Poängliga - Damer Div 2 Västmanland/Örebro



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Julia Nilsson IBK Köping Ung D2 12 18 17 35 2
2. Emmy Norgren-Johansson Nora IBK D2 11 17 7 24 6
3. Emma Engwall Rönnby IBK Ung (B) D2 8 14 9 23 0
4. Tilde Andersen Kumla IBK D2 10 15 7 22 0
5. Amanda Hansen Kungsörs IBK D2 11 13 5 18 2
6. Linn Lötstrand Lillån IBK D2 (B-lag) 11 8 10 18 0
7. Natalie Uppling Rönnby IBK Ung (B) D2 5 13 4 17 0
8. Hanna Hellsing WSK Lindesberg 10 11 6 17 0
9. Malin Högberg IBK Hallsta D2 (B-lag) 11 11 6 17 4
10. Filippa Boström Kumla IBK D2 5 10 7 17 0
11. Denise Owesson Kungsörs IBK D2 9 9 8 17 0
12. Tuva Thunell IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 12 10 6 16 8
13. Sandra Bergman Skogsgymnastikens IBS D2 5 7 9 16 2
14. Julia Engström Lillån IBK D2 (B-lag) 9 13 2 15 0
15. Lovisa Fagerström Surahammars IBF D2 10 11 4 15 0
16. Vanja Cederlöf Lillån IBK D2 (B-lag) 11 10 5 15 0
17. Alva Johnson Rönnby IBK Ung (B) D2 12 10 5 15 2
18. Ida Lind Nora IBK D2 12 6 9 15 0
19. Sofia Rönnings Rönnby IBK Ung (B) D2 12 4 11 15 0
20. Jennifer Ernebrink Skogsgymnastikens IBS D2 9 9 5 14 0
21. Linnea Adehill IBK Köping Ung D2 11 7 7 14 0
22. Ebba Backlund Nora IBK D2 11 7 7 14 4
23. Evylyn Pettersson Nora IBK D2 11 6 8 14 0
24. Josefin Knutsson Kumla IBK D2 12 6 8 14 2
25. Olivia Jansson IBK Köping Ung D2 11 9 4 13 0
26. Frida Eklund Rönnby IBK Ung (B) D2 3 8 5 13 0
27. Lizette Owesson Kungsörs IBK D2 9 7 6 13 0
28. Natalie Olsson Surahammars IBF D2 5 7 6 13 0
29. Stina Östensson Askersunds IBK D2 10 7 6 13 2
30. Moa Nilsson Rönnby IBK Ung (B) D2 11 10 2 12 2
31. Filippa Nordmark Rönnby IBK Ung (B) D2 7 9 3 12 0
32. Alva Hyttinen Skogsgymnastikens IBS D2 6 8 4 12 0
33. Lovisa Andersson Nora IBK D2 10 7 5 12 0
34. Ingela Pettersson Nora IBK D2 12 6 6 12 0
35. Lina Pettersson Kungsörs IBK D2 11 5 7 12 2
36. Clara Brisback Rönnby IBK Ung (B) D2 11 4 8 12 0
37. Rebecca Granqvist Surahammars IBF D2 9 4 8 12 0
38. Sofia Javeblad IBK Köping Ung D2 9 9 2 11 2
39. Caroline Jingmyr Kungsörs IBK D2 11 8 3 11 2
40. Cassandra Parkatti Skogsgymnastikens IBS D2 9 7 4 11 0
41. Susanne Riutta IBK Köping Ung D2 4 7 4 11 0
42. Carolina Pettersson Nora IBK D2 12 7 4 11 2
43. Anna Kolmin IBK Köping Ung D2 10 6 5 11 2
44. Alice Östensson Askersunds IBK D2 10 5 6 11 0
45. Tina Torstenson IBK Hallsta D2 (B-lag) 12 5 6 11 6
46. Kajsa Berglund IBK Köping Ung D2 10 5 6 11 6
47. Sara Johansson Kungsörs IBK D2 10 9 1 10 2
48. Jennifer Dahlgren Askersunds IBK D2 7 8 2 10 2
49. Lava Ejvind IBK Hallsta D2 (B-lag) 10 8 2 10 6
50. Ida Sandberg WSK Lindesberg 11 8 2 10 10
51. Isabelle Andersson Skogsgymnastikens IBS D2 10 8 2 10 17
52. Casandra Johansson Surahammars IBF D2 10 5 5 10 2
53. Wilma Sjöberg WSK Lindesberg 12 5 5 10 18
54. Moa Anderstedt WSK Lindesberg 11 4 6 10 8
55. Anna Pers Kungsörs IBK D2 12 4 6 10 8
56. Emma Brygg Rönnby IBK Ung (B) D2 8 3 7 10 2
57. Josefin Höglander Rönnby IBK Ung (B) D2 2 2 8 10 0
58. Elin Lindblom-Thörnberg IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 8 8 1 9 0
59. Victoria Bengtsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 10 6 3 9 0
60. Carolin Alderin Lillån IBK D2 (B-lag) 10 6 3 9 2
61. Vendela Fallqvist Kumla IBK D2 3 4 5 9 0
62. Elsa Engström Rönnby IBK Ung (B) D2 10 4 5 9 2
63. Elin Ståhl Lillån IBK D2 (B-lag) 11 2 7 9 0
64. Mira Karsikas Surahammars IBF D2 10 2 7 9 4
65. Ida Larsson Pålsboda IBF D2 9 6 2 8 0
66. Clara Jutström IBK Köping Ung D2 9 6 2 8 0
67. Ellen Hedlund IBK Köping Ung D2 9 5 3 8 0
68. Michaela Sinkkonen Surahammars IBF D2 10 5 3 8 0
69. Sofia Troedsson Nora IBK D2 11 5 3 8 2
70. Ida Sander Nora IBK D2 12 5 3 8 2
71. Thilda Carlsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 11 5 3 8 4
72. Emina Brusila Ohlsson Rönnby IBK Ung (B) D2 8 3 5 8 2
73. Johanna Fyhr Kungsörs IBK D2 11 2 6 8 2
74. Malin Persson Kumla IBK D2 5 1 7 8 0
75. Fanny Linde Surahammars IBF D2 8 6 1 7 2
76. Elin Folkesson Pålsboda IBF D2 9 5 2 7 0
77. Elin Hellström Rönnby IBK Ung (B) D2 2 5 2 7 0
78. Pernilla Karlsson IBK Hallsta D2 (B-lag) 3 4 3 7 0
79. Saga Ernebrink Skogsgymnastikens IBS D2 8 4 3 7 4
80. Ida Stödeman Surahammars IBF D2 9 3 4 7 0
81. Ella Pettersson WSK Lindesberg 12 3 4 7 0
82. Filippa Ahlqvist Lillån IBK D2 (B-lag) 9 3 4 7 2
83. Annie Svensson WSK Lindesberg 12 3 4 7 4
84. Emelie Vikström IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 6 2 5 7 0
85. Fanny Thysell WSK Lindesberg 10 1 6 7 2
86. Wilma Holgersson Lillån IBK D2 (B-lag) 11 1 6 7 2
87. Lina Nilsson Skogsgymnastikens IBS D2 9 0 7 7 0
88. Erica Myrelid IBK Köping Ung D2 12 0 7 7 9
89. Erika Örneus Pålsboda IBF D2 11 6 0 6 0
90. Moa Pettersson WSK Lindesberg 10 5 1 6 0
91. Emma Nyberg Lillån IBK D2 (B-lag) 10 5 1 6 2
92. Tea Eriksson Askersunds IBK D2 12 4 2 6 0
93. Agnes Andersson Kumla IBK D2 10 4 2 6 0
94. Alma Lundström Kumla IBK D2 2 4 2 6 0
95. Irma Olson Askersunds IBK D2 12 4 2 6 2
96. Klara Elofsson Askersunds IBK D2 11 4 2 6 4
97. Evelina Aczél Lillån IBK D2 (B-lag) 7 3 3 6 0
98. Rebecca Andersson Kumla IBK D2 7 3 3 6 0
99. Signe Wilhelmsson Lillån IBK D2 (B-lag) 3 3 3 6 2
100. Vendela Högqvist Askersunds IBK D2 12 3 3 6 2
101. Linn Rebecka Bark IBK Hallsta D2 (B-lag) 11 3 3 6 12
102. Elsa Fossan Nora IBK D2 12 2 4 6 2
103. Sofie Jonsson IBK Hallsta D2 (B-lag) 9 2 4 6 6
104. Frida Skrivargård Rönnby IBK Ung (B) D2 7 1 5 6 0
105. Madicken Fager IBK Köping Ung D2 11 1 5 6 6
106. Melanie Hentilä Surahammars IBF D2 3 5 0 5 0
107. Linnea Falkhufvud Kumla IBK D2 11 5 0 5 2
108. Sofie Cederlind Kumla IBK D2 2 4 1 5 0
109. Carolina Sterzenbach WSK Lindesberg 12 4 1 5 0
110. Tilde Forsberg IBK Köping Ung D2 3 4 1 5 0
111. Elin Börjesson Pålsboda IBF D2 11 4 1 5 4
112. Märta Berg Jöesaar Lillån IBK D2 (B-lag) 8 3 2 5 0
113. Tilde Lindberg Lillån IBK D2 (B-lag) 9 3 2 5 0
114. Lina Krosse IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 8 3 2 5 0
115. Hedda Grafver Lillån IBK D2 (B-lag) 9 3 2 5 4
116. Sara Gunnarsson WSK Lindesberg 8 2 3 5 0
117. Maria Sandberg Pålsboda IBF D2 5 2 3 5 0
118. Tilda Einarsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 9 2 3 5 0
119. Älva Magnusson Nora IBK D2 12 2 3 5 0
120. Arianna Kovacevic Kungsörs IBK D2 12 2 3 5 0
121. Joanna Silva Skoog Rönnby IBK Ung (B) D2 9 2 3 5 2
122. Amanda Aittamaa IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 8 2 3 5 2
123. Tilda Lilja Kumla IBK D2 1 1 4 5 0
124. Jennifer Myckelberg IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 11 1 4 5 2
125. Emma Bergström Pålsboda IBF D2 10 0 5 5 0
126. Matilda Nygård Lillån IBK D2 (B-lag) 10 0 5 5 0
127. Natalia Gonzalez Surahammars IBF D2 10 4 0 4 0
128. Magdalena Milovanovic IBK Hallsta D2 (B-lag) 5 4 0 4 0
129. Sofia Täckdal Rönnby IBK Ung (B) D2 1 4 0 4 0
130. Ida Sjöholm Askersunds IBK D2 6 4 0 4 2
131. Frida Engwall Rönnby IBK Ung (B) D2 12 4 0 4 4
132. Anna Rosander Kungsörs IBK D2 12 3 1 4 0
133. Selma Voloder Kumla IBK D2 7 3 1 4 0
134. Ängla Ehn Gårdhage Surahammars IBF D2 2 3 1 4 0
135. Frida Mårtensson IBK Hallsta D2 (B-lag) 2 3 1 4 0
136. Marina Blom Pålsboda IBF D2 7 3 1 4 2
137. Stina Hellqvist IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 5 2 2 4 0
138. Emma Adolfsson Rönnby IBK Ung (B) D2 1 2 2 4 0
139. Ida Eriksson Surahammars IBF D2 7 2 2 4 0
140. Tilde Pettersson Kumla IBK D2 10 2 2 4 2
141. Carola Ojala IBK Hallsta D2 (B-lag) 9 2 2 4 4
142. Veronica Wallgren Pålsboda IBF D2 8 1 3 4 2
143. Ronja Pettersson Kungsörs IBK D2 7 1 3 4 2
144. Nathalie Eriksson Kumla IBK D2 12 0 4 4 2
145. Ellen Anttila Surahammars IBF D2 8 0 4 4 6
146. Denise Karlsson Lillån IBK D2 (B-lag) 4 3 0 3 0
147. Hanna Erlandsson Lillån IBK D2 (B-lag) 3 3 0 3 0
148. Smilla Bergström IBK Köping Ung D2 11 3 0 3 2
149. Frida Silfver IBK Köping Ung D2 8 2 1 3 0
150. Caroline Johansson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 5 2 1 3 0
151. Amanda Granell Lillån IBK D2 (B-lag) 2 2 1 3 0
152. Nadja Yliluoma IBK Hallsta D2 (B-lag) 5 2 1 3 0
153. Karin Sellen IBK Hallsta D2 (B-lag) 7 2 1 3 0
154. Shanaz Nabipour Kumla IBK D2 4 2 1 3 0
155. Maja Lilja Kumla IBK D2 6 2 1 3 0
156. Josefin Åkerblad Pålsboda IBF D2 11 2 1 3 0
157. Jessica Roininen Kungsörs IBK D2 4 2 1 3 0
158. Wilma Pynnönen Kungsörs IBK D2 12 2 1 3 2
159. Kajsa Fröberg-Lahti Surahammars IBF D2 6 2 1 3 2
160. Emma Wallin Skogsgymnastikens IBS D2 12 2 1 3 6
161. Hanna Eldstål Skogsgymnastikens IBS D2 11 2 1 3 6
162. Annie Holst Skogsgymnastikens IBS D2 4 1 2 3 0
163. Matilda Malmskär Askersunds IBK D2 6 1 2 3 0
164. Caroline Lundh Nora IBK D2 9 1 2 3 0
165. Rebecca Ericsson Rönnby IBK Ung (B) D2 7 1 2 3 0
166. Moa Wallgren IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 6 1 2 3 0
167. Julia Dahlström Kumla IBK D2 8 1 2 3 0
168. Ella Österberg Pålsboda IBF D2 7 1 2 3 2
169. Andersson Sara Jergard IBK Hallsta D2 (B-lag) 11 1 2 3 4
170. Jonna Eriksson Rönnby IBK Ung (B) D2 9 0 3 3 0
171. Daniella Eales Rönnby IBK Ung (B) D2 2 2 0 2 0
172. Nellie Ivarsson Kumla IBK D2 2 2 0 2 0
173. Amanda Johnson WSK Lindesberg 7 2 0 2 0
174. Lina Nirholt Askersunds IBK D2 8 2 0 2 0
175. Evelina Kauppinen Lillån IBK D2 (B-lag) 1 2 0 2 0
176. Linnea Pettersson Surahammars IBF D2 3 2 0 2 0
177. Madeleine Karlsson Kumla IBK D2 5 2 0 2 2
178. Mimmi Karlsson Kumla IBK D2 5 2 0 2 2
179. Mikaela Fürsth Pålsboda IBF D2 4 1 1 2 0
180. Wilma Larsson Pålsboda IBF D2 6 1 1 2 0
181. Maaika Moes IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 1 1 2 0
182. Louise Cederholm Rönnby IBK Ung (B) D2 10 1 1 2 0
183. Ella Löwdahl Lillån IBK D2 (B-lag) 7 1 1 2 0
184. Denice Backman Skogsgymnastikens IBS D2 3 1 1 2 0
185. Mimmi Starborg IBK Hallsta D2 (B-lag) 2 1 1 2 0
186. Nadja Ström WSK Lindesberg 8 1 1 2 0
187. Sebat Marinova IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 3 1 1 2 0
188. Alva Lidgren IBK Köping Ung D2 7 1 1 2 0
189. Alice Englöv IBK Köping Ung D2 11 1 1 2 2
190. Andrea Eriksson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 1 1 2 2
191. Emelie Moraglio WSK Lindesberg 3 1 1 2 2
192. Selma Andersson Lillån IBK D2 (B-lag) 8 1 1 2 2
193. Nora Widén Kungsörs IBK D2 10 1 1 2 2
194. Victoria Karlsson Pålsboda IBF D2 5 1 1 2 4
195. Fanny Airaksinen IBK Hallsta D2 (B-lag) 3 1 1 2 4
196. Julia Svensson IBK Köping Ung D2 3 1 1 2 4
197. Caroline Blom Surahammars IBF D2 6 1 1 2 8
198. Josefine Johnsson Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 2 2 0
199. Simone Pannula IBK Hallsta D2 (B-lag) 7 0 2 2 0
200. My Möller Johansen IBK Hallsta D2 (B-lag) 11 0 2 2 0
201. Michelle Magnusson Askersunds IBK D2 7 0 2 2 0
202. Evelina Hättström Askersunds IBK D2 3 0 2 2 0
203. Susanne Sondér Askersunds IBK D2 12 0 2 2 0
204. Frida Israelsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 2 0 2 2 0
205. Linnéa Noord Kumla IBK D2 2 0 2 2 0
206. Frida Sund Kumla IBK D2 2 0 2 2 0
207. Josefine Zakrisson Rönnby IBK Ung (B) D2 1 0 2 2 0
208. Isabel Sjölund Rönnby IBK Ung (B) D2 7 0 2 2 0
209. Ebba Persson IBK Köping Ung D2 6 0 2 2 0
210. Josefin Persson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 12 0 2 2 2
211. Ida Carlsson Pålsboda IBF D2 8 0 2 2 4
212. Diana Karlsson Kungsörs IBK D2 11 0 2 2 6
213. Matilda Ivemo Rönnby IBK Ung (B) D2 1 1 0 1 0
214. Nathalie Blomberg IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 8 1 0 1 0
215. Isa Jansson WSK Lindesberg 12 1 0 1 0
216. Louise Persson WSK Lindesberg 10 1 0 1 0
217. Felicia Johnsson Lillån IBK D2 (B-lag) 1 1 0 1 0
218. Kaisa Koskilampi Lillån IBK D2 (B-lag) 3 1 0 1 0
219. Josefine Huvell IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 8 1 0 1 0
220. Emilia Öhlander IBK Hallsta D2 (B-lag) 5 1 0 1 2
221. Alva Kjellman Askersunds IBK D2 10 1 0 1 2
222. Pia Högberg Askersunds IBK D2 6 1 0 1 2
223. Marie Vång IBK Hallsta D2 (B-lag) 9 1 0 1 16
224. Diz Möller Johansen IBK Hallsta D2 (B-lag) 11 0 1 1 0
225. Ronja Nilsson WSK Lindesberg 4 0 1 1 0
226. Ella Selander WSK Lindesberg 10 0 1 1 0
227. Julia Gustavsson WSK Lindesberg 6 0 1 1 0
228. Isabella Spännare IBK Hallsta D2 (B-lag) 1 0 1 1 0
229. Emma Carlzon Askersunds IBK D2 6 0 1 1 0
230. Maja Olson Askersunds IBK D2 4 0 1 1 0
231. Frida Karlsson Surahammars IBF D2 2 0 1 1 0
232. Matilda Pichler Surahammars IBF D2 11 0 1 1 0
233. Julia Lund Surahammars IBF D2 4 0 1 1 0
234. Michelle Hentilä Surahammars IBF D2 8 0 1 1 0
235. Elvira Lindqvist Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 1 1 0
236. Sandra Forsström Surahammars IBF D2 12 0 1 1 0
237. Therése Hedin Surahammars IBF D2 7 0 1 1 0
238. My Welander Surahammars IBF D2 2 0 1 1 0
239. Jenny Eldstål Skogsgymnastikens IBS D2 8 0 1 1 0
240. Cornelia Hermansson Kumla IBK D2 11 0 1 1 0
241. Molly Niia Kumla IBK D2 2 0 1 1 0
242. Hillevi Borg Kumla IBK D2 3 0 1 1 0
243. Julia Hedström Kumla IBK D2 2 0 1 1 0
244. Ellenor Nogelius Rönnby IBK Ung (B) D2 1 0 1 1 0
245. Ebba Andersson Kumla IBK D2 2 0 1 1 0
246. Sanna Sander Nora IBK D2 10 0 1 1 0
247. Sofia Erlandsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 1 1 2
248. Nina Godlund Pålsboda IBF D2 2 0 1 1 2
249. Cecilia Bjurström Pålsboda IBF D2 7 0 1 1 2
250. Georgia Markou Surahammars IBF D2 6 0 1 1 2
251. Evelina Aittamaa IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 10 0 1 1 6
252. Madeleine Jakobsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
253. Linnea Påhlsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 5 0 0 0 0
254. Michaéla Eriksson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
255. Josefin Jönsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
256. Kajsa Mathiesen IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
257. Mathilda Englöv IBK Köping Ung D2 10 0 0 0 0
258. Ida Ernfridsson IBK Köping Ung D2 2 0 0 0 0
259. Moa Persson IBK Köping Ung D2 1 0 0 0 0
260. Hannah Helenius Surahammars IBF D2 1 0 0 0 0
261. Towa Dzogas Surahammars IBF D2 1 0 0 0 0
262. Emma Eklöf Segerström Skogsgymnastikens IBS D2 1 0 0 0 0
263. Victoria Lundkvist Skogsgymnastikens IBS D2 1 0 0 0 0
264. Ida Wallin Skogsgymnastikens IBS D2 5 0 0 0 0
265. Therese Andersson Skogsgymnastikens IBS D2 2 0 0 0 0
266. Tove Lindberg Skogsgymnastikens IBS D2 7 0 0 0 0
267. Elin Bergman Skogsgymnastikens IBS D2 5 0 0 0 0
268. Anna Bruhn Skogsgymnastikens IBS D2 1 0 0 0 0
269. Pauline Fransson Skogsgymnastikens IBS D2 2 0 0 0 0
270. Sara Lord Lillån IBK D2 (B-lag) 11 0 0 0 0
271. Tove Sparr Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
272. Emelie Granqvist Skogsgymnastikens IBS D2 5 0 0 0 0
273. Ida Karlsson Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
274. Malin Olofsson Lillån IBK D2 (B-lag) 7 0 0 0 0
275. Emma Larsson Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
276. Amanda Lagefjäll Lillån IBK D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
277. Thilda Olofsson Surahammars IBF D2 2 0 0 0 0
278. Amanda Laine Surahammars IBF D2 7 0 0 0 0
279. Jennifer Tapper WSK Lindesberg 7 0 0 0 0
280. Matilda Kretschmann WSK Lindesberg 5 0 0 0 0
281. Elin Sandberg Askersunds IBK D2 1 0 0 0 0
282. Sandra Carlzon Askersunds IBK D2 7 0 0 0 0
283. Malin Strömberg Askersunds IBK D2 1 0 0 0 0
284. Lotta Dahlgren Askersunds IBK D2 12 0 0 0 0
285. Carin Pettersson WSK Lindesberg 6 0 0 0 0
286. Ida Erlandsson WSK Lindesberg 2 0 0 0 0
287. Jessica Fjellman WSK Lindesberg 2 0 0 0 0
288. Josephine Svanström IBK Hallsta D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
289. Clara Dicksson IBK Hallsta D2 (B-lag) 4 0 0 0 0
290. Leah Wärnelid IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 3 0 0 0 0
291. Johanna Hörberg IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 2 0 0 0 0
292. Wilma Eklindh Pålsboda IBF D2 6 0 0 0 0
293. Emma Nilsson Pålsboda IBF D2 1 0 0 0 0
294. Nathalie Molin Pålsboda IBF D2 9 0 0 0 0
295. Felicia Calais Pålsboda IBF D2 2 0 0 0 0
296. Agnes Nytting Ericsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
297. Natalie Eriksson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 5 0 0 0 0
298. Tilda Hellqvist IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
299. Emma Larsson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 11 0 0 0 0
300. Alexandra Fält Tallén IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 1 0 0 0 0
301. Amanda Hansson IBF Örebro Ung D2 (B-lag) 4 0 0 0 0
302. Felicia Körberg Kumla IBK D2 7 0 0 0 0
303. Sandra Rosendahl Kumla IBK D2 9 0 0 0 0
304. Ebba Björk Kumla IBK D2 7 0 0 0 0
305. Nathalie Persson Kumla IBK D2 1 0 0 0 0
306. Linnéa Anehamn Pålsboda IBF D2 1 0 0 0 0
307. Johanna Pettersson Pålsboda IBF D2 1 0 0 0 0
308. Lovisa Malmqvist Pålsboda IBF D2 2 0 0 0 0
309. Ida Lindmark Kumla IBK D2 2 0 0 0 0
310. Lisa Klingvall Kumla IBK D2 7 0 0 0 0
311. Rebecka Wiklund Nora IBK D2 12 0 0 0 0
312. Engla Larsson Nora IBK D2 1 0 0 0 0
313. Elsa Sörman Nora IBK D2 11 0 0 0 0
314. Cecilia Ramzell Kungsörs IBK D2 10 0 0 0 0
315. Felicia Olsson Kungsörs IBK D2 9 0 0 0 0
316. Pernilla Falberg Kungsörs IBK D2 10 0 0 0 0
317. Maria Skogsberg Kungsörs IBK D2 3 0 0 0 0
318. Amanda Fahlberg Kungsörs IBK D2 8 0 0 0 0
319. Sandra Rozén Kungsörs IBK D2 11 0 0 0 0
320. Emma Frisk Rönnby IBK Ung (B) D2 4 0 0 0 0
321. Tuva Bagge Rönnby IBK Ung (B) D2 6 0 0 0 0
322. Emma Gullberg Rönnby IBK Ung (B) D2 1 0 0 0 0
323. Hedda Tonneman Rönnby IBK Ung (B) D2 1 0 0 0 0
324. Wilma Käck Andersson Rönnby IBK Ung (B) D2 3 0 0 0 0
325. Ellinor Söderberg Rönnby IBK Ung (B) D2 1 0 0 0 0
326. Johanna Spännare IBK Hallsta D2 (B-lag) 1 0 0 0 2
327. Ronja Stenås Skogsgymnastikens IBS D2 5 0 0 0 2
328. Hanna Eriksson Skogsgymnastikens IBS D2 11 0 0 0 2
329. Maria Pettersson Skogsgymnastikens IBS D2 7 0 0 0 2
330. Sara Eklind Skogsgymnastikens IBS D2 8 0 0 0 2
331. Emelie Jingmyr Kungsörs IBK D2 11 0 0 0 12

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis