Tabell och resultat - Pantamera Flickor C

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-13 16:00 Bjärreds IBK F04/05 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi F04 3 - 3 Bjärehovshallen
2019-10-13 12:00 Gantofta IBK F04 - Häljarps SK F06 10 - 2 Norrehedshallen
2019-10-13 12:00 Skurups IBK F04-06 - FBC Engelholm F06 5 - 1 Skurups Sparbank Arena
2019-10-13 12:00 IBK Lund F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F05 0 - 2 Åstorps Sporthall
2019-10-06 16:00 Häljarps SK F06 - Skurups IBK F04-06 2 - 9 Häljarps Idrottshall
2019-10-06 11:00 Åstorp/Kvidinge IBS F05 - Bjärreds IBK F04/05 Svart 3 - 3 Åstorps Sporthall
2019-10-05 12:30 FBC Engelholm F06 - IBK Lund F04-06 3 - 6 Ängelholms Idrottshall
2019-10-05 11:00 Gantofta IBK F04 - Munka Ljungby IBK Akademi F04 3 - 1 Norrehedshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Skurups IBK F04-06 2 2 0 0 14-3 11 6 1 1 0 (0) 0 5-1 4 3 1 1 0 (0) 0 9-2 7 3
2. Gantofta IBK F04 2 2 0 0 13-3 10 6 2 2 0 (0) 0 13-3 10 6 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
3. Åstorp/ Kvidinge IBS F05 2 1 1 0 5-3 2 4 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1 1 1 0 (0) 0 2-0 2 3
4. IBK Lund F04-06 2 1 0 1 6-5 1 3 1 0 0 (0) 1 0-2 -2 0 1 1 0 (0) 0 6-3 3 3
5. Bjärreds IBK F04/ 05 Svart 2 0 2 0 6-6 0 2 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1
6. Munka Ljungby IBK Akademi F04 2 0 1 1 4-6 -2 1 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 2 0 1 (0) 1 4-6 -2 1
7. FBC Engelholm F06 2 0 0 2 4-11 -7 0 1 0 0 (0) 1 3-6 -3 0 1 0 0 (0) 1 1-5 -4 0
8. Häljarps SK F06 2 0 0 2 4-19 -15 0 1 0 0 (0) 1 2-9 -7 0 1 0 0 (0) 1 2-10 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-10-19 14:00 FBC Engelholm F06 - Gantofta IBK F04 Ängelholms Idrottshall
2019-10-20 14:00 IBK Lund F04-06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart Killebäckshallen
2019-10-20 16:00 Åstorp/Kvidinge IBS F05 - Häljarps SK F06 Åstorps Sporthall
2019-10-20 16:30 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Skurups IBK F04-06 Munkahallen
2019-10-25 19:00 Skurups IBK F04-06 - IBK Lund F04-06 Skurups Sparbank Arena
2019-10-26 14:00 Gantofta IBK F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F05 Norrehedshallen
2019-10-27 13:45 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - FBC Engelholm F06 Munkahallen
2019-10-27 14:00 Häljarps SK F06 - Bjärreds IBK F04/05 Svart Häljarps Idrottshall
2019-11-09 17:00 IBK Lund F04-06 - Gantofta IBK F04 Nyvångsskolan
2019-11-10 14:00 Bjärreds IBK F04/05 Svart - Skurups IBK F04-06 Bjärehovshallen
2019-11-10 14:00 Åstorp/Kvidinge IBS F05 - FBC Engelholm F06 Åstorps Sporthall
2019-11-10 16:00 Häljarps SK F06 - Munka Ljungby IBK Akademi F04 Häljarps Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis