Tabell och resultat - Pantamera Pojkar D (P06) Svår

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-12 15:30 Malmö FBC - FBC Engelholm 4 - 4 Kirsebergs Sporthall
2019-10-12 15:15 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 6 Åstorps Sporthall
2019-10-12 09:00 IBK Höllviken P06 - Malmhaug IBF P06 1 - 4 Halörhallen
2019-10-12 09:00 IBK Höllviken P07 - Kävlinge IBK P05 7 - 3 Gyahallen
2019-10-11 19:30 IBK Lund P06 Sandby - FC Helsingborg P06-Blå 4 - 3 Killebäckshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. IBK Höllviken P07 1 1 0 0 7-3 4 3 1 1 0 (0) 0 7-3 4 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Munka Ljungby IBK Akademi 1 1 0 0 6-2 4 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 6-2 4 3
3. Malmhaug IBF P06 1 1 0 0 4-1 3 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 4-1 3 3
4. IBK Lund P06 Sandby 1 1 0 0 4-3 1 3 1 1 0 (0) 0 4-3 1 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. FBC Engelholm 1 0 1 0 4-4 0 1 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 1 (0) 0 4-4 0 1
6. Malmö FBC 1 0 1 0 4-4 0 1 1 0 1 (0) 0 4-4 0 1 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
7. FC Helsingborg P06-Blå 1 0 0 1 3-4 -1 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 3-4 -1 0
8. IBK Höllviken P06 1 0 0 1 1-4 -3 0 1 0 0 (0) 1 1-4 -3 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
9. Kävlinge IBK P05 1 0 0 1 3-7 -4 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 3-7 -4 0
10. Åstorp/ Kvidinge IBS P06 1 0 0 1 2-6 -4 0 1 0 0 (0) 1 2-6 -4 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-19 12:30 Kävlinge IBK P05 - IBK Höllviken P06 Korsbackahallen
2019-10-19 12:30 FBC Engelholm - Åstorp/Kvidinge IBS P06 Ängelholms Idrottshall
2019-10-20 12:30 FC Helsingborg P06-Blå - Malmö FBC Helsingborg Arena C
2019-10-20 14:30 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Höllviken P07 Munkahallen
2019-10-24 19:15 Malmö FBC - Malmhaug IBF P06 Kirsebergs Sporthall
2019-10-25 19:30 IBK Lund P06 Sandby - Kävlinge IBK P05 Killebäckshallen
2019-10-27 12:00 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm Munkahallen
2019-11-06 18:00 Åstorp/Kvidinge IBS P06 - FC Helsingborg P06-Blå Åstorps Sporthall
2019-11-09 09:00 IBK Höllviken P06 - FBC Engelholm Halörhallen
2019-11-09 09:00 IBK Höllviken P07 - FC Helsingborg P06-Blå Gyahallen
2019-11-09 14:00 Malmö FBC - Munka Ljungby IBK Akademi Kirsebergs Sporthall
2019-11-09 15:00 Kävlinge IBK P05 - Malmhaug IBF P06 Korsbackahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis