Tabell och resultat - Pantamera Flick Mörkröd A

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-12-13 18:30 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart 2 - 3 Streteredsskolan
2019-12-11 19:10 Partille IBS F04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 0 - 8 Partillebohallen
2019-12-08 17:30 Träslövsläge IF F04 Gbg - FBC Lerum Dj Röd 3 - 1 Ankarhallen
2019-12-08 17:20 IBK Kungälv DJ - Landvetter IBK F04 2 - 3 Kastellegårdshallen
2019-12-06 19:15 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 4 - 7 Pinntorps Idrottshall
2019-12-01 17:20 IBK Kungälv DJ - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 4 Kastellegårdshallen
2019-12-01 12:10 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Warberg IBF F01-03 1 - 3 Salming Arena
2019-11-30 11:50 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Träslövsläge IF F04 Gbg 8 - 1 Wallenstamhallen
2019-11-25 19:30 Träslövsläge IF F04 Gbg - Landvetter IBK F04 3 - 4 Ankarhallen
2019-11-24 10:00 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - FBC Lerum Dj Röd 13 - 1 Wallenstamhallen
2019-11-23 18:10 Partille IBS F04 Vit - Lindome IBK F03/04 Grön 0 - 0 Partillebohallen
2019-11-23 17:30 Warberg IBF F01-03 - IBK Kungälv DJ 2 - 3 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 7 7 0 0 52-15 37 21 4 4 0 (0) 0 32-10 22 12 3 3 0 (0) 0 20-5 15 9
2. Landvetter IBK F04 7 5 0 2 38-23 15 15 4 2 0 (0) 2 24-14 10 6 3 3 0 (0) 0 14-9 5 9
3. IBK Kungälv DJ 7 4 1 2 28-24 4 13 3 1 1 (0) 1 11-11 0 4 4 3 0 (0) 1 17-13 4 9
4. Warberg IBF F01-03 7 4 0 3 22-20 2 12 3 1 0 (0) 2 8-11 -3 3 4 3 0 (0) 1 14-9 5 9
5. Lindås Rasta IBK F03/ 04 Svart 7 3 0 4 19-19 0 9 3 0 0 (0) 3 5-9 -4 0 4 3 0 (0) 1 14-10 4 9
6. Träslövsläge IF F04 Gbg 7 3 0 4 19-25 -6 9 4 1 0 (0) 3 10-14 -4 3 3 2 0 (0) 1 9-11 -2 6
7. Partille IBS F04 Vit 7 1 2 4 15-31 -16 5 4 1 1 (0) 2 5-14 -9 4 3 0 1 (0) 2 10-17 -7 1
8. FBC Lerum Dj Röd 7 1 2 4 19-44 -25 5 3 1 1 (0) 1 12-14 -2 4 4 0 1 (0) 3 7-30 -23 1
9. Lindome IBK F03/ 04 Grön 8 0 3 5 24-35 -11 3 4 0 1 (0) 3 12-20 -8 1 4 0 2 (0) 2 12-15 -3 2
IK Zenith F02-03 UTGÅR Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2019-12-15 14:10 FBC Lerum Dj Röd - Warberg IBF F01-03 Rydsbergshallen
2019-12-15 15:00 Lindås Rasta IBK F03/04 Svart - Landvetter IBK F04 Salming Arena
2019-12-15 15:20 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - IBK Kungälv DJ Wallenstamhallen
2019-12-15 17:45 Träslövsläge IF F04 Gbg - Partille IBS F04 Vit Ankarhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis