klerne Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 10 3 0 3 0
35. Wilmer Trygg Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 7 3 0 3 0
36. Lukas Roos Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 3 3 0 3 0
37. Jonatan Stenman Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 3 0 3 0
38. Anton Hedlund Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 1 3 0 3 0
39. Sixten Malm Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 3 0 3 7
40. Felix Eskils Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 5 2 1 3 0
41. Max Nyberg Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 7 1 2 3 0
42. Lukas Westerberg Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 8 1 2 3 0
43. Oscar Fröberg Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 1 2 3 0
44. Oskar Svensson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 4 0 3 3 0
45. William Thodén Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 8 2 0 2 0
46. Melker Sahlberg Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 2 0 2 0
47. Jonathan Rinaldo Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 5 2 0 2 0
48. Emil Wanbro Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 8 2 0 2 2
49. Anton Raquette Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 4 1 1 2 0
50. Anton Ulfner Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 1 1 2 0
51. Elliot Solig Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 4 1 1 2 0
52. Elias Örnebjär Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 3 1 1 2 0
53. Elmer Log Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 1 1 2 0
54. Hannes Rudhage Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 5 1 1 2 0
55. Emanuel Causevic IBK Köping Ung (PK3 Röd) 7 0 2 2 0
56. William Fredriksson Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 8 0 2 2 2
57. William Filer Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 2 1 0 1 0
58. Ebbot Björn Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 1 0 1 0
59. Oscar Hammarström Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 6 1 0 1 0
60. Edwin Åkerhielm Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 9 1 0 1 0
61. Pontus Tjäderbäck Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 8 1 0 1 0
62. Joel Hallenstvedt IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 1 0 1 2
63. Gustav Wickman IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 1 0 1 4
64. August Hagsköld Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 6 0 1 1 0
65. Erik Ahlm IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 0 1 1 0
66. Linus Loodh Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 8 0 1 1 0
67. Pontus Mickelsson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 4 0 1 1 0
68. Erling Andersson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 1 1 0
69. Pontus Berggren Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 1 1 0
70. Alfons Dahlin Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 0 1 1 0
71. Leonard Lindholm Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 0 1 1 0
72. Mio Sörling Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 0 1 1 0
73. Max Björk Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 3 0 1 1 0
74. Olof Häll Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 10 0 1 1 0
75. Albin Nordkvist Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 7 0 1 1 0
76. Filip Knochenhauer Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 8 0 0 0 0
77. Vilgot Rosmark-Brändh Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
78. Ivar Löfstedt Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 3 0 0 0 0
79. Lukas Hägglund Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
80. Elton Rogefelt Pettersson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 5 0 0 0 0
81. Viggo Csellich Olsson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
82. August Kronberg Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
83. Melker Danielsson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
84. Albin Håkansson Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
85. Elliot Ranta Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
86. Leo Rehnvall Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 0 0 0 0
87. Alexander Lindkvist Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 9 0 0 0 0
88. Albin Ljunggren Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
89. Lukas Karlsson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
90. Oliver Persson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
91. Oskar Björk Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
92. Bruno Göransson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
93. Emil Fredensborg Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 5 0 0 0 0
94. Lucas Claesson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 9 0 0 0 0
95. Hampus Gullberg Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
96. Albin Hallin Örebro SK Ung 5 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
97. Viggo Israelsson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 9 0 0 0 0
98. David Eriksson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
99. Karl Ringholm Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 8 0 0 0 0
100. Joel Bergmark Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
101. Marcus Vognild Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
102. David Skillborg Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
103. Albin Elvén Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
104. Oliver Johansson Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 4 0 0 0 0
105. Jakob Stenman Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
106. Isak Andersson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
107. Leo Gahm Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
108. Ehsan Nazari Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 3 0 0 0 0
109. Anton Göthman Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
110. Isach Madaj Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
111. Oscar Ojala-Orrebrink Skälby IBK 1 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
112. Vidar Eriksson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
113. Dennis Röjlar Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
114. Wilhelm Nordgren Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 9 0 0 0 0
115. William Gustafsson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
116. Noel Höglund IBK Köping Ung (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
117. Johan Ljungqvist IBK Köping Ung (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
118. Mållgan Nylén IBK Köping Ung (PK3 Röd) 9 0 0 0 0
119. Joel Andersson IBK Köping Ung (PK3 Röd) 8 0 0 0 0
120. Oliver Stensson Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
121. Casper Myrberg IBK Köping Ung (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
122. Kritsada Pit Pimsa IBK Köping Ung (PK3 Röd) 8 0 0 0 0
123. Carl Vidlund Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 7 0 0 0 0
124. Jacob Junkrans Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 6 0 0 0 0
125. Elias Bojko Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
126. Simon Bar-Samwe Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 4 0 0 0 0
127. Carl Jirving Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 4 0 0 0 0
128. Oskar Nolemo Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 1 0 0 0 0
129. Albin Walter Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
130. Mattias Halling Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
131. Linus Kilbo Västerås IBS Ung 7 (PK3 Röd) 2 0 0 0 0
132. Daniel Harbe Pålsboda IBF 2 (PK3 Röd) 7 0 0 0 2
133. Lewis Ylikoski Ekeby IF 1 (PK3 Röd) 6 0 0 0 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis