Tabell och resultat - Pantamera Pojkar D (P06) Södra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-13 14:00 Bjärreds IBK P06 - Oxie SK P06-08 15 - 4 Bjärehovshallen
2019-10-13 12:00 IBK Höllviken P06 - Åkarps IBK P06/07 4 - 3 Gyahallen
2019-10-12 15:00 Hofterups IBF P05-2 - IBK Lund P06/07 L 20 - 2 Lödde Idrottshall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Hofterups IBF P05-2 1 1 0 0 20-2 18 3 1 1 0 (0) 0 20-2 18 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
2. Bjärreds IBK P06 1 1 0 0 15-4 11 3 1 1 0 (0) 0 15-4 11 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
3. IBK Höllviken P06 1 1 0 0 4-3 1 3 1 1 0 (0) 0 4-3 1 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
4. FC Cimrishamn P05 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
4. FC Helsingborg P07-Vit 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. Åkarps IBK P06/ 07 1 0 0 1 3-4 -1 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 3-4 -1 0
7. Oxie SK P06-08 1 0 0 1 4-15 -11 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 4-15 -11 0
8. IBK Lund P06/ 07 L 1 0 0 1 2-20 -18 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 2-20 -18 0
IBF Veberöd/ Blentarp Utgått
Malmhaug IBF Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-20 11:00 Åkarps IBK P06/07 - FC Helsingborg P07-Vit Dalslunds Idrottshall
2019-10-20 12:00 Oxie SK P06-08 - IBK Höllviken P06 Oxievångs Sporthall
2019-10-20 12:20 IBK Lund P06/07 L - FC Cimrishamn P05 Vipeholmshallen
2019-10-22 19:00 Åkarps IBK P06/07 - Oxie SK P06-08 Dalslunds Idrottshall
2019-10-26 14:00 Bjärreds IBK P06 - IBK Lund P06/07 L Bjärehovshallen
2019-10-27 13:10 FC Helsingborg P07-Vit - Hofterups IBF P05-2 Helsingborg Arena C
2019-11-09 09:30 FC Cimrishamn P05 - IBK Höllviken P06 Jonebergshallen
2019-11-09 13:30 Hofterups IBF P05-2 - Oxie SK P06-08 Lödde Idrottshall
2019-11-10 12:00 Bjärreds IBK P06 - Åkarps IBK P06/07 Bjärehovshallen
2019-11-16 11:00 IBK Höllviken P06 - Bjärreds IBK P06 Halörhallen
2019-11-17 12:30 IBK Lund P06/07 L - FC Helsingborg P07-Vit Vipeholmshallen
2019-11-17 13:00 Oxie SK P06-08 - FC Cimrishamn P05 Oxievångs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis