Tabell och resultat - Pantamera Pojkar Division 1 A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-02-16 12:30 Klockarbergets BK P03/04 Svart - FBC Lo P04 6 - 8 Njurundahallen
2020-02-15 15:30 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Timrå IBC P04 9 - 6 Örnsköldsviks Sporthall
2020-02-11 20:30 Örnsköldsvik IBK P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 6 - 3 Skyttis Arena
2020-02-08 15:30 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Timrå IBC P04 5 - 8 Njurundahallen
2020-02-08 15:00 Gullänget-Kroksta IBS P03 - FBC Lo P04 4 - 4 Örnsköldsviks Sporthall
2020-02-02 16:00 Timrå IBC P04 - Örnsköldsvik IBK P03 9 - 6 Timrå Sporthall
2020-02-02 14:30 Gullänget-Kroksta IBS P04 - Klockarbergets BK P03/04 Svart 6 - 8 Nolaskolan
2020-01-27 20:15 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 7 - 6 Skyttis Arena
2020-01-26 16:30 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Sundsvall FBC U P04 Svart 4 - 5 Njurundahallen
2020-01-26 15:00 Örnsköldsvik IBK P03 - FBC Lo P04 6 - 3 Nolaskolan
2020-01-18 18:30 Örnsköldsvik IBK P03 - Sundsvall FBC U P04 Svart 5 - 9 Skyttis Arena
2020-01-18 12:30 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P04 Svart 1 - 10 Höglandshallen Örnsköldsvik
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Sundsvall FBC U P04 Svart 8 8 0 0 80-23 57 24 5 5 0 (0) 0 56-13 43 15 3 3 0 (0) 0 24-10 14 9
2. Gullänget-Kroksta IBS P03 7 5 1 1 47-35 12 16 4 2 1 (0) 1 21-26 -5 7 3 3 0 (0) 0 26-9 17 9
3. Örnsköldsvik IBK P03 10 5 0 5 54-64 -10 15 5 3 0 (0) 2 28-25 3 9 5 2 0 (0) 3 26-39 -13 6
4. FBC Lo P04 9 3 2 4 43-68 -25 11 5 2 1 (0) 2 27-36 -9 7 4 1 1 (0) 2 16-32 -16 4
5. Klockarbergets BK P03/ 04 Svart 9 3 1 5 49-53 -4 10 5 1 0 (0) 4 24-30 -6 3 4 2 1 (0) 1 25-23 2 7
6. Timrå IBC P04 8 3 1 4 47-52 -5 10 3 1 1 (0) 1 21-19 2 4 5 2 0 (0) 3 26-33 -7 6
7. Gullänget-Kroksta IBS P04 9 0 1 8 37-62 -25 1 3 0 0 (0) 3 13-18 -5 0 6 0 1 (0) 5 24-44 -20 1
Vakant 1 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-02-21 19:30 Timrå IBC P04 - FBC Lo P04 Timrå Sporthall
2020-02-22 11:00 Gullänget-Kroksta IBS P04 - Sundsvall FBC U P04 Svart Skyttis Arena
2020-02-22 15:30 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart Örnsköldsviks Sporthall
2020-03-13 20:00 Timrå IBC P04 - Sundsvall FBC U P04 Svart Timrå Sporthall
2020-03-15 11:30 Gullänget-Kroksta IBS P04 - FBC Lo P04 Örnsköldsviks Sporthall
2020-03-16 20:15 Gullänget-Kroksta IBS P03 - Örnsköldsvik IBK P03 Skyttis Arena
2020-03-20 19:30 FBC Lo P04 - Sundsvall FBC U P04 Svart Bollstahallen
2020-03-21 14:30 Gullänget-Kroksta IBS P04 - Timrå IBC P04 Örnsköldsviks Sporthall
2020-03-21 16:30 Örnsköldsvik IBK P03 - Klockarbergets BK P03/04 Svart Skyttis Arena
2020-03-27 19:30 Klockarbergets BK P03/04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03 Njurundahallen
2020-03-28 10:30 Sundsvall FBC U P04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P03 Sundsvalls Sporthall-A
2020-03-28 14:30 Timrå IBC P04 - Gullänget-Kroksta IBS P03 Sundsvalls Sporthall-A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis