Omgång 1 |
2019-10-12 13:30 |
1 |
Hovsta IF PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
15 - 0 |
|
Hovstaskolan |
|
2019-10-12 15:30 |
1 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - SMÅ IF PK5 |
6 - 0 |
|
Navets skola |
|
2019-10-15 19:30 |
1 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - Vintrosa IS PK5 |
3 - 1 |
|
Birgittaskolan |
|
Omgång 2 |
2019-10-20 12:30 |
2 |
SMÅ IF PK5 - Hovsta IF PK5 |
1 - 3 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
2019-10-20 13:20 |
2 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
3 - 10 |
|
Skogstorpskolan |
|
2019-10-23 18:15 |
2 |
Vintrosa IS PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
4 - 3 |
|
Vintrosa Skola |
|
Omgång 3 |
2019-10-26 09:00 |
3 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
4 - 4 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-10-26 10:45 |
3 |
IBF Örebro Utv PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
4 - 3 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-10-26 13:30 |
3 |
Hovsta IF PK5 - Vintrosa IS PK5 |
1 - 3 |
|
Hovstaskolan |
|
2019-10-26 14:00 |
3 |
Lillån IBK Grön PK5 - SMÅ IF PK5 |
2 - 7 |
|
Lillåns skola pl 1 |
|
Omgång 4 |
2019-11-09 09:00 |
4 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
10 - 4 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-11-09 17:30 |
4 |
Hovsta IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
1 - 3 |
|
Hovstaskolan |
|
2019-11-10 13:40 |
4 |
Vintrosa IS PK5 - SMÅ IF PK5 |
3 - 1 |
|
Vintrosa Skola |
|
Omgång 5 |
2019-11-17 09:00 |
5 |
IBF Örebro Utv PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
3 - 8 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-11-17 11:50 |
5 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
3 - 7 |
|
Skogstorpskolan |
|
2019-11-17 12:30 |
5 |
SMÅ IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
2 - 5 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
Omgång 6 |
2019-11-18 19:00 |
6 |
SMÅ IF PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
11 - 3 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
2019-11-23 09:00 |
6 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
9 - 2 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-11-23 10:45 |
6 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
12 - 3 |
|
Tybblelundsskolan |
|
Omgång 7 |
2019-12-06 18:20 |
7 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Vintrosa IS PK5 |
1 - 7 |
|
Skogstorpskolan |
|
2019-12-07 13:30 |
7 |
Lillån IBK Grön PK5 - Hovsta IF PK5 |
1 - 4 |
|
Norrbyhallen |
|
2019-12-08 09:00 |
7 |
IBF Örebro Utv PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
4 - 5 |
|
Tybblelundsskolan |
|
Omgång 8 |
2019-12-14 09:00 |
8 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - Hovsta IF PK5 |
3 - 8 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-12-15 12:00 |
8 |
SMÅ IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
9 - 2 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
2019-12-15 13:40 |
8 |
Vintrosa IS PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
14 - 7 |
|
Vintrosa Skola |
|
Omgång 9 |
|
9 |
IBF Örebro Utv PK5 - Vintrosa IS PK5 |
|
|
Tybblelundsskolan |
|
2019-12-21 13:30 |
9 |
Hovsta IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
2 - 9 |
|
Hovstaskolan |
|
2019-12-21 15:30 |
9 |
Lillån IBK Grön PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
4 - 10 |
|
Lillåns skola pl 1 |
|
Omgång 10 |
2020-01-11 14:20 |
10 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Hovsta IF PK5 |
5 - 9 |
|
Skogstorpskolan |
|
2020-01-12 12:30 |
10 |
SMÅ IF PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
10 - 2 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
2020-01-12 13:40 |
10 |
Vintrosa IS PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
2 - 6 |
|
Vintrosa Skola |
|
Omgång 11 |
2020-01-18 13:30 |
11 |
Hovsta IF PK5 - SMÅ IF PK5 |
3 - 2 |
|
Hovstaskolan |
|
2020-01-18 17:00 |
11 |
Lillån IBK Grön PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
4 - 6 |
|
Lillåns skola pl 1 |
|
2020-01-19 09:00 |
11 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - Vintrosa IS PK5 |
2 - 2 |
|
Tybblelundsskolan |
|
Omgång 12 |
2020-01-25 09:00 |
12 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
4 - 4 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-01-26 12:30 |
12 |
SMÅ IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
6 - 5 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
2020-01-26 13:40 |
12 |
Vintrosa IS PK5 - Hovsta IF PK5 |
6 - 3 |
|
Vintrosa Skola |
|
2020-01-26 14:50 |
12 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
8 - 7 |
|
Skogstorpskolan |
|
Omgång 13 |
2020-02-08 10:45 |
13 |
IBF Örebro Utv PK5 - Hovsta IF PK5 |
2 - 8 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-02-09 13:20 |
13 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
3 - 4 |
|
Skogstorpskolan |
|
2020-02-29 14:00 |
13 |
SMÅ IF PK5 - Vintrosa IS PK5 |
4 - 6 |
|
Odenskolans Sporthall |
|
Omgång 14 |
2020-02-16 10:45 |
14 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
12 - 4 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-02-16 12:30 |
14 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - SMÅ IF PK5 |
1 - 1 |
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-02-29 12:30 |
14 |
Lillån IBK Grön PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
8 - 7 |
|
Lillåns skola pl 1 |
|
Omgång 15 |
2020-03-06 19:30 |
15 |
Lillån IBK Grön PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5 |
4 - 3 |
|
Lillåns skola pl 1 |
|
2020-03-07 13:45 |
15 |
IBF Örebro Utv PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
7 - 0 |
|
Birgittaskolan |
|
2020-03-07 14:20 |
15 |
Kumla IBK/Ekeby IF PK5 - SMÅ IF PK5 |
1 - 10 |
|
Skogstorpskolan |
|
Omgång 16 |
2020-03-14 12:30 |
16 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
|
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-03-14 15:30 |
16 |
Hovsta IF PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
|
|
Hovstaskolan |
|
2020-03-15 13:40 |
16 |
Vintrosa IS PK5 - Kumla IBK/Ekeby IF PK5 |
|
|
Vintrosa Skola |
|
Omgång 17 |
2020-03-21 14:00 |
17 |
Lillån IBK Grön PK5 - Vintrosa IS PK5 |
|
|
Lillåns skola pl 1 |
|
2020-03-21 16:30 |
17 |
Hovsta IF PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5 |
|
|
Hovstaskolan |
|
2020-03-22 16:00 |
17 |
IBF Örebro Utv PK5 - SMÅ IF PK5 |
|
|
Tybblelundsskolan |
|
Omgång 18 |
2020-03-15 18:00 |
18 |
Örebro SK Ung Vit PK5 - Lillån IBK Grön PK5 |
|
|
Mellringehallen - Örebro |
|
2020-03-29 09:00 |
18 |
Örebro SK Ung Svart PK5 - Hovsta IF PK5 |
|
|
Tybblelundsskolan |
|
2020-03-29 13:40 |
18 |
Vintrosa IS PK5 - IBF Örebro Utv PK5 |
|
|
Vintrosa Skola |
|