Tabell och resultat - Pantamera PK2 Röd

Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Askersunds IBK PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Dingtuna GIF PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Ekeby IF PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. IBK Köping PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. IBK Sala PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. KFUM Örebro PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Lillån IBK PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Nora IBK PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Rönnby SK PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Skälby IBK Röd PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Skälby IBK Svart PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Västerås IBS Ung PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
1. Örebro SK Ung PK2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
Skogsgymnastikens IBS PK2 Uteslutet
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-03 19:40 Västerås IBS Ung PK2 - Örebro SK Ung PK2 Klövernhallen Plan 1
2019-10-05 09:30 IBK Köping PK2 - IBK Sala PK2 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-06 11:15 Skälby IBK Svart PK2 - Nora IBK PK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-06 11:30 Rönnby SK PK2 - KFUM Örebro PK2 Önsta Skolan
2019-10-06 13:15 Skälby IBK Röd PK2 - Lillån IBK PK2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-09 19:15 Dingtuna GIF PK2 - Askersunds IBK PK2 Råbyhallen
2019-10-12 14:00 IBK Sala PK2 - Skälby IBK Svart PK2 Sporthallen Lärkan
2019-10-12 16:30 Nora IBK PK2 - Västerås IBS Ung PK2 Idrottshuset, Nora
2019-10-12 17:00 Ekeby IF PK2 - Rönnby SK PK2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-13 09:30 IBK Köping PK2 - Skälby IBK Röd PK2 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-13 10:45 Örebro SK Ung PK2 - Askersunds IBK PK2 Tybblelundsskolan
2019-10-13 14:00 KFUM Örebro PK2 - Dingtuna GIF PK2 Tegelbruket

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis