Omgång 1 |
2015-10-31 13:30 |
1 |
Trosa Edanö IBK Svart - IFK Mariefred |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-10-31 14:15 |
1 |
Strängnäs IBK - Onyx IBS |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-10-31 15:00 |
1 |
Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-10-31 15:45 |
1 |
IFK Mariefred - Strängnäs IBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-10-31 16:30 |
1 |
Onyx IBS - IFK Mariefred |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-10-31 17:15 |
1 |
Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
Omgång 2 |
2015-11-07 09:30 |
2 |
Onyx IBS Oxd - Katrineholms IBF Gul |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2015-11-07 10:15 |
2 |
Trosa Edanö IBK Vit - Torshälla IBK |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2015-11-07 11:00 |
2 |
Torshälla IBK - Onyx IBS Oxd |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2015-11-07 11:45 |
2 |
Katrineholms IBF Gul - Trosa Edanö IBK Vit |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2015-11-07 12:30 |
2 |
Torshälla IBK - Katrineholms IBF Gul |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2015-11-07 13:15 |
2 |
Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS Oxd |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
Omgång 3 |
2015-11-29 10:00 |
3 |
Mesta IBK 07-lag - Onyx IBS |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Gökstensskolan |
|
2015-11-29 10:40 |
3 |
Telge SIBK - Torshälla IBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Gökstensskolan |
|
2015-11-29 11:20 |
3 |
Torshälla IBK - Mesta IBK 07-lag |
Martin Hellfors, Albin Jonsson |
Gökstensskolan |
|
2015-11-29 12:00 |
3 |
Onyx IBS - Telge SIBK |
Martin Hellfors, Albin Jonsson |
Gökstensskolan |
|
2015-11-29 12:40 |
3 |
Torshälla IBK - Onyx IBS |
Martin Hellfors, Albin Jonsson |
Gökstensskolan |
|
2015-11-29 13:20 |
3 |
Telge SIBK - Mesta IBK 07-lag |
Martin Hellfors, Albin Jonsson |
Gökstensskolan |
|
Omgång 4 |
2015-12-05 12:00 |
4 |
IFK Gnesta - Mesta IBK 07-lag |
|
Frejahallen |
|
2015-12-05 12:40 |
4 |
Telge SIBK - Katrineholms IBF Svart |
|
Frejahallen |
|
2015-12-05 13:20 |
4 |
Katrineholms IBF Svart - IFK Gnesta |
|
Frejahallen |
|
2015-12-05 14:00 |
4 |
Mesta IBK 07-lag - Telge SIBK |
|
Frejahallen |
|
2015-12-05 14:40 |
4 |
Katrineholms IBF Svart - Mesta IBK 07-lag |
|
Frejahallen |
|
2015-12-05 15:20 |
4 |
Telge SIBK - IFK Gnesta |
|
Frejahallen |
|
Omgång 5 |
2015-12-12 10:00 |
5 |
IFK Mariefred - Torshälla IBK |
|
Hammarens IP |
|
2015-12-12 10:45 |
5 |
Stigtomta IF - Katrineholms IBF Gul |
|
Hammarens IP |
|
2015-12-12 11:30 |
5 |
IFK Mariefred - Katrineholms IBF Gul |
|
Hammarens IP |
|
2015-12-12 12:15 |
5 |
Torshälla IBK - Stigtomta IF |
|
Hammarens IP |
|
2015-12-12 13:00 |
5 |
Katrineholms IBF Gul - Torshälla IBK |
|
Hammarens IP |
|
2015-12-12 13:45 |
5 |
Stigtomta IF - IFK Mariefred |
|
Hammarens IP |
|
Omgång 6 |
2015-12-12 09:30 |
6 |
Trosa Edanö IBK Vit - Strängnäs IBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-12-12 10:15 |
6 |
Katrineholms IBF Svart - Telge SIBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-12-12 11:00 |
6 |
Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Vit |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-12-12 11:45 |
6 |
Strängnäs IBK - Katrineholms IBF Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-12-12 12:30 |
6 |
Telge SIBK - Strängnäs IBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2015-12-12 13:15 |
6 |
Katrineholms IBF Svart - Trosa Edanö IBK Vit |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
Omgång 7 |
2016-01-17 10:00 |
7 |
Torshälla IBK - Onyx IBS |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Gökstensskolan |
|
2016-01-17 10:45 |
7 |
IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Vit |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Gökstensskolan |
|
2016-01-17 11:30 |
7 |
Trosa Edanö IBK Vit - Torshälla IBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Gökstensskolan |
|
2016-01-17 12:15 |
7 |
Onyx IBS - IFK Gnesta |
|
Gökstensskolan |
|
2016-01-17 13:00 |
7 |
Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS |
|
Gökstensskolan |
|
2016-01-17 13:45 |
7 |
IFK Gnesta - Torshälla IBK |
|
Gökstensskolan |
|
Omgång 8 |
2016-01-09 10:45 |
8 |
Stigtomta IF - Strängnäs IBK |
Camilla Örnebro, Sigge Maurer |
Rosvalla B-hall |
|
2016-01-09 11:30 |
8 |
Trosa Edanö IBK Svart - Onyx IBS Oxd |
Camilla Örnebro, Sigge Maurer |
Rosvalla B-hall |
|
2016-01-09 12:15 |
8 |
Onyx IBS Oxd - Stigtomta IF |
Camilla Örnebro, Sigge Maurer |
Rosvalla B-hall |
|
2016-01-09 13:00 |
8 |
Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Svart |
Camilla Örnebro, Arne Brattehag |
Rosvalla B-hall |
|
2016-01-09 13:45 |
8 |
Onyx IBS Oxd - Strängnäs IBK |
Camilla Örnebro, Arne Brattehag |
Rosvalla B-hall |
|
2016-01-09 14:30 |
8 |
Trosa Edanö IBK Svart - Stigtomta IF |
Camilla Örnebro, Arne Brattehag |
Rosvalla B-hall |
|
Omgång 10 |
2016-01-31 08:45 |
10 |
Onyx IBS - Katrineholms IBF Gul |
|
Rosvalla C-hall |
|
2016-01-31 09:30 |
10 |
Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Vit |
|
Rosvalla C-hall |
|
2016-01-31 10:15 |
10 |
Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS |
|
Rosvalla C-hall |
|
2016-01-31 11:00 |
10 |
Katrineholms IBF Gul - Torshälla IBK |
|
Rosvalla C-hall |
|
2016-01-31 11:45 |
10 |
Trosa Edanö IBK Vit - Katrineholms IBF Gul |
|
Rosvalla C-hall |
|
2016-01-31 12:30 |
10 |
Torshälla IBK - Onyx IBS |
|
Rosvalla C-hall |
|
Omgång 11 |
2016-01-30 09:00 |
11 |
Telge SIBK - Strängnäs IBK |
|
Västergård Arena A |
|
2016-01-30 09:45 |
11 |
Onyx IBS Oxd - Stigtomta IF |
|
Västergård Arena A |
|
2016-01-30 10:30 |
11 |
Stigtomta IF - Telge SIBK |
|
Västergård Arena A |
|
2016-01-30 11:15 |
11 |
Strängnäs IBK - Onyx IBS Oxd |
|
Västergård Arena A |
|
2016-01-30 12:00 |
11 |
Stigtomta IF - Strängnäs IBK |
|
Västergård Arena A |
|
2016-01-30 12:45 |
11 |
Onyx IBS Oxd - Telge SIBK |
|
Västergård Arena A |
|
Omgång 12 |
2016-02-07 09:45 |
12 |
Katrineholms IBF Svart - IFK Mariefred |
Klara Sundholm, Alfred Eriksson |
Duveholmshallen D |
|
2016-02-07 10:30 |
12 |
Trosa Edanö IBK Svart - Mesta IBK 07-lag |
Klara Sundholm, Nora Öbrink |
Duveholmshallen D |
|
2016-02-07 11:15 |
12 |
Mesta IBK 07-lag - Katrineholms IBF Svart |
Nora Öbrink, Alfred Eriksson |
Duveholmshallen D |
|
2016-02-07 12:00 |
12 |
IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Svart |
Klara Sundholm, Alfred Eriksson |
Duveholmshallen D |
|
2016-02-07 12:45 |
12 |
Mesta IBK 07-lag - IFK Mariefred |
Klara Sundholm, Nora Öbrink |
Duveholmshallen D |
|
2016-02-07 13:30 |
12 |
Trosa Edanö IBK Svart - Katrineholms IBF Svart |
Nora Öbrink, Alfred Eriksson |
Duveholmshallen D |
|
Omgång 13 |
2016-03-05 09:00 |
13 |
Katrineholms IBF Gul - IFK Gnesta |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
2016-03-05 09:45 |
13 |
Mesta IBK 07-lag - Trosa Edanö IBK Vit |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
2016-03-05 10:30 |
13 |
Trosa Edanö IBK Vit - Katrineholms IBF Gul |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
2016-03-05 11:15 |
13 |
IFK Gnesta - Mesta IBK 07-lag |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
2016-03-05 12:00 |
13 |
Trosa Edanö IBK Vit - IFK Gnesta |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
2016-03-05 12:45 |
13 |
Mesta IBK 07-lag - Katrineholms IBF Gul |
Sofia Karlsson, Christian Engfors |
Duveholmshallen D |
|
Omgång 14 |
2016-03-05 10:30 |
14 |
Onyx IBS Oxd - IFK Mariefred |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2016-03-05 11:15 |
14 |
Torshälla IBK - Stigtomta IF |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2016-03-05 12:00 |
14 |
Stigtomta IF - Onyx IBS Oxd |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2016-03-05 12:45 |
14 |
IFK Mariefred - Torshälla IBK |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2016-03-05 13:30 |
14 |
Stigtomta IF - IFK Mariefred |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
2016-03-05 14:15 |
14 |
Torshälla IBK - Onyx IBS Oxd |
|
Ramdalens Sportcenter |
|
Omgång 15 |
2016-02-27 09:30 |
15 |
Trosa Edanö IBK Svart - Katrineholms IBF Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2016-02-27 10:15 |
15 |
Telge SIBK - IFK Gnesta |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2016-02-27 11:00 |
15 |
IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2016-02-27 11:45 |
15 |
Katrineholms IBF Svart - Telge SIBK |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2016-02-27 12:30 |
15 |
IFK Gnesta - Katrineholms IBF Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|
2016-02-27 13:15 |
15 |
Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Svart |
Ej offentliggjord, Ej offentliggjord |
Hedebyhallen |
|