Tabell och resultat - Pantamera Pojkar A (P03)

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-13 16:30 FBC Viljan P02 - FC Helsingborg P04 3 - 7 Ljungbyheds Idrottshall
2019-10-12 14:00 Frosta IBF - Bjärreds IBK P04 2 - 3 Höörs Idrottshall
2019-10-12 10:00 FC Helsingborg P04 - IBK Lund P03/04-2 1 - 3 Västergårdshallen
2019-10-06 14:00 IBK Höllviken P04 - FBC Viljan P02 2 - 3 Gyahallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. FC Helsingborg P04 2 1 0 1 8-6 2 3 1 0 0 (0) 1 1-3 -2 0 1 1 0 (0) 0 7-3 4 3
2. IBK Lund P03/ 04-2 1 1 0 0 3-1 2 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 3-1 2 3
3. Bjärreds IBK P04 1 1 0 0 3-2 1 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 3-2 1 3
4. FBC Viljan P02 2 1 0 1 6-9 -3 3 1 0 0 (0) 1 3-7 -4 0 1 1 0 (0) 0 3-2 1 3
5. Hofterups IBF P03 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. IBK Höllviken Gårdarike 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. Palmstaden IK P04 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
8. Frosta IBF 1 0 0 1 2-3 -1 0 1 0 0 (0) 1 2-3 -1 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
8. IBK Höllviken P04 1 0 0 1 2-3 -1 0 1 0 0 (0) 1 2-3 -1 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
IBF Veberöd/ Blentarp Utgått
IK Stanstad Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-05 IBK Höllviken Gårdarike 2 - Frosta IBF
2019-10-16 20:15 Palmstaden IK P04 - Hofterups IBF P03 Serresjöskolan
2019-10-19 11:00 IBK Höllviken P04 - Hofterups IBF P03 Halörhallen
2019-10-19 14:00 Palmstaden IK P04 - FBC Viljan P02 Serresjöskolan
2019-10-20 14:00 IBK Höllviken Gårdarike 2 - IBK Lund P03/04-2 Herrestorpshallen
2019-10-20 17:00 FC Helsingborg P04 - Frosta IBF Helsingborg Arena C
2019-10-26 14:00 IBK Lund P03/04-2 - IBK Höllviken P04 Nyvångsskolan
2019-10-26 14:00 Frosta IBF - Palmstaden IK P04 Höörs Idrottshall
2019-11-06 20:00 Bjärreds IBK P04 - FBC Viljan P02 Bjärehovshallen
2019-11-09 10:30 Hofterups IBF P03 - Bjärreds IBK P04 Lödde Idrottshall
2019-11-09 13:00 IBK Höllviken P04 - Frosta IBF Halörhallen
2019-11-09 14:00 Palmstaden IK P04 - IBK Lund P03/04-2 Serresjöskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis